3 Sposoby Jak Dać Orgazm Kobiecie Bez Dotykania = Jak Pieścić Dziewczynę Inaczej

Bóg stworzył kobiety istotami dużo bardziej seksualnymi niż mężczyzn, wie to każdy kto ma już jakieś sukcesy seksualne z kobietami. Choćby kwestia wielokrotnych orgazmów i wielokrotnych wytrysków (niewielu jednak facetów wie jak pieścić dziewczynę). Mężczyźni w wersji standardowej mogą im tylko zazdrościć 🙂 Ale to co jest jeszcze bardziej ciekawe to kwestia orgazmów, które mogą być wywoływane bez JAKIEGOKOLWIEK dotyku kobiety. I o tym Ci dzisiaj opowiem. Niedawno Brunet na blogu napisał o tym artykuł, ja pokażę Ci jak to wygląda z mojego punktu widzenia.

Czy w ogóle zastanawiałeś jak pieścić dziewczynę bez dotykania jej ciała?

Z moich doświadczeń orgazmy u kobiet, bez dotykania, mogą być osiągnięte na kilka sposobów:

1. Orgazm wywołany własnymi myślami i fantazjami.
Wystarczy, że kobieta podczas oglądania filmu lub lektury książki poszaleje mocno ze swoją fantazją, „pozaciska się ” i ma orgazm, nawet bez dotykania się. Może wyobrazić sobie płomienny seks, albo jakąś scenę ze swojej fantazji, w której bierze udział i … doznaje orgazmu.

(My mężczyźni też mamy taką możliwość, w czasie snu – nazywa się to polucja 🙂  Pewnie miałeś to w czasach młodości, a może nadal masz. )

Tego typu orgazm możesz wywoływać przez SKYPE, telefon lub nawet przez czat. Polega on głównie na podkręcaniu seksualnym kobiety za pomocą metafor seksualnych, lub bezpośredniej rozmowy seksualnej. Po to, aby kobieta sobie to wszystko intensywnie wyobraziła i przeżyła w swojej głowie. Potrzebna do tego jest umiejętność plastycznego i emocjonalnego mówienia.

Jak to zrobić? Jak pieścić dziewczynę samymi słowami?

W dużym uproszczeniu zaczynasz od przywołania słowami w jej głowie wspomnień z momentów, kiedy była zrelaksowana i wypoczęta. Mogą to być wspomnienia wakacji, urlopu w przyjemnym miejscu czy nawet przyjemnej kąpieli w wannie. Koncentrujesz się na opisywaniu relaksu i odprężenia. Potem przechodzisz do opisania kolejnych emocji i odczuć. Np. „Czy pamiętasz jak wtedy się dobrze czułaś? Być może odprężyłaś się kompletnie… i poczułaś się absolutnie wolna i zrelaksowana…. Co jest ciekawe, to to , że  gdy czujesz się tak bardzo zrelaksowana… to możesz nabrać ochoty na miłe rozmarzenie się… i mogą pojawić się w głowie takie przyjemne myśli… i chęć na przeżycie czegoś wyjątkowego, czegoś niegrzecznego… a może masz ochotę na zmysłowy masaż ? taki specjalny masaż… która sprawia, że w Twoich myślach zaczynają się lgnąć rozmaite myśli…  Wyobraź  teraz sobie, że leżysz na słonecznej plaży… wygodnie… a ja moimi dłońmi zaczynam delikatnie masować Twoje ciało…  najpierw smyram je delikatnie…w sposób jaki budzi w Tobie dreszcz… „  itd. aż do opisu seksualnych pieszczot, seksu, fantazji. Możesz posiłkować się Harlekinami 🙂

Chodzi po prostu oto, aby ona przeżywała w swojej wyobraźni  to o czym Ty jej opowiadasz. Może to dla Ciebie brzmieć troszkę gejowato, ale ty nie chcesz imponować kolegom, tylko rozpalić seksualnie dziewczynę.  Kluczem do sukcesu jest tu sugestywny i plastyczny opis.

jak pieścić kobietę2. Hipnoza erotyczna.

Opowiem Ci teraz jak pieścić dziewczynę za pomocą hipnozy. Hipnoza erotyczna idzie o krok dalej niż same słowa. Jest zbliżona do pkt. 1. Idzie jednak dalej, bo zmienia się z dość biernego rysowania w głowie kobiety plastycznych fantazji, w sugestie i komendy hipnotyczne, które potęgują działanie kobiecej wyobraźni. Przejmujesz nieco bardziej kontrolę nad emocjami kobiety, włączasz się aktywniej do prowadzenia jej myśli, a przede wszystkim wprowadzasz ją w nieco głębszy trans. O ile w pkt. 1 mówisz głównie opisując obrazy jej fantazji lub tego co ona lub wy robicie niegrzecznego, to w przypadku hipnozy erotycznej, dokładasz elementy transu i prowadzisz kobietę bardziej bezpośrednio. Poza tym możesz dołożyć elementy synestezji i kinestetycznego poruszania emocjami. To wszystko oraz bezpośrednie sugestie hipnotyczne potrafi zwielokrotnić przeżycia seksualne kobiety. Więcej o tym możesz poczytać i posłuchać z moich starszych wpisów:

https://www.uwodzenie.org/sekrety-hipnozy-erotycznej-juz-sa-gotowe/

A tutaj masz nagranie webinaru z hipnozy erotycznej (2012).

Dowiesz się z niego:
1. Jak poderwałem niedawno dziewczynę używając Hipnozy,
2. Prawdy i kłamstwa na temat Hipnozy Seksualnej / Erotycznej
2. Dlaczego kobiety, gdy poznają już Hipnozę S., to ją uwielbiają?
3. Jak kobietę zmienić w „Seksoholiczkę”,
4. Największe błędy mężczyzn, którzy próbują rozpalić hipnotycznie (i nie tylko) kobietę samymi słowami
5. „Sekretny” trick hipnotyczny na randkę
6. Telefoniczny seks vs Hipnoza Seksualna / Hipnoza Erotyczna
7. Twoje Pytania i Moje Odpowiedzi,
8. Jak na kobietę i jej emocje wpływa hipnoza i nlp?
9. Jak pieścić dziewczynę na inne sposoby

Wróćmy do tematu…

Wprowadzając kobietę w trans mówisz bezpośrednio do jej podświadomości, i bezpośrednio słowami stymulujesz jej najgłębsze fantazje.
Oto przykładowy końcowy fragment takiej hipnozy:

„(…) POCZUJ swoją łechtaczkę… POCZUJ swoją łechtaczkę przez każdy neuron w twoim umyśle… POCZUJ swoją łechtaczkę jak zaczyna być bardzo podniecona… POCZUJ swoja łechtaczkę… POCZUJ jak bardzo jest podniecona twoja łechtaczka… POCZUJ swoją łechtaczkę przez każdy neuron w twoim umyśle… POCZUJ jak bardzo jest podniecona twoja łechtaczka (…) i kiedy doliczę do 5 Ty dojdziesz i wybuchniesz od ekstazy… z każdą kolejną cyfrą licząc do 5 Ty będziesz się czuła coraz bardziej podniecona i pełna ekstazy… 1… 2… za kilka sekund dojdziesz… robisz się coraz czerwieńsza i totalnie obezwładniona rozkoszą !! …3 !!! …już nie możesz wytrzymać tej rozkoszy !!! 4 !!! …. i … 5 !!! wybuchasz ekstazą !!! totalna całkowita rozkosz !!! maksymalny odlot !!! poczuj tez orgazm każdym nerwem swojego ciała !!!)”

Jeśli nie znasz podstaw hipnozy to ten fragment może nie być dla Ciebie w pełni zrozumiały. Dlatego polecam Ci mój poradnik Sekrety Hipnozy Erotycznej, gdzie znajdziesz całą procedurę od A do Z czyli jak pieścić dziewczynę przy pomocy słów,  jak i co mówić wraz z nagraniami „z życia” takiej hipnozy.

Do tego ja lubię dokładać różne sugestie poboczne typu zniekształcenie czasu ” (…) czas wydłuża się i wydłuża…. czujesz jak ta przyjemność trwa wieczność… „, lub inne efekty np. „Po wyjściu z transu będziesz zachowywała się tak jakbyś była najbardziej zdzirowatą kobietą na świecie… ale będziesz taka tylko dla mnie przez dzisiejszy wieczór”.

Aha, hipnozę erotyczną jak i orgazmy z pkt. 1. możesz wywoływać prawie tak samo dobrze przez SKYPE lub przez telefon, a w niektórych sytuacjach nawet i lepiej. Zgadnij dlaczego i w jakich sytuacjach lepiej wyjdzie hipnoza erotyczna przez telefon niż na żywo. I napisz mi w komentarzu? oto pytanie dla moich czytelników. Kto zgadnie dostanie ode mnie poradnik Sekrety Hipnozy Erotycznej 🙂

Pobierz Formułę Seksualnej Atrakcyjności z Gotowymi Tekstami

 • Gotowe Teksty do Rozmowy z Kobietą
 • Triki Seksualnego Kontaktu Wzrokowego
 • Sposób na Przekonanie Dziewczyny do Seksu
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

3. Orgazm Energetyczny
W 2012 roku wziąłem udział w szkoleniu Andrew Barnesa na temat orgazmów energetycznych, w 2014 ponownie się od niego uczyłem jak również od innych nauczycieli zajmujących się różnymi odmianami tantry i szamanizmu seksualnego. Na początku byłem dość sceptyczny, ale w tym roku kilkukrotnie udało mi się doprowadzić kobiety do orgazmu energetycznego lub do różnych innych ciekawych zjawisk. Chcesz to wierz w to, nie chcesz to nie wierz, mam to gdzieś. Natomiast ja ciągle się tego uczę i rokowania są obiecujące. To kolejny ze sposobów na to, jak pieścić dziewczynę bez użycia dotyku.

Orgazm energetyczny, w dużym uproszczeniu, polega na stymulowaniu energią czakr i kanałów energetycznych w kobiecie w odpowiedniej sekwencji. Zauważyłem też, że nauczyciele tej metody wprowadzają kobietę w lekki trans relaksując ją przed tym rytuałem (bo tak to bym nazwał) i odpowiednio psychicznie nastawiając. Z boku wygląda to trochę jak machanie rękoma nad ciałem kobiety 🙂 Po kilku, kilkunastu minutach kobieta zaczyna się prężyć i rozpalać seksualnie. Nie wiem jaki jest tu udział tego co ona sama sobie wkręca, a jaki jest udział energii, ale mam zamiar to dalej badać 🙂

Na tych paru szkoleniach trener  pokazywał mi jak taki masaż się wykonuje. Wygląda to trochę na czary, ale mimo to działa. Czy na każdą kobietę ? Absolutnie nie. W teorii tak, w praktyce jest różnie. Tak samo jak w przypadku Hipnozy Erotycznej, dużo zależy od wyluzowania kobiety, od jej chęci, od jej ewentualnych blokad seksualnych w umyśle i jak mówią nauczyciele „w jej ciele energetycznym”. Część kobiet z marszu wejdzie w ekstatyczny orgazm, na resztę trzeba poświęcić trochę czasu, kilka sesji na odblokowanie i oswojenie się z nowym obszarem jej seksualności.

Teraz już znasz ogólnie moje podejście do orgazmu bez dotyku. Osobiście mieszam te wszystkie 3 metody bez dotyku czyli  fantazje, hipnoza i energia, plus dodaję do tego różne odmiany fizycznego masażu tantrycznego i stymulacji kobiety do wytrysku. Bo wszystko razem według mnie działa najsilniej. Jak pieścić dziewczynę za pomocą dotyku to już jednak osobny temat.
Amen 🙂

Adept

 

ps. Napisz w komentarzu co o tym myślisz.

ps2. KONKURS dla moich czytelników – dlaczego i w jakich sytuacjach lepiej wyjdzie hipnoza erotyczna przez telefon niż na żywo?  Napisz mi w komentarzu. Pierwsze 5 osób które będą najbliżej właściwej odpowiedzi – dostanie ode mnie ebook Sekrety Hipnozy Erotycznej 🙂

W piątek podam rozwiązanie konkursu i zwycięzców konkursu jak pieścić dziewczynę INACZEJ 🙂

UPDATE:  TUTAJ znajdziesz wyniki konkursu 

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

41 komentarzy
 1. Avatar
  Tomek

  Przez telefon hipnoza powiedzie się lepiej ponieważ:
  a) kobieta koncentruje się na głosie dzwoniącego mężczyzny
  b) kobieta intensywniej wyobraza dzwoniącego mężczyznę, co zwiększa efekt

  10 września 2014 at 05:44 - Odpowiedź
 2. Avatar
  Sławek

  Kobieta nie widząc mężczyzny skupia się jedynie na jego głosie, przez co łatwiej wydawać polecenia do jej podświadomości i rozbudzać jej wyobraźnię, która zrobi resztę.. 😉

  10 września 2014 at 09:28 - Odpowiedź
 3. Avatar
  Dawid

  Przez telefon wyjdzie lepiej gdy rozmawiasz z dziewczyną, która nigdy nie poznała Cię osobiście ani nie widziała Cię na zdjęciu, bo wtedy musi włączyć więcej wyobraźni, musi pobudzić swoją wyobraźnię, co naturalnie bardziej sprzyja lepszego „wkręceniu” się w hipnozę. Nie utożsamia sobie głosu z konkretną osobą (bo Ciebie nie zna), tylko może sobie fantazjować wg najlepszych dla niej sposobów. Poza tym rozmawiając przez telefon po prostu lepiej skupia się na głosie faceta, może zamknąć oczy i po prostu skupić się na słuchaniu, może np. zgasić światło i się położyć w łóżku z telefonem przy uchu, tzn. nie jest rozpraszana przez inne zmysły jak np. wzrok, bo nie patrzy na Ciebie. Skupia się na głosie, a to przecież głos i to co mówisz ma wywołać pożądany efekt.

  10 września 2014 at 09:28 - Odpowiedź
 4. Avatar
  Łukasz

  Przez telefon powiedzie sie hipnoza lepiej gdyż kobieta czuje się bezpiecznie i wie ze nie grozi jej zadne niebezpeiczenstwo. Jest skoncetrowana na Twoim głosie wprost do ucha. Moze takie telefon odebrać w domu gdzie czuje się komfortowo i w pełni zrelaksowana.

  10 września 2014 at 09:39 - Odpowiedź
 5. Avatar
  demon

  Kobieta u siebie w domu może być bardziej zrelaksowana,odprężona, niż na spotkaniu, przez co efekt może być lepszy 🙂
  Jak z tym poradnikiem? 😀

  10 września 2014 at 09:48 - Odpowiedź
 6. Avatar
  Pedro

  przed seksem z koieta zapalilismy jointa i jeszcze nie zaczelem jej dotykac a ona doznala orgazmu 😀 powiedziala, ze zaczela sobie w myslach wyobrazac jak sie ze mna kocha i doszla 🙂 potem ja sie wlaczylem do akcji… 🙂 wszystko jest mozliwe

  10 września 2014 at 10:30 - Odpowiedź
 7. Avatar
  Matti

  Podczas dobrze poprowadzonej rozmowy po prostu kobieta sobie w wyobraźni wyidealizuje mężczyznę z którym rozmawia, ot dlatego.

  10 września 2014 at 10:50 - Odpowiedź
 8. Avatar
  Siergiej

  1. Gdy jest w domu i nie jest sama a np z rodzicami i nie może wyjść na spotkanie lub zaprosić mnie to tylko przez telefon 🙂
  2. Jest daleko (inne miasto, kraj)

  10 września 2014 at 11:16 - Odpowiedź
 9. Avatar
  John

  Hipnoza lepiej wyjdzie przez telefon ponieważ ona będzie mogla się skupić wyłącznie na naszym głosie i tym co mówimy . Mówiąc to na żywo ona skupia się tez częściowo na nas jako fizycznej osobie a nie całkowicie na tym co mówimy . Dodatkowo efekt spotęguje sytuacja jeżeli ona słuchając naszego głosu prze telefon akurat leży w wannie i jestem bardzo zrelaksowana .

  10 września 2014 at 14:20 - Odpowiedź
 10. Avatar
  Sab

  Przy rozmowie przez telefon kobieta będzie miała bardziej pobudzoną wyobraźnię niż na żywo

  10 września 2014 at 17:14 - Odpowiedź
 11. Avatar
  Connath

  Jak dla mnie hipnoza przez telefon wyjdzie lepiej tylko i wyłącznie dlatego, że gdy mówimy przez telefon – ona skupia się tylko i wyłącznie na tym CO i JAK do niej mówimy
  wykorzystuje tylko jeden zmysł – słuch… co innego jeżeli robimy to „na żywo” stojąc/siedząc przed nią – wtedy ona odbiera już większą ilością zmysłów naszą osobe
  wzrok – no chyba że zamknie oczy, jeżeli ma otwarte to zależy jaką mamy prezencje i czy jesteśmy akurat w jej typie
  słuch – wiadomo dlaczego
  dotyk – być może
  zapach – tutaj już od nas samych zależy czy dobrze wypadniemy czy… czy źle 😉

  10 września 2014 at 18:00 - Odpowiedź
 12. Avatar
  Connath

  A no i przez telefon ma pewność że, jak to mówią kobiety „nie będzie się do mnie dobierał” – a z racji tego że takich rzeczy nie słyszy sie na codzień, to skupi to bardzo jej uwage.

  10 września 2014 at 18:02 - Odpowiedź
 13. Avatar
  Cykul

  Kiedy PUA jeszcze nie spotkał się z kobietą, bo wtedy ,,telefoniczna” hipnoza może stanowić dobrą grę wstępną, do hipnozy właściwej (zaimplikowanej na żywo). Uważam, że również kiedy PUA zauważył w realu, że kobieta jest typem słuchowca – co widać gdy HB się zastanawia (gałki oczne takiej osoby najczęściej wędrują wówczas na boki).

  10 września 2014 at 20:22 - Odpowiedź
 14. Avatar
  Romuald

  Może hipnoza wyjdzie lepiej przez telefon jeśli nie jest sie wizerunkowo ideałem dla kobiety. Wtedy kobieta słuchając jedynie głosu, zauważa zalety głosu(zwłaszcza gdy głos jej się podoba) i efekt nie jest osłabiany niedoskonałością wizerunku hipnotyzera.
  Gdy hipnotyzuje ideał wizerunku kobiety to może to nie mieć takiego znaczenia,wręcz przeciwnie – lepiej zadziała bezpośrednio.

  10 września 2014 at 22:38 - Odpowiedź
 15. Avatar
  ZyGzaK

  „Zgadnij dlaczego i w jakich sytuacjach lepiej wyjdzie hipnoza erotyczna przez telefon niż na żywo?”

  Według mnie wszystkie odpowiedzi powyżej są bardzo właściwe (skupia się na głosie, nie będzie się nikt do niej dobierał, nie widzi cię wiec bardziej działa wyobraźnia i inne) ale według mnie chyba zabrakło jednego z najważniejszych elementów. Wiele kobiet po prostu „wstydzi się” nowych rzeczy co może bardzo utrudnić efekt całkowitego relaksu i odprężenia… Będąc sama, bezpiecznie w swoim pokoju bez jakby nie patrzeć OBCEGO FACETA może absolutnie odpłynąć w stronę przyjemności i fantazji gdzie to są tylko i wyłącznie jej fantazje… jej intymny prywatny świat który ma tylko dla siebie… zbudowanie zaufania nie jest większym problemem szczególnie po pierwszym takim telefonie ale może również „wstydzić się” tego, że ją obserwujesz i jednocześnie możesz oceniać a ludzie boją się być oceniani… telefon pozwala na o wiele głębszy relaks, bezpieczeństwo i swobodne jej wejście do pięknego świata marzeń i niczym nie ograniczonych frywolnych fantazji…

  PS. Jeszcze dziś tego spróbuję… 😀

  11 września 2014 at 05:03 - Odpowiedź
 16. Avatar
  Michael

  Przez telefon jest łatwiej gdyż w głowie kobiety może powstać model mężczyzny takiego którego ona idealizuje. Odpowiednie słowa mogą prowadzić ja do bardzo intensywnych odczuć i myśli na jego temat.

  11 września 2014 at 05:16 - Odpowiedź
 17. Avatar
  lukas

  pniewaz przez tele czy skype glos jest bardziej zmieniony taki magiczny podniecajacy kobiete mogaca wyobrazic sb jak odlatuje w wyobrazni i sie zaczyna pozdro luka

  11 września 2014 at 06:10 - Odpowiedź
 18. Avatar
  Daniel

  Powiem ze czytając te artykuły po pewnym czasie zacząłem od tego że po nakręceniu swojej byłej przez sms-y i rozmowę telefoniczną ,gdzie ona była sama i w czasie kiedy mogła sama się zrelaksować dochodziło do tego że ona sama chciała żebym do niej pisał i wiadomo co wtedy robiła 🙂 A przy naszym spotkaniu była tak rozpalona że aż tryskała orgazmami nawet w momencie gdy jeszcze nie byłem w niej 🙂
  Na dzień dzisiejszy potrafię wiele (jednak nie wszystkie) kobiety tak rozpalić przez taką hipnozę że jak się z nimi spotykam po raz pierwszy to widzę od razu ich seksualne zainteresowanie (są seksualnie i wyzywająco ubrane,bawią się włosami,podciągają spódniczkę itd.) a przy kolejnych spotkaniach to możecie se wyobrazić co się dzieje 🙂 One nie odpuszczą dopóki się z nimi nie prześpię
  Ale do wszystkiego musi być odpowiednia pora i moment kiedy ona może się całkowicie zrelaksować,a przez dzień trzeba ją różnymi głupimi sms-ami do tego przygotować a żeby wieczorem odłożyła wszystko

  11 września 2014 at 06:51 - Odpowiedź
 19. Avatar
  GG

  Moim zdaniem sprawa jest bardzo prosta:
  Hipnoza erotyczna przez telefon wyjdzie lepiej bo kobieta będzie skupiona i nie będzie miała zewnętrznych rozpraszaczy. Lepszy rezultat z takiej formy uzyskamy w porównaniu z spotkaniem w zatłoczonym centrum handlowym gdzie będzie sporo ludzi i nie będzie mogła się całkowicie skupić(rozpraszający hałas, reklamy głosowe o promocjach, muzyka, i spoglądający ludzie). Czekam na wyniki konkursu ADEPT RULEZ:)

  11 września 2014 at 10:36 - Odpowiedź
 20. Avatar
  Bartek

  Przez telefon trudniej jest zjebać i łatwiej ukryć swoje niedoskonałości.

  11 września 2014 at 11:22 - Odpowiedź
 21. Avatar
  ziem

  Kobieta może się wstydzić a przez telefon nikt nie widzi co się dzieje.
  Przez telefon kobieta może się poczuć bardziej bezpiecznie – pomyśli
  „nic mi nie grozi bo jestem sama w moim domu i
  nic złego nie może się przecież stać bo ja tylko rozmawiam a w tym nie ma nic złego” – w takiej sytuacji kobieta może pozwolić sobie na więcej, może chcieć poeksperymentować.

  11 września 2014 at 11:38 - Odpowiedź
 22. Avatar
  ziem

  Kobiety bardzo lubią przeżywać różne emocje – a jak nadarza się sytuacja bezpieczna ku temu to korzystają z tego zawsze – wystarczy poobserwować z jaką koncentracją kobieta ogląda jakiś mocno emocjonalny program np. rozmowy w toku, uwaga itp lub z jakim zacięciem kobieta czyta Harlekina

  11 września 2014 at 11:41 - Odpowiedź
 23. Avatar
  hipo

  Hipnoza lepsza przez telefon, ponieważ nie ma elementów rozpraszających.

  11 września 2014 at 12:20 - Odpowiedź
 24. Avatar
  mateusz

  Hipnoza przez telefon może działać lepiej bo kobieta sama w mieszkaniu czuje się bardziej swobodnie, nie czuje presji i może bardziej się skupić na głosie, co wyostrza jej inne zmysły takie jak wyobrażenie o osobie dzwoniącej – jego wyglądzie, zapachu daje się ponieść fantazjom a także to dodaje tajemniczości co też działa seksualnie.

  11 września 2014 at 13:25 - Odpowiedź
 25. Avatar
  Mateusz

  Hipnoza erotyczna lepiej może wypaść przez telefon lepiej niż na żywo ponieważ, po pierwsze, jest mniej czynników rozpraszających, kobieta wtedy jest skoncentrowana na głosie. Po drugie, ona będzie czuła mniejszy opór, strefa komfortu kobiety będzie mniej narażona 😀 Po trzecie gość, który jest początkujący może się stresować robić to na żywo („a jak mi to nie wyjdzie?” itd.) i gówno z tego wyjdzie, taki grochówkowy kisiel w skrócie mówiąc. Postawa hipnotyzera ma być spokojna, pewna i konkretna. Znacznie lepiej coś nam wychodzi, gdy jesteśmy zrelaksowani, a nie zestresowani. Po czwarte, znacznie lepiej może wypaść hipnoza gdy jest wieczór, gdy dziewczyna jest sama w domu i chce po prostu zrobić coś ciekawego 😉

  11 września 2014 at 14:42 - Odpowiedź
 26. Avatar
  Rafał

  Hipnoza przez telefon wyjdzie lepiej w sytuacji, gdy nowo-poznana kobieta czuje się dobrze tylko w znanych miejscach, typu dom, swoje łóżko, delikatny dotyk ulubionej pościeli, zapachy które zna, które uwielbia. Może wtedy połączyć to co słyszy z niektórymi bodźcami, zmysłami, przez co orgazm będzie bardziej intensywniejszy. Po za tym, gdy nikt jej nie widzi (i ma tego świadomość) może w pełni puścić swoje wodze fantazji, nie musi panować nad mimiką, rękoma, pieścić się tam, gdzie przy kimś mogłaby czuć skrępowanie. Jeśli dostaje tylko te bodźce + głos faceta może sobie resztę dobrać wszystko tak, co podkręca ją najbardziej, nie musząc przejmować się reakcją drugiej osoby.

  11 września 2014 at 15:04 - Odpowiedź
 27. Avatar
  wiktor

  moim zdaniem niekiedy lepsza jest rozmowa przez telefon poniewaz:
  1)przez sluchawke dziewczyna skupia sie wylacznie na twoim glosie nic ja nie rozprasza czy nie moze np zaboczyc czy siedzisz i glaszczesz sie po penisie czy nie ;p
  2)jesli rozmawia z mezczyzna na ktorej jej zalezy to sama stworzy warunki zeby jej nikt w tej rozmowie nie przeszkadzal czyli idealne dla hipnozy
  3)jedyne na czym musi sie skupic hipnotyzer to barwa swojego glosu no i oczywiscie szybkosc mowienia 😉

  11 września 2014 at 16:04 - Odpowiedź
 28. Avatar
  Błażej

  Cześć Adept 😉
  Hm.. wg mnie hipnoza erotyczna wyjdzie lepiej przez telefon niż na żywo dlatego, że kobieta skupia się na głosie i tonie głosu (jak to mówią.. wysokości głosu) i na tym co wypowiada i jak opowiada, a nie rozprasza się np obserwowaniem faceta czy jego mowy ciała (choć może rozpraszać się zupełnie czymś innym np ludźmi dookoła bo kupuje ciuchy czy coś do zjedzenia), po prostu ma jeden czy dwa kanały komunikacji z facetem; jeśli jest np na zakupach i dzwoni facet opowiadając erotycznie to kobieca wyobraźnia zaczyna działać i wyobraża sobie to co opowiada facet a dodatkowo.. te opowieści dzieją się w miejscu w którym jest 😉
  Odnośnie miejsc.. np
  a) praca.. ona pracuje a facet rozbudza jej wyobraźnię opowieścią o seksie na/przy biurku,
  b) zakupy.. wspólnie robią zakupy.. i seks w publicznej toalecie bądź sklepowej przymierzalni,
  c) kuchnia/salon/łazienka.. wspólnie przygotowują jedzenie/sprzątają/kobieta bądź facet kąpie się czy bierze prysznic a partner lub partnerka dołącza i seks w wannie bądź pod prysznicem bądź na pralce
  d) spacer/zbieranie grzybów/piknik nad jeziorem i nagle erotyczne opowieści.. i kobieta wyobraża sobie seks na łonie natury czy kobieta przyparta do drzewa a facet rozbudza jej ciało.., umysł i wyobraźnię
  e) szkoła/uczelnia.. kobieta pilnie się uczy (o ile słucha nauczyciela bądź wykładowcy i nie ściemnia z uczeniem się) a tu nagle rozbudzanie kobiecej wyobraźni erotyczną opowieścią o seksie na biurku nauczyciela czy w szkolnej toalecie bądź na hali gimnastycznej.. np poprzez sms-y 😉
  I chyba najważniejsze dla kobiety.. słyszy/czyta to tylko ona (no chyba, że chwali się koleżankom/przyjaciółkom) i nikt jej nie ocenia poprzez jej seksualność.. w końcu opinia kobiety w oczach innych jest dla niej jedną z ważniejszych spraw.. i nie chce być postrzegana przez pryzmat łatwej czy puszczalskiej 😉 A tak ode mnie.. choć nie mam wielkiego doświadczenia.. lecz z tego co przeżyłem.. kobieta przy ludziach czy w publicznym miejscu nie odważy się na zbyt wiele.. a izolacja i „sam na sam” to kobieta bywa bardziej śmiała czy otwarta.. a przebywając sam na sam.. nikt nie patrz.., nikt nie słyszy.. i z czasem kobieta pozwoli wycałować szyję.., zsunąć ramiączko od stanika.., pomasować piersi.., czy męska dłoń wędruje pod damską sukienkę czy spódniczkę.. i coraz dalej 😉

  11 września 2014 at 16:06 - Odpowiedź
 29. Avatar
  Artur

  przez telefon łatwiej ponieważ nie ma mnie przynie jest odległośc między nami a napiecie seksualne cały czas narasta i nie jest wogóle rozładowane kobieta jest tego świadoma i napięcie będzie tylko rozło.

  11 września 2014 at 17:16 - Odpowiedź
 30. Avatar
  M

  w jakiej sytuacji? obojętne
  dlaczego? bo można mieć otworzony poradnik „Sekrety Hipnozy Erotycznej” i się asekurować

  11 września 2014 at 19:50 - Odpowiedź
 31. Avatar
  Arkadiusz

  Witam Adepta 🙂

  Hipnoza przez telefon może być stosowana z powodzeniem gdy kobieta jest daleko i brak realnej możliwości aby ją mieć przy sobie.
  Doskonale się nadaje przed randką i pozwala nakręcić dziewczynę jeszcze przed spotkaniem – potem tylko wystarczy odpalić stan i możemy mieć gotową (śliską i goooorącą kochankę)
  Efekt hipnozy seksualnej zwiększa się podczas rozmowy telefonicznej ponieważ głos dociera bezpośrednio do jej systemu słuchowego. Dziewczyna musi sobie nas wyobrażać, a komendy hipnotyczne i polecenia budują jej obrazy, pobudzając jej najskrytsze pragnienia.
  Aha i co najważniejsze.. wszyscy oceniają dziewczyny tak strasznie powierzchownie… pupa, cycki, włosy, a mało kto zwraca uwagę na jej wnętrze jak ona jest
  .. mnie interesuje czy ona jest wilgotna, ciepła, pachnąca 😀 😀 :p 😉

  11 września 2014 at 21:26 - Odpowiedź
 32. Avatar
  maciass

  hipnoza erotyczna przez telefon lepiej sprawdzi się moim zdaniem przez telefon, niż na żywo, m.in. 1) na początku relacji z kobietą, gdy bezpośrednie wtajemniczenie ją w kulisy hipnoterapii byłoby zbytnim wyjściem naprzód na tym poziomie relacji i mogłoby ją po prostu przestraszyć; 2) przed spotkaniem z kobietą, gdyż możemy wprowadzić ją w pożądany stan bez wychodzenia z domu; 3) gdy nie mamy kobiety pod ręką i nie mamy możliwości bezpośredniego kontaktu z nią i możemy ją zaskoczyć, np. w pracy, w domu. Jest lepsza o tyle, iż: 1) nie musimy za każdym razem wskakiwać w samochód i pędzić na złamanie karku do kobiety ;); 2) pozwala skupić kobiecie myśli wyłącznie na głosie, jego intonacji i przekazie mówiącego, nie będąc rozpraszana przez nic i nikogo, co daje ogromne możliwości wpływania na podświadomość, lepszy odbiór sugestii i erotycznych przekazów; 3) rozmawiając wyłącznie przez telefon dajemy kobiecie pełen komfort przebywania w danym miejscu, np. w domu, gdzie może czuć się w pełni bezpieczna i zrelaksowana siedząc na ulubionym krześle, łóżku, zakładając ulubione stringi 😉

  13 września 2014 at 09:06 - Odpowiedź
 33. Avatar
  maciass

  20 minut pisania odpowiedzi i dopiero zauważyłem, że były już wyniki … kur**

  13 września 2014 at 09:22 - Odpowiedź
 34. Avatar
  MR

  Ja wolę wywoływać orgazm u dziewczyny przez dotyk, a nie przez gadanie. Ten kto duża gada, mało robi.
  Hipnoza erotyczna przez telefon? Musiałbym chyba głowę stracić żeby tak robić. Telefon służy tylko do umawiania się. Co mi po tym że ją rozpalę przez telefon jak ona jest kilkadziesiąt kilometrów ode mnie?

  14 września 2014 at 11:26 - Odpowiedź
  • Adept

   Bardzo cieszy mnie to MR, że wolisz wywoływać orgazm przez dotyk. Myślę, że nie ma wśród moich czytelników osób, które nie chciałyby wywoływać orgazmu dotykiem. Nie musisz tracić głowy 🙂 Nie musisz hipnotyzować kobiety przez telefon. Nikt od tego Cię nie zmusza. Super, że dzielisz się z nami swoimi przekonaniami na temat wykorzystania telefonu. Jeśli telefon służy Tobie tylko do umawiania to jest spoko. Mi (i nie tylko mi) służy także do dowiedzenia się czegoś o dziewczynie, porozmawiania z nią jak z drugim człowiekiem, podkręcenia jej emocji, poruszenia jej wyobraźnią, zwiększenia w niej zaufania, wzmocnienia w niej poczucia bliskości i komfortu, oraz np. zasiania w jej głowie różnych i ciekawych pomysłów na Twój temat oraz włożenia jej do głowy różnych korzystnych sugestii. jestem pewny że o tym pomyślałeś pisząc swój komentarz. Na pewno przecież nie myślisz tak jednostronnie i płytko 🙂 Co Ci po tym, że ją rozpalisz przez telefon, gdy ona jest kilkadziesiąt kilometrów? Mi przychodzi kilka korzyści do głowy, które mógłbym wykorzystać. Aha, Nie stosuje się przecież HE w każdej rozmowie, to jasne. HE to wisienka na torcie, a nie tort.

   14 września 2014 at 13:59 - Odpowiedź
 35. Avatar
  Radek

  Wyjdzie wtedy lepiej gdy jest wieczor, to ten czas gdy kazdy chce sie odprezyc i odpoczac po calym dniu, kobieta wraca po pracy jest zmeczona mysli o czyms zeby sie zrelaksowac i kiedy uzyjemy takiej hipnozy to ona zapomni o calym dniu o jakis trudnosciach, kiedy zadzwonisz i uzyjesz hipnozy w niej obudzi sie ten swiat w ktorym chcialaby sie znalesc w tym momencie. Poprawi jej sie humor i nie bedzie mogla sie doczekac spotkania.

  31 stycznia 2015 at 18:50 - Odpowiedź
 36. Avatar
  Szmer

  Przez telefon kobieta nie będzie czuła się oceniana, jeśli np zacznie się masturbować, robić dziwne miny, jęczeć, innymi słowy poczuje się bezpiecznie, swobodnie, lepiej się zrelaksuje i tym samym łatwiej dojdzie do orgazmu.

  9 stycznia 2016 at 14:57 - Odpowiedź
 37. Avatar
  Marcin

  Ona tak cudownie jęczy i dyszy przez telefon 🙂 a potem zwykle idzie pod prysznic 🙂
  Wszyscy moi przedmówcy mają rację. Bezpieczna i zrelaksowana może puścić wodze swojej wyobraźni, rozłożyć nóżki i pomiziać cipeczkę paluszkiem wyobrażając sobie jak jej robię dobrze….:)

  11 kwietnia 2016 at 23:28 - Odpowiedź
 38. Avatar
  Joanna Maria

  Takimi słowami nie podniecisz żadnej kobiety, o orgazmie nie wspomnę. Pisać można dużo i chwalić się. Głupi może uwierzy. Musisz popracować nad słowami i to bardzo długo, zanim coś ci się uda zdziałać na tym polu.

  17 lipca 2016 at 07:48 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Twoja „halucynacja” vs moje realne doświadczenia.

   17 lipca 2016 at 09:33 - Odpowiedź
 39. Avatar
  Łukasz

  Kobieta może być wtedy nawet w pracy i pociąga ją to, że robi coś niegrzecznego, kręci ją to, że jest w miejscu publicznym, jej wyobraźnia szaleje, kobiety lubią dreszczyk emocji

  25 grudnia 2016 at 01:09 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Przeczytaj poprzedni wpis:
I Ty Zdobędziesz Niewierną Dziewczynę, Jeśli Popełniasz Ten Jeden Błąd

Na pustyniach uwodzenia bieleją kości facetów, pragnących za wszelką cenę zaciągnąć dziewczynę do związku. Zrozum, to ona sama musi chcieć...

Zamknij