3 Sposoby Jak Dać Orgazm Kobiecie Bez Dotykania = Jak Pieścić Dziewczynę Inaczej

Bóg stworzył kobiety istotami dużo bardziej seksualnymi niż mężczyzn, wie to każdy kto ma już jakieś sukcesy seksualne z kobietami. Choćby kwestia wielokrotnych orgazmów i wielokrotnych wytrysków (niewielu jednak facetów wie jak pieścić dziewczynę). Mężczyźni w wersji standardowej mogą im tylko zazdrościć 🙂 Ale to co jest jeszcze bardziej ciekawe to kwestia orgazmów, które mogą być wywoływane bez JAKIEGOKOLWIEK dotyku kobiety. I o tym Ci dzisiaj opowiem. Niedawno Brunet na blogu napisał o tym artykuł, ja pokażę Ci jak to wygląda z mojego punktu widzenia.

Czy w ogóle zastanawiałeś jak pieścić dziewczynę bez dotykania jej ciała?

Z moich doświadczeń orgazmy u kobiet, bez dotykania, mogą być osiągnięte na kilka sposobów:

1. Orgazm wywołany własnymi myślami i fantazjami.
Wystarczy, że kobieta podczas oglądania filmu lub lektury książki poszaleje mocno ze swoją fantazją, „pozaciska się ” i ma orgazm, nawet bez dotykania się. Może wyobrazić sobie płomienny seks, albo jakąś scenę ze swojej fantazji, w której bierze udział i … doznaje orgazmu.

(My mężczyźni też mamy taką możliwość, w czasie snu – nazywa się to polucja 🙂  Pewnie miałeś to w czasach młodości, a może nadal masz. )

Tego typu orgazm możesz wywoływać przez SKYPE, telefon lub nawet przez czat. Polega on głównie na podkręcaniu seksualnym kobiety za pomocą metafor seksualnych, lub bezpośredniej rozmowy seksualnej. Po to, aby kobieta sobie to wszystko intensywnie wyobraziła i przeżyła w swojej głowie. Potrzebna do tego jest umiejętność plastycznego i emocjonalnego mówienia.

Jak to zrobić? Jak pieścić dziewczynę samymi słowami?

W dużym uproszczeniu zaczynasz od przywołania słowami w jej głowie wspomnień z momentów, kiedy była zrelaksowana i wypoczęta. Mogą to być wspomnienia wakacji, urlopu w przyjemnym miejscu czy nawet przyjemnej kąpieli w wannie. Koncentrujesz się na opisywaniu relaksu i odprężenia. Potem przechodzisz do opisania kolejnych emocji i odczuć. Np. „Czy pamiętasz jak wtedy się dobrze czułaś? Być może odprężyłaś się kompletnie… i poczułaś się absolutnie wolna i zrelaksowana…. Co jest ciekawe, to to , że  gdy czujesz się tak bardzo zrelaksowana… to możesz nabrać ochoty na miłe rozmarzenie się… i mogą pojawić się w głowie takie przyjemne myśli… i chęć na przeżycie czegoś wyjątkowego, czegoś niegrzecznego… a może masz ochotę na zmysłowy masaż ? taki specjalny masaż… która sprawia, że w Twoich myślach zaczynają się lgnąć rozmaite myśli…  Wyobraź  teraz sobie, że leżysz na słonecznej plaży… wygodnie… a ja moimi dłońmi zaczynam delikatnie masować Twoje ciało…  najpierw smyram je delikatnie…w sposób jaki budzi w Tobie dreszcz… „  itd. aż do opisu seksualnych pieszczot, seksu, fantazji. Możesz posiłkować się Harlekinami 🙂

Chodzi po prostu oto, aby ona przeżywała w swojej wyobraźni  to o czym Ty jej opowiadasz. Może to dla Ciebie brzmieć troszkę gejowato, ale ty nie chcesz imponować kolegom, tylko rozpalić seksualnie dziewczynę.  Kluczem do sukcesu jest tu sugestywny i plastyczny opis.

jak pieścić kobietę2. Hipnoza erotyczna.

Opowiem Ci teraz jak pieścić dziewczynę za pomocą hipnozy. Hipnoza erotyczna idzie o krok dalej niż same słowa. Jest zbliżona do pkt. 1. Idzie jednak dalej, bo zmienia się z dość biernego rysowania w głowie kobiety plastycznych fantazji, w sugestie i komendy hipnotyczne, które potęgują działanie kobiecej wyobraźni. Przejmujesz nieco bardziej kontrolę nad emocjami kobiety, włączasz się aktywniej do prowadzenia jej myśli, a przede wszystkim wprowadzasz ją w nieco głębszy trans. O ile w pkt. 1 mówisz głównie opisując obrazy jej fantazji lub tego co ona lub wy robicie niegrzecznego, to w przypadku hipnozy erotycznej, dokładasz elementy transu i prowadzisz kobietę bardziej bezpośrednio. Poza tym możesz dołożyć elementy synestezji i kinestetycznego poruszania emocjami. To wszystko oraz bezpośrednie sugestie hipnotyczne potrafi zwielokrotnić przeżycia seksualne kobiety. Więcej o tym możesz poczytać i posłuchać z moich starszych wpisów:

https://www.uwodzenie.org/sekrety-hipnozy-erotycznej-juz-sa-gotowe/

A tutaj masz nagranie webinaru z hipnozy erotycznej (2012).

Dowiesz się z niego:
1. Jak poderwałem niedawno dziewczynę używając Hipnozy,
2. Prawdy i kłamstwa na temat Hipnozy Seksualnej / Erotycznej
2. Dlaczego kobiety, gdy poznają już Hipnozę S., to ją uwielbiają?
3. Jak kobietę zmienić w „Seksoholiczkę”,
4. Największe błędy mężczyzn, którzy próbują rozpalić hipnotycznie (i nie tylko) kobietę samymi słowami
5. „Sekretny” trick hipnotyczny na randkę
6. Telefoniczny seks vs Hipnoza Seksualna / Hipnoza Erotyczna
7. Twoje Pytania i Moje Odpowiedzi,
8. Jak na kobietę i jej emocje wpływa hipnoza i nlp?
9. Jak pieścić dziewczynę na inne sposoby

Wróćmy do tematu…

Wprowadzając kobietę w trans mówisz bezpośrednio do jej podświadomości, i bezpośrednio słowami stymulujesz jej najgłębsze fantazje.
Oto przykładowy końcowy fragment takiej hipnozy:

„(…) POCZUJ swoją łechtaczkę… POCZUJ swoją łechtaczkę przez każdy neuron w twoim umyśle… POCZUJ swoją łechtaczkę jak zaczyna być bardzo podniecona… POCZUJ swoja łechtaczkę… POCZUJ jak bardzo jest podniecona twoja łechtaczka… POCZUJ swoją łechtaczkę przez każdy neuron w twoim umyśle… POCZUJ jak bardzo jest podniecona twoja łechtaczka (…) i kiedy doliczę do 5 Ty dojdziesz i wybuchniesz od ekstazy… z każdą kolejną cyfrą licząc do 5 Ty będziesz się czuła coraz bardziej podniecona i pełna ekstazy… 1… 2… za kilka sekund dojdziesz… robisz się coraz czerwieńsza i totalnie obezwładniona rozkoszą !! …3 !!! …już nie możesz wytrzymać tej rozkoszy !!! 4 !!! …. i … 5 !!! wybuchasz ekstazą !!! totalna całkowita rozkosz !!! maksymalny odlot !!! poczuj tez orgazm każdym nerwem swojego ciała !!!)”

Jeśli nie znasz podstaw hipnozy to ten fragment może nie być dla Ciebie w pełni zrozumiały. Dlatego polecam Ci mój poradnik Sekrety Hipnozy Erotycznej, gdzie znajdziesz całą procedurę od A do Z czyli jak pieścić dziewczynę przy pomocy słów,  jak i co mówić wraz z nagraniami „z życia” takiej hipnozy.

Do tego ja lubię dokładać różne sugestie poboczne typu zniekształcenie czasu ” (…) czas wydłuża się i wydłuża…. czujesz jak ta przyjemność trwa wieczność… „, lub inne efekty np. „Po wyjściu z transu będziesz zachowywała się tak jakbyś była najbardziej zdzirowatą kobietą na świecie… ale będziesz taka tylko dla mnie przez dzisiejszy wieczór”.

Aha, hipnozę erotyczną jak i orgazmy z pkt. 1. możesz wywoływać prawie tak samo dobrze przez SKYPE lub przez telefon, a w niektórych sytuacjach nawet i lepiej. Zgadnij dlaczego i w jakich sytuacjach lepiej wyjdzie hipnoza erotyczna przez telefon niż na żywo. I napisz mi w komentarzu? oto pytanie dla moich czytelników. Kto zgadnie dostanie ode mnie poradnik Sekrety Hipnozy Erotycznej 🙂

Pobierz Formułę Seksualnej Atrakcyjności z Gotowymi Tekstami

 • Gotowe Teksty do Rozmowy z Kobietą
 • Triki Seksualnego Kontaktu Wzrokowego
 • Sposób na Przekonanie Dziewczyny do Seksu
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

3. Orgazm Energetyczny
W 2012 roku wziąłem udział w szkoleniu Andrew Barnesa na temat orgazmów energetycznych, w 2014 ponownie się od niego uczyłem jak również od innych nauczycieli zajmujących się różnymi odmianami tantry i szamanizmu seksualnego. Na początku byłem dość sceptyczny, ale w tym roku kilkukrotnie udało mi się doprowadzić kobiety do orgazmu energetycznego lub do różnych innych ciekawych zjawisk. Chcesz to wierz w to, nie chcesz to nie wierz, mam to gdzieś. Natomiast ja ciągle się tego uczę i rokowania są obiecujące. To kolejny ze sposobów na to, jak pieścić dziewczynę bez użycia dotyku.

Orgazm energetyczny, w dużym uproszczeniu, polega na stymulowaniu energią czakr i kanałów energetycznych w kobiecie w odpowiedniej sekwencji. Zauważyłem też, że nauczyciele tej metody wprowadzają kobietę w lekki trans relaksując ją przed tym rytuałem (bo tak to bym nazwał) i odpowiednio psychicznie nastawiając. Z boku wygląda to trochę jak machanie rękoma nad ciałem kobiety 🙂 Po kilku, kilkunastu minutach kobieta zaczyna się prężyć i rozpalać seksualnie. Nie wiem jaki jest tu udział tego co ona sama sobie wkręca, a jaki jest udział energii, ale mam zamiar to dalej badać 🙂

Na tych paru szkoleniach trener  pokazywał mi jak taki masaż się wykonuje. Wygląda to trochę na czary, ale mimo to działa. Czy na każdą kobietę ? Absolutnie nie. W teorii tak, w praktyce jest różnie. Tak samo jak w przypadku Hipnozy Erotycznej, dużo zależy od wyluzowania kobiety, od jej chęci, od jej ewentualnych blokad seksualnych w umyśle i jak mówią nauczyciele „w jej ciele energetycznym”. Część kobiet z marszu wejdzie w ekstatyczny orgazm, na resztę trzeba poświęcić trochę czasu, kilka sesji na odblokowanie i oswojenie się z nowym obszarem jej seksualności.

Teraz już znasz ogólnie moje podejście do orgazmu bez dotyku. Osobiście mieszam te wszystkie 3 metody bez dotyku czyli  fantazje, hipnoza i energia, plus dodaję do tego różne odmiany fizycznego masażu tantrycznego i stymulacji kobiety do wytrysku. Bo wszystko razem według mnie działa najsilniej. Jak pieścić dziewczynę za pomocą dotyku to już jednak osobny temat.
Amen 🙂

Adept

 

ps. Napisz w komentarzu co o tym myślisz.

ps2. KONKURS dla moich czytelników – dlaczego i w jakich sytuacjach lepiej wyjdzie hipnoza erotyczna przez telefon niż na żywo?  Napisz mi w komentarzu. Pierwsze 5 osób które będą najbliżej właściwej odpowiedzi – dostanie ode mnie ebook Sekrety Hipnozy Erotycznej 🙂

W piątek podam rozwiązanie konkursu i zwycięzców konkursu jak pieścić dziewczynę INACZEJ 🙂

UPDATE:  TUTAJ znajdziesz wyniki konkursu 

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

41 komentarzy
 1. Avatar
  Arkadiusz

  Witam Adepta 🙂

  Hipnoza przez telefon może być stosowana z powodzeniem gdy kobieta jest daleko i brak realnej możliwości aby ją mieć przy sobie.
  Doskonale się nadaje przed randką i pozwala nakręcić dziewczynę jeszcze przed spotkaniem – potem tylko wystarczy odpalić stan i możemy mieć gotową (śliską i goooorącą kochankę)
  Efekt hipnozy seksualnej zwiększa się podczas rozmowy telefonicznej ponieważ głos dociera bezpośrednio do jej systemu słuchowego. Dziewczyna musi sobie nas wyobrażać, a komendy hipnotyczne i polecenia budują jej obrazy, pobudzając jej najskrytsze pragnienia.
  Aha i co najważniejsze.. wszyscy oceniają dziewczyny tak strasznie powierzchownie… pupa, cycki, włosy, a mało kto zwraca uwagę na jej wnętrze jak ona jest
  .. mnie interesuje czy ona jest wilgotna, ciepła, pachnąca 😀 😀 :p 😉

  11 września 2014 at 21:26 - Odpowiedź
 2. Avatar
  maciass

  hipnoza erotyczna przez telefon lepiej sprawdzi się moim zdaniem przez telefon, niż na żywo, m.in. 1) na początku relacji z kobietą, gdy bezpośrednie wtajemniczenie ją w kulisy hipnoterapii byłoby zbytnim wyjściem naprzód na tym poziomie relacji i mogłoby ją po prostu przestraszyć; 2) przed spotkaniem z kobietą, gdyż możemy wprowadzić ją w pożądany stan bez wychodzenia z domu; 3) gdy nie mamy kobiety pod ręką i nie mamy możliwości bezpośredniego kontaktu z nią i możemy ją zaskoczyć, np. w pracy, w domu. Jest lepsza o tyle, iż: 1) nie musimy za każdym razem wskakiwać w samochód i pędzić na złamanie karku do kobiety ;); 2) pozwala skupić kobiecie myśli wyłącznie na głosie, jego intonacji i przekazie mówiącego, nie będąc rozpraszana przez nic i nikogo, co daje ogromne możliwości wpływania na podświadomość, lepszy odbiór sugestii i erotycznych przekazów; 3) rozmawiając wyłącznie przez telefon dajemy kobiecie pełen komfort przebywania w danym miejscu, np. w domu, gdzie może czuć się w pełni bezpieczna i zrelaksowana siedząc na ulubionym krześle, łóżku, zakładając ulubione stringi 😉

  13 września 2014 at 09:06 - Odpowiedź
 3. Avatar
  maciass

  20 minut pisania odpowiedzi i dopiero zauważyłem, że były już wyniki … kur**

  13 września 2014 at 09:22 - Odpowiedź
 4. Avatar
  MR

  Ja wolę wywoływać orgazm u dziewczyny przez dotyk, a nie przez gadanie. Ten kto duża gada, mało robi.
  Hipnoza erotyczna przez telefon? Musiałbym chyba głowę stracić żeby tak robić. Telefon służy tylko do umawiania się. Co mi po tym że ją rozpalę przez telefon jak ona jest kilkadziesiąt kilometrów ode mnie?

  14 września 2014 at 11:26 - Odpowiedź
  • Adept

   Bardzo cieszy mnie to MR, że wolisz wywoływać orgazm przez dotyk. Myślę, że nie ma wśród moich czytelników osób, które nie chciałyby wywoływać orgazmu dotykiem. Nie musisz tracić głowy 🙂 Nie musisz hipnotyzować kobiety przez telefon. Nikt od tego Cię nie zmusza. Super, że dzielisz się z nami swoimi przekonaniami na temat wykorzystania telefonu. Jeśli telefon służy Tobie tylko do umawiania to jest spoko. Mi (i nie tylko mi) służy także do dowiedzenia się czegoś o dziewczynie, porozmawiania z nią jak z drugim człowiekiem, podkręcenia jej emocji, poruszenia jej wyobraźnią, zwiększenia w niej zaufania, wzmocnienia w niej poczucia bliskości i komfortu, oraz np. zasiania w jej głowie różnych i ciekawych pomysłów na Twój temat oraz włożenia jej do głowy różnych korzystnych sugestii. jestem pewny że o tym pomyślałeś pisząc swój komentarz. Na pewno przecież nie myślisz tak jednostronnie i płytko 🙂 Co Ci po tym, że ją rozpalisz przez telefon, gdy ona jest kilkadziesiąt kilometrów? Mi przychodzi kilka korzyści do głowy, które mógłbym wykorzystać. Aha, Nie stosuje się przecież HE w każdej rozmowie, to jasne. HE to wisienka na torcie, a nie tort.

   14 września 2014 at 13:59 - Odpowiedź
 5. Avatar
  Radek

  Wyjdzie wtedy lepiej gdy jest wieczor, to ten czas gdy kazdy chce sie odprezyc i odpoczac po calym dniu, kobieta wraca po pracy jest zmeczona mysli o czyms zeby sie zrelaksowac i kiedy uzyjemy takiej hipnozy to ona zapomni o calym dniu o jakis trudnosciach, kiedy zadzwonisz i uzyjesz hipnozy w niej obudzi sie ten swiat w ktorym chcialaby sie znalesc w tym momencie. Poprawi jej sie humor i nie bedzie mogla sie doczekac spotkania.

  31 stycznia 2015 at 18:50 - Odpowiedź
 6. Avatar
  Szmer

  Przez telefon kobieta nie będzie czuła się oceniana, jeśli np zacznie się masturbować, robić dziwne miny, jęczeć, innymi słowy poczuje się bezpiecznie, swobodnie, lepiej się zrelaksuje i tym samym łatwiej dojdzie do orgazmu.

  9 stycznia 2016 at 14:57 - Odpowiedź
 7. Avatar
  Marcin

  Ona tak cudownie jęczy i dyszy przez telefon 🙂 a potem zwykle idzie pod prysznic 🙂
  Wszyscy moi przedmówcy mają rację. Bezpieczna i zrelaksowana może puścić wodze swojej wyobraźni, rozłożyć nóżki i pomiziać cipeczkę paluszkiem wyobrażając sobie jak jej robię dobrze….:)

  11 kwietnia 2016 at 23:28 - Odpowiedź
 8. Avatar
  Joanna Maria

  Takimi słowami nie podniecisz żadnej kobiety, o orgazmie nie wspomnę. Pisać można dużo i chwalić się. Głupi może uwierzy. Musisz popracować nad słowami i to bardzo długo, zanim coś ci się uda zdziałać na tym polu.

  17 lipca 2016 at 07:48 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Twoja „halucynacja” vs moje realne doświadczenia.

   17 lipca 2016 at 09:33 - Odpowiedź
 9. Avatar
  Łukasz

  Kobieta może być wtedy nawet w pracy i pociąga ją to, że robi coś niegrzecznego, kręci ją to, że jest w miejscu publicznym, jej wyobraźnia szaleje, kobiety lubią dreszczyk emocji

  25 grudnia 2016 at 01:09 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"