Podryw na Facebooku – 7 Największych Błędów

Jeśli interesuje Cię podryw na Facebooku, oto co dziś mam dla Ciebie.

Dostaję dużo pytań na temat podrywu na Facebooku, Naszej Klasie i ogólnie na
portalach społecznościowych.

Pomyślałem, więc że podzielę się z Tobą moją wiedzą na temat FB, Nk.pl.

Nikt konkretnie jeszcze nie pisał w Polsce o podrywie na Facebooku, więc to co dostaniesz to kompletnie NOWA i WYJĄTKOWA wiedza.

Dowiesz się  wkrótce jak zdobyć dziewczynę, którą masz np. w znajomych, a która Cię ignorowała.

Oto dziś na początek  7 Potężnych Błędów Facetów , Które Praktycznie UNIEMOŻLIWIAJĄ Jakikolwiek Podryw na Facebooku itp. Portalach.

 

1. Nigdy nie pozwalaj, żeby inni zaśmiecili Ci profil FB.

Na Twoim profilu FB to ty rządzisz.
Tak jak nie pozwalasz, żeby znajomi śmiecili Ci na podłodze w domu, tak na profilu FCB usuwaj wszystko co jest śmieciami, wpisami jakichś aplikacji, durnymi komentarzami niektórych znajomych.

Usuwaj kłopotliwych znajomych.

Czasem będziesz musiał usunąć kogoś ze znajomych, a nawet zablokować. Zwłaszcza różnych facetów, którzy będą komentować Twoje zdjęcia STAWIAJĄC Cię w złym świetle. Wspominając jakieś stare kiepskie czasy, albo zaznaczając Cię na swoich obleśnych fotkach. Usuwaj to od razu. Ostrzeż danego znajomego i jeśli dalej będzie robił głupoty, pisał komentarze, pisał do Twoich dziewczyn (dziewczyny), podwalał się, komplementował Twoje znajome bez umiaru z pozycji desperata – to go usuniesz.

I nawet się przez sekundę nie wahaj.

Komentarze kolegów typu „hej stary nie przejmuj się tymi dziwkami z wczoraj, jutro będą inne…” dla Ciebie brzmieć mogą niewinnie. Ale dla kobiety mogą być sygnałem alarmowym.

2. Błędny wybór fotek do profilu na FB.

O tym można napisać cały wielki rozdział książki.

Tu wspomnę tylko o tym, że są nieco inne reguły umieszczania fotek na FCB, a na portalach randkowych.

Możesz umieścić ich więcej i pokazujących Ciebie bardziej jako pełniejszą osobę

Wielu facetów nie wykorzystuje w pełni możliwości jakie oferuje FCB.

3. Statusy Facebookowe

 

Twoje statusy na FB  nigdy nie powinny być:

1.    Negatywne np. „Dlaczego do cholery znowu nie zdążyłem na autobus?”
2.    Zdesperowane „Czemu tak jest, że kobiety lubią dupków ???”
3.    Nudne np. „Siedzi w kafejce i się nudzę”
4.    Nie powinieneś się w nich przechwalać.
5.    Nie powinny być na ogół jednowyrazowe albo wręcz trzy kropkowe lub złożone z uśmiechu. „:)”,  „…”, „ ;)”
6.    Nie powinny być monotematyczne np. szereg linków do Youtube lub Demotywatorów. Jeśli jesteś kimś wartościowym to nie masz czasu na nudę w swoim życiu i na wrzucanie non stop filmików. Nie chcesz pokazywać, że przesiadujesz godzinami na FCB. Wrzucaj linki tylko od czasu do czasu.

Codziennie widzę masę takich [profili krzyczących wręcz  „Pragnę Twojej uwagi!!”. Ale tym samym takie profile komunikują o właścicielu wiele negatywów.

Zyskać tym można trochę uwagi znajomych, ale to nie jest ten rodzaj uwagi jaki chciałbyś od kobiet, które Ci się podobają.

 

 

4. Pisanie w jej komentarzach i na jej „wallu” w zdesperowany i pokazujący niską wartość sposób.

Nie pisz na jej wallu żadnych tekstów typu „dziękuję za dodanie mnie od znajomych” albo „fajnie , że teraz jesteśmy znajomymi :)”. Nic z tych rzeczy.

Po prostu nie.

 

Pobierz Formułę Seksualnej Atrakcyjności z Gotowymi Tekstami

 • Gotowe Teksty do Rozmowy z Kobietą
 • Triki Seksualnego Kontaktu Wzrokowego
 • Sposób na Przekonanie Dziewczyny do Seksu
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

 

5. Używanie otwarć, których używa się na portalach randkowych (np. bardzo bezpośrednie pokazanie zainteresowania)

Od czasu jak w 2008 roku wydałem poradnik o podrywie w internecie, setki, jeśli nie tysiące kolesi bez zastanowienia klonuje moje teksty i rozpoczęcia rozmów z kobietami. Piszą je na portalach randkowych. To pół biedy. Bez kontekstu i dopasowania indywidualnego i tak mogą jakieś sukcesy odnieść.

Natomiast Facebook jest inny. Nie jest portalem randkowym. Kobiety niekoniecznie tam są po to, żeby kogoś poznać lub znaleźć miłość/kochanka itp.

To powoduje, że ZUPEŁNIE inaczej rozpoczyna się pisanie z kobietą. Używając otwarć z portali randkowych praktycznie minimalizujesz swoje szanse na sukces z dziewczyną.

Dla niej otwarcia z portali randkowych będą dziwaczne. A co za tym idzie dalej – ty też. Niestety.

Napisałem osobny artykuł na temat atrakcyjnego rozpoczynania znajomości na Facebooku. Zapoznaj się z nim, zanim zaczniesz tam pisać:  https://www.uwodzenie.org/jak-zagadac-do-dziewczyny-na-fb/

 

6. Pisanie do kobiety w nieatrakcyjny sposób i nie dopasowany do Facebooka.

Zobacz czy nie popełniasz tych typowych błędów:

A. Pisanie tej sekcji pod kobietę, zgadując co kobieta chciałaby „usłyszeć”.

B. Bycie zbyt aroganckim.

C. Bycie zbyt ogólnikowym i nijakim lub przeintelektualizowanym.

D. Gadania ciągle z dziewczyną o seksie i kierowanie rozmowę na ten temat.

E. Zadawać zbyt dużo OSOBISTYCH pytań ZBYT WCZEŚNIE (adres zamieszkania, adres pracy ).

F. Odzywać się do wielu jej znajomych na wczesnym etapie znajomości (może być odebrane jako jej osaczanie). Chyba że jest to wytłumaczalne (np. masz wspólne pasje z którąś z jej koleżanek i kontakt jest UZASADNIONY)

7. Błędy przy próbach umówienia się z Facebooka do realnego świata.

Mężczyźni bardzo często popełniają te kilka podstawowych błędy próbując umówić się z dziewczyną już na konkretne spotkanie:

1. Próbują przekonać logicznie kobietę do spotkania, kiedy ona się wymiguje.
2. Próbują dawać kobiecie ultimatum i grają ZBYTNIO „ALFA”.
3.  Czynią jej wyrzuty za to, że nie chce się spotkać.
4.  Nie dają jej „powodu” do spotkania.
5. Przechodzą do propozycji spotkania, kiedy kobieta jeszcze nie czuje do niego zaufania lub nie czuje żadnego pociągu.
6. Próbują się umówić, bez wcześniejszej rozmowy telefonicznej.
7. Propozycja miejsca spotkania jest nudna.

To tyle w dzisiejszym odcinku. Proszę, weź sobie te rady do serca, zastanów się czy czasem nie popełniasz któregokolwiek z powyżej.

Pozdrawiam

Marcin

 

ps. jesli chcesz poznać wszystkie moje sekrety podrywania na Facebooku, zobaczyć moje rozmowy z kobietami i poznać wiele mało znanych aspektów kobiecej psychologii w internecie, o której nikt nie mówi,  to zapoznaj się z moim poradnikiem Generator Internetowych Randek 2: Facebook   www.Generator-Internetowych-Randek.pl

Zamieściłem tam potężną wiedzę na temat kobiet w internecie i ich podrywania. Na Facebooku, Sympatii, Badoo i fotce.

kliknij proszę subskrypcję mojego kanału na YouTube. Jest tam ok. 100 filmów.  Wiem, że powinno ich tam być ze 300, ale miałem lenia. Obiecuję, że już nie długo pojawią się nowe 🙂  Trzeba też kliknąć  w ten dzwoneczek, wtedy docierać będą do Ciebie powiadomienia o nowym filmie lub LIVE dla subskrybentów.

A dokładniej wygląda to tak:

 

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

34 komentarze
 1. Avatar
  Adrian

  Witam Adept. Ja mam pytanie. Czasem mimo wszystko zdarza mi się zagadać do atrakcyjnej kobiety na FB , te rady któe podajesz są ważne jednak oczywiste już wcześniej z własnego doświadczenia je znałem. Masz rację nalezy zagadać w sposób przecwiny niż na portalach randkowych, fajnym przykładem jest np tak jak gdzieś czytałęm zwróćenie uwagi na mały detal na zdjęciu i odwołanie się do niego… Ale kilka razy zdarzyło mi się żę kobieta dawała znaczne oznaki zainteresowania, można powiedzieć żę kreowała sobie mojąwizję, fajna wymiana zdań, wszystko z lekką humorystyczną nutką ale… Gdy zaproponowałem wymianę numerów czasami zdarza się że kobieta pisze „nie daje nr nieznajomym. oczywiscie może to być ST , wtedy wiadomo odbitka która czesto działa i nr jest ale zdarza sie tak że kobeita odmawia. Owszem mogą być moje błędy albo po prostu jej złe doświadczenia i pytanie odpuscić tak jak to robiłem w 2 przypadkach czy dalej kombinować? Tylko w jaki sposób , przecież nie bd stawał się ofiarą i prosił o jej nr jakbym tego potrzebował. pozdrawia,

  29 listopada 2012 at 12:23 - Odpowiedź
 2. Avatar
  rena

  Mhm, drażniące jest kiedy facet jest natrętny i brak mu polotu. Głupie odzywki to sygnał, żeby wykluczyć go znajomych, bo nie chciałabym by publikował na moim profilu jakieś tandetne posty. A numer telefonu daje się zwykle osobie kiedy chce się z nią bliżej poznać, a więc nie ma powodu dawać wszystkim. Pozdrawiam

  29 listopada 2012 at 22:17 - Odpowiedź
 3. Avatar
  Daniel

  Witam
  Mam pytanie odnośnie wcześniejszych artykułów na temat „swoich ułomności”. Chodzi o wzrost. Pisałeś już o niskich facetach, a jak jest z tymi bardzo wysokimi. Ja mam, np. 194 cm i zdaję sobie sprawę z tego, że nie mam nawet co podrywać niskich dziewczyn , tylko te w miarę wysokie. Częstym problemem jest taniec bo jak dziewczyna jest niższa o półtorej głowy to wiadomo, że ciężko bawić się z kimś o tyle wyższym. Wiele razy słyszy się, że dziewczyny wolą wysokich mężczyzn, tylko nie wiadomo do końca ile cm kryje się pod słowem wysoki. Mógłbyś odpowiedzieć mi na temat, jak dziewczyny postrzegają takich mężczyzn i czy ma to duże znaczenie ?
  Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź.
  Pozdrawiam
  Daniel

  30 listopada 2012 at 18:23 - Odpowiedź
  • Adept

   Ja w butach mam 192 cm wzrostu.

   Niedawno zauroczyłem prześliczną dziewczynę o wzroście 153 cm. Więc nie ma z tym żadnych problemów. jedyne problemy to te w Twojej głowie.

   Z tańcem też nie ma żadnego problemu. przekonanie „ciężko bawić się z kimś o tyle wyższym” wypływa z Twojego NADMIERNEGO przejmowania się tym co kobieta myśli JESZCZE zanim w ogóle z nią porozmawiałeś.

   Nazywamy to „halucynowaniem kobiety” w uwodzeniu.

   Masz dobry wzrost i wyrzuć z głowy wątpliwości. Ja moją mocą i siłą daję Ci pozwolenie spania z kobietami które Ci się podobają, o DOWOLNYM wzroście 🙂

   „Społecznie” rozumując wysoki facet to powyżej 180 cm.

   30 listopada 2012 at 19:36 - Odpowiedź
  • Avatar
   Kachna

   Żartujesz? Wysocy mężczyźni są świetni i nigdy jeszcze nie spotkałam się z opinią „wiesz, on jest fajny, ale za wysoki”. Nie. Dziewczyna Twojego wzrostu może mieć już problem, sama jestem niemała, ale facet? Wierz mi, pośród koleżanek jestem taką wróżką-dobra-rada, więc trafia do mnie wieeele historii i jak żyję, nie widziałam jeszcze faceta, który byłby zbyt wysoki. Jasne, podrywanie maleńkich dziewczyn może być słabym pomysłem łóżkowo, bo z programów i gazet zna się takie historie. Ona jest za mała i w trakcie zbliżeń może ją zwyczajnie boleć. Ale zapewniam Cię, dziewczynom nie przeszkadza Twój wzrost. Może co najwyżej Twoja postawa powodowana nim – Ty myślisz o sobie, że jesteś za wysoki, a dziewczyny widzą, że jesteś niepewny i masz jakiś kompleks. Jak będziesz uroczy i uśmiechnięty, to dziewczyny Ci się nie oprą 😉 Pozdrawiam! ^^

   19 grudnia 2012 at 03:13 - Odpowiedź
   • Avatar
    Kasia

    Naprawdę wierzysz w te gazetowe bzdury? Sama jestem małą kobietą, mój były miał penisa przeciętnych rozmiarów i często sprawiał mi ból. Obecny partner jest dużo wyższy, znacznie „hojniej” obdarowany przez naturą, a taka sytuacja nigdy nie miała miejsca. Problem niedopasowania fizycznego został wymyślony przez facetów, którzy nie potrafią odpowiednio podniecić i przygotować swojej partnerki do zbliżenia. Proszę, nigdy więcej nie powtarzaj tych głupot swoim koleżankom!
    Pozdrawiam 🙂

    19 grudnia 2012 at 17:16
  • Avatar
   Ewa

   160 ja gorna granica 182

   21 maja 2018 at 07:30 - Odpowiedź
 4. Avatar
  P

  Czy mógłbys pokazac na blogu lub webinarze przyklady rozmow Twoich z kobietami?

  2 grudnia 2012 at 11:03 - Odpowiedź
  • Adept

   Są na blogu, w 2011 umieściłem kilka. Wystarczy poszukać 🙂

   5 grudnia 2012 at 18:17 - Odpowiedź
 5. Avatar
  Patryk

  Witam.
  Mam problem/pytanie i chciałbym prosić Cię o pomoc.
  Mianowicie za nieco ponad miesiąc mam swoją studniówkę, a w dalszym ciągu nie mam partnerki i jeśli powiedzmy upatrzyłem sobie dziewczynę w szkole, z którą chciałbym iść to w jaki sposób najlepiej to załatwić (nie znam jej jeszcze). Czy podejść i bezpośrednio zapytać czy nie chciała by się troszkę rozerwać właśnie na tej imprezie, czy najpierw ją poznać? Jestem osobą bardzo nieśmiałą i nawet jeśli bym miał ją najpierw bliżej poznać to prawdopodobnie byłby z tym problem, że nawet nie wiedziałbym od czego mogę zacząć. (Czy coś w stylu, Hej, do której klasy chodzisz… bla bla bla było by dobre?)
  Bardzo proszę o pomoc w wybrnięciu z tej sytuacji.
  Pozdrawiam,
  Patryk

  2 grudnia 2012 at 18:02 - Odpowiedź
 6. Avatar
  Adam

  Czesc Marcin.

  Czy istnieje taka mozliwosc, zeby jednak nagrac ta konfernrcje? Ze wzgeldu na moja prace nigdy nie ma mnie w domu o tej godz i zawsze omijaja mnie wszystkie konferencje (mysle ze niejestem tez jedyna osoba w takiej sytuacji). Zawsze cieszylem sie z pozniejszych nagran przeslanych na maila, dlatego tez prosze o rozwazenie mozliwosci nagrania rowniez i tej konferencji

  Pozdrawiam

  Adam

  3 grudnia 2012 at 10:15 - Odpowiedź
 7. Avatar
  Stefanek

  Jeślim jesteś nieśmiały możesz wypytać koleżanki jej czy wiedzą czy ma już kogoś na studniówkę, na bank będą wiedziały – jeśli jest wolna, nie baw się w żadne podchody – tylko wprost i konkretnie ,aczkolwiek sugerowałbym najpierw rozmowę z nią, pożartować, poflirtować i WTEDY przejść do pytania o studniówkę w gładki sposób ,, Masz już kogoś na studniówkę ? ” Jeśli odpowie Ci że MA to koniec (nawet jeśli skłamie) , jesli powie że jeszcze nie – to tu jest Twoja szansa by zasugerować jej że możecie pójść razem , tylko bez tekstów typu ,,proszę pójdż ze mną studniówkę” albo ,,zrobisz mi zaszczyt jesli zgodzisz sie mi towarzyszyć” itp itd .. Powodzenia

  5 grudnia 2012 at 18:00 - Odpowiedź
 8. Avatar
  Robert

  Witam, mam taka sprawe ze wczoraj bylem na 3cim spotkaniu (jesli nie liczymy zapoznania tak to powiedzmy) i dziewczyna nadstawila policzek gdy probowalem ja pocalowac, nie rozmawialismy pozniej o tym na koncu spotkania odprowadzilem ją bo
  i tak mam po drodze lecz nie probowalem juz nic bo czulem ze znow sie “upokorze”. Pozniej jak wrocilem do domu to poszedlem spac bo bylem zmeczony i dzis rano zobaczylem smsy(ktore byly wyslane wczoraj) o takiej tresci: “Czy ja ci sie podobam?”
  i drugi “Odpisz lepiej jak bede to wiedziec od razu”. Co ja mam odpowiedziec na takie cos 0_o. Dziewczyna nie jest zbyt pewna siebie wiec nie moze to byc jakis hardkorowy tekst. Czy moze nic nie odpisywac tylko zadzwonic i zaproponowac spotkanie za kilka dni tylko nie wiem czy wtedy odbierze, jedyny tekst w stylu pua co mi przychodzi do glowy to nie pochlebiaj sobie lub zapytanie jej o to samo co ona mnie, co radzicie? Nigdy nie bylem w takiej sytuacji wiec liczy sie kazda rada, pozdrawiam i sory ze wyszlo tak troche dlugo

  6 grudnia 2012 at 08:02 - Odpowiedź
  • Adept

   Nie kombinuj. Napisz lub zadzwon , powiedz że Ci się ona podoba i chcesz się z nią spotkać. Z tego co piszesz to dziewczyna jest zainteresowana, a ty stosując super przemyslne taktyki „pua” jeszcze wszystko popsujesz.

   6 grudnia 2012 at 08:28 - Odpowiedź
   • Avatar
    Anonim totalny

    A ja powiem :

    Z grubej rury i nie owijaj w bawełnę…i… bądź sobą

    1 maja 2017 at 00:55
  • Avatar
   Kasia

   Gdybym spytała mężczyznę, czy mu się podobam (chociaż raczej bym nie spytała), a on odpowiedziałby „Nie pochlebiaj sobie” to wyrzuciłabym jego numer… Mam nadzieję, że żartowałeś.

   19 grudnia 2012 at 17:29 - Odpowiedź
 9. Avatar
  rena

  Hm, a ja się zastanawiam czy Tobie podoba się ta dziewczyna, bo z opisu jakoś nie wyczytałam emocji. Mam wrażenie że sam nie wiesz. Co do sms-ów, to fajna forma flirtu, potrafi nieźle podgrzewać emocje. Osobiście podoba mi się ten rodzaj rozmowy, wymiany myśli. Pozdrawiam 🙂

  19 grudnia 2012 at 18:36 - Odpowiedź
 10. Avatar
  tom

  „nie dopasowany” powinno być napisane razem, walisz byki

  10 maja 2013 at 21:42 - Odpowiedź
 11. Avatar
  Wojtek

  Co to znaczy „nudne miejsce”?

  11 maja 2013 at 17:05 - Odpowiedź
 12. Avatar
  Wojtek

  A raczej „nudna propozycja miejsca spotkania”?

  11 maja 2013 at 17:06 - Odpowiedź
 13. Avatar
  Paulina

  Czy stworzyłby pan portal dla kobiet ???

  2 listopada 2013 at 17:19 - Odpowiedź
 14. Avatar
  Paulina

  Witam , czy ma pan może jakieś stategie dla kobiet na podryw przez FB ? Pozdrawiam ;))

  7 kwietnia 2014 at 15:12 - Odpowiedź
  • Avatar
   Cziken

   Ja mogę odpowiedzieć – podryw z punktu widzenia kobiety jest banalnie prosty:
   1. Piszesz „Cześć”
   2. Nawiązujesz do jakiegoś elementu jego profilu (jeżeli ma na zdjęciu żaglówkę – do żeglarstwa, jeśli psa – to do tego psa itp.) i dajesz mu do zrozumienia, że bardzo Cię to zainteresowało.
   3. …a dalej to już samo się będzie działo (chyba, że trafiłaś geja lub faceta w idealnym związku).

   Pozdrawiam

   19 kwietnia 2018 at 14:40 - Odpowiedź
 15. Avatar
  Paulina

  Czy tworzy pan pełny kurs podrywu dla kobiet i czy będzie m.in jak poderwać przez fb ?

  7 kwietnia 2014 at 15:59 - Odpowiedź
 16. Avatar
  Ktoś tam

  Pytanie może trochę z innej beczki. Dziewczyna mnie zostawia, ale mamy wspólne fotki na fb ja i ona. Czy powinienem je usunąć? Dodam że jestem na etapie materiału jak odzyskac byłą, ale nie dostałem tam odpowiedzi na to, albo po prostu przeoczyłem. Pozdro 😉

  27 stycznia 2016 at 09:53 - Odpowiedź
  • Adept

   Skoro nie ma w poradniku to znaczy, że ta kwestia jest mało istotna.

   27 stycznia 2016 at 16:55 - Odpowiedź
 17. Avatar
  Sebastian

  Witam!

  Adept, poznałem dziewczynę; od ponad roku jesteśmy znajomymi; mam ją w znajomych na FB. Poznałem ją w pracy; sam podszedłem do niej, aby zagadać nie mam z tym problemu i od razu przeszedłem do flirtu. Zawsze jest uśmiechnięta, kiedy rozmawiamy. Obecnie nie mieszka w Polsce, więc podtrzymujemy kontakt poprzez Internet. Zaproponowałem jej dwa razy spotkanie przez ponad rok znajomości, ale poza pracą. Przy pierwszym podejściu, kiedy była w Polsce powiedziała, że nie może – ok. Ale za pół roku przyjechała do Polski i po umówieniu się o określonej godzinie i miejscu nie przyszła. Napisałem do niej co o tym myślę, że nie pozwolę, aby mnie olewała i zablokowałem ją na FB. Myślę sobie, że jeśli ma klasę i jej zależy to powinna, poprzez wspólnych znajomych się do mnie odezwać lub do mnie zadzwonić bo ma mój nr tel. Nie wiem do końca, czy dobrze postawiłem, bo może powinienem dać jej czas na odpowiedź.

  Adept, co o tym myślisz?

  26 lutego 2017 at 13:38 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   a jelsi ma klase ale jej nie zalezy? Moze sie troche pospieszyles?

   26 lutego 2017 at 16:13 - Odpowiedź
 18. Avatar
  Anonim totalny

  Czyli zrąbałem :/
  Chciałem sie umówić na spotkanie w jakiejś bliskiej przszłości i cóż nie zgodziła się. Jednak ledwo się znaliśmy (wymieniliśmy kiedyś kilka zdań) to chciałem na tym spotkaniu się trochę bliżej poznać…

  1 maja 2017 at 00:52 - Odpowiedź
 19. Avatar
  Zzz

  Nie ma sensu podrywanie na fb, panny tam zakładają maskę, kreując swoją wirtualną osobowość, w której udają nie wiadomo kogo. W internecie nagle są „pewne siebie”, pyskate, zarozumiałe, robią wielką łaskę że z tobą porozmawiają, normalnie korona im z głowy spadnie. Na żywo nie mają już takiej „władzy” 🙂 Możesz je dotknąć, czarować spojrzeniem, głosem, mową ciała itd. Poza tym na fb laskom włącza się za dużo logicznego rozumowania i przez to same się gubią w swoim zachowaniu. Moim zdaniem cały internet to dno i strata czasu. Tylko dodatkowo zniechęca nas do poznawania kobiet, bo instaluje w nas przekonania typu „nie odpisała, więc nie jest mną zainteresowana” itd.

  2 kwietnia 2018 at 23:22 - Odpowiedź
 20. Avatar
  Zzz

  Adept, czy ty lurkujesz vichana i udzielałeś się ostatnio w pewnym temacie? xD

  2 kwietnia 2018 at 23:23 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Nie wiem o co chodzi, i chyba nie chce wiedziec 🙂

   2 kwietnia 2018 at 23:37 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"