Uwodzenie i podryw na żywo 2014

Video z Podrywu w Klubie, Zobacz Uwodzenie na Żywo. Bez upiększeń, naga prawda. Musisz wybaczyć mi jakość filmu, niestety nie mam zespołu filmowego (jeszcze) który by miał profesjonalny sprzęt i nagrywał to co robię. Mam nadzieję, że treść filmu wynagrodzi Ci słabszą jakość video.

Jeśli dotychczas nie miałeś motywacji do wyjścia z domu i wykorzystania moich porad to niech to nagranie kamerą pomoże Ci się zebrać do działania 🙂
Uwodzenie i podryw jest umiejętnością do nauczenia, nikt się z nią nie rodzi (wbrew pozorom). Zapraszam do oglądania moich filmów i bloga.

http://youtu.be/sWIijXFSe2M

Subskrybuj mój kanał jeśli chcesz mieć filmy na bieżąco i dowiedzieć się naprawdę jak podrywać kobiety. Zobaczysz filmy na temat: podrywanie, uwodzenie, teksty na podryw, szkoła uwodzenia. Pewność siebie – jeśli masz z tym braki lub jesteś nieśmiały zapisz się na newsletter na moim blogu, a otrzymasz pakiet wskazówek jak sobie z tym poradzić.

Udostępnij na:
Udostępnij ten artykuł

Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.


9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

  • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
  • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
  • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę