12 Zasad Skutecznego SMS-owania z Dziewczyną

Smsy wbrew przeróżnym teoriom potrafią zrobić wiele dobrego dla Twojej znajomości z kobietą. Zarówno przed pierwszym spotkaniem jak i przed kolejnymi. Mogą zburzyć mur obcości, wywołać wiele dobrego humoru, konspiracje pomiędzy wami, mogą ją zaintrygować i sprawić, że jeszcze przed spotkaniem z Tobą będzie wyluzowana i nakręcona seksualnie. Mogą też Cię kompletnie pogrążyć i zniszczyć jakiekolwiek Twoje szanse z nią. Rozwinięcie tematu pisania sms z dziewczyną znajdziesz tu: „SMSy do Dziewczyny w 2017 – Co Nowego?”  oraz tu: „20 Błędów w Smsach do Dziewczyny w 2018”.

 

Dlatego jako początkujący powinieneś tylko uważać na takie rzeczy jak :

 

1.  Nie wysyłaj pod rząd smsów do kobiety bez jej odpowiedzi.  Jeżeli nie dostajesz regularnych odpowiedzi na Twoje smsy i wysyłasz jednego za drugim, a kobieta odpisuje co kilka Twoich smsów to zmierzasz prosto do szufladki DESPERAT.

 

2. Jako początkujący przyjmij, że odpisujesz dziewczynie po mniej więcej takim samym czasie ile zabrało jej odpisanie na Twojego smsa. Możesz nawet dodać jeszcze z kwadrans np. napisałeś do niej o 16,  ona odpisała o 17, teraz ty smsujesz o 18-18.15.   Jeśli piszecie do siebie non stop co 5-15 minut to nie stosuj tej zasady.

 

3. Używaj emotikonów, aby upewnić dziewczynę, że żartujesz  albo że droczysz się z nią  😉 😛    Ważne żeby nie mogła zinterpretować tego co piszesz, jako dosrywanie jej. A oto łatwo w komunikacji przez sms lub internet. I możesz wszystko popieprzyć.

 

4. Jeśli wiesz lub podejrzewasz, że ma kogoś (a nawet Ci nie powiedziała) to smssuj w porach, w których jak sądzisz nikogo przy niej nie ma. Czyli raczej w ciągu dnia i nie w weekendy. Najlepiej jak wybadasz tą kwestię wcześniej i zapytasz ją.

[sociallocker id=”10681″]

5. W pierwszej wiadomości do dziewczyny nawiąż do czegoś zabawnego lub unikalnego co wydarzyło się w momencie waszego poznania. Poznałeś ją jeżdżącą wózkiem po supermarkecie? Zapytaj czy rozjechała nim kogoś 😉  W rozmowie dowiedziałeś się, że jest stewardessą. Zaproponuj jej pracę w Twoich nowo powstałych liniach lotniczych AIR LATAJĄCY DYWAN.

6. Odzwierciedlaj mniej więcej długość jej smsów. Jeżeli on odpowiada 2-3 słowami, Ty nie rozpisuj się na 4 ekrany. Jasne?

 

7. Zachęcaj ją do odpowiedzi zostawiając na końcu swojego smsa pytanie, na które ona może coś odpowiedzieć. To podtrzymuje rozmowę, np. „ ps. Wiesz jak się nazywa ta fajna kafejka na rogu Nowego Światu?”

*********************************************************************************************************************************

Aha, zapraszam Cię też do oglądania mojego Instagrama, wrzucam tam fotki i filmy z podróży (są randki, cycki, tyłeczki, dziewczyny i miłość) oraz złote myśli i wskazówki co do kobiet i relacji.

https://www.instagram.com/marcin_szabelski_adept/

********************************************************************************************************************************

8. Zapomnij o smsach do niej typu „Co tam” „ Jak Ci leci?”, „Co u Ciebie”. To koszmar. Staraj się być kreatywny i coś ciekawego wymyśleć. Niech to będzie chociaż zabawne np. „właśnie lecę moim prywatnym UFO i  właśnie widziałem Twoją siostrę bliźniaczkę… albo klona. Czy to możliwe???” lub „Dziś jestem o 4% bardziej niesamowity niż wczoraj, a jak Twoja niesamowitość?”, „właśnie chodzę po X (sklep, seks shop, park itd.) i nie uwierzysz  co przed chwilą widziałem! / i zastanawiałem się czy nadal żyjesz? / i przyszła mi dziwna myśl na Twój temat…”

 

9. Wchodź stopniowo w tematykę seksualną przez smsy za pomocą humoru. Interpretuj jej smsy  jako niezdarne próby poderwania Ciebie. Np. „Po tym co napisałaś to już nie mogę Ci ufać, założę na spotkanie z Tobą metalowe majtki, żeby czuć się przy Tobie bezpiecznie, mały zboczuchu! :)”

 

Pobierz Formułę Seksualnej Atrakcyjności z Gotowymi Tekstami

 • Gotowe Teksty do Rozmowy z Kobietą
 • Triki Seksualnego Kontaktu Wzrokowego
 • Sposób na Przekonanie Dziewczyny do Seksu
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

 

10. Staraj się aby wymiana smsów miała swój rytm, na przemian balansuj między seksualnością i neutralnością,  komplementami dla niej za powiedzenie czegoś interesującego i „neutralnością” lub wręcz chłodem, gdy pisze coś nie ciekawego lub wyrażającego jej brak zainteresowania.

 

11. Nie denerwuj się jak dziewczyna kilka godzin nie odpowiada. Różnie może się zdarzyć, a smsy typu „Hej, dlaczego nie odpisujesz??” pokazują tylko Twoją desperację. Chcesz tego uniknąć.

 

12. Pisz ORTOGRAFICZNIE. Oczywiste, ale nie dla każdego.

 

Na dziś to tyle.  Jeśli masz swoje dalsze pytania lub pomysły – umieść w komentarzu pod postem. Więcej o pisaniu wiadomości do dziewczyny znajdziesz w innych moich wpisach na blogu np.:

20 Błędów w Smsach do Dziewczyny w 2018

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, to wejdź na mój fanpage i kliknij opcję „Obserwowanie” to NIKT z Twoich znajomych się NIE DOWIE, że czytasz mój fanpage. Za to będziesz miał zawsze pierwszy wiadomość ode mnie o nowym wartościowym wpisie. Jeśli się niczego nie wstydzisz, to po prostu POLAJKUJ mój fanpage 🙂

 Tak samo kliknij proszę subskrypcję mojego kanału na YouTube. Jest tam ok. 100 filmów.  Wiem, że powinno ich tam być ze 300, ale miałem lenia. Obiecuję, że już nie długo pojawią się nowe 🙂  Trzeba też kliknąć  w ten dzwoneczek, wtedy docierać będą do Ciebie powiadomienia o nowym filmie lub LIVE dla subskrybentów.

A dokładniej wygląda to tak:

Ps.  Jeśli chcesz wiedzieć  DOKŁADNIE co pisać kobietom w smsach i jak je podrywać słowami, co do nich mówić, żeby były seksualnie zainteresowane Tobą, to polecam Ci mój poradnik  Sekrety Uwodzenia Słowami.

Kliknij w link poniżej i dowiedz się jak naprawdę rozmawia się z kobietami.

www.SekretyUwodzeniaSlowami.pl

 

 

 

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

31 komentarzy
 1. Avatar
  Sebastian

  Fajne 🙂
  Szkoda, że nie mam na kim tego wypróbować ..

  18 kwietnia 2013 at 07:45 - Odpowiedź
  • Avatar
   Mateo

   Wyjdź z domu i podejdź do jakieś kobiety, weź nr, a jak masz cykora to może jakaś znajoma – na 100% je masz ;D

   28 kwietnia 2013 at 14:37 - Odpowiedź
  • Avatar
   Marcin

   Polecam aplikacje Badoo, dużo kobiet można sobie poćwiczyć 🙂 ja tak robię 🙂

   27 kwietnia 2016 at 14:34 - Odpowiedź
 2. Avatar
  jarek

  Bardzo ciekawe porady odnośnie esemesowania 😉 Trzymałem się większości Twoich zasad jakoś naturalnie poza esemesem ‚otwieraczem’ kiedy to ja sam coś do niej pierwszy napisałem ‚hej co tam’ 😛 teraz rozumiem, że jeśli już odzywam się pierwszy to musi to być coś ciekawego a nie jakieś pierdoły zaczepne 😉

  18 kwietnia 2013 at 08:23 - Odpowiedź
 3. Avatar
  Michal

  Cześć , tak się zastanawiam do tego czasu odpisywania , reszta jest jasna , ale jeżeli mam czas w dniu i komórkę przy sobie to czy warto trzymać się sztywnej reguły odpisywania po x-czasu. „Napisałem o 11 , ona o 15 to teraz mimo że mam komórkę pod ręką to odpisać o 19″czy takie coś na prawdę jest potrzebne?

  Pozdrawiam.

  18 kwietnia 2013 at 09:01 - Odpowiedź
 4. Avatar
  facet

  Dobre

  18 kwietnia 2013 at 09:56 - Odpowiedź
 5. Avatar
  Mr-G

  Jakiś czas temu, popełniałem sporo tego typu błędów, aż po pewnym czasie (czyt. przestudiowaniu większej części Twoich płatnych i nie płatnych materiałów) zacząłem tworzyć inne sms-y i stosować kilka z w/w punktów / porad w praktyce. Wtedy jeszcze tego artykułu nie było, ale bynajmniej teraz mogę śmiało powiedzieć, że to działa i naprawdę warto wziąć to siebie.
  Kiedyś zdrowo główkowałem, dlaczego nie odpisują na moje sms-y, zadając sobie jednoczenie masę pytań, co jest, co ja takiego zrobiłem (źle)… itp. itd.
  Niby drobnostki, ale bardzo istotne, przydatne i jak mi, z pewnością przydadzą się innym. Część z/w listy jest już prze zemnie wielokrotnie sprawdzona, a część dała idee na jeszcze lepszą efektywność. Moim zdaniem artykuł skromny i jak najbardziej na temat – good job Marcinie! 🙂 Pozdrawiam!
  Greg

  18 kwietnia 2013 at 11:10 - Odpowiedź
 6. Avatar
  Kaśka

  10 punkt to na prawdę jest tragedia. Facet, który nie potrafi pisać po polsku dla mnie jest od razu skreślony. ktury, chociarz, prubóje, przecież nie da się na to patrzeć. Tak samo pisanie imion i zaimków osobowych (Ty, Ciebie itp) małą litery. Hej kasiu co u ciebie. Jeśli chodzi o 8 punkt na głupie pytania typu co tak można napisać: ok albo dobrze. Czyli totalną olewką.

  18 kwietnia 2013 at 18:39 - Odpowiedź
  • Avatar
   Solid

   Nigdy nie napisałbym twojego imienia z wielkiej litery…

   26 kwietnia 2013 at 15:37 - Odpowiedź
   • Avatar
    Mateo

    Hehehe Kaśka jaki bulwers, a gdybyś tego nie czytała i jakiś koleś, którego byś poznała np na przystanku pks pisał by do Cb w taki sposób zyskał by pewne zainteresowanie z Twojej strony ;D

    28 kwietnia 2013 at 14:42
  • Avatar
   Subeetej

   Pisanie zamków osobowych z małej litery, nie jest błędem z punktu widzenia stylistyki, to kwestia okazania szacunku;)

   Jednakże rozumiem Cię, bo też krzywo na patrzę na takie praktyki 😉

   19 grudnia 2015 at 05:48 - Odpowiedź
 7. Avatar
  Adventurer

  Tak samo jak nie da się patrzeć na błędy ortograficzne nie da się patrzeć na odpowiedzi kobiet w stylu: „Ok”, „Yhym”, „No”, „Tak”. Kobieta która ma w sobie odrobinę odwagi powie facetowi co jej się nie podoba, wyrazi w asertywny sposób swoją opinię i przedstawi swoje kryteria. Cicha myszka będzie siedzieć pod miotłą, kręcić nosem i wybrzydzać ale to co myśli powie tylko swoim koleżankom. Oczywiście przedstawi całą sytuację jaka zaszła w formie teatru „Ohhhh dowala się do mnie ten facet i strzela takie gafy. Ohhhh ja księżniczka chcę księcia na białym koniu.” Książę się pojawi ale najpierw niech kobieta pokaże że jest księżniczką która wyróżnia się spośród tłumu. Wiele kobiet potrafi zgrywać pewniachy i kierować się przekonaniem że są „niesamowite”, „wyjątkowe” i „rozchwytywane”. Niestety często okazuje się że owe damy wiodą nudne życie, nie mają pasji, oczekują że facet wypełni pustkę w ich życiu i będzie prawił im komplementy które będą napędzać młyn kobiecego ego. Zanim będziemy wymagać od innych wpierw musimy wymagać od siebie a nie tylko żyć z przekonaniami rozdymającymi ego jak balonik. Ujmując to metaforycznie – im bardziej rozdymany balonik (ego) tym cieńsza jego ścianka którą łatwo przebić. Uhhhh a wtedy powietrze uchodzi bardzo szybko.

  Pozdro
  Adventurer
  P.S. Niech wasze życie umilają piękne i mądre kobiety. Do tego zostały stworzone.

  23 kwietnia 2013 at 17:02 - Odpowiedź
 8. Avatar
  DaSms

  Takie „sms” można sobie pisać tylko z jakąś płytką 15-22 letnią Dziewczyną o_O.

  0 szans na Kobietę 21-30 o_O 9/10 – 10/10. Która coś sobą reprezentuje:
  – ułożony charakter – bez „Damage”
  – inteligentną
  – świadomą swojej sexualności.

  jedyne do czego mogę się zgodzić to zasady nr:
  1/2/4/6/7/9/11/12
  z uwagami do

  9 – gdyż 0 sms z sexem – Sexualność chcesz budować w REALU i tam będzie budować się wieź i emocje nie w SMS.

  – najlepiej używać sms tylko do umówienia się – lub wogóle nie brać numeru i nie sms ; ] tylko Umówić się w miejscu i o czasie – na spotkaniu Umawiasz się w kolejnym miejscu i czasie. Nie bójcie się że nie przyjdzie bo coś jej wypadnie ( TY masz być na no1 miejscu w jej kalendarzu ).

  7 marca 2014 at 09:06 - Odpowiedź
  • Adept

   Chyba jeszcze zbyt wiele nie wiesz o uwodzeniu 🙂

   Świadczy o tym np. to „najlepiej używać sms tylko do umówienia się” i „Sexualność chcesz budować w REALU” lub WANNABE ALFA teksty „TY masz być na no1 miejscu w jej kalendarzu”.

   7 marca 2014 at 20:02 - Odpowiedź
 9. Avatar

  Tak z ciekawość chciałem zapytać Panie Adept,czy można próbować to na swojej kobiecie te 12 punktów smsowania.

  12 marca 2015 at 12:22 - Odpowiedź
  • Avatar
   Subeetej

   Nie, no co ty! Oszalałeś?
   Gdy piszesz że swoją kobietą, koniecznie masz być nudny i robić błędy.
   Serio!

   19 grudnia 2015 at 05:53 - Odpowiedź
 10. Avatar
  Bartek

  Na Color Run „poznałem” fajną dziewczynę.
  W ogóle dziwna sytuacja 🙂
  Biegła z koleżanką, którą najpierw zaczepił, zostawił odcisk kolorowej dłoni na jej ramieniu i pobiegł dalej mój znajomy.
  Na mecie, dziwnym trafem (a może i nie 🙂 ) podeszły do mnie te dziewczyny i poprosiły o zrobienie im zdjęcia telefonem, cyknąłem fotę i zaproponowały kolejną wspólną. No ok. Cyknęliśmy kolejną i się pożegnaliśmy.
  Tak się złożyło że podczas imprezy, która rozgrywała się na mecie, wypadł mi telefon z kieszeni. Zauważyłem to dużo później.
  Znajomi swoje telefony zostawili w aucie. Więc nie było nawet jak zadzwonić na mój numer. I tu pojawiają się „koleżanki”. Wtedy już się przedstawiłem, wyłożyłem sytuację i zapytałem, czy któraś z nich może spróbować zadzwonić bo może ktoś odbierze i będzie miał chęci telefon oddać.
  Początkowo wyglądało to tak że ok, wybrała numer, dzwoni i mówi że nie ma sygnału. No nic – ktoś wyłączył tel i tyle, przepadł. Pożegnałem się kolejny raz i poszliśmy ze znajomymi dalej. Uszliśmy z 300 aż tu nagle koleżanki wołają że ktoś oddzwonił :).
  Dały mi tel abym mógł ustalić miejsce spotkania ze znalazcą. Kolejny raz podziękowałem i się pożegnaliśmy.
  Telefon odzyskałem i wróciliśmy do domu.
  W sumie numer do koleżanki miałem :),więc wysłałem SMSa z jeszcze jednym podziękowaniem i życzyłem miłego popołudnia.
  Po kilku minutach odpisała. Wymieniliśmy jeszcze kilka SMSów w sumie głównie o imprezie, w której braliśmy udział i bajery że będzie co wspominać 🙂

  Dziś jest dzień następny.
  Z moją wrodzoną nieśmiałością zastanawiam się czy powinienem się odezwać. Napisać choćby „Miłego dnia” a może zapytać czy jest zajęta lub nawet umówić się na spotkanie?

  6 czerwca 2016 at 08:46 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Możesz pójść bezpieczną drogą „hej (IMIE) miłego dnia, co u Ciebie”, która jest typowa dla 97% kolesi i liczyć TYLKO na to, że fartem jej się bardzo spodobaleś (jakieś tam szanse są). Po takim smsie ona wie, że jestes typowym kolesiem, niczym się nie wyróżniasz z szarego tłumu. Albo pójść ostrzej i dodać do tego smsa teksty, które bardziej ją pobudzą / rozweselą. Najlepiej jak odniesiesz te teksty do niej i do wczorajszej sytuacji.

   6 czerwca 2016 at 09:29 - Odpowiedź
   • Avatar
    Bartek

    Dzięki 🙂

    Szanse na to że ją przypadkowo znowu spotkam są raczej znikome 🙂 więc w sumie niczym po za zerwaniem kontaktu, zablokowaniem numeru itd. nie ryzykuję próbując się umówić w ramach odwdzięczenia się za pomoc 🙂

    6 czerwca 2016 at 09:37
   • Adept
    Adept

    No właśnie.

    6 czerwca 2016 at 09:47
 11. Avatar
  eizosp

  Cześć, Adept mam taka rozmięknę pewnie już walnąłem babola i zastanawiam się jak go naprawić.
  Poznałem dwie dziewczyny w klubie na parkiecie, przez większość wieczoru faceci na parkiecie startowali do nich, i byli co chwilę zlewani. Zarywali głownie do jednej z nich, akurat nie tej co mi się osobiście podobała, pomimo że ta która mi się podobała jest dużo ładniejsza, ale nie była tak adorowana przez facetów na parkiecie. Może przez mniej wyzywający strój. Mi pierwszemu i jedynemu udało się spędzić z nimi resztę wieczoru, całe szczęście nie byłem sam to koleżankę która mi się nie podobała przekazałem koledze. Nie będę się rozpisywał jak wyglądał cały wieczór, ale poszło mi dobrze bo dostałem numer z mały oporem, ale dała.
  Napiszę tylko, że byłem tam na weekend poza tym odległość między miastem którym ja mieszkam a ona to około 160km, osobiście nie widzę w tym problemu, ale ona może widzi. Problem pojawił się podczas pisania SMSów. Ponieważ poznaliśmy się w sobotę, a w niedzielę wyjeżdżałem, więc napisałem rano kilka sms’ów dostałem odp. praktycznie w ciągu 15min, ale jak napisałem do niej sms’a, żeby znalazła dla mnie dziś chwilę na kawę i ciastko, to dostałem w odpowiedzi ,że stamtąd gdzie obecnie nocowałem przyjechanie do niej zajmie mi z milion lat. Nie chcę tu cytować co pisałem, ale po tym smsie już nie dostałem odpowiedzi od ponad 24h, że nie jestem z tych nachalnych więc póki co nic nie odpisuję. Trochę teraz ugrzęzłem i nie za bardzo wiem co dalej zrobić, zastanawiam się póki co napisać i czy w ogóle jest dalej sens pisać skoro tak długa jest zlewka.

  5 września 2016 at 12:29 - Odpowiedź
 12. Avatar
  Piter

  Pkt 6 pozwolę nie do końca się zgodzić już parę razy się przekonałem, że dzięki pisaniu na początku więcej niż ona z czasem sytuacja się zmieniała. Jak później o tym gadalismy6to się okazywało, że dzięki temu, że bardziej się rozpisowalem ona się do mnie przekonała:)

  17 grudnia 2016 at 04:36 - Odpowiedź
 13. Avatar
  oleh

  Niby to wszystko wiem, niby stosuję z 10 już lat, a zadziałało może w kilku procentach przypadków i to też niekoniecznie ze względu na strategię a może po prostu że tak czy owak kobieta chciała i wystarczyło jej że z rozmowy nie wynika jakobym był skończonym głąbem. Niesamowicie za to zawsze dziwiła mnie skuteczność kilku moich kolegów, którzy bez żadnych zbędnych kombinacji, często w żenujący sposób zaprzeczający regułom powyżej brali co chcieli.

  22 lipca 2017 at 01:05 - Odpowiedź
  • Avatar
   Jarty

   Widocznie wygląd miał i ma nadal znaczenie. Dziewczyny po prostu są na tak bardziej zanim nawet napisze kilka wiadomości tekstowych…?

   22 sierpnia 2017 at 18:41 - Odpowiedź
 14. Avatar
  max

  Bardzo dobry artykuł. Rady tutaj zawarte opierają się głównie o status i budowanie swojego wizerunku jako osoby ciekawej, wielowymiarowej. Porady zdecydowanie do wcielenia w życie.

  14 lutego 2018 at 18:39 - Odpowiedź
 15. Avatar
  dominik94

  Wracałem z imprezy i ona też szedłem za nią ona rozmawiała przez telefon ze znajomą czekałem jak skończy podbijam bliżej mówie bucik się rozwiązał uśmiechnełem się i ona też pogadaliśmy popytałem skąd to wraca gdzie się bawiła i ona tego samego mnie pożniej ona się pyta o autobus mówie co i jak kiedy i się dowiaduję że ona z moich okolic było 10 min do przyjazdu aitobusa przyjechał inny wcześniej było jej zimno chciała wcześniej pojechać zapytała się czy chcę z nią jechać zgodziłem się w autobusie mało gadaliśmy miałem pustkę ale coś powiedziałem i ona też pod koniec trasy pisała z koleżanką i powiedziała zrobimy razem zdj pokazać koleżance że nie jade sama pytam się o jej nr a on nie nie mam chłopaka ja dlaczego go nie było z tb ? Ona szkoda gadać i zachwile wysadamy że niedaleko mieszka mnię jakieś 1,5 km to pogadałem odprowadziłem do domu ją po drodze mówi ona że zimno i jak mogła tak mało kasy zabrać zamiast taxi wracać i chyba wszystko się zebrało do kupy w tym czasie jej chłopak że zimno głodna była podrodze zaczeła płakać przytuliłem ją i szliśmy az pod dom coś pogadaliśmy powiedziałem nie przejmuj się bd dobrze i pod domem pyta czy może ona mi pomóc odprowadzić mnie chciała ja nie trzeb trafie do domu mam jakieś 10 min ona czy napewno trafię jak chcesz dam znać na fb albo nr daj że już jestem w domu dostałem nr wróciłem do domu piszę że 4:36 jestem już super było cię poznać nie martw się bd dobrze dobranoc, ona po 15 min dzięki dobranoc następny dzień pisze tak,
  10:30 Hej jak mija dzień wszystko w porządku ?

  11:00 tak wszystko ok

  11:10 Pytam czy chiała by gdzieś dzisaj wyjść
  11:18 Ona że nie bo jest poumawiana

  11:30 Ja Odp ok udanej zabawy (:
  19:00 Ona (:
  W róznym czasie odp
  I tyle do niej pisałem. Dzisaj
  Co dalej jak tym pokierować jakieś rady ?

  25 lutego 2018 at 21:23 - Odpowiedź
 16. Avatar
  Piotr

  Normalnie mam wrażenie, że kobieta, z którą obecnie SMS-uję czytała Twój poradnik 😉 Właściwie to od pewnego czasu podejrzewam Ją o bycie fanką tej strony bo zaliczyła już w rozmowach ze mną preselekcję – społeczny dowód słuszności, historyjki podwyższające Jej wartość, CR i push&pull’a….

  21 sierpnia 2018 at 17:55 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"