Jak zdobyc dziewczyne albo Czego Pragną Kobiety?

Jak zdobyc dziewczyne?

 

jak zdobyc dziewczyneDziś przedstawię Ci moje podejście do tego tematu.

Pytanie „jak zdobyc dziewczyne?”  albo „Czego pragną kobiety?” jest pytaniem często traktowanym jako pytanie retoryczne, na które wydaje się, że nikt nie zna odpowiedzi. Pytanie dotyczące tak zawiłej kwestii, że sama próba znalezienia odpowiedzi wydaje się syzyfową pracą…

Wydaje się tylko …

Jest to rzecz jasna, całkowicie błędne podejście do tego tematu. Kobiety są ludźmi tak samo jak mężczyźni i tak samo jak my mają swoje oczekiwania i pragnienia.

Więc jak zdobyc dziewczyne?

Niewątpliwie mężczyźni pragną pięknych kobiet i seksu z nimi, pragną także  innych rzeczy, w różnej kolejności …   jedni pragną bogactwa i związanego z tym życia towarzyskiego, splendoru, sławy, wielu partnerek, które uważają za z tym nierozłącznie związane,   inni zaś chcieliby zdobyć jedną piękną kobietę, z którą stworzyliby związek. Jedni preferują blondynki, inni brunetki lub rude, a  dla innych nie ma to znaczenia.

 

Z kobietami jest podobnie – w zależności od indywidualnych upodobań danej kobiety pragną one różnych rzeczy, lecz istotne jest to, że pomimo unikalności i różnic można jasno określić czego pragnie większość z nich i dalej – zrozumieć, czego pragnie konkretny typ kobiety, który właśnie nas interesuje.

 

Generalnie, kobiety uwielbiają seks. Uwielbiają seks tak samo jak mężczyźni, lub może nawet bardziej. Jednocześnie jednak nie będą tego otwarcie okazywały z różnych powodów. Ponieważ wstydzą się dokładnie tak samo jak my – zastanów się ilu mężczyzn ma odwagę, aby na trzeźwo okazać kobiecie zainteresowanie seksualne, w sposób nie wyglądający na chamski lub sfrustrowany ?

 

Kobiety pragną seksu, lecz najczęściej nie okażą Ci tego, że chciałyby się z Tobą przespać – ukrywają to nawet w większym stopniu – wynika to ze stereotypów funkcjonujących w społeczeństwie,  tego jak postrzegane są kobiety i mężczyźni.  Jeżeli mężczyzna miał wiele partnerek, to jest określany jako „ogier” czy „macho”, lub w najgorszym razie „podrywacz” , ma to pewien wydźwięk pejoratywny, lecz często też czuć w tym uznanie („on wie jak zdobyc dziewczyne”),  natomiast jeżeli kobieta miała wielu partnerów, to jest nazywana „dziwką”, „szmatą” – jednoznacznie brzmi to  obraźliwe i negatywnie. Często może być to użyte przez inne kobiety jako broń przeciwko innej kobiecie postrzeganej jako rywalka.

 

 Z tego powodu kobieta ukrywa swoją seksualność w znacznie większym stopniu niż mężczyzna. Ma też tym związek społeczne postrzeganie kobiet jako niemalże istot bez skazy, pożądania, archetypicznych „aniołów”, co jest całkowitym nonsensem.

 

Kobieta pragnie atrakcyjnego mężczyzny z taką samą siłą, z jaką mężczyzna pragnie atrakcyjnej kobiety, lecz ukrywa to z wyżej opisanych względów. Podobnie jak mężczyzna, kobieta może też mieć swoje indywidualne upodobania i gusta, jednocześnie jednak są rzeczy, które podobają się większości kobiet.

 

Obecnie, żyjemy w cywilizowanym zdawałoby się społeczeństwie… ale nasze instynkty biologiczne są takie same jak tysiące lat temu – mechanizmy kobiet nadal reagują na pierwotne sygnały, tak samo jak prehistorii, gdy ludzie żyli w małych osadach czy w jaskiniach.

Kobieta ocenia atrakcyjność mężczyzny przede wszystkim po jego cechach wewnętrznych – ocenia więc przede wszystkim jego charakter i to co z tego wynika.

W dużym uproszczeniu kobieta poszukuje (na dłużej) silnego psychicznie, dojrzałego, dominującego mężczyzny, który da jej poczucie bezpieczeństwa i który będzie o nią dbał.

Mężczyzna ten wcale nie musi być piękny i bajecznie bogaty.

 

Mówiąc bardzo ogólnie, kobiety oczekują od mężczyzny oznak bycia dominującym samcem Alfa i gdy zauważą te oznaki, to kobieta zaczyna być zainteresowana takim mężczyzną, w taki sam sposób jak mężczyzna kobietą, gdy zobaczy piękną kobietę. Problem polega jednak na tym, że bycie dominującym samcem Alfa to nie jest dokładnie to, czego jesteśmy uczeni przez społeczeństwo i to nie jest dokładnie to, co jest pochwalane przez środowisko w którym się wychowałeś.  Bardzo często te cechy i zachowania posiadają dranie, gangsterzy, etc. – stąd zresztą te wszystkie pytania zakochanych facetów „co ona widzi w tym DRANIU ?” – odpowiedź jest banalnie prosta, zachowanie tego „drania” może być naganne z punktu widzenia zasad dobrego wychowania , które nam wpajano od dzieciństwa, ale przekazują ono kobiecie informacje „jestem samcem Alfa” i kobieta bez możliwości świadomego wyboru na to reaguje – emocjonalnie i seksualnie, a nie LOGICZNIE. Czy teraz już domyślasz się jak zdobyc dziewczyne? Jeśli nie, czytaj dalej.

O to główne cechy mężczyzny, który NAPRAWDĘ podoba się kobietom:

 

– Preselekcja czyli mężczyzna już atrakcyjny dla innych kobiet,

– Opiekun bliskich,

– Lider mężczyzn i kobiet,

Pewność siebie i  silna tożsamość,

Wysokie poczucie własnej wartości,

 – Status,

Prowadzenie,

Wysokie oczekiwania, cele i pasje w życiu,

Wyzwanie,
 

Te kilka punktów daje ogólny obraz odpowiedz na pytanie: jak zdobyc dziewczyne

 

Musisz być taki mężczyzną jak ten, którego cechy podobają się kobietom.

A oto cechy mężczyzny który z „pozoru” „powinien się” podobać kobietom, a które bez wcześniejszych cech prawie nigdy nie pobudzają kobiecych emocji :

–         miły

–         uczynny

–         grzeczny

–         dobrze wychowany

–         wykształcony

–         aprobujący kobietę we wszystkim

–         spełniający każdą zachciankę kobiety

–         bojący się czymkolwiek i kogokolwiek urazić

–         stawiający ja na piedestale, a siebie w roli poniżej kobiety

 

I to jest wielką różnicą pomiędzy mężczyzną i kobietą – generalizując mężczyźni szukają głównie wyglądu, kobiety szukają cech i zachowań – jeżeli kobieta jest brzydka, to ma poważny problem. Jeżeli mężczyzna jest brzydki… To ma pewien niewielki problem, który jednak nie zamyka przed nim żadnych drzwi. Ważne żeby wiedział jak zdobyc dziewczyne – inaczej niż swoim wyglądem.

 

Podsumowując :

 

1.         Kobiety pragną seksu tak samo jak mężczyźni.

2.         Pragną romansu, przygody i związanej z tym stymulacji emocjonalnej – doświadczania i przeżywania emocji w całym zakresie.

3.       Jednocześnie pragną też czuć się bezpiecznie w towarzystwie mężczyzny (nie myl tego tylko z posiadaniem majątku)

4.       Pragną mężczyzny, który porwie je myślą, mową i uczynkiem tam gdzie jeszcze wcześniej nie były.

5.       Cechy mężczyzny poszukiwanego  przez kobiety odpowiadają ogólnie w przybliżeniu pierwotnemu samcowi Alfa („przewodnikowi stada”).

 

ps. jesli chcesz poznać o wiele więcej mało znanych aspektów kobiecej psychologii, o której nikt nie mówi to zapoznaj się z moim ebookiem Generator Randek  www.Generator-Randek.pl

Zamieściłem tam potężną wiedzę na temat kobiet i ich podrywania.

Jak zdobyc dziewczyne? Właśnie tak 🙂

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

3 komentarze
 1. Avatar
  Ew

  Wszystko fajnie pięknie, ale co, gdy mężczyzna będący na siłę „samcem Alfa” już będzie w związku z wymarzoną kobietą i spotka ich jakaś stresująca sytuacja? Gdy minie już wile miesięcy wspólnego życia? Nie wierzę, by grzeczny, miły, uczynny chłopaczek dał radę cały czas oszukiwać kobietę, że jest silny, mocny. Wtedy tragedia, on zmęczy się udawaniem, przerośnie to jego możliwości, stres spowoduje, że wyjdzie jego prawdziwe oblicze ciepłej kluchy. A co zrobi wtedy kobieta? Będzie czuć się oszukana, sfrustrowana, bo w końcu nie w takim mężczyźnie się zakochała, nie z takim się wiązała, nie takiemu ufała. Chciała wsparcie, bezpieczeństwo, a suma summarum jeśli będzie chciała utrzymać związek to sama przejmie funkcje „samca Alfy”, a jeśli ma choć odrobinę pewności siebie i poczucia własnej wartości to odejdzie. Życzę udanych relacji wszystkim miękkim mężczyznom udających twardzieli.

  8 stycznia 2013 at 21:02 - Odpowiedź
 2. Avatar
  Marek

  A ja polecam poprostu być sobą, ale powyższe cechy należy mieć na uwadze.

  22 sierpnia 2014 at 22:15 - Odpowiedź
 3. Avatar
  jaroslaw

  Dzięki

  30 lipca 2015 at 22:09 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"