Czy Słuchasz Co Mówi Kobieta?

Wiele razy słyszałem taki tekst „Słuchaj co mówi kobieta”, albo „Słuchaj każdego słowa, które płynie z jej ust, słuchaj i reaguj”.

 

Nawet jest o tym w filmie Hitch.

 

Kłopot w tym, że drugiej tak beznadziejnej i idiotycznej porady chyba nie ma w uwodzeniu. No może „bądź pewny siebie”, albo „bądź zabawny , miej poczucie humoru”.

 

To są debilizmy rodem wzięte z kobiecych (a czasem i męskich) kolorowych magazynów. Gdy ktoś nie wie jak nauczyć drugą osobę tego co potrafi, to używa ogólników. Ale to po prostu nie działa w sensie dydaktycznym. Tak samo jak nie działa porada „Po prostu bądź milionerem”.

 

Dokładnie jest tak samo, gdy oglądasz oszustów na ulicy, którzy grają w 3 karty i naciągają innych ludzi. Żeby rozgryźć to co robią nie wystarczy „Patrzeć uważnie” albo „skup się i patrz”. Jeśli nie wiesz NA CO DOKŁADNIE masz patrzeć to taka porada jest GÓWNO WARTA.  Tak samo na pokazie iluzjonisty. Bez wyraźnej instrukcji na co patrzeć i jak wygląda mechanika triku, prawie nigdy sam sztuczki nie rozgryziesz. Będziesz tylko miał niejakie podejrzenia, teorie i domysły…

 

Przed wejściem w uwodzenie słuchałem kobiet non stop, empatycznie wsłuchiwałem się w słowa kobiety. I…  zawsze lądowałem w szufladce kolega.

 

Bo nie wiedziałem, że nie chodzi o słuchanie, a raczej o zwracanie uwagi na to co kryje się w podtekście tego co ona mówi.
Nie wiedziałem NA CO DOKŁADNIE zwracać uwagę.

 

Bo możesz słuchać i słuchać godzinami, i na ogół z tego co kobieta mówi przez pierwsze 10 minut jest ważne 3-5%  reszta to bzdury , które niczemu nie służą. I jeśli zbyt poważnie będziesz podchodził do tego co wychodzi z ust kobiety to spierdolisz całą sytuację. Potem to się zmienia i kobieta zaczyna mówić UŻYTECZNE rzeczy z punktu widzenia jej uwiedzenia.
Na początek jedna uwaga.

Jeśli już zacząłeś słuchać to:

– przestań myśleć o tym co było wczoraj, co będzie jutro, czy nie spóźnisz się na autobus. Bądź tu i teraz. Bo przegapisz coś ważnego np. informację, że jej współlokatorka wyjechała na weekend.

 

– PRZESTAŃ  namiętnie myśleć co powiesz za chwilę. (ok, czasem zrób wyjątek jeśli właśnie przyszła Ci do głowy błyskotliwa riposta albo jakiś mój tekst PASUJĄCY do sytuacji).

 

– odbieraj jej słowa i myśl, co ona chce Ci przekazać o sobie , o jej emocjach w tej chwili, o czym ona mówi?

Ale na co zwracać uwagę?

Pamiętaj, że kobieta wiele rzeczy nie powie wprost, ty musisz się domyśleć „co ona ma na myśli”. Jeśli wydaje się w rozmowie, że idzie dobrze, a ona mówi że  nie spotykała się z nikim od kilku miesięcy i że nie chce być teraz w związku albo że czytała „50 twarzy greya” z wypiekami, to rozsądnie jest założyć, że może być otwarta na seks i powinieneś sterować w rozmowie właśnie do tego.

1. Jaką ona jest kobietą?  czy jest bardziej romantyczna czy może wyluzowana seksualnie? Co ona potrzebuje usłyszeć zanim pójdzie do łóżka? (że jesteś dyskretny, że „tak tak…”  obsypiesz ją diamentami, oczywiście przecież zawsze tak robisz 😉

Czy uwielbia o sobie mówić czy raczej słuchać słów faceta?

czy uwielbia mieć poczucie że to ona rządzi, dominuje, że jest twardą babką?

Czy raczej jest skromną zdającą się całkowicie na prowadzenie przez mężczyznę?

 

 

2. Czy ona to mówi, aby Ci zaimponować? Czy to co mówi jest oznaką jej zainteresowania?

3. Czy ona właśnie zdradza Ci informacje logistyczne  (Czy komunikuje „mam wolny pokój, mieszkam z lokatorką, mój facet wyjechał na tydzień”, czy to dla niej problem czy nie? czy ona właśnie daje Ci do zrozumienia, że ma okres ? Czy ona właśnie Ci mówi że od 3 miesięcy nie miała seksu?) Czy ona właśnie w klubie Ci mówi, że przyjechały z koleżanką do Sopotu na 3 dni i chcą się dobrze bawić, no i koleżanka pojechała na imprezę do znajomych i wróci dopiero rano? Jak sądzisz co ona chce Ci powiedzieć?

3. Co ona mówi o swoich oczekiwaniach co do relacji  (kategoryczny stały związek / otwartość na przygody / ciekawość trójkąta

4. Czy ona mówi Ci, że jej poprzedni facet źle ją traktował, a ona go taaak baaardzo kochała, i tak się sklada przypadkiem że on był łysy i ty też jesteś łysy? Co to oznacza ?  (podpowiedź: to oznacza, że jeśli tego nie spierdolisz, to masz niemal gwarantowany seks z nią tej nocy)

 

5. Czy ona mówi właśnie, że się niedawno rozstała i nie szuka związku? (tylko idiota zapyta w tym momencie „czyli szukasz przygody?”  albo „ale dlaczego? nie interesują Cię teraz związki?”, sprytny pokiwa głową wyciągnie wnioski i zabierze ją subtelnie do siebie na seks, wysłucha ze zrozumieniem jej tekstów „ale wiesz, nigdy tego nie robię..”, albo „nie myśl, że taka jestem…”, zrozumie że to są JEJ TEKSTY, KTÓRE MUSZĄ BYĆ PRZEZ NIĄ POWIEDZIANE, a przez niego „pokiwane głową”  >>>  i prześpi się z nią.

REASUMUJĄC: zadawaj sobie pytanie  CO NAPRAWDĘ KRYJE SIĘ ZA TYM CO ONA MÓWI?

a to dopiero czubek góry lodowej 🙂

Adept

 

 

 

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

8 komentarzy
 1. Avatar
  Patryk

  Pięknie powiedziane;) Zawsze moi kumple śmiali się z tego, że uczę się uwodzenia… Z tą różnicą, że ja regularnie sypiam z kobietami, a oni albo mają problemy w związku albo trzepią przed monitorem;) Polecam SUS i SSA bo naprawdę można się z tego wiele dowiedzieć… Wiem, jestem szmatą, że uwodziłem kobietę w związku, ale kiedy nie wiedziałem co robić sięgnąłem właśnie po te produkty i w ciągu 2 miesięcy (choć mogłem to zrobić w tydzień, ale ja lubię się bawić i nakręcać kobiety, szczególnie w pracy) przespałem, a raczej zerżnąłem kobietę z pracy o której każdy myślał, że jest nieosiągalna;) Nie mówię, że wielkim uwodzicielem i jestem w stanie uwieść każdą, ale teraz się tym bawię, a nie stresuję nie wiedząc co powiedzieć i jak się zachować;) Nie jestem uwodzicielem, ale jestem Facetem, a dla kobiet MĘŻCZYZNĄ, który wie czego chce i nie boi się po to sięgnąć ( i jak to ciągle słyszę „Ty to jesteś w ogóle inny niż wszyscy”) 😉

  3 kwietnia 2015 at 09:46 - Odpowiedź
  • Avatar
   Krystian

   Jaki to poradnik SSA?

   4 kwietnia 2015 at 20:56 - Odpowiedź
   • Adept

    Sekrety Seksualnej Atrakcyjności autorstwa Adventurera. Był sprzedawany w grudniu 2014 r. Być może za kilka miesięcy Adventurer zrobi ponownie taką promocję albo wyda rozszerzoną wersję…

    5 kwietnia 2015 at 09:04
   • Avatar
    Krystian

    Marcin, a Twoja książka ‚Sekrety Seksualnej Pewności Siebie. Jak stać się pewnym siebie z kobietami’. Dużo się różni od tego poradnika?

    6 kwietnia 2015 at 18:13
   • Adept

    To zupełnie inna dziedzina 🙂 SSPS to książka o usuwaniu blokad z głowy, lęku i nieśmiałości. Budowaniu pewności siebie. SSA to uwodzenie 🙂

    6 kwietnia 2015 at 18:20
   • Avatar
    Krystian

    Okej. Uznajmy, ze nie było pytania 😀

    7 kwietnia 2015 at 10:54
 2. Avatar
  Michał

  No i to jest bardzo ważne info ,które dużo ułatwia :]

  3 kwietnia 2015 at 13:19 - Odpowiedź
 3. Avatar
  Paweł

  @ Patryk

  Możesz sobie nabic 100 punktów ligi PUAsów 🙂

  4 kwietnia 2015 at 10:56 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"