Jak manipulować kobietami, żeby Ci gotowały i robiły masaż

Może wydawać Ci się to śmieszne co zaraz napiszę. Bo jesteś przyzwyczajony do myśli, że uwodzenie generalnie polega na tym, żeby doprowadzić do relacji seksualnych z kobietą lub kobietami. Ale to nie wszystko. Czy nie było by miło, gdyby kobiety przyjeżdżały do Ciebie, aby Ci posprzątać, ugotować jedzenie, zrobić masaż, zabawić rozmową? Czyż to nie tak wysługują się atrakcyjne kobiety mężczyznami zaślepionymi ich pięknem ? Więc sam widzisz – równowaga w przyrodzie musi być zachowana…

Żeby mieć tak wygodnie w życiu najpierw musisz być pociągający dla co najmniej kilku kobiet, a potem delikatnie zacząć je wrzucać do szufladki „przyjaciółka”. Czyli nie spać z nią (za każdym razem), mówić jej często jak bardzo ją kochasz (jak małą siostrzyczkę, cudowną przyjaciółeczkę). Doskonale wiesz, że ona na Ciebie leci i robisz jej to co one robią facetom.

Mówisz np. „Jesteś taka cudowna, jesteś cudownym materiałem na dziewczynę, wszyscy faceci by mi zazdrościli…” i zmieniasz temat, odsuwasz się, zaczynasz robić coś innego. Możesz też ponarzekać „ech, brakuje u mnie w mieszkaniu kobiecej ręki… powinienem poznać jakąś słodką uczynną dziewczynę, taaaak bardzo mało w dzisiejszych czasach jest prawdziwych kobiet :)…„ . Narzekanie na zakwasy po siłowni może sprowokować ją do pokazania Ci swoich umiejętności masowania barków (pamiętaj, że liczą się intencje, a nie jej faktyczne umiejętności).

Najlepiej jak sama zainteresowana dziewczyna biadoli nad Twoim mieszkaniem (zaproponuj subtelnie, że mogła by Ci ogarnąć mieszkanie lub chociaż sam pokój), narzeka na Twoją  monotonną i ubogą dietę (zaproponuj, żeby Ci coś ugotowała).

Pamiętaj, żeby nagrodzić jej starania!! Komplementem, zachwytem, a nawet orgazmem. Nic tak nie motywuje do dalszych wysiłków jak dobrze nagrodzony „pracownik” 😉

Bądź odpowiednikiem atrakcyjnej kobiety. Niech dziewczyny czasem stawiają Ci kolację, zapraszają na masaż, żeby Ci się przypodobać. Licząc, że uda im się Ciebie przelecieć, ale Ty je trzymasz w strefie przyjaciół. Seks to jedno, ale tak samo fajne jest jak uwielbiające mnie dziewczyny, starają się subtelnie zaciągnąć mnie do łóżka, a ja im się opieram. Nie musi ich być dużo, wystarczą 2-4.

pozdrawiam
Adept 🙂

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

4 komentarze
 1. Avatar
  HES

  Interesuje mnie ten temat, bo osobiście jestem za równowagą w przyrodzie 😀 mógłbyś rozwinąć jeszcze bardziej ten temat?

  29 kwietnia 2014 at 02:08 - Odpowiedź
 2. Avatar
  Tomek

  Hej Adept

  Mineło już ponad dwa lata od wpisu. Pewnie masz nowe doświadczenia w tym temacie. Opisz to zagadnienie dokładniej.

  19 września 2014 at 07:04 - Odpowiedź
 3. Avatar
  Justyna

  Oj Adepcie niezłe z Ciebie ziółko. Takie typy osobowości jak Ty powodują u mnie reakcę obronną i nigdy bym sie nie dała wodzić za nos. Masaż dla ukochanego tak, ale i coś w zamian.
  Dziewczyny nie pozwalajcie im na manipulaje!

  27 września 2016 at 12:59 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   ech 🙂 czyli jeżeli dookoła pieknej kobiety biega kilku facetów i usłużnie oferuje swoje usługi (wycieczki, eventy, masaże itp) lub zasoby za jej wzgledy to jest to OK, ale jesli atrakcyjny meżczyzna mam kilka kobiet, które dla jego względów czynią mu różne usługi (nieseksualne) to już nie jest ok?

   27 września 2016 at 13:30 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"