Przedwczesny Wytrysk – Jak Sobie z Nim Poradzić

Jeśli masz problem typu „przedwczesny wytrysk”, czy w ogóle z powstrzymywaniem się od wytrysku, to pewnie już wyczytałeś w gazetach przeróżne „rady” ekspertów na temat kontroli wytrysku (dlaczego powstaje przedwczesny wytrysk, skąd się bierze, napisałem na dole artykułu). I tak proponują oni w czasie seksu np.:

– zwolnij ruchy, to zmniejszą się doznania i nie wytryśniesz

– myśl o czymś kompletnie aseksualnym

– masturbuj się, aby poznać swoje ciało, jego reakcje i poziom napięcia seksualnego itd. aby nauczyć się panowania nad wytryskiem

– ćwicz mięśnie zwieracza podczas oddawania moczu

– używaj prezerwatyw ze środkiem znieczulającym doznania

– łykaj dziwne pigułki

 

Jeśli chodzi o przedwczesny wytrysk, to te rady niestety, dają często tylko połowiczne sukcesy, albo nie dają nic, jeśli problem tkwi w głowie (podświadomości). Jeśli problem jest tylko w mięśniach zwieracza, to jego trening faktycznie może dać sukces w zwiększeniu kontroli wytrysku. Często jednak przyczyna problemu tkwi gdzie indziej i nie jest świadoma.

Dlaczego pojawia się przedwczesny wytrysk?

przedwczesny wytryskJakie mogą być przyczyny psychiczne? Czasem zdarza się, że młody człowiek został przyłapany na masturbacji i został zawstydzony, lub poniżony. Po tym wydarzeniu zaczął się masturbować jak najszybciej, aby zminimalizować ryzyko ponownego przyłapania na „gorącym uczynku”. Weszło mu w nawyk, że bardzo szybko dochodzi do wytrysku i to jest automatyczny, bezwarunkowy odruch u niego. Jeśli miałeś podobny problem z pośpiechem w czasie masturbacji, wtedy skorzystaj z nagrania z wybaczaniem seksualnym (w moim poradniku „Kontroluj Wytrysk i Usuń Impotencję”, aby usunąć podświadomy gniew, żal wobec osoby, która Cię przyłapała lub ogólnie była źródłem takiej lub podobnej sytuacji. Potem użyj nagrania z regresją, a następnie jeśli będziesz się czuł OK, to na przemian słuchaj obu moich nagrań hipnotycznych na przedwczesny wytrysk czyli  Kontrola Wytrysku 1.0 i Kontrola Wytrysku 2.0.

Nie musi to też być takie przykre doświadczenie, sam fakt wstydu z masturbacji, strachu przed tym, co powiedzą czy pomyślą inni, powoduje pospiech, żeby tylko szybciej skończyć i w rezultacie wykształca się odruch zbyt szybkiego wytrysku.

 

Jeśli nie miałeś tego typu sytuacji (przyłapania) w swoim życiu, to zacznij od słuchania obu nagrań na kontrolę wytrysku, na przemian (czyli jednego dnia nagranie  1.0, następnego dnia nagranie 2.0  i tak dalej na przemian) oraz zacznij regularne ćwiczenia fizyczne na kontrolę wytrysku tzn. zaciskanie mięśni PC podczas oddawania moczu. Taki efekt jest bardzo silny, bo jednocześnie ćwiczysz fizycznie mięśnie zatrzymujące mocz i spermę, a z drugiej strony usuwasz problem psychiczny u samego źródła.

 

Pełna kontrola wytrysku jest efektem tego ćwiczenia i zmiany w podświadomości za pomocą nagrań hipnotycznych. Po pewnym czasie przedwczesny wytrysk zostanie tylko wspomnieniem, nie będziesz musiał zaciskać całego ciała (jak w ćwiczeniach tantrycznych), wystarczy zacisk mięśni PC.

 

Gdy już usuniesz przedwczesny wytrysk i opanujesz kontrolę wytrysku, to zobaczysz, że Twoim jedynym ograniczeniem będzie kondycja (wytrzymałość tlenowa) Twoja i Twojej partnerki w łóżku 🙂

 

Ale co, gdy masz przedwczesny wytrysk i musisz to „na już”  opanować?

 

Jedną z lepszych tzw. „szybkich rad” na temat kontroli wytrysku już podczas seksu jest :

 – nie koncentrowanie się na siłę na powstrzymaniu wytrysku (ciągłe obsesyjne myślenie „czy będzie przedwczesny wytrysk czy nie” w czasie seksu jeszcze bardziej nakręca problem)

 – koncentrowanie się na tym, aby zadowolić kobietę, zamiast na swojej przyjemności z seksu.

 

W rezultacie koncentrowania uwagi na zadowoleniu kobiety i prowadzeniu jej seksualnością, zmniejsza się skupienie na sobie, swojej przyjemności i co za tym dalej idzie – zmniejsza się seksualne napięcie i parcie na wytrysk. Jest oczywiście wiele dróg do zadowolenia kobiety np. od sprośnej rozmowy, przez masaże tantryczne i erotyczne, aż do technik seksualnych, hipnotycznych i energetycznych. Najpierw zadbaj o nią i jej przyjemność, a zauważysz, że problem taki jak przedwczesny wytrysk się zmniejszył.

 

Jak i dlaczego działają nagrania na przedwczesny wytrysk?

Gdy odkrywałem te mechanizmy, to doszedłem do tego, że na przedwczesny wytrysk trzeba działać kompleksowo na trzy możliwe przyczyny:

1.  Przedwczesny wytrysk powstał w przeszłości wskutek traumatycznego wydarzenia np. przyłapania na masturbacji, krytyki dziewczyny, urazu lub poniżenia psychicznego i seksualnego przez głupi tekst dziewczyny w czasie seksu.

2. Ustalenie balansu między nadmiernym, a zbyt małym podnieceniem, abyś mógł kochać się dowoli i mieć wytrysk dopiero, gdy sam chcesz. Nagranie hipnotyczne pomoże osiągnąć ten balans

3. Wpływanie nagraniem hipnotycznym na zaciskanie się mięśni PC, aby w odpowiednim momencie się zwierały i nie pozwalały wypłynąć spermie. To hamuje przedwczesny wytrysk, stymulując i  uruchamiając głęboko w podświadomości mechanizm kontroli wytrysku w Twoim ciele.

 

A co z ćwiczeniami na przedwczesny wytrysk typu ucisk mięśni PC?

Kombinacja obu moich nagrań hipnotycznych pozwala pokonać przedwczesny wytrysk, którego przyczyna tkwi w głowie. Uzupełnia się z fizycznymi ćwiczeniami zaciskania zwieracza podczas oddawania moczu.

 

Oto co mi powiedział mój klient, po zastosowaniu nagrania Wytrysk STOP

„Dwa razy przesłuchałem nagrania Wytrysk STOP i i pierwszy raz w życiu
mogłem kochać się 30 minut… to ja zdecydowałem kiedy skończę seks”

Dziękuję za uwagę, brawa 🙂

Adept

ps.  Jeśli chcesz od razu usunąć problem z brakiem kontroli wytrysku to wejdź na moją stronę:

www.uwodzenie.org/sks

ps2. przedwczesny wytrysk jest trudny do usunięcia jeśli pracujesz tylko technikami fizycznymi lub chemią (pigułki), dlatego zacznij usuwać go z głowy, a usuniesz go z ciała.

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

1 Comment
  1. Avatar
    Darek

    Jest jeszcze jedna rzecz o ktorej nie wspomniales, tj. Przyczyny natury technicznej, a mianowicie ‚krotkie wedzidelko’ jest to skorka ktora zrasta sie z napletkiem i przy maksymalnym wzwodzie powoduje ucisk na napletka i szybka eksplozje. Jak stwierdzil lekarz ma to ponoc 70% mezczyzn. Zabieg jest 1-dniowy, a po 2 tygodniach bedziesz mogl 3 razy dluzej…

    19 września 2015 at 17:42 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"