(VIDEO) 7 Największych Błędów w Związkach z Kobietami

Witaj,

Dzisiaj będzie mała niespodzianka.

Całe uwodzenie, podryw poza seksem prowadzi też do… UWAGA! (gulp) miłości i związku z kobietą.

Tak, większość z nas w końcu jednak chce zdobyć tą wymarzoną dziewczynę, spędzać z nią czas, poczuć się wyjątkowo i mieć przy sobie kogoś na stałe.

Dlatego, postanowiłem wraz z moim przyjacielem Solidem (Warsaw Lair) nagrać dla Ciebie ważne VIDEO o związkach długoterminowych.

Jeśli rozejrzysz się dookoła siebie to prawdopodobnie zauważysz, że wielu Twoich znajomych jest w związkach.

Tylko bardzo często są one nieudane, albo szybko się rozpadają. A czy wiesz dlaczego?

Postanowiliśmy nagrać dla Ciebie takie VIDEO „8 Największych Błędów w Związkach z Kobietami”

Obejrzyj je i zastanów się czy popełniałeś lub popełniasz podobne błędy ?

Jeśli masz kumpla, któremu wali się związek, dziewczyna chce od niego odejść – PRZEKAŻ MU LINK DO TEGO POSTA!!

Być może uratujesz go przed najgorszym…

Ja 3 swoich kumpli na przestrzeni mojego życia nie uratowałem. Popełnili samobójstwo, kiedy dziewczyna (żona) ich zdradziła/zostawiła.

Chcesz wiedzieć dlaczego ? Oto nagranie :

W nagraniu opisaliśmy 6 głównych błędów, ale już po nagraniu przyszedł mi do głowy jeszcze jeden.

7.  Chęć fundamentalnej zmiany siebie, aby przypodobać się kobiecie. W imię bycia w związku z kobietą.

Osobiście myślę, że nie powinieneś musieć się tak bardzo starać i naginać do związku, nie powinieneś czuć przy kobiecie, że zmieniasz się fundamentalnie dla niej. Czy ona robi to samo dla Ciebie?

W tym przypadku wyświechtane hasło „bądź sobą” ma w sobie wiele racji.

Pewne zmiany często są konieczne, gdy wchodzisz w związek z kobietą. Ale nie możesz w nim zgubić samego siebie. Kobieta wcale nie doceni Twojego „poświęcenia”, a wręcz wyczuje, że za bardzo się starasz jej przypodobać. To bardzo kiepskie i źle wróży na przyszłość.

pozdrawiam
Adept

ps.  Napisz w komentarzu swoje własne pytania na temat związków z kobietami, a postaramy się na nie odpowiedzieć już wkrótce…

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

64 komentarze
 1. Avatar
  Adam

  Witam,

  Jak wg was odkrywać w Kobietach piękno, chęć przeżycia romansu i przygody, uzyskiwania satysfakcji i pasji we wspólnym zdobywaniu marzeń? 🙂

  22 sierpnia 2012 at 06:57 - Odpowiedź
 2. Avatar
  Piotrek Azorek

  Moja dziewczyna ciągle chce wychodzić do klubu z koleżankami, wyciąga mnie, ale mi się już nie chce. Co zrobić, żeby przestała tak ciągle biegać na disco?

  22 sierpnia 2012 at 07:18 - Odpowiedź
  • Avatar
   Stefanek

   Najwidoczniej jest typem ,,imprezowiczki” – zanim się z nią związałeś mogłeś wybadać jak lubi spędzać czas . Możesz z nią usiąść i powiedzieć jej że szanujesz jej zainteresowania ale jednocześnie wymagasz od niej by ona nie narzucała Ci swoich

   22 sierpnia 2012 at 12:22 - Odpowiedź
 3. Avatar
  Marek

  Mamy już przyczyny, symptomy a jak sobie radzić z tymi sprawami. Czy proste szukanie przyjaciół, znalezienie celu w życiu i inne z tychy 6 punktów poprawi sytuację sprawi że kobieta wróci ?
  Jak sobie poradzić z teściową lub rodzinką swojej partnerki, która niszczy wizerunek faceta podpuszcza kobietę do różnych rzeczy itd ?

  22 sierpnia 2012 at 08:32 - Odpowiedź
  • Avatar
   Stefanek

   To są rady na związek, na sprawienie że kobieta wróci masz na to inne produkty Adepta.

   Teściowa to też kobieta- też musisz ją uwieść… to samo tyczy się innych członków rodziny .Najważniejsze to nie dać się prowokować i pokazać im że nie mają wpływu na Ciebie.

   22 sierpnia 2012 at 12:24 - Odpowiedź
 4. Avatar
  KrzysiekAF

  Cześć Adept. Oczywiście wcześniej wiedziałem o tych błędach. Jednak po obejrzeniu tego nagrania przyszedł mi do głowy pomysł abyś stworzył nowy produkt o związkach, utrzymaniu związków etc. – naprawdę większości facetom by to pomogło w utrzymaniu ich związków bo Twoje umiejętności nauczania + doświadczenie świetnie się sprawdzają.

  22 sierpnia 2012 at 08:45 - Odpowiedź
  • Adept

   Pracuję powoli nad takim zbiorem porad związkowych, dlatego tak potrzebne są nam Wasze pytania i problemy, na które chcecie odpowiedzi 🙂

   22 sierpnia 2012 at 22:34 - Odpowiedź
 5. Avatar
  Irek

  Pytanie może będzie dość dziwne i podejrzewam, że nie będzie na to jednakowego sposobu ale kto pyta nie błądzi, więc spróbuję.
  Chodzi mi może nie tylko dokładnie o sam związek ale o osoby poboczne a mianowicie o PRZYJACIÓŁKI i KOLEŻANKI kobiety, które zawsze „pomagają”. Czy jest jakiś sposób na przeciągnięcie ich na swoją stronę? Podejrzewam, że one od zawsze odgrywają dużą rolę a kobieta, z którą jesteśmy liczy się z ich zdaniem. Czujemy, że to właśnie tak kobieta ale jej koleżanki zawsze coś dodają a tym samym spadamy w oczach kobiety.

  22 sierpnia 2012 at 10:49 - Odpowiedź
  • Avatar
   Stefanek

   Co do przyjaciółek i koleżanek – sprawa jest prosta : poznaj je i uwiedż je, pokaż im że jesteś ciekawym facetem… że wymagasz szacunku wobec siebie itp . Jeśli będą zachowywać się niewłaściwie – zwróć im uwagę na to w zdecydowany sposób że nie życzysz sobie tego.

   Jeśli kobieta natomiast zawsze stawia zdanie koleżanek jako wykładnie życiową to zastanów się nad zmianą dziewczyny-serio

   22 sierpnia 2012 at 12:27 - Odpowiedź
   • Avatar
    Irek

    Dobra może i faktycznie to jest rozwiązanie, być odpowiednim facetem dla tej jedynej ale także pokazać zainteresowanie przyjaciółkom. Chociaż wiemy jak to z nimi bywa.. szczególnie to co jeszcze same faceta nie miały;)
    Dzięki, pozdrawiam.

    22 sierpnia 2012 at 20:34 - Odpowiedź
  • Avatar
   Piotrek

   Podbijam to pytanie też chciałbym się dowiedzieć o odpowiedź na nie.

   22 sierpnia 2012 at 15:35 - Odpowiedź
 6. Avatar
  Marcin ( PandKiler )

  Witam. Przede wszystkim chciałem „zwrócić honor”, bo znalazłem w książce to czego sądziłem, że nie ma czyli jak podejść do kobiety z matką 🙂 Ale do rzeczy. Chciałem spytać, co jeśli jest się w związku z kobietą która jest dziewicą. Załóżmy , że nie jest nią ze względu na przekonania , że „może dopiero z mężem po ślubie”, ale że nie znalazła jeszcze „właściwego faceta do pierwszego razu” , „nie była gotowa ” itp . Czy powinno się, dążyć do tego, np. poprzez techniki manipulacyjne, żeby akurat ze mną, w tym związku miała ten pierwszy raz? Czy jednak dać jej ten czas, aż sama będzie chciała, bez jakikolwiek nacisków z mojej strony. No bo jeśli seks , wg. tego co powiedzieliście , jest ważny, żeby kobieta się nie „puściła ” to jeśli nie będę dążył do niego, mimo, że jest dziewicą, to ją może nagle najść potrzeba i przespać się z pierwszym lepszym. Jak podejść do tej kwestii? Proszę o odpowiedz , pozdrawiam 🙂

  22 sierpnia 2012 at 11:39 - Odpowiedź
 7. Avatar
  Marcin

  Hej
  Mam pytanie odnośnie pkt. 4
  Czy uważacie że da się utrzymać związek na całe życie nie mając rutyny w łóżku? Wyobrażam sobie takie coś na kilka lat tylko a potem wchodzi już ta rutyna. Jak do tego nie dopuścić powiedzmy przez 30 lat ?

  22 sierpnia 2012 at 13:42 - Odpowiedź
 8. Avatar
  Piotr

  Zgadzam sie sam niektore z tych bledow popelnialem bedac w zwiazku z kobieta.
  Warto to przemyslesc i wniesc do swojego zycia.
  Pozdrowienia.

  22 sierpnia 2012 at 15:03 - Odpowiedź
 9. Avatar
  Quentin869

  Marcin, jeśli chcesz przespać się z dziewczyną, a potem ją zostawić to odpuść. Dziewica bardzo łatwo się zakochuje i przywiązuje, jeśli obudzisz w niej bardzo intensywne emocje to wszystkie jej przekonania pójdą do diabła, nawet u najgrzeczniejszej cnotki (bardzo złudna iluzja facetów, bo przecież ona nie jest taka jak inne), możesz mi uwierzyć bo sam miałem takie przypadki 🙂 Tylko mówię z góry że jeśli chcesz tylko ‚wyr.uchać’ to zrobisz jej krzywdę.
  Pozdrawiam, Paweł

  22 sierpnia 2012 at 15:25 - Odpowiedź
  • Avatar
   Marcin ( PandKiler )

   Broń Boże przeruchać i zostawić. Wprost przeciwnie. Jestem bardziej za stałymi związkami 🙂 Także wiem z autopsji, że kobieta do końca życia pamięta mężczyznę z którym miała pierwszy raz. Jednak mam o tyle zły wiek, że ja mam 18 lat, a moje partnerki są w moim wieku, lub młodsze, a co za tym idzie, często są dziewicami. I chodzi mi o sytuacje, gdy jestem w związku jakiś dłuższy czas i nie planuje go kończyć po tym jak uda mi się „zaliczyć” .

   23 sierpnia 2012 at 14:19 - Odpowiedź
   • Avatar
    flyer

    Jednak mam o tyle zły wiek, że ja mam 18 lat, a moje partnerki są w moim wieku, lub młodsze, a co za tym idzie, często są dziewicami.

    Nie gadaj ;P

    23 sierpnia 2012 at 23:22 - Odpowiedź
 10. Avatar
  Grzesiek

  Cześć,
  fajny materiał, szkoda że taki krótki ;).
  We wszystkich punktach sprowadziliście faceta do osoby, która całkowicie się dla kobiety poświęciła, że ten facet miał na początku jakieś fałszywe, romantyczne wyobrażenie o związku itp.
  Proszę powiedźcie co sądzicie o sytuacji, kiedy kobieta zostawia faceta, bo ten popada w pracoholizm i nie angażuje się już tak w związek. W jakichś badaniach, które firmował Lew-Starowicz, było napisane, że mężczyźni przyznają się do tego, że odbijają sobie pracą problemy z seksem. Problemy w łóżku wydają się najczęstszym powodem rozpadu związków. Praca chyba wydaje się ucieczką, wymówką, przed tym, że do związku wkradła się nuda i rutyna. Czy taki facet też musiał być na początku „zarażony” tymi romantycznymi ideałami? Będę wdzięczny za odpowiedź.
  Pozdrawiam,
  Grzesiek

  22 sierpnia 2012 at 17:02 - Odpowiedź
  • Adept

   To dość złożony temat. Znam facetów, którzy uciekają do pracy (i w pracę), aby nie być w domu z żoną i dziećmi. I tu znowu wracamy do aspektu własnych kryteriów i tego z kim chcemy być w związku. W kolejnym video po weekendzie mam nadzieje, że rozwiniemy ten temat.

   23 sierpnia 2012 at 05:59 - Odpowiedź
 11. Avatar
  clouser

  Cześć Marcin.
  Chciałbym dostać konkretną odpowiedz bo na razie słyszę same ogólnik,że są sposoby,że rady itp.A co jeśli ktoś zapędził się w
  kozi róg i popełnił wszystkie 6 błędów łącznie z wychowywaniem dziecka swojej dziewczyny która zrobiła je z innym? Co zrobić walczyć o tą relację ( czy warto,? Ja raczej nie uwieżył bym już jej)
  Jak zerwać taką relację wywalić kawę na ławę czy nie odezwać się i zniknąć ? Pozdrawiam clouser

  22 sierpnia 2012 at 17:19 - Odpowiedź
  • Adept

   Czy warto walczyć o tą relację to musisz sam sobie odpowiedzieć. Co do reszty to nie wiem jaką sytuację DOKŁADNIE masz na myśli, bo z tego co napisałeś nic nie wynika (raz że popełniono błędy, dwa że chce ktoś z kimś zerwać, o co chodzi?)

   23 sierpnia 2012 at 06:02 - Odpowiedź
 12. Avatar
  Kamil

  Hej. Chłopaki. Przespałem się z dziewczyna, jest mną zafascynowana. Tym że jestem zdystansowany do wielu spraw, czuje że zaczyna jej zależeć na mnie. (Poderwałem ją wg adepta 😛 droczenie, ustawienie ramy od poczatku – sexualnej. I że ja mam wieksza wartosc niż ona.) Jak przejść do związku? Jak go utrzymać. Brak mi wiary w siebie. Tym bardziej że mam mało czasu na spotkania bo tylko raz na tydzień. Dziekiuje z góry.

  22 sierpnia 2012 at 18:52 - Odpowiedź
  • Adept

   O tym jak przejść do związku będzie już wkrótce, może na webinarze. Jeśli masz naprawdę mało czasu na spotkania to wielkiej miłości raczej z tego nie będzie…

   23 sierpnia 2012 at 06:03 - Odpowiedź
 13. Avatar
  Tomek

  Witam odemnie dziewczyna właśnie odeszła i nie wiem po jakim czasie znów mogę próbować ją odzyskać czy starać się o nia w jak najskuteczniejszy sposób. Proszę o pomoc Adept

  22 sierpnia 2012 at 21:35 - Odpowiedź
  • Adept

   Od tego jest mój poradnik „Jak Odzyskać Swoją Byłą 2.0?”.

   23 sierpnia 2012 at 06:04 - Odpowiedź
 14. Avatar
  Zibson87

  Witam

  W 6 punktach wypisałeś wszystkie błędy, które popełniałem w relacjach z kobietami… 🙂
  Fakt, ze musiało minąć 8 miesięcy mojego życia i dziesiątki godzin spędzonych nad różnymi materiałami, żebym to zrozumiał. Pięknie to wszystko podsumowałeś…:)

  Myślę, że wszystkie te błędy są skutkiem stawiania wybranej kobiety na piedestale i mentalności – Sami strzelamy sobie w kolano… 🙂 Od samego początku znajomości facet narzuca sobie, że nie może jej stracić… nawet jeśli od początku widać, że już coś nie pasuje, idzie się w zaparte… „ona jest najpiękniejszą kobietą na świecie, drugiej takiej nie znajdę… muszę zdobyć ją jak najszybciej…”.
  Jesteśmy wtedy jak króliczek czekoladowy w mikrofalówce… 🙂

  Pozdrawiam 🙂

  22 sierpnia 2012 at 21:36 - Odpowiedź
 15. Avatar
  Facet ze stylem

  Marcin ( PandKiler ) Sierpień 22, 2012 o 11:39 am
  Witam. Przede wszystkim chciałem „zwrócić honor”, bo znalazłem w książce to czego sądziłem, że nie ma czyli jak podejść do kobiety z matką Ale do rzeczy. Chciałem spytać, co jeśli jest się w związku z kobietą która jest dziewicą. Załóżmy , że nie jest nią ze względu na przekonania , że „może dopiero z mężem po ślubie”, ale że nie znalazła jeszcze „właściwego faceta do pierwszego razu” , „nie była gotowa ” itp . Czy powinno się, dążyć do tego, np. poprzez techniki manipulacyjne, żeby akurat ze mną, w tym związku miała ten pierwszy raz? Czy jednak dać jej ten czas, aż sama będzie chciała, bez jakikolwiek nacisków z mojej strony. No bo jeśli seks , wg. tego co powiedzieliście , jest ważny, żeby kobieta się nie „puściła ” to jeśli nie będę dążył do niego, mimo, że jest dziewicą, to ją może nagle najść potrzeba i przespać się z pierwszym lepszym. Jak podejść do tej kwestii? Proszę o odpowiedz , pozdrawiam

  A ile z nią jesteś związku już ?

  czy oprócz całowania przytulania pieściliście się ?

  Jeżeli jesteś z nią miesiąc już to czas najwyższy żeby chciała tego bo będziesz z nią dalej będzie kolejny miesiąc za miesiącem a tutaj nic a póżniej się okaże że do ślubu czeka a nie tylko że nie znalazła przed tobą kogoś odpowiedniego do tego żeby się poczuła dobrze żeby to przeżyć

  22 sierpnia 2012 at 23:48 - Odpowiedź
 16. Avatar
  Słabszy

  A mnie zastanawia ostatni punkt. Najpierw w swoich książkach Ty i nie tylko ty opisujesz techniki mówisz jak się zachowywać, co robić, a nagle negujesz to robiąc mi nie mały mętlik w głowie, mówiąc, żeby nie używać technik w związkach.
  Czy chodziło, o to by używać, ale nie było to sztuczne? Czy ze to działa na podryw, ale nie na dłuższy związek? Tylko pytanie, czy nie zaczniemy być nudni na dłuższa mete, nie stwierdzi ze na początku udawaliśmy kogoś innego, a tak zapewne się stanie

  23 sierpnia 2012 at 10:10 - Odpowiedź
  • Adept

   Podryw i związek to dwie osobne sprawy. Powiedziałbym, że mają wspólny rdzeń, ale finalnie są nieco inne. O różnicach pomiędzy podrywem na przygodę i na „związek” opowiem już wkrótce. Więc proszę o cierpliwość 🙂

   23 sierpnia 2012 at 12:12 - Odpowiedź
 17. Avatar
  dawid

  swietne nagranie czekam na kolejne i chcialbym tez sie dowiedziec odpowiedzi na pytanie o tej dziewicy czy czekac do slubu czy dazyc caly czas do tego pierwszego razu..

  23 sierpnia 2012 at 14:21 - Odpowiedź
 18. Avatar
  Grzegorzewski

  Mnie najbardziej interesuje jakie rutynowe zachowania są dobre dla związku a jakie nie? Bo często można gdzieś przeczytać, że każdy związek potrzebuje swoje rutyny (rytuały), które są spoiwem danego związku. Czy macie wiedzę, w jakich obszarach warto tworzyć takie rytuały a w jakich unikać?

  Sex w długiej relacji (na całe życie). Wiadomo, że z czasem może być coraz gorzej. Tutaj moglibyście rozwinąć temat jak podkręcać atmosferę szczególnie jak będzie całkiem źle (obydwoje zmęczeni, zestresowani pracą, dziecko itp itd).

  Zazdrość. U mnie ten temat jest dziwny, bo dziewczyna jest zazdrosna a ja od niej często słyszę, że mi na niej nie zależy bo nie jestem zazdrosny – powtarzam jej w tedy, że jej ufam to nie muszę być zazdrosny. Jak tutaj postępować aby było najlepiej.

  I też takie osobiste pytanie do was. Skoro, żaden z was nie był w bardzo długich związkach (kilka, kilkanaście lat – małżeństwa i nie tylko) to czy to co piszecie, również będzie się sprawdzać w takich relacjach?

  23 sierpnia 2012 at 18:35 - Odpowiedź
 19. Avatar
  Pedro

  Mi dziewczyna, która poznałem na grilu wyznaje, że chce być ze mna. Nadmienie, że już pierwszego dnia po poznaniu wylądowaliśmy w łóżku. Jak to rozumieć ? Jezeli tak się stało, czy nie jestem kolejnym facetem ( ofiarą ) dla niej i jezeli sie jej znudze to kopnie mnie. Tym bardziej, że jest po toksycznym zwiazku, który trwał bardzo długo.

  23 sierpnia 2012 at 21:24 - Odpowiedź
  • Avatar
   Rafał

   To zależy kiedy Ci tak powiedziała? Czy po wylądowaniu w łóżku czy przed? Jedne kobiety idą łózka od razu, inne po kilku spotkaniach. Ważne byś nie oceniał tego co zrobiła i co mówi. I pod żadnym pozorem nie gadaj, że stało się to szybko, jesteś tym zaskoczony itd. Jak chce z Tobą być, a Ty z nią, to z nią bądź.

   25 sierpnia 2012 at 09:10 - Odpowiedź
 20. Avatar
  Marek

  1. Co do własnego hobby i sposobów spędzania czasu – czy jeśli dziewczyna chce ze mną spędzać czas angażując się w moje hobby ( sport, siłownia, basen) oraz czy nowe aktywności ( np. nauka nurkowania) spędzane razem, wyjdą dla naszego związku na dobre czy będą stanowić pierwszy krok do rozpadu związku. Jak to rozegrać?
  2. Jak rozegrać sytuację z dziewczyną ( jesteśmy w związku, ona ma 20lat, a ja jestem jej pierwszym poważnym chłopakiem), która ma wielu kolegów, z którymi utrzymuje kontakt smsowy ( z jednymi kilka na dzień z innymi kilka na tydzień) i co jakiś czas się z nimi spotyka, mi o tym z kim i gdzie się spotyka mówi. Rozmawiałem z nią o tym i ona nie widzi w tym nic złego ( żadnego podtekstu w spotkaniach z kolegami nie widzi, znam ją na tyle że jej wierzę). Kwestia w tym że mnie to denerwuje, bo w oczach moich znajomych nie wygląda to dobrze i sam też się z tym dziwnie czuje. Nie czuje się zagrożony, wiem że mnie kocha, w innej sytuacji udowodniłem jej że potrafię od niej odejść, ale ona nie potrafi rozpoznać kiedy jakiś facet ją podrywa ( ma małe doświadczenie) i traktuje ich wszystkich jak zwykłych kolegów. Co zrobić by ograniczyć te spotkania ew. czy pogodzić się z tym, jak ją zacząć edukować, żeby w sytuacji gdyby w naszym związku zaczęło się coś psuć, jakiś „życzliwy” kolega nie zaczął stanowić dla niej pomocnego ramienia?

  24 sierpnia 2012 at 07:07 - Odpowiedź
  • Avatar
   Rafał

   1. To raczej wyjdzie na dobre. Ale jest „ale”. Jeśli ona będzie miała tylko Twoje zainteresowania, to dobrze to nie wróży. Najlepiej jeśli macie coś tylko swojego, co intryguje drugą stronę. Lubicie sobie o tym pogadać. Dobrze jakbyś i Ty polubił coś z tego co robi lub lubi Twoja kobieta. Nie musisz tego robić, ale okaż że Cie to w niej kręci.
   2. A czy Ty masz jakieś „stare” dobre przyjaciółki i koleżanki? Też się z nimi spotykaj. Poznaj ją z nimi przy jakieś okazji. Nie doprowadź do sytuacji, że ona ma kolegów, a Ty nie masz koleżanek i się z nimi nie spotykasz, nie utrzymujesz kontaktu. A i raczej nie komplementuj bardzo swoich koleżanek przy niej. Albo jak mówisz coś miłego do znajomej to za jakiś czas powiedz też coś miłego swojej dziewczynie. Nie trać swojego świata dla kogoś.

   25 sierpnia 2012 at 09:04 - Odpowiedź
 21. Avatar
  Radosław

  Apropos 5. Ja to przerobiłem, wiele było kłótni o to że sam idę na kawę do kolegi, czy spotykam się z koleżanką którą znam od 15 lat…ba nawet gdy mojej się nie chciało sam chodziłem na wesela,chrzciny , itp…efektem były kłótnie,i twierdzenie ze jej nie kocham i nie szanuje.A często wiedziała ze jestem gdzes z kimś to potrafiła dzwonić,albo smsowac żądając spotkania…wiec ten punkt piąty mnie nie przekonuje.

  24 sierpnia 2012 at 09:19 - Odpowiedź
  • Adept

   Być może nie umiałeś odpowiednio zmienić przekonań swojej dziewczyny na temat Twoich wyjść z domu. A być może Twoja była miała silne poczucie potrzeby kontroli i wynikającą z tego zazdrość, itd. Na ogół jednak faceci (i kobiety też) nadmiernie poświęcają swoich znajomych na rzecz relacji.
   Lista 6 punktów w nagraniu nie wyczerpuje tematu ani nie aspiruje do absolutnej prawdy, bo zawsze znajdą się wyjątki… 🙂

   24 sierpnia 2012 at 09:30 - Odpowiedź
 22. Avatar
  Rafał

  Ja bym tutaj dodał jeszcze sprawę odpuszczania problemów. Gdy się rozstawałem z moją byłą i sobie szczerze pogadaliśmy o wszystkim, to wyszło ile naszych problemów związkowych można było rozwiązać. Prosiłbym o rady dla facetów jak radzić sobie w sytuacjach fochów, problemów itp wypadków. Często miałem tak, że widziałem, ze kobiecie o coś chodzi, a nie drążyłem problemu by jej nie martwic, nie denerwować, nie urazić. Nie tędy droga. Nie odpuszczajcie gdy kobieta powie Ci coś typu- „już Ci mówiłam, zapomniałeś”,”Nie pytaj”, „Nie teraz”, „Sam się domyśl”, „Nie chcę mi się o tym teraz gadać”. Takie wypowiedzi kobiety często padają gdy pojawiają się jakieś problemy. No i jak Wy popadacie w marazm, a kobieta ma cel i dąży do niego, realizuje się, wychodzi. To już przygotujcie się, że możecie mieć pozamiatane. Często też kobiety przed podjęciem decyzji o zdradzie czy rozstaniu mogą Ci przypierdolić z grubej rury. Będą chciały sprowokować byś coś wreszcie zrobi i zauważył, że dzieje się źle.

  25 sierpnia 2012 at 09:48 - Odpowiedź
 23. Avatar
  Rafał

  Jeszcze jedna rzecz mi przyszła do głowy. By nie obarczać swojej kobiety swoimi problemami. A tym bardziej szukać u niej rad na ich rozwiązanie. Pytać się jej o opinie na różne tematy. Czasami można to zrobić, by zauważyła, że liczycie się z jej zdaniem, ale by to było czasami. No i za wiele nie gadać o swoich planach. Kobiety są bardzo pamiętliwe. Jeśli coś planujecie, a nie robicie tego to będziecie mieli to często wytknięte w najmniej miłych dla was okolicznościach.
  Dla tych którzy mają dziewice. Spróbujcie najpierw seksu oralnego. Zaproponujcie zabawy z wibratorem. Oswajajcie się ze swoją seksualnością.

  25 sierpnia 2012 at 19:15 - Odpowiedź
  • Avatar
   Kasia

   Absolutnie się z Tobą w tym miejscu nie zgodzę. Dla mnie bardzo ważne jest, by mój facet traktował mnie jak kogoś, do kogo przychodzi pogadać się o problemach. On ma partnerkę w domu, czy prowadzi hodowlę głupiej owieczki? Kiedy facet przestaje mówić o tym co go martwi, to czuje się traktowana jak idiotka, słodka blondynka, której nie warto nic tłumaczyć, bo i tak nie zrozumie.

   19 grudnia 2012 at 17:02 - Odpowiedź
 24. Avatar
  Marcin

  Ja z kolei chcialbym poznać wasze opinie na temat zazdrości kobiety 🙂 Jezeli jest ona zazdrosna o to, ze np. rozmawiam z sąsiadką, albo kolezanka z pracy na gg, to jak to wplywa na moją kobietę? jest to dobre czy zle? dodam tylko, ze najpierw się wkurza, a potem jakby chce mnie udobruchać 🙂

  26 sierpnia 2012 at 13:02 - Odpowiedź
 25. Avatar
  Grzegorz

  Witam,mnie interesuje jedna rzecz dotycząca związku.Czy warto rozpatrywać i czy jest to zdrowe dla związku fakt że jesteśmy razem,coś nas łączy dlaczego tak jest itp ? ja myśle że nie

  27 sierpnia 2012 at 06:51 - Odpowiedź
  • Adept

   Bardzo dobre pytanie 🙂
   Postaramy sie na nie dac odpowiedz podczas webinaru za tydzień w poniedziałek o g.20 (bedzie info w mailu)

   27 sierpnia 2012 at 07:23 - Odpowiedź
 26. Avatar
  Pawcio

  Zastanawia mnie jedno , poruszyłeś temat zasdrości i chciałbym żebyś go trochę rozwinął . Jak to jest , wiadomo , że chorobliwa zasdrość kontrolowanie drugiej osoby itd jest nie na miejscu , ale chodzi mi o normalne sytuacje . Jak ty byś sie zachował w sytuacji gdyby twoja kobieta na twoich oczach flirtowała z jakimś facetem , tylko nie mow ze ty byś podrywał inne bo akurat w danej sytuacji nie ma innych kobiet , nie wiem same meskie grono i akurat twoja kobieta albo no po prostu sa ale takie slabe 3-4 a twoja dziewczyna to 10 więc wiadomo ze nie wzbudzi jej zasdrosci inna kobieta . Albo interesuje mnie jakbyś się zachował gdyby po prostu twoją kobietę podrywał na twoich oczach jakiś powiedzmy „PUA” i jakbys zareagował ? Wtraciłbys sie , uderzyłbys go nie wiem czekał az sytuacja sie rozwinie ? Tak jestem ciekaw po prostu jakbys zareagował .

  28 sierpnia 2012 at 01:23 - Odpowiedź
  • Adept

   Odpowiedz na Twoje pytanie jest banalnie prosta, powiemy o tym na Konferencji w poniedzialek.

   28 sierpnia 2012 at 05:49 - Odpowiedź
   • Avatar
    Pawcio

    Witam , nie mogłem być na konferencji bo coś mi wypadło , czy mimo to mógłbyś odpowiedzieć na moje pytanie ?

    4 września 2012 at 02:03 - Odpowiedź
  • Avatar
   Marcin

   poprostu poinformowac tego mężczyznę, ze to Twoja kobieta? w przyjazny sposob oczywiście

   28 sierpnia 2012 at 22:50 - Odpowiedź
 27. Avatar
  Leukocyt

  No dużo przestróg co szkodzi, ale mało praktycznych rad co trzeba robić. Jakie są proste sposoby na szybkie rozpalenie związku?
  Czy dobrym pomysłem będzie np. spacer po niebezpiecznej okolicy, żeby zapragnęła bliskości faceta który ją obroni? Chociaż to z drugiej strony rzeczywiście jest narażanie jej i siebie na niebezpieczeństwo… No ale coś mniej więcej takiego wywołującego adrenalinę? Tylko co? Może po prostu trzeba zacząć robić coś razem, np. zapisać się na kurs tańca? Wycieczki chyba dużo dają, można pokazać różne męskie cechy. A może trzeba znaleźć dobrych znajomych i imprezować z nimi, zapisać się razem z nimi na jakiś kurs albo poznać kogoś na tym kursie? Byle tylko nie spodobał się jej inny facet… Cokolwiek by to nie było, to trzeba ją od czasu do czasu czymś zaskoczyć, gdzieś zabrać.

  28 sierpnia 2012 at 22:43 - Odpowiedź
 28. Avatar
  Tomek

  Witam Marcin,
  to co opisywaliscie to w sumie przezylem, nie dosłownie i nie wszystko ale po prawie 2,5 roku z dziewczyna mnie zostawiła, przestalismy sie spotykac na jakies 2 tyg zero kontaktu, nie wiem czy to wlasnie dlatego ze nie mielismy kontaktu ze jej nie meczylem ciaglym pisanniem np: wroc, kocham cie, zmienie sie czy cos, ale napisała 1sza po tygodniu a jednego smsa(w stylu:nie da sie tak poprostu zapomniec wszystkiego i odstawic), ja nic nieodpisałem, dopiero odpisałem po dokładnie tyg od momentu dostana tego smsa,w koncu wrocilismy do siebie po jakims miesiacu, moze dłuzszym okresie powiedzielismy sobie ze wracamy(ale w tym czasie spotykalismy sie, naprawde bylo fajnie, „goraco”, mielismy zajebiste przyciaganie do siebie, jak na poczatku zwiazku), wrocilismy i sie starala naprawde sie starala zeby bylo dobrze.Do czego dążę?czy dobrze zrobilem ze wrocilem?czy to moze sie powtorzyc?(tak jeszcze powiem ze, tak mi sie zreszta wydaje, ze kilka rzeczy sie zminilo u nas , sa lepsze relacje, bardziej sie szanujemy, trohce mamy inne podejscie, chyba bardziej nam na sobie zalezy) ale jest druga strona medalu jesli jest cos nie tak, jakies podobe sytuacje ja sobie odrazu mysle ze to moze sie powtorzyc, zadreczam sie tym czy powinienem ak robic, czy probowac odsunac to od siebie i nie dawac jej znakow? czy wgl podejsc do tego na luzie i powiedziec sobie jesli nam nie wyjdzie: trudno, bedzie inna..czy to nie jest bezpieczniejsze?bo musze przyznac zalezy mi na Niej.

  16 stycznia 2013 at 01:05 - Odpowiedź
 29. Avatar
  Arek

  Mam na imię Arek. Czy nie uważasz, że większość dzisiejszych kobiet jest trudna, w sensie do poderwania, bo ona chce tym czekaniem sprawdzić gościa czy jest hujem, zanim się z nim prześpi i tym większa szansa jest, że ona może okazać się zwykłą mściwą suką, bo ona ma dość skurwysynów, a te które są łatwiejsze, tzn, łatwiejsze do poderwania to są normalne, które nie należy je ranić, oszukiwać ani wykorzystywać, bo w ten sposób można tylko zwiększyć ilość suk, a należy im dużo okazywać
  szczerości, szacunki i zaufania itp. itd. Bo według mnie te łatwiejsze, są dużo lepsze do budowania normalnych i pozytywnych związków niż te trudne laski, ale też wszystko zależy od tego jaki ma facet charakter, czy umie rozpoznawać swoje wady i zmieniać je na zalety, oraz czy on umie rozpoznawać manipulacje i szantaże emocjonalne kobiet i czy umie się przed nimi bronić i je „zauważyć”, przyjmując przy tym, że jego wybranka jest nieskazitelna, posiada pełną osobowość i mnóstwo zalet. Jakie
  jest twoje zdanie na ten temat? pozdrawiam

  19 marca 2013 at 15:34 - Odpowiedź
  • Adept

   Nie, nie uważam żeby kobiety były jakoś specjalnie trudne do poderwania 🙂

   Zresztą napisałem kiedyś na ten temat post.

   19 marca 2013 at 16:11 - Odpowiedź
   • Avatar
    Arek

    Mogę prosić link do tego postu 😀 Ale czy zgadzasz się z tym, że trudne kobiety, w sensie do poderwania, chce tym czekaniem sprawdzić gościa czy jest hujem, zanim się z nim prześpi i tym większa szansa jest, że ona może okazać się zwykłą mściwą suką, bo ona ma dość skurwysynów, a te które są łatwiejsze do poderwania to są normalne, bo one nigdy nie zaznały skurwysyństwa od facetów. Zgadzasz się z takim podejściem kobiet do facetów? 😀

    20 marca 2013 at 13:06 - Odpowiedź
    • Adept

     „Ale czy zgadzasz się z tym, że trudne kobiety, w sensie do poderwania, chce tym czekaniem sprawdzić gościa czy jest hujem, zanim się z nim prześpi i tym większa szansa jest, że ona może okazać się zwykłą mściwą suką, bo ona ma dość skurwysynów, ”

     Czasem tak jest, a czasem nie.

     20 marca 2013 at 14:35 - Odpowiedź
 30. Avatar
  Sylwek

  Witam jest w tym trochę prawdy trochę się fakt pogubiłem co do celu lecz reszty z tego np masturb itp nie robię na sobie co w związku z tym mam pecha tak jakby zawsze celowo mam na samą myśl o poderwaniu czy zaproszeniu którąkolwiek mam obaw olewają mnie bokiem spłacam w sumie bank miałem niemiłe rozczarowanie sercowe ciężko mi odnaleźć wspólny temat do którejś z kobiet ma to zbytni wpływ iż pracuję gdy wyjdę przejdzie mnie jakiś lęk nie wiem w którym momencie i już nie wiem jak dalej z tym polecieć uciekam bo widzę że nic z tego nie będzie są to też również tego typu iż tu ktoś na mnie już wykombinował iż za jakiś czas ktoś powiedział że nie dożyję nie moja wina że mam problem jak zaufać jak wyluzować do kobiety są przez to sytuacje w związku miedzy sytuacjami rodzinnymi także i w pracy bo gdy idę coś załatwić zawsze dzieje się tak samo zlewka itp niektóre mnie się podobają mało mam odwagi zagadać i gubię się od celu podrywu czy też poznania jej zawsze jest to wina tego typu iż najpierw ktoś na mnie się zemścił puścił ploty czy też odegrał za coś i może to być tego wina jak dalej zobaczę czy to ma sens jeśli tak ma być za każdym razem to w końcu co zrobić zmienić się całkiem na odlotowego faceta to mnie posadzą… jak ryzykować? chyba nie ma po co w sumie tylko wyjazd lecz następne pułapki są na mnie jak ułożyć i z którą odejść innego wyjścia nie ma.

  1 czerwca 2013 at 17:24 - Odpowiedź
 31. Avatar
  rafcio

  Jak prawidłowo doceniać kobietę, bo bez tego związek się wypali
  tego chciałbym się dowiedzieć z nowego produktu 🙂

  19 lipca 2013 at 14:23 - Odpowiedź
 32. Avatar
  Marek

  Mam taki problem. Aczkolwiek od dwoch lat chce sie oswiadczyc swojej narzyczonej i z nia zamieszkac ale zawsze trafiam na mur a ja cierpie z tego powiodu, wiem ze to jest ta kobieta z ktora che spedzic swoje zycie, doszlo nawet do tego ze poprosilem o jej reke ich rodzicow i zostalo to przyjete ale ona za dwa miesiace zerwala wszystko. Prosilbymk o podpowiedz jak swoja narzyczona za pomoca sms-ow przekonac do tego aby ze man zzamieszkala lub jak na nia wplynac zeby bez zadnych oporow zgodzila sie. Czekam an odpowiedz

  12 sierpnia 2013 at 11:25 - Odpowiedź
 33. Avatar
  Connath

  „jak swoja narzyczona za pomoca sms-ow”

  Za pomocą sms’ów? słaby pomysł, kobiety lecą na emocje a silniejsze emocje wywołasz w bezpośredniej rozmowie niż przez sms – wiadomością tekstową niewiele możesz osiągnąć.

  Ty nie masz jej przekonywać – bo tak się nie da, a sprawić aby sama zechciała – nia da sie za „rzuceniem” 3-ech czy 4-ech tekstów sprawić aby jakimś sposobem ją zaczarować czy coś… pozatym czuje jakas desperacje płynącą z tego co piszesz – pozbądź sie tego, mi pomogło – nie bądź proszącym bo w relacjach kobietami proszeniem nic nie osiągniesz, a conajwyżej ją poirytujesz bardziej.

  Pozdrawiam

  15 sierpnia 2013 at 16:13 - Odpowiedź
 34. Avatar
  robert

  Od kiedy zacząłem czytać i oglądać wasze materiały moje życie odwróciło się o 180 stopni spełniają się moje marzenia sexualne i nie tylko inaczej patrze na świat i jestem innym człowiekiem za co bardzo wam dziękuję chłopaki

  15 września 2013 at 19:33 - Odpowiedź
 35. Avatar
  Hirek

  Cześć !
  Moim zdaniem czynicie wielkie DOBRO dla związków .
  Podziwiam ! życzę sukcesów …

  29 października 2013 at 14:13 - Odpowiedź
 36. Avatar
  Ignacy

  Wszystko o czym piszesz to prawda,ale kobieta z którą jestem została w jakimś stopniu skrzywdzona przez swego byłego męża. Istnieje u niej w podświadomości brak wiary, że nasz związek będzie tym właściwym, że może być to jej kolejny błąd . Nie potrafię tego przełamać. Nie chcę spieprzyć wszystkiego co już zyskałem. Jeszcze nie jest za późno. Komplikują sprawę jej istniejące naturalne układy rodzinne. Zaczynam już się już w ty gubić i robić błędy. Potrzebuję konsultacji, wskazówki co powinienem zrobić, bo za chwilę wszystko stracę.

  10 kwietnia 2014 at 06:37 - Odpowiedź
 37. Avatar
  Arek

  Witaj Adept. Nie wiem czy mi jeszcze odpowiesz bo ostatnie wpisy widzę, ze były dość dawno ale licze na Twoją odpowiedź. Otóż moja kobieta nie ma ochoty na seks, na dłuższe spotkania ze mną ciągle wymyślając jakieś powody a głównym z nich jest to że się sporo kłócilismy. Ja się zmieniam dla niej co wiem od Ciebie ze jest błędem. Jestem na każde jej skinienie i to kolejny błąd. Ona obwinia mnie ciągle o wszystko lecz ja pragnę jeszcze zmienić jej emocje.. Jak mam to zrobić ?

  15 listopada 2014 at 21:44 - Odpowiedź
 38. Avatar
  Kravcov

  Ku…a, mogłem to nagranie zobaczyć rok temu. Popełniłem 4 z 6 błędów. Macie rację, pieprzony Hollywood i społeczeństwo promuje takie zachowania i myślimy, że kobieta to doceni, a jest zupełnie odwrotnie. Zostaniemy olani…

  23 marca 2016 at 13:57 - Odpowiedź
 39. Avatar
  Radek

  Sytuacja moja, facet podebrał mi kobietę: jest strasznie zazdrosny i to okazuje nawet pisząc do mnie głupie teksty, nie ma celu w życiu, nic nie robi tylko
  pije dużo, podobno ona nie wie co będzie, niby ma go dosyć, ale przy nim jest. Mimo takich błędów, kobieta jest z tym facetem. Można robić takie błędy a tylko wywoływać emocje i kobieta będzie z facetem?

  16 września 2017 at 23:35 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   ” Można robić takie błędy a tylko wywoływać emocje i kobieta będzie z facetem?” Oczywiście, że mozna. Tylko to jest tematyka strefy mroku relacji Damsko Meskich

   17 września 2017 at 00:09 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Przeczytaj poprzedni wpis:
(VIDEO) Wstęp do jednonocnych przygód „Uwodziciele” 2009 cz.1

Witaj, Dziś kolejny fragment z planu filmowego "UWOdzicieli" z 2009r. Tym razem omawiam podstawy jedno nocnych przygód. Jeśli interesuje Ciebie...

Zamknij