Warsaw Shore Summer Camp 3 – Analiza – Ekipa z Warszawy

Hej, o to obiecana analiza kilku przypadków z nowego sezonu Warsaw Shore Summer Camp 3. Jak zwykle lepsze i gorsze zachowania damsko-męskie, reakcje na shit testy, podryw. Zawsze możesz coś wyciągnąć z tego dla siebie. Dla mnie ciekawsze sytuacje są w programie „Ex na plaży”, dlatego zapewne jest to moja ostatnia analiza Warsaw Shore.

Tutaj szczególnie zachęcam Cię do przyjrzenia się relacji Piotra z dziewczyną, która przed kamerami  zarzekała się, że on nie jest w jej typie, bo w jej typie są eleganccy faceci z klasą, a nie takie chujki i uwodziciele jak Piotr itd. Po czym na imprezie w klubie ona sięz nim całuje. I to tyle w temacie tego „czy masz słuchać tego co mówi kobieta?”. Nie.  Masz słuchać tego co mówi jej ciało. Tutaj jest to tak namacalnie pokazany ten aspekt podrywu, że prościej już nie można. Chwała realizatorom programu za wyłapanie tego momentu.  

Druga rzecz – Czy wg Ciebie Jacek słusznie strzelił z plaskacza Joli w twarz czy nie? Należało jej się czy nie?

Pamiętaj o subskrybowaniu mojego kanału Na YouTube i naciśnięciu tej gwiazdeczki pod filmem obok liczby subkrypcji. Dzięki temu będziesz dostawał powiadomienia o nowych filmach i moich Live`ach czyli transmisjach na żywo z YouTube. Wygląda to mniej więcej tak:

pozdrawiam
Adept

ps. dla przypomnienia inne analizy Warsaw Shore znajdziesz TUTAJ:
https://player.vimeo.com/video/144134943
https://player.vimeo.com/video/148792589
https://player.vimeo.com/video/150581711
https://player.vimeo.com/video/184168200

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

8 komentarzy
 1. Avatar
  Jarek

  Jak pisałeś w mailu „Słuchasz się kobiet i tego co im się niby podoba w mężczyznach = PRZEGRYWASZ.”
  Co zrobić jak na jakiejś imprezie, czy bardziej oficjalnym spotkaniu, robią ci pranie mózgu z norm społecznych? Do tego masz paru napinających się pseudo-alfa i wszyscy wymagają byś stosował się do norm. Uświadomić ich delikatnie? Czasami trudno to olać bo jest presja grupy. Może wytłumaczyć tym kolesiom na osobności, że to tak nie działa, a laski urabiać tylko po wyizolowaniu? Wycofując się tracisz atrakcyjność, a będąc z grupą wciskają ci model bycia pantoflarzem i masz związane ręce.

  23 października 2017 at 13:17 - Odpowiedź
  • Avatar
   Tomasz Wroblewski

   „Ja mam swoje zdanie na ten temat wy miejcie swoje”
   „Nie wszyscy jesteście gotowi na poznanie mojego zdania”
   A na osobności można wtedy wrzucić tekst „wybrałem Cię spośród tych wszystkich osób bo uznałem iż jesteś wyjątkowa i gotowa na mnie ”
   gości zostaw, nie uświadamiaj, po chuj tworzyć sobie konkurencję a laski urabiaj w zależności od sytuacji. Najlepiej się ze wszystkim zgodzić, dodać jak to ona jest bystra i robić swoje 😀

   25 grudnia 2017 at 16:03 - Odpowiedź
 2. Avatar
  Dawid

  Adepcie, bardzo mądry i wartościowy materiał. Bardzo dobitnie pokazałeś mechanizmy rządzące kobietami, lecz ten program to dno podziwiam, że udało Ci się z takiego syfu wyłuskać cokolwiek co ma realną wartość.
  Według mnie dobrze że jej sprzedał liścia, według mnie takie coś co obraża, przeklina co 2 słowo i się rzuca po wielokroć nie jest kobieta w pełni tego słowa znaczeniu, dziwię się że ten koleś tyle wytrzymał, ale osobiście uważam że dobrze zrobił bo sam takiego „zachowania” nie toleruję. Niestety mało męskie ale czasem trzeba „otrzepać” te ekhm „księżniczki” z brokatu bo się nim dławią jak widać na filmie 🙂

  23 października 2017 at 21:38 - Odpowiedź
  • Avatar
   Jan

   Zdecydowanie nie zgodzę się z Tobą co do tego liścia, nad emocjami należny panować. W sumie zawsze mnie bawi, jak kogoś prowokuję emocjonalnie, a ta osoba idzie za mną. I nie mam tu na myśli tylko kobiet, mężczyźni są chyba nawet na to bardziej podatni niż panie.
   Miałem kiedyś podobną sytuację, że dostałem od kobiety. Było to miejsce publiczne, monitoring. Wezwałem policję, i kto miał problemy ten miał. Niby nic się nie stało, ale satysfakcję miałem.

   28 października 2017 at 21:11 - Odpowiedź
 3. Avatar
  Adam

  Bardzo dobra analiza! Dzięki!!!!!!!!

  23 października 2017 at 22:56 - Odpowiedź
 4. Avatar
  Michał

  Adept a to nie jest tak że Warsaw Shore to wyreżyserowany pic na wodę? Coś jak Big Brother? I głupia gimbaza ogląda to gówno i mają nasrane w głowach?

  25 października 2017 at 18:49 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Wg mnie nie. Takie programy na wysokim poziomie ogolnosci sa troche ustawiane, ale raczej poprzez kontekst, ujecia, zadawane pytania w wywiadach indywidualnych. Nie sa ustawiane w sensie podawanych im tam dialogow, powtarzanych scen itp.

   25 października 2017 at 19:11 - Odpowiedź
   • Avatar
    Michał

    No powiem Ci, że ja kiedyś obejrzałem jakiś odcinek, to mi się osobiście wydaję, że im większym jest się kretynem, imbecylem, idiotą itp. tym większe się chyba ma szanse żeby się dostać do takiego programu. Nie wspomnę o tym że później Ci ludzie są jakimiś z chuja wyjętymi celebrytami. Co gorsza MTV to skrót od Music TeleVision, a tego typu programy mają z muzyką tyle wspólnego…

    29 października 2017 at 19:43

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę