Impotencja, Słaba Erekcja i Brak Erekcji – Adept odpowiada cz.2

Witaj, w drugiej części wpisów o problemach seksualnych typu: słaba erekcja, impotencja, niskie libido, niska potencja – kolejne wiadomości od czytelników i moje porady.  Częśc pierwsza tego artykułu jest TUTAJ.

Przypadek nr 4  „Nie wiadomo dlaczego jest impotencja”

„Cześć, Adept bardzo mi się podoba Twoje podejście do kobiet jak i technik które polecasz i stosujesz, mam problem związany z potencją która przeszkadza mi cieszyć się i pokazywać seksualną energie do kobiet. Byłem już na psychoterapii która nie rozwiązała mojego problemu, dalej w sytuacjach z kobietami „pałka nie może stanąć”. Jest to dla mnie bardzo ważny problem, gdyż od dłuższego czasu nie mogę cieszyć się seksem. Co polecasz, czy jest jakiś sposób który może mi pomóc. Byłem u lekarza urologa kilkakrotnie, robiłem badania krwi, poziom testosteronu wszystko było w normie. Podejrzewam że problem tkwi w psychice. Czekam na odpowiedź”

 ADEPT:  tu mamy przykład sytuacji, gdy z pozoru  nie bardzo wiadomo dlaczego pojawiła się impotencja. I do do tematu trzeba podejść inaczej. Ponieważ nie mam możliwości rozmowy i wybadania źródła problemu impotencji to będziemy musieli zaufać intuicji i przejść przez kilka metod po kolei, aż do skutku.  Na pewno będziesz musiał namierzyć swoje ograniczające przekonania seksualne tzn. co myślisz o seksie  (czy seks jest zły czy dobry, czy krzywdzisz i wykorzystujesz kobietę czy nie?), swoich możliwościach seksualnych i kompleksach (czy mój penis jest wystarczająco duży? Czy jestem atrakcyjny? Czy jestem dobry w łóżku?  itd),  o kobietach (kobiety to szmaty, kobiety to dziwki, kobiety nie lubią seksu, kobietom seks sprawia przykrość, kobiety się śmieją z facetów, kobiety zdradzają facetów, itp).

To jeden ze sposobów znalezienia źródła problemu impotencji. I gdybyś już miał to przed oczami, to pewnie od razu dostrzeżesz co tu nie gra. Wtedy można zacząć pracę nad zmianą przekonań.

Jednak nie zawsze to da zadowalający wynik. I wtedy trzeba wziąć się za metody mniej konwencjonalne. Sugeruję użycie moich nagrań hipnotycznych Regresja Seksualna, Wybaczanie Seksualne, Oczyszczenie Seksualne z pakietu „Kontroluj Wytrysk i Usuń Impotencję”. One w podświadomości naprostują sytuację i będą niwelować blokady w emocjach związanych z seksem.

W najgorszej sytuacji, gdy ni cholery nie można znaleźć przyczyny problemu, będziesz musiał przejść po kolei przez wszystkie 8 nagrań hipnotycznych, aż do skutku, aż któreś zadziała.

 

 • 1. Nagranie hipnotyczne „Libido i Testosteron 2015” (nowość) na obudzenie Twoich naturalnych generatorów libido i testosteronu.
 • 2. Nagranie hipnotyczne „Libido i Testosteron 2010” nagranie na uruchomienie popędu seksualnego i libido.
 • 3. Nagranie hipnotyczne „Impotencja STOP” (nowość) Nagranie harmonizujące części Twojej seksualnej pod tożsamości, aby pozbyć się podświadomych blokad i oporów przed zmianą w prawdziwego ogiera
 • 4. Nagranie hipnotyczne „Bóg Seksu i Energia Seksualna ” (nowość) Nagrania mające na celu uruchomienia Twojej własnej energii seksualnej i przekształcenie Ciebie w Boga Seksu.
 • 5. Nagranie hipnotyczne „Usuń Lęk Łóżkowy” na likwidację stresu i lęku przed seksem
 • 6. Nagranie hipnotyczne „Regresja Seksualna” (nowość) Nagranie na usunięcie z przeszłości złych wspomnień, traum seksualnych, głupich komentarzy ze strony dziewczyny i poniżenia. To nagranie „naprawia” źródło Twojego problemu, zamiast działać tylko powierzchownie.
 • 7. Nagranie „Oczyszczenie Seksualne” Nagranie na oczyszczenie swoich emocji seksualnych, aby pozbyć się kompleksów, wstydów i nerwów seksualnych
 • 8. Nagranie hipnotyczne „Wybaczanie Seksualne” na usunięcie żalu i poczucia winy z przeszłości związane z problemami seksualnymi. To nagranie potrafi zdziałać cuda.

Zacząłbym od Regresja Seksualna,  być może wtedy przypomnisz sobie jakieś wydarzenie ze swojej przeszłości i usuniesz problem z nim związany. Później  Wybaczanie Seksualne. Potem reszta po kolei, aż do skutku.

 

Przypadek nr 5 „Słaba Erekcja vs Toksyczne Przekonania”

„W tematyce uwodzenia siedzę od 3 lat, a mam 22 lata. Nie mam problemu z podchodzeniem do kobiet, tylko co jakiś czas pojawia mi się jakaś blokada, coś jak impotencja. Uprawiałem seks z różnymi kobietami. I mimo, że chciałem seksu, miałem wyrzuty sumienia, poczucie winy z nim związane po seksie. Przechodziły mnie jakieś myśli, że ta laska to dziwka, ma hiv , bo tylko takie kobiety uprawiają seks w klubach, czy na 1-szej randce (zacierały mi sie przekonania z domu i PUA). Powoduje to, że gdy złapie teraz katar, to może to jest przez seks z kobieta. W głowie mam myśli, że zachowuje się niemoralnie wobec siebie, Bóg mnie ukaże, rodzice mają racje co do tych kobiet itp. Chodziłem przez 3 miesiące do psychologa na terapię grupowa. Teraz chodzę znowu, bo mam zalecenia. Na poziomie świadomym wiem skąd to się bierze i że sobie to wkręcam, ale podświadomość się buntuje. Blokuje moją seksualność i zdrowe relacje, kontakty seksualne z kobietami. Co robić?”

 Adept: Tu wszystko jest w miarę jasne. Na poziomie świadomym od razu widać toksyczne przekonania na temat kobiet „laski to dziwki, mają hiva” jak i siebie „zachowuję się niemoralnie, Bóg mnie ukarze, bo robię coś złego (seks)”. Jeśli wierzysz że laski mają hiv, to Twoja podświadomość chce Cię chronić przed wyobrażonym zagrożeniem i nie dopuszcza do seksu (nie pojawia się erekcja).

Jeśli chodzi o przekonania „Bóg mnie ukarze, bo robię coś złego (seks)” to jest podobnie. Jak masz się cieszyć czymś co jest złe i za co będzie kara? Z poczuciem winy i grzechu trudno jest się regularnie cieszyć seksem, a mając taki konflikt w myślach trudno jest skupić się na kobiecie, swojej i jej przyjemności. Wtedy byle wytrącenie czy rozproszenie myśli powoduje zanik podniecenia i erekcji. Tym bardziej, że w głowie huczą myśli o grzechu, robieniu czegoś złego, czego trzeba się wstydzić itd. To wszystko zakłóca naturalny rytm seksualny. U kobiety powoduje brak orgazmu, u faceta pojawia się słaba erekcja, pełna impotencja czy szybkie opadanie erekcji.

Jak tutaj poradzić sobie ze słabą erekcja?

Zaczynamy od rozpisania z ograniczającymi przekonaniami, tworzymy do nich potem pozytywne kontr przekonania. Rozpoczynamy ćwiczenia na zmianę przekonań np. „Lustro”, „3 krzesła”, i inne np. z NLP.

Zaczynamy sesje nagrań hipnotycznych „Libido i Testosteron”, „Libido i Testosteron 2.0”, „Bóg Seksu i Energia Seksualna”.

 

Przypadek 6:   „Impotencja w wyniku traumy seksualnej”

Juz od dlugiego okresu czasu mam problem z erekcja na podlozu psychicznym. Kiedy pojawil brak erekcji (impotencja) podczas zbliżenia z kobieta, to tak sie zblokowalem psychicznie, że do tej pory nie moge sie z tym uporac. Z jednej strony mam bardzo silny charakter (jezeli chodzi o kontakt z ludzmi) jednak z drugiej strony wiele rzeczy odczuwam bardzo emocjonalnie. Bylem jakis czas temu u seksuologa, ale wyszlo na to ze musze sie relaksowac i regularnie uprawiac seks ze swoja partnerka. Jak ja mam to robic skoro juz nie mam partnerki?  Nie mam problemow z kobietami (chodzi tutaj o flirt i nawiazywanie znajomosci) , ale kiedy mam zrobic krok w kierunku seksu, to automatycznie atakuje mnie strach, że znowu mi nie stanie. Zapewniam że pod wzgledem fizycznym jestem zdrowy na 100%, jednak psychika mnie strasznie blokuje. Wpadlem na pomysl, żeby wynajac sobie kilka razy kobiete do seksu. Moze jezeli te kobiety mnie nakreca i pouprawiam kilka razy seks za pieniadze, to może moja psychika zorientuje sie ze wszystko jest ok i przestanie mnie juz blokokowac w innych sytuacjach.  Czy spotkales sie juz z taka sytuacja i myslisz ze wynajecie kilka razy kobiet do seksu może byc dobrym rozwiazaniem?? Wiem ze to kosztowne, ale w tej sytuacji pieniadze nie sa dla mnie ważne”

 Adept:  Tutaj z kolej impotencja atakuje czytelnika z powodu wydarzenia w przeszłości. Jedno kiepskie doświadczenie w łóżku z dziewczyną, powoduje że umysł robi założenie, że tak już będzie zawsze. Dodatkowo stres zakotwiczony do tej jednej porażki pojawia się za każdym razem, gdy sytuacja wydaje się podobna do tej, która wydarzyła się w przeszłości. Odpala się stres i…  jest już po zawodach. Stres poparty scenariuszami porażki w głowie skutecznie blokuje erekcję.  Co robić?

Przede wszystkim trzeba zmienić postrzeganie w głowie dawnej sytuacji (zdystansować się) i zmienić jej historię. Do tego posłuży nagranie hipnotyczne Regresja Seksualna. następnie trzeba pozbyć się poczucia winy do siebie za tą sytuację, za umartwianie się i stracony czas, do tego polecam nagranie hipnotyczne Wybaczanie Seksualne, po tych sesjach pora na nagrania Bóg Seksu, seria   Libido i testosteron.

Nie jestem przekonany czy zapłacenie kilku prostytutkom za seks pomoże w tej sytuacji czy zaszkodzi. To zależy jak ty sam do tego podchodzisz, jakie masz przeszłe doświadczenia z prostytutkami. Jeśli same pozytywne to możesz spróbować, ale dopiero po sesjach nagrań hipnotycznych z mojego pakietu „Kontroluj Wytrysk i Usuń Impotencję”

Podobnie jest z sytuacją, gdy za pierwszym razem u faceta jest totalna porażka. Oto przypadek mojego klienta:

„(…) miałem podobną sytuację, to naprawdę dramat. Jak ktoś tego nie przeżył – nie zrozumie. Ja byłem tak zestresowany pierwszym razem, ze nie dostałem erekcji… dziewczyna próbowała ustami mnie reanimować i nic… Specjalnie zabrałem swoją dziewczynę w góry by uprawiać sex, a tu taki klops. Później rozstałem się z tą dziewczyną, nie bylem w stanie pójść z nią do łóżka, bo mnie paraliżował strach, że znowu będzie to samo”.

Moje zalecenia są identyczne jak w przypadku 6.

 

Przypadek 7  „Dziewczyna napalona, a tu impotencja – stosowałem afrodyzjaki, a w łóżku dupa”

„Gdy byłem żonaty, to raczej psychicznie wszystko grało w tej kwestii, (…)  a od lutego tego roku jak się wyprowadziłem od żony, no to już masakra całkiem. Poranne erekcje czasami są, czasami nie, ale po wszystkich badaniach Endokrynolog i Urolog mówią, że wszystko powinno działać. Czuje sie dobrze psychicznie, uważam, że jestem pewny siebie. Nie mam problemu poznawać dziewczyn i doprowadzać do intymności. Na pewno w kwestii seksu mam jakieś obawy i jakoś to sobie tłumacze wszystko, że nie jestem supermanem. Mam jedną znajomą, mężatkę co do mnie czasem przychodzi na orala, ona po prostu lubi obciągać:) No i też, trochę mnie musi rozkręcić za nim zaskoczę, ale przy niej daje radę w miarę. Ale też nie łatwo mi się podniecić. Mam do niej zaufanie, ale seksu z nią nie ma, bo to zdrada i inne takie obiekcje jeszcze ma, a mi tak znowu nie zależy wiec nie naciskam. Stosowałem afrodyzjaki, zdrowo sie odżywiam, cwiczę na siłowni, biegam, nie palę, nie piję i ogólnie powinienem być okazem zdrowia. A w łóżku dupa…  I po za tym to miałem jeszcze 2 akcje z dziewczynami, które naprawdę mi się podobały, ale przy nich to nawet nie drgnąłem. „Ręcznie” mogę się rozkręcić, ale erekcja z reguły szybko opada, czasami się trzyma, ale rzadko. I dodam że się nie masturbuje. No i generalnie jestem coraz bardziej podłamany, już nawet nie poznaje dziewczyn bo po co.  Może iść do prostytutki, i niech mnie naprawi? Nie pomyślałbym nigdy, że można być aż w takim stanie!   Mam teraz taką słodką 17 co jest strasznie nakręcona.. ale nawet nie wiem jak jej o tym powiedzieć? w sumie to nie chce o tym mówić. Już na pierwszym spotkaniu była gotowa i patrzyła na mnie jak na wariata, gdy nagle „dostałem niby” pilny telefon i musiałem wyjść :(:(

I co dalej? poleć mi jakiś ratunek!”

 

Adept: Tutaj też ciężko znaleźć jasną i wyraźną przyczynę. Obstawiałbym jakieś przekonania związane z seksem, a zwłaszcza z seksem w małżeństwie. Bo wcześniej było ok, a gdy jest singlem i ma niby więcej możliwości seksualnych to znikąd pojawia się impotencja. Sprawdziłbym też kwestie suplementacji pożywienia, może brak jakichś ważnych pierwiastków np. cynku, magnezu, witaminy B, argininy? Spróbowałbym też eksperymentlanie viagry – pomaga czy nie ma żadnego wpływu? Gdzieś musi być przyczyna i trzeba ją znaleźć. Jeśli już wszystko wyeliminujemy, to pora wziąć się za ćwiczenia przekonań i nagrania hipnotyczne. Zalecenia jak do przypadku nr 4, gdy nie znamy powodów dla których pojawia się impotencja.

 

Ok, to na razie tyle, jeśli Ty masz swoje pytania napisz mi je w komentarzu

Adept

 

 

 

 

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

5 komentarzy
 1. Avatar
  Marcin

  Cześć,
  mój problem polega, że przy jednej dziewczynie mam problemy.
  Poznaliśmy się od razu wiedzieliśmy, że wylądujemy w łóżku ( nie mam problemów na 1-2 spotkaniu iść z kobietą do łóżka).
  Nasz pierwszy sex w samochodzie, doszedłem kilka razy.
  Po tygodniu zaprosiła mnie na noc do domu i tu zaczął się problem, gdy się zabawialiśmy „mój rycerz” był gotowy, jednak za bardzo skupiałem się na niej, bo chciałem zrobić jej jak najlepiej, żeby ona odczuwała rozkosz, więc za bardzo skupiałem się na niej.
  Następny weekend przyjechała do mnie to samo zabawa, jestem gotowy robię jej palcami dobrze, jednak skupiam się na tym i niczym innym, gdy już ona była mega gotowa krzyczała żebym już wchodził to ja nie byłem gotowy.
  Stwierdziłem, że coś jest nie tak. Uprawiam sport, zdrowe odżywanie, nie miałem wczesniej problemów.
  Następne spotkania wyluzowałem się gdy byłem podniecony ona też to po prostu nakładałem gumkę i zaczeliśmy się kochać i ostro rżnąć.
  I tak było już następne kilka razy.
  Jednak, zaczął odzywać się jej były i mieszać jej w głowie. Nie toleruje tego więc kazałem wybierać.
  Dochodziło mi spotkań jednak już nie miałem tak wielkiej ochoty na nią, bo wiedziałem, że spotyka się również z byłym.
  Wyjechałem na tydzień totalnie się zrealaksowałem, nie myślałem o niczym w dzień mojego powrotu przyjechała do mnie, gdzie rzucilismy się na siebie i znów ostro pieprzyli( nie miałem problemów).
  Potem jednak już coraz mniej spotkań, chodź kontakt telefoniczny został, spotykalismy się od czasu do czasu.
  Dziewczyna zakręciła się ponieważ mówiła do mnie, że ją mega podniecam ( zaczeła mówić misiu, słońce) a jak się okazało chciała wrócić do byłego ( natomiast on znalazł inną, a ja spotykałem się już z innymi kobietami).
  Jednak po miesiącu czasu znów dziewczyna do mnie przyjechała, zaczęlismy pieszczoty cały czas byłem gotowy, zaczynałem jej robić dobrze i chciała żebym wchodził to znów mi opadł ( w tym dniu miała końcówkę okresu, gdy się rozebrała całkowicie to mój rycerz opadł).
  Teraz się zastanawiam czy ostatnia sytuacja jest związana z tym, że:
  – ona już mnie nie kręci, spotykała się ze mną i byłym ( okłamywała, dostała w kość) jednak coś mi w niej teraz nie pasuje ?
  – miała końcówkę okresu i mogłem o tym pomyśleć( raz gdy miała okres ściągając jej majteczki był ślad jakby kupa i zniesmaczyło mnie to, czasami dalej o tym myślę, jednak nie wiem czy w tamtym momencie o tym pomyślałem)
  – Może mam do niej jakiś żal, pretensje że było 2 kolesi
  – Może to problem gdy nakładam gumkę ( jednak zdarzyło się to z tą laską i w tych sytuacjach co opisałem)
  – Ta dziewczyna nie chcę się nim zająć oralnie, a poprzednie kobiety tak i to była moja gra wstępna.
  Proszę o pomoc

  29 września 2015 at 19:11 - Odpowiedź
  • Adept

   a moze wszystko po drodze z tego co wymieniles….

   29 września 2015 at 20:36 - Odpowiedź
 2. Avatar
  pablo

  No u mnie to erekcja niemal kompletnie siadła przez stresy jak zmieniłem pracę. Aż w końcu się wybrałem do lekarza, bo żadne suplementy, które brałem nie zadziałały. Przepisał mi maxigrę go i lek sprawdza się znakomicie. Biorę jedną tableteczkę i kilkanaście minut później jestem gotowy do akcji. Dodam, że erekcja bardzo długo się utrzymuje

  13 kwietnia 2017 at 15:29 - Odpowiedź
 3. Avatar
  Max

  Cześć, Adept,
  powiedz mi tak szczerze, jak to jest z tą viagrą, maxigrą czy innymi tego typu środkami zawierającymi syldenafil? Są bezpieczne raczej, czy tak sobie?
  Nie ma co ukrywać – mam problem. No, nie staje, albo staje rzadko. Seksuolog, urolog nie widzi problemu. Suplementy ziołowe – nie działają(np. Peremen). Erekcje poranne, fakt, nawet są. Kilka razy byłem też u masażystek erotycznych – stał jak skała. Ale z kobietą poznaną w klasyczny sposób – ni choroby. Masażystki, wiadomo, starają się i wiedzą jak, a taka dziewczyna poderwana w klubie, w parku czy w internecie, zwłaszcza przy pierwszym razie – wiadomo, raczej jest bierna i zaskoczona cała sytuacją. A że w temacie uwo jestem raczej „zielony”, to dodatkowo nie podrywam tych atrakcyjniejszych na razie, tylko te takie… średnio, co też nie ułatwia „małemu” zadania. Zatem próbowałem przed każdą akcją argininy, próbowałem Permen Max (po 30 dniach pierwsze efekty… taaa, akurat!) i Permen Go – i nic. Czy zatem uważasz, że warto próbować takiej np. maxigry? Pozdrawiam

  28 października 2017 at 19:27 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Viagra dziala, to sprawdzone info 🙂 Czy jest bezpieczna? Pytaj seksulogow albo urologow 🙂 Jezeli stosujesz dawki wedlug Ttego co jest napisane n ulotce viagry to nie powinno byc problemu. Tylko ze viagra to jest taka „proteza”. Wydaje mi sie ze u Ciebie problem jest glowie, a nie w fizjologii. Mysle ze ziolowe suplementy nie dzialaja,albo dzialaja w sporadycznych przypadkach.

   28 października 2017 at 20:24 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Więcej w erekcja, impotencja, libido
Problemy Seksualne – Problemy z Erekcją – Słaba Erekcja, Libido, Impotencja cz.1

Witaj, dziś poruszę kilka ważnych problemów seksualnych, które męczą moich czytelników - słaba erekcja, problem z libido, impotencja, przedwczesny wytrysk...

Zamknij