(VIDEO) Jak Odzyskać Byłą Kobietę?

Witaj, cały ostatni tydzień wałkowałem o związkach i o tym jak utrzymać dziewczynę przy sobie, żeby nie odeszła do innego faceta.

Ale co jeśli się mimo wszystkich Twoich działań – ona zerwała z Tobą? Jak odzyskać byłą kobietę ? To częste pytanie moich czytelników.

Co jeśli ona poznała kogoś innego i rzuciła Ciebie, mimo że tyle czasu byliście razem?

Nawet jeśli popełniłeś masę błędów, to jest szansa na to, żeby ją odzyskać.

Dlatego dziś udostępniam Ci moją VIDEO Konferencję „Jak Odzyskać Byłą Kobietę ?”

Zapraszam 🙂

 

Jak Odzyskać Byłą Kobietę – Konferencja Online:

1.  Prawdy i kłamstwa na temat tego jak odzyskać dziewczynę
2.  Różne ścieżki odzyskiwania swojej byłej kobiety
3. Rozstanie i co dalej ? Typowe błędy. Jak odzyskać byłą kobietę w miarę szybko.
4. Dlaczego kobieta rozstając się z Tobą, chce  żebyście nadal byli przyjaciółmi ?
5. „Sekretna” i „Mega Tajna” technika o tym Jak Poradzić Sobie z Emocjami ? 😉
6.  Pytania i odpowiedzi na problemy uczestników konferencji.

 

ps. Jeśli Twoja sytuacja jest  naprawdę krytyczna i chcesz przystąpić do działań od razu, to polecam Ci mój poradnik:

„Jak Odzyskać Byłą Kobietę”

http://jakodzyskacbyla.pl

Z niego  dowiesz się moich największych sekretów odzyskiwania swojej byłej dziewczyny, żony lub kochanki.A wiem co mówię, bo wiele razy sam odzyskałem dziewczynę, która mnie zostawiła.

 

Pobierz mini KURS Uwodzenia Kobiet i Odzyskaj Byłą!

 • Sekrety Casanowy i Don Juana w XXI wieku
 • O Czym Rozmawiać z Kobietami, aby Mieć Dużo Seksu
 • Jak Stać się Atrakcyjnym i Pociągającym dla Kobiet
 • Jak Zbudować Prawdziwą Męską Pewność Siebie
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

5 komentarzy
 1. Avatar
  Zibson87

  Witam 🙂
  Bardzo fajne nagranie. Zgadzam się we wszystkim w 100 %.
  Dla niektórych ta historia będzie śmieszna i wręcz głupia, ale… moja sytuacja wyglądała następująco. Jakieś 3,5 roku temu (2009r.) poznałem na jednej z imprez super pannę. Typowa 10/10 wręcz ideał. Starałem się bardzo, bardzo, bardzo, ale zostałem spuszczony jak kupa w klozecie. (teraz wiem, jak dużo popełniłem błędów) No cóż… Jakoś przeżyłem, pogodziłem się z tym, że może widocznie nie pasujemy do siebie… bla bla bla…Temat zamknięty i zapomniany.
  Minęły 2,5 roku (2011) i nagle ta sama dziewczyna zaczęła sama do mnie pisać, rozmawiać, dopytywać się… O ile na początku byłem obojętny, to w konsekwencji bardzo się zaangażowałem i to w efekcie ponownie ja zacząłem się starać (idiota!!!) i znowu zacząłem się zachowywać jak opętany. Zwodziła mnie kilka miesięcy; taki byłem wypompowany psychicznie i takie miałem rozszarpane nerwy, że musiało minąć kilka tygodni żebym się pozbierał.
  Ale dzięki tej sytuacji zrozumiałem, że w relacjach z kobietami byłem „cipką” i tamponem emocjonalnym. Trzeba było dostać kopa od życia, żeby mózg zaczął pracować 🙂
  Zacząłem się interesować technikami uwodzenia i dopiero dostrzegłem jak wiele błędów popełniałem. Moja przygoda z tą tematyką trwa jakieś 9 miesięcy, ale sam po sobie widzę jaki ogromny postęp zrobiłem; potwierdzeniem są także słowa koleżanek „ale ty się zmieniłeś…”.
  Poznając kolejne kobiety, szybko zrozumiałem, że ta „idealna kobieta mojego życia” wcale taka nie jest, na świecie jest milion lepszych od niej.
  Co do tej panny… po kilku miesiącach ciszy pierwsza napisała, że „chce żeby było jak dawniej, brakuje jej tamtych chwil… bla, bla, bla”. Totalny bullshit i zapewne test.
  Jedno wiem napewno. Nie mam zamiaru pakować się w to po raz kolejny, bo za dużo fajnych kobiet chodzi po świecie. Nie mam zamiaru w ogóle utrzymywać tego kontaktu.
  Jeszcze wiele nauki przede mną, ale dzięki takim ludziom jak ty Adepcie, jestem pewien, że warto się zmieniać i pracować nad sobą! 🙂
  Wielkie dzięki!

  14 września 2012 at 20:37 - Odpowiedź
 2. Avatar
  Rr

  Marcin, ratuj! Ponad tydzień temu, zerwała ze mną dziewczyna. Skapnąłem się że popełniłem kilka drobnych błędów, ale ogólnie rozstaliśmy się w zgodzie… Kiedy ją pytałem czy przestała mnie kochać itp. to odpowiedziała że nie, że nadal do mnie coś czuje i jej zależy, ale nie możemy być razem bo nie chce mnie ranić. kedy się rozstaliśmy, wyjawiła mi że jakiś czas temu miała styczność ze swoim byłym, który ją zbałamucił i przylizała się z nim jednorazowo. To mnie rozpierdzieliło, ale jakoś zdołałem jej wybaczyć. Po prostu wydaje mi się że ona myśli poprzez pryzmat tego wydarzenia i dlatego uważa, że lepiej będzie kiedy nie będziemy razem, dzięki temu ja nie będę cierpiał, bo może jej się jeszcze coś podobnego w życiu zdarzyć…Tylko że ja o wiele bardziej cierpię bez niej. Nie wiem jak ją teraz odzyskać i przekonać, abyśmy spróbowali od nowa… Jak Ty byś to rozegrał? Z góry dzięki za odpowiedź i pozdro!

  20 kwietnia 2013 at 12:30 - Odpowiedź
 3. Avatar
  mariusz

  Witam mam bardzo poważny problem , półtora roku temu oficjalnie rozstaliśmy się po 10 latach związku bez ślubu i zaręczyn . A na tą chwilę jest po zareczynach i ma wyjść za mąż na początku sierpnia . Mam 33 lata i szalenie ją kocham i nigdy jej nie zdradziłem ani nie uganiałem się za innymi . Po rozstaniu strasznie narozrabiałem po prostu w tych emocjach odwaliło mi strasznie ,a szczególnie po alkoholu i z kolegami ,oraz cały czas nachodziłem prosiłem i naciskałem na nią oraz obdarowywałem ją prezentami i próbowałem się zaręczyć . A na prawdę kocham ją nad życie .Bardzo proszę o pomoc . pozdrawiam

  10 maja 2014 at 06:35 - Odpowiedź
 4. Avatar
  Kamil Nawot

  witam, dwa lata temu rozstałem się z dziewczyną, to ja z nią zerwałem (nie wiem dlaczego tak wyszło) teraz oboje mamy kogoś ale ja wciąż myślę o byłej, próbowałem z nią porozmawiać ale ona mnie ignoruje, twierdzi ze teraz jest szczęśliwa, dodam ze byliśmy razem 6 lat z czego dwa ostatnie prawie mieszkaliśmy razem, nie mamy wgl ze sobą kontaktu i wgl sie nie widujemy bo mieszkamy dalej od siebie, od dwóch lat kiedy sie rozstaliśmy widizałem ją może góra 3 razy, starałem sie teraz żeby jakoś zwrócić na siebie jej uwagę ale nic, wgl na mnie nie reaguje, czy pana pomoce są w stanie pomóc w takiej sytuacji???

  17 października 2016 at 21:03 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"