Uwodzenie vs wygląd, wzrost i kasa – Psychologia Uwodzenia cz. 3

„Adept, ale przyznaj to – laski lecą na wygląd prawda?”, „No przyznaj, wygląd jest ważny, prawda? Przystojni faceci mają łatwiej, prawda?”  albo „Bez wyglądu nie ma szans u kobiet?”

Takie pytania słyszę od 10 lat i prawdopodobnie będę słyszał już do śmierci. Nie cierpię po raz setny odpowiadać na to pytanie. Bo ile razy bym tego nie napisał w jakimś artykule to i tak za tydzień kolejny muminek wyskakuje z takim pytaniem albo komentarzem na Fejsie.

Oczywiście, że wygląd jest ważny. Oczywiście, że pieniądze pomagają w uwodzeniu, Oczywiście, że sława pomaga w uwodzeniu.

Czy są decydujące? nosz kurwa jasne, że NIE.

10675527_507213112715824_4427717727866659829_nO sukcesie z daną kobietą decyduje cały szereg czynników. Jeśli policzymy cechy mężczyzny, które kobiety uważają za atrakcyjne (np. poczucie humoru, pewność siebie, status, zaradność, siła, entuzjazm, lider, towarzyskość, wytrwałość, troskliwość itd.) to znajdzie się ich pewnie ze 30, z czego tylko ok. 30% z nich są związane z wyglądem i sylwetką. U facetów jest dokładnie na odwrót. Oczywistym jest, że przystojny, wysoki facet wypada lepiej w porównaniu z niskim facetem, ale TYLKO jeśli mają taką samą GRĘ. tzn. gdy będziemy porównywać dwóch facet o różnicy w wyglądzie i identycznych, zwykłych, przeciętnych (nieuwodzielskich umiejętnościach z kobietami

Jeśli nie masz uwodzicielskich umiejętności, jesteś taki sam jak inni kolesie z charakteru, osobowości to na czym ma bazować kobieta wybierając sobie seksualnego partnera?  Właśnie na wyglądzie lub kasie. Bo jest to czynnik, który wyróżnia jednego od drugiego. Idźmy dalej. Powiedzmy, że nie masz zbyt wiele pieniędzy, wygląd przeciętny, powiedzmy że ogólnie jesteś przeciętny, to jeśli nic nie zrobisz, aby się rozwinąć i w INNY sposób działać seksualnie na kobietę, to dlaczego atrakcyjna kobieta miałaby poczuć pociąg właśnie do Ciebie?

Złota myśl: Mężczyźni bardzo łatwo rezygnują ze swoich standardów charakteru kobiety na rzecz jej wyglądu. Kobiety łatwo rezygnują ze swoich standardów wyglądu mężczyzny na rzecz jego charakteru i osobowości.

Jeśli nie masz GRY (ogólnie mówiąc) to decydują o sukcesie właśnie te wszystkie społeczne aspekty atrakcyjności czyli  wygląd, ubranie, status majątkowy, sława. Wtedy liczysz tylko na łut szczęścia, że się fartem spodobasz jakiejś dziewczynie, nie masz wyboru. I pewnie na co dzień podobasz się tylko tym, które Tobie się nie podobają.

Umiejętnościami uwodzenia (słowami, dotykiem, „błyskiem w oku”, zdecydowaniem itd) nadrabiasz to czego natura Ci nie dała. Problem zaczyna się, gdy faceci robią sobie wymówki i nie dbają o siebie, ubierają się niedbale, nie mają swojego stylu (tzn. mają styl mamy). Nie zmienisz już tego, ile masz wzrostu, ale możesz zacząć się lepiej ubierać, możesz nauczyć się doskonałej mowy ciała i mieć własny styl (najlepiej gdy wchodzi w jakiś seksualny stereotyp). Nie musisz być piękny, żeby stać się męskim.  Nawet jeśli do kobiety nie będzie przemawiał twój wygląd, zacznie zwracać uwagę na to, jak o siebie dbasz. Nie mający specjalnej  urody, ale  zadbany facet z silną osobowością jest  atrakcyjny dla kobiety.  Musisz zadbać o elementy własnego stylu, na które masz wpływ. Na wzrost nie masz, na zarys twarzy też nie. Ale masz wpływ na masę innych czynników. Brzydcy faceci nie mają tak źle jak brzydkie kobiety. Poprawisz fryzurę, zadbasz o nowe męskie ciuchy i w skali wyglądu  z czwórki stajesz się siódemką od tak. To już zawsze jakiś plus.

Oprócz wyglądu musisz jednak posiadać ‘grę’, żeby nie ograniczać się wyłącznie do jednego atutu. Jeśli jesteś przystojny to masz jeden atut, ale takich facetów jest nie za dużo. Więc musisz mieć inne atuty (asy w rękawie). Mogą nimi być: seksowna mowa ciała, umiejętność kontaktu wzrokowego, wibracja seksualna, gadka czyli uwodzenie słowami, odpowiedni dotyk,  zdecydowanie i prowadzenie dziewczyną, zdawanie testów, wytrwałość, męska dominacja, władczość, tworzenie zaintrygowania, kuszenia kobiety itd itp. Mógłbym wymieniać i wymieniać.

Jeśli nie masz wyglądu i kasy to co? masz się załamać ? Masz być samotny do końca życia? Bo tak sobie wymyślił np. właściciel gazety Playboy, gdzie wstawił fotkę pięknej dziewczyny obok zegarka za 50 tysięcy złotych? A Ty uwierzyłeś, że tylko piękni i bogaci kolesie mają prawo do kobiet?

Jeśli w to wierzysz,  to nie ma problemu – więcej kobiet zostanie dla pięknych i bogatych. Oraz dla mnie. Wiele z tych problemów z wyglądem, jakie wkładają sobie do głowy muminki, to nic innego jak wymówki, przez które nie chcą działać.

Dla przypomnienia – oto link do artykułu o kompensowaniu swoich wad fizycznych:

https://www.uwodzenie.org/jak-poradzic-sobie-ze-swoimi-ulomnosciami-cz-1/

Dużo ważniejsze jest jak ty w swojej głowie myślisz. Znałem facetów przystojnych i bogatych, a w ogóle nie radzących  sobie z dziewczynami.  Widziałem też bogatych i przystojnych i radzących sobie z kobietami. Jeśli masz kasę i wygląd to łatwo Ci uwierzyć, że zasługujesz na daną dziewczynę. Bo tak mówią filmy, gazety, koledzy i otoczenie.  Jeśli nie masz, to musisz się sam wyciągać z mentalnego gówna. I obrać własną strategię w podrywaniu nie opierającą  się na wyglądzie i kasie. Bo innej drogi nie masz.

Czy ktoś o moim wyglądzie, albo ktoś o wzroście 165 cm, czy zarabiający 1500 zl  jest w stanie zdobyć atrakcyjną dziewczynę trzymając się ram społecznego myślenia i standardów? No raczej nie. Dlatego powinien obrać inną ścieżkę. Ścieżkę uwodziciela,  bo alternatywą jest ścieżka nałogowego walikonia, ale mam nadzieję że nie chcesz nią kroczyć przez życie)

Od 10 lat ludzie w internecie toczą dyskusje „Czy wygląd ma znaczenie czy nie?”. Powiedzmy, że wytoczysz milion psychologicznych badań wg których wygląd ma znaczenie, tysiące wypowiedzi kobiet, że wygląd ma znaczenie. I koniec końców w dyskusji  wraz z brodatym profesorem psychologii ogłaszasz, że  „Tak, tak, jednak wygląd ma znaczenie”.  I co dalej ? Wygrałeś dyskusję w internecie.  Udowodniłeś wszystkim, że „ten pieprzony wygląd ma jednak znaczenie”.  I co dalej?  W czym Ci to dalej pomoże w Twojej sytuacji z kobietami? Tak, w Twojej indywidualnej sytuacji? Co to zmieni w Twoim życiu? Czy usatysfakcjonowany tym, że masz rację powiesz „wiedziałem!!”… i wrócisz do grania w Warcrafta?  „Moje życie seksualne jest do dupy, do końca życia laski będą mnie olewać, bo nie mam super wyglądu, więc zostanę królem orków!  No przynajmniej pogram sobie w gry”.
Czy też może nieusatysfakcjonowany tym faktem, zaczniesz myśleć nad znalezieniem innego sposobu poza wyglądem i kasą,  jakiejś dziury w „matrixie”, innych atutów, aby zaciekawić i napalić seksualnie dziewczynę?

Czy tak naprawdę potrzebny jest wygląd?   Nie miał on znaczenia 50 tysięcy lat temu, ładny facet nie miał większych szans z tygrysem przez to, że był ładny. Dlatego nie ma to tak wielkiego znaczenia dzisiaj jak myślą sobie muminki. Natomiast jeśli choćby emitujesz pewność siebie, siłę wewnętrzną, męskość i to, że masz w życiu dobrze i dobrze się czujesz ze sobą – to już ma znaczenie.

Dla jakich kobiet wygląd jest najważniejszy? Obstawiam, że dla nastolatek, bo one jedyne wzorce męskie mają z gazet typu Bravo. I tam naoglądają się  młodych chłopaczków z boysbandów i dla nich to jest ważne.  Po 20-tce, gdy kobieta zaczyna już inaczej patrzeć na życie, jest po pierwszych doświadczeniach z mężczyznami, to jej kryteria się krystalizują.  Jeśli nie podrywasz nastolatek, to nie masz się czym przejmować 😉

Większość pięknych kobiet nie przejmuje się zbytnio wyglądem (przystojnością) faceta. Dlaczego? Bo od wyglądu są one same.  Wystarczy, aby jej facet był zadbany, nie musi być modelem. Ona chce się dobrze czuć przy mężczyźnie, fajnie spędzać czas, a nie ekscytować się jego urodą.

A jak to jest z pieniędzmi ? Dość podobnie.Lepiej mieć niż nie mieć. Choćby po to, żeby pójść do lepszej kafejki, pubu, restauracji z e swoją dziewczyną, móc bez problemu w krytycznej sytuacji wziąć sobie pokój w motelu za 100-200 zł i tam mieć seks (jeśli nie masz warunków w domu) niż się kisić po krzakach. Żebyś nie musiał się martwić czy starczy Ci na taxi z dziewczyną do domu, gdy kupisz wam coś do jedzenia. Żeby stać Cię było na realizacje swoich hobby itd.

Oto mail od czytelnika:

„Czesc adept, Mam pytanie zostawila mnie dziewczyna po 1 spotkaniu (potem byly znaki braku czasu zainteresowania itd) jak sie okazalo dla innego ale nie uwierzysz co jej zaoferowal? 10 tys na miesiac plus mieszkanie i samochod.. Jak sadzisz to blef…Czy jest to mozliwe?  Pewnie zapytasz skad mam te informacje – od jej dobrej kolezanki. Wlasnie sie z nia widzialem godzine temu…  mam ponad 30 lat wiec nie jestem jakims dzieciakiem. Jestem ciekaw twego zdania w tym temacie. Jak mozesz to odpisz, bo troche znasz sie na kobietach:)”

Drogi czytelniku, dziewczyna Cię nie zostawiła, bo wy w ogóle nie byliście razem. Jeśli nawet się nie całowaliście, nie było seksu, to o jakim zostawianiu mówisz? To była zwykła nieudana randka lub koleżeńskie spotkanie. Niestety.

A w to, że jej zaoferował 10K  uwierzę, bo znam dziewczyny co brały 30-50 K na miesiąc. Nazywa się to sponsoring, oficjalny lub zakamuflowany pod płaszczykiem  „opiekowania się” lub „dbania o kobietę”. I to jej wybór. Może Ci się to podobać albo nie podobać. Zadaj sobie pytanie czy chcesz dalej zdobywać tę dziewczynę? Może tak, a może nie. To Twój indywidualny wybór.  Ja osobiście wolę kobietę, która ma obsesję na punkcie seksu ze mną niż na temat wydawania grubej kasy na ciuchy, perfumy i hotele. Natomiast pocieszające dla Ciebie powinno być to, że jednak zdecydowana większość kobiet jest bardziej zainteresowana męską osobowością faceta, jego wartością i „chemią” niż wielkim stanem jego konta. Więc zamiast próbować zaimponować kobiecie wystawnym życiem zacznij rozwijać swoje umiejętności. Możesz zacząć choćby tak:

1. Umawiaj się z wieloma kobietami, oswajaj z ich towarzystwem, dotykiem, seksualnością. Stopniowo zaczniesz czuć się coraz bardziej komfortowo z kobietami.

2. Zadbaj o siebie i swoją higienę. Kobiety wyczuwają pot z daleka i lepiej niż faceci.  Nie bądź Panem Odorkiem.

3. Skończ z desperacją i stawianiem kobiet na piedestale tak jakby były niesrającymi nigdy aniołami (pomoże Ci pkt 1)

4.  Przejmij prowadzenie. Zamiast ciągle ją pytać czy jej się podoba to miejsce do którego ją zabrałeś, czy jej się podoba muzyka w lokalu, czy jeszcze coś możesz dla niej zrobić – zabierz ją na wycieczkę do miejsca o nazwie „Nigdy tam nie byłaś…”.

5. Znajdź swój własny styl, podkreślający Twoją męskość i dojrzałość.

pozdrawiam

Adept
ps. a TUTAJ ciąg dalszy:

https://www.uwodzenie.org/czy-uwodzenia-mozna-sie-nauczyc-psychologia-uwodzenia-cz-4/

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

17 komentarzy
 1. Avatar
  Piotr

  Za kasę każdą laskę kupisz.

  26 maja 2015 at 06:31 - Odpowiedź
  • Adept

   Gratuluję tego przekonania. Dzęki niemu więcej kobiet zostaje dla mnie. Mówię serio. Kiedyś Rafał „Solid” powiedział „Często mam wrażenie, że kobiety są prezentem dla mnie od facetów i ich podejścia do kobiet”. Patrząc na to co napisałeś, myślę że jesteś doskonałym przykładem takiego faceta.

   26 maja 2015 at 06:38 - Odpowiedź
 2. Avatar
  Daniel

  „Adept Maj 26, 2015 o 6:38 am” – Adept spać nie możesz? 😉

  Mam pytanie, które mi siadło ostatnio na głowę przez Twoje wpisy. Nadeszły czasy, gdzie praktycznie każdy facet „jest w uwodzeniu”. Coś czyta, coś działa, podchodzi do kobiet, analizuje, zagaduje, zmienia swoje myślenie, atrakcyjność wizualna również wzrasta…

  Może niedługo znów będziemy jak w dżungli tylko siłą brać te dziewczyny gdy możliwości psychologiczne będą zbyt znane ;)?

  Pojawiła mi się myśl – że będzie coraz ciężej przebić się przez facetów – do wybranej przezemnie dupki…. Tak wiem to ograniczające myślenie, ale dajmy na to podchodzisz do dziewczyny a przed Tobą było już dziś 3-4 innych… Te poradniki i społeczność w tak małym kraju Jak Polska robią złą robotę dla porządnych i chcących jak najwięcej dziewczyn dla siebie facetów jak ja;-)

  Chodź kolega na to mi ostatnio powiedział żebym się rozejrzał dookoła i pokazał chodź jednego ogarniętego gościa w zasięgu wzroku i miałem z tym problem 😀

  Co sądzisz o tym?
  Pozdrawiam!

  26 maja 2015 at 07:49 - Odpowiedź
  • Adept

   o nowoczesnym uwodzeniu wie lub słyszało może 1-5 % facetów w PL, kilkakrotnie mniej cokolwiek z tym robi. Nie widzę problemu.

   26 maja 2015 at 08:04 - Odpowiedź
 3. Avatar
  Jakub

  Może napisz coś o podejściu kobiet do seksu? Wielu facetów myśli że muszą się starać i „błagać” żeby mieć seks z kobietą więc mógłbyś napisać artykuł, w którym byś wyjaśnił właśnie podejście kobiet do seksu.

  26 maja 2015 at 07:50 - Odpowiedź
 4. Avatar
  badybilder

  Fajnie, ze podkresliles iz trzeba wyciagnac z siebie maximum i poprawic to, co sie da. Bo takiego pierdolamento, ze mozna wlasnie chodzic z wlosami wystajacymi z nosa, byc niezadbana fleja i miec super laski jest smieszne i kazdy wie, ze to nieprawda.

  Ale wlasnie akceptujac to, czego zmienic nie mozemy: wzrost (bo twarz wbrew pozorom troche mozna zmienic, opalenizna, zarost, ostrzejsze rysy biorac sterydy), a cala reszte zmieniajac, mozemy zdzialac WIELE.

  Najgorzej, jak ktos naiwnie wierzy ze nie pracujac nad soba ogolnie rzuca sie w wir podrywu wygladajac jak fleja i po wielu zlewkach daje sobie siana. Nie o to w tym chodzi. Dlatego jestem cięty niejako na to, jak ktos pisze ze mozna nadrobic wiele pewnoscia siebie. Mozna, ale przecietny gosc ktory zaczyna swoja przygode z uwodzeniem nie moze zbudowac pewnosci siebie bedac olewanym. A jesli zadba o siebie samo to doda mu pewnosci siebie, pojawia sie pierwsze sukcesy i to tez go napedza. Tak to powinno wygladac.

  Podsumowujac:

  Wiara w to, ze wyglad to wszystko – bzdura
  Wiara w to, ze wygladajac jak fleja bedzie sie miec super sukcesy – bzdura

  Rozwoj na kazdej plaszczyznie, poprawiajac wszystko co mozna poprawic, akceptujac siebie, budowac swoja pewnosc siebie i wygladac mesko – to jest odpowiednia droga.

  Kiedys jedna dziewczyna powiedziala, ze facet nie musi byc piekny, ale musi wygladac mesko – o to w tym chodzi. A ze mesko nie moze wygladac ktos w ciuchach od mamy… 😉

  26 maja 2015 at 08:19 - Odpowiedź
 5. Avatar
  to_ja_bez_nazwiska

  Ostatnio w men’s health czytalem ciekawy art, ze nawet Hamilton ma problem z kobietami i siedzi na portalach randkowych, co tylko uzasadnialoby teze, ze to nie o kase najbardziej chodzi. Natomiast to co ja zauwazylem i uwazam, ze jest to moj wlasny element „wzrastania”, zwlaszcza, ze doszedlem do tego samodzielnie dopiero ostatnio, w trakcie odzyskiwania bylej.
  Relacja z kobieta (nie uwodzenie nawet) musi isc jak po drabinie, szczebel po szczebelku, nie mozna stanac posrodku drabiny i zastanawiac sie czy isc dalej czy moze juz schodzic. Cały czas trzeba widzieć cel do ktorego sie zmierza. Mnie kiedys zapytala dziewczyna z ktora bylem i na ktorej mi bardzo zalezalo, czego ty tak naprawde ode mnie chcesz? Wiecie, ze pomimo iż już nie jesteśmy razem, ja dalej nie umiem odpowiedzieć na to pytanie. Czego ja od niej chcialem…

  26 maja 2015 at 08:46 - Odpowiedź
 6. Avatar
  nafta

  Jeśli nie masz wyglądu ( zależ do czego się porównasz ), kasy, itp. to zawsze możesz to nadrobić gatką. Adept wie co pisze, słuchajcie się go bo się na tym zna 🙂

  26 maja 2015 at 11:04 - Odpowiedź
 7. Avatar
  kamil

  Witam.sprawa jest jasna..masz kupę kasy to jest łatwiej uwodzić..większe możliwość..natomiast jeśli zarabiasz jak większość 1500na rękę ,a chcesz sypiac z kobietami musisz pokazać ze masz fajne życie przez swój styl i umiejętności których bogaci nie potrzebują.

  26 maja 2015 at 13:00 - Odpowiedź
 8. Avatar
  dawid

  Nawet jakbym był milionerem, to podrywałbym na biedaka.
  Znalazł dziewczynę, dla której kasa się nie liczy.
  Ale pewnie bym nie znalazł, haha 🙂

  26 maja 2015 at 17:42 - Odpowiedź
 9. Avatar
  Przemo

  HIhihi

  ~Do Piotra

  Byle Ci tylko kasy starczyło, poźniej one zaczną Ciebie kupować.

  A puszczą Cię w trabę z byle leszczem , ktory zrobi na nich wrażenie uśmiechem albo gestem

  27 maja 2015 at 10:25 - Odpowiedź
 10. Avatar
  rr

  Ostatnio czytałem piękny art o kasie i laskach. Chłopaki po pierwsze czy naprawdę chcecie laski, która chce waszej kasy (taniej wam wyjdą dziwki i będzie dobry seks). Druga sprawa co ci kasa da? co powiesz do laski? hej kotu mam milion = jestem do dupy, ale mam kasę, dzięki temu zasługuje na ciebie, bo jesteś nagrodą, tak mnie mama wychowała… LOL :). Ja wiem jedno, liczy się tylko gra, wiadomo nie możesz śmierdzieć, wyglądać jak żul i zachowywać się jak pizda, bo wtedy nawet super pewność siebie i gadka ci nie pomoże, ale jak spełniasz normę, kurde po prostu ja ostatnio sam nie dowierzam jakie to jest proste… jak inni faceci są po prostu zerową konkurencja, a najlepsze jest to = mam masę znajomych ktorzy wiedza o uwodzeniu,(sam stalem sie taka piza co wie i gowno z tym robi, bo ja nie jestem taki sam jak inni faceic blabalbal) i mowie im co musza zrobic, a oni dalej robia swoje, przyjaznia sie z laskami, traktuja je jak krolowe, nigdy ich nie oskarżają itd, po prostu są miłymi chłopcami. – Powiem wam jedno – wszystko, co mówi, adept proponuje wam wypróbować, ale nie raz, nie dwa a 10x i sami zobaczycie – uwodzenie jest proste.

  27 maja 2015 at 13:29 - Odpowiedź
 11. Avatar
  Arcadio

  Do Nafta: to nie jest tak, że jeżeli nie masz kasy, czy wyglądu, to możesz zawsze nadrobić gadką, zdarza się tak, ale bardzo często nie. Przykład kobiety nr1 (wygląd) – kiedyś podrywała mnie w klubie pewna ładna blondynka nie za moją gadkę, a sama mówiła, że nie dawno podrywał ją jakiś koleś (może Adept hehehehhe), który miał gadanę, lecz był tak brzydki, że zapadł jej w pamięć przede wszystkim z tego powodu, wprawdzie jak sama przyznała trochę o nim myślała, ale zaraz dodawała ale tylko troszeczkę i dalej uwodziła mnie, a ja mało ją nakręcałem, co więcej po mięsiącu przypadkiem się spotkaliśmy w tym samym miejscu, to wypatrywała mnie wzrokiem i jak do niej podszedłem to było widać, że była rozczarowana, że się do niej nie odezwałem i nie zadzowniłem (nie mogła tego zrozumieć, jak to ktoś ją olał)!
  Przypadek kobiety nr 2,3 (kasa) – pierwsza wprost powiedziała, że jak facet nie ma kasy, to może sobie co najwyżej pomażyć, druga nie co rozwinęła to mówiąc, kobiecie trzeba mówić, że jest piękna chociażby miał sukienkę z zeszłego sezonu i mieć gruby portfel (z pierwszą przez moment się spotykałem, druga to dłuższa znajomość koleżeńska bez podtekstów). Morał jest taki, że bogatsi i wyględniejsi kolesie (tak jak i laski) mają ciut łatwiej, a zwróćcie uwagę, że uwodzenie zostało wymyślone przez brzydkich ludzi, żeby do siebie przekonać w innych sposób, niż aparycja, zaś samo bajerowanie jest najszybszym narzędziem do tego, bo trafia przez kobiecy zmysł słuchu do jej emocji, i tyle.
  Dodam, że do brzydkich nie należę, i pomimo upływu wieku wciąż, gdzie się nie pojawię słyszę powtarzające się te same komentarze na temat prezencji i to nierzadko od samych mężczyzn (ba nawet faceci mnie podrywali brrrrrrrrrrrrr), ale tutaj przyznam rację Adeptowi i pozostałym forumowiczom trzeba się ciągle rozwijać, zaś w moim przypadku pracuję nad sobą, żeby mieć nieograniczony wybór lasek, co różnie z tym bywa – dlatego interesuje się tą tematyką. Pozdrawiam
  ps. Adept proszę Cię skończ z tym określeniem „muminki”, bo to jest niesprawiedliwe, a nawet krzywdzące, a z pewnością niefajne. Powodzenia

  27 maja 2015 at 13:57 - Odpowiedź
 12. Avatar
  waldek

  do Arcadio , uwodzenie jest znane jak swiat stary… nie wymyslili go brzydcy ludzie , tylko zaczeli rozwijac umiejetnosci w uwodzeniu na szersza skale z aspektem zarowno spolecznym jak i psychologicznym
  kobiet lecacych na kase jest moze okolo 10 proc w stosunku do reszty kobiet w Polsce,,,mam na mysli sponsoring ..poniewaz jest popyt jest i podaz… sponsorow jest tez malo…bo nikt nie jest frajerem ,zeby lasce placic kase tylko po to by ja miec… wiec zakladam .ze jest to proporcja 10 do 2 proc mezczyzn co placa..wykluczam korzystanie z agencji przez tzw handlowcow i innych kolesi , studentow… ale oni nie placa jako sponsor tylko uzywaja sobie od czasiu do czasu ,, tak naprawde to mit ,ze kobiety maja sponsorow placacych wielkie pieniadze… i drugie mitem jest wyglad , poniewaz w Polsce jest malo urodziwych mezczyzn szczegolnie brunetow wiec kobiety dawno zapomnialy o tym by patrzec tylko na wyglad … inaczej zostaly by same do konca zycia bo skad brac te piekne osoby ? z photoshopa? czy wiecie Panowie ,ze w samym USA ludzi powyzej 1,80 m jest podobno tylko 20 proc populacji ? czy wiecie ,ze brunetow w Polsce… i z penisem powyzej… to jest teoria … nie ma i nie bedzie takich co nam oferuja media… moj kolega kiedys powiedzial” podoba sie nam to w ludziach czego nie mamy” i zgadzam sie z nim jak i z SHARKIEM PUA -kobieta szuka mezczyzne ,ktory ma o jedna ceche wiecej niz ona sama…to moze byc wszystko ..nawet buty meskie:)

  28 maja 2015 at 13:40 - Odpowiedź
 13. Avatar
  rr

  Czytam i się śmieje. O czym wy gadacie? po co wogole sie kucić o coś co jest oczywstie. TAAAAK kobiety leca na wyglad i kase! – wszystkie NIE! wszystkie LADNE NIE! – jedyny problem jaki mozesz miec to, po pierwsze – wierzyc ze mozesz poderwac kazda laske,(chociaz szczerze to kwestia czasu tylko naprawde chcesz marnowac np. 30 lat? na jedna dupe?Probowac uwiesc laske, ktora ma cie w dupie, przejmowac sie tym ze sa laski ktore leca na wyglad i kase i przez to sie dolowac jesli nie masz tego. Kobiet pieknych, normlanych i lecacych na ciebie jest tyle ze i tak ich nie przeruchasz nawet przez cale zycie 🙂

  28 maja 2015 at 18:37 - Odpowiedź
 14. Avatar
  Jerzy

  Czy Twoim zdaniem warto zrobić sobie mikropigmentację (tatuaż na głowie), w sytuacji gdy jestem łysy? Jak kobiety reagują na takie coś?

  20 maja 2018 at 17:46 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Nie wiem. Jesli tatu jest spojne z Tobą to czemu nie. Mnie nie kreci tatuowanie swojego ciala.

   21 maja 2018 at 01:00 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Przeczytaj poprzedni wpis:
Uwodzenie vs manipulacja – Psychologia Uwodzenia cz. 2

Dziś będzie o mitach i półprawdach na temat manipulacji, a za kilka dni opublikuję serię artykułów miażdżących społeczne gówno na...

Zamknij