Pranki z Pocałunkiem i Podrywem – Prawda czy Oszustwo?

Wielu czytelników pisało do mnie z pytaniem co ja myślę o tzw. kissing prank? Czyli filmach na You Tube, w których faceci podchodzą do dziewczyn na ulicy, zadają im 3 pytania, lub grają w śmieszną grę i natychmiast całują  się z dziewczyną. Na YT nazywają to „Kissing Prank” lub eksperymentem społecznym. Czy to jest prawda czy fake?

Ostatnio czytałem, że Vytalyzd  podstawiał dziewczyny do całowania. Ale nawet bez tego możesz sam przeanalizować takie pranki.

1. Zazwyczaj w takich prankach kamera się nie trzęsie, obraz jest jak żyleta, tak jakby kamera stała obok na trójnogu.

2. Jest to kręcone bardzo szybko, często tylko sam obraz jak chłopak już stoi przy dziewczynie, nie ma jak do niej zagadał (nie zawsze)

3.  W części  „Kissing pranks” nie ma innych ludzi. Tylko chłopak, dziewczyna, która po chwili nie mal rzuca się na naszego prankstera.

4. Dziewczyny nie mają żadnych oporów przed pocałunkiem nie znajomego faceta. A jeśli jest opór, to znikomy.

5. Dziewczyny nie mają żadnych oporów przed łapaniem za tyłek po kilku chwilach znajomości.

Zobacz klasyczny prank Vytalyzd, od którego się wszystko zaczęło, a którego inne pranki są mega zabawne. Po  czasie wyszło, że do swoich pranków używał wynajętych modelek. Znaleziono je na FB i Instagramie 🙂

Ale pranki z normalnym jego podrywem do numeru telefonu wyglądają już DUŻO bardziej realnie, w sposób zbliżony trochę do PUA :). Pokaże Ci je niżej.

Przy normalnym podrywie w klubie (nie mówiąc o tym w ciągu dnia) jest często opór w dziewczynach przed pocałunkiem. I nie wskakują od razu na mojego penisa. Nawet jakbym był mega pewny siebie.

Wg mnie nie ma opcji na takie sytuacje bez płacenia dziewczynom, bez zatrudniania modelek, itp.  Zwłaszcza, że w niektórych prankach (różnych kolesi) widać po zachowaniu dziewczyn, że to często one go same zaczynają całować i to od razu tak, jakby go wcześniej znały etc

W poniższym pranku chłopak mówi “olać grę, jesteś urocza, pocałuj mnie” a jeszcze zanim skończy mówić, to jej ręce już wykonują ruch w jego kierunku, aby przejść do całowania   (4:43) . W innej scenie (8:16) dwie dziewczyny widzą kamerkę i mimo to, od razu obie namiętnie się z nim całują, dają macać itp.  Fake. (Na pewno też w stroju plażowym te dziewczyny chodzą sobie po mieście na szpilkach, prawda?  9:16 )

Raczej żadna by się nie zgodziła, żeby wstawić na YouTube taki jej filmik. Gdzie  prosto z mostu całuje się z nieznajomym facetem i wręcz na niego wskakuje. Bardziej by go odpychały.Na niektórych ich prankach można nawet znaleźć modelki, które zostały wynajęte, a nawet urywki gdy patrzą w kamerę.

Poniżej masz pranki chłopaków z Rosji. Niektóre wyglądają jak ściema, niektóre nie, po prostu są pocałunkiem z partyzanta, na siłę. Pierwszy 0:17 z partyzanta.  Kolejny 0:44 na siłę, ale dziewczyna w ogóle nie protestuje, obejmuje chłopaka, sama go potem całuje i od razu idą za ręce. Podejrzane. 1:29 pocałunek po kilku sekundach.  1:40 zero oporów, wręcz kładzie się na chłopaku.  2:15 pocałunek na przystanku, ruchy dziewczyny z dziwnie udawanym oporem.

 

Kolejny prank wyglądający jak ściema. Dziewczyna na plaży bez problemu zgadza się zagrać w grę o pocałunek, a potem namiętnie się całuje, bez żadnego oporu, pozwala ściskać się za tyłek. Nie ma nigdzie w tle ludzi, obraz stabilny. Dziewczyna sama chętna idzie do pocałunku, obejmuje go nogą.

Wszystkie te pranki zbierają milionowe publiczności, co pokazuje jak bardzo ludzie lubią wierzyć w mity o podrywie, seksie czy relacjach międzyludzkich.

A tutaj o niebo zabawniejsze są filmiki Vytalyzd z podrywu np. ten:

Nawet trochę przypominają mój podryw 🙂
Adept

 

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

9 komentarzy
 1. bezi

  Oczywiście, że jest to pic na wodę . 😀 co najgorsze to jak przeciętny kowalski obejrzy taki prank gdzie jakiś koleś całuje się z dziewczynami o których on tylko pomarzyć może, to tylko może wpaść w większego doła, że on nawet 1 nie całował podobnej. To jest fejk, laski są solidnie opłacone , skoro tak chętnie sięcałują , minuta ich nie zbawi, a mamonki nigdy za wiele.
  Ale spójrzmy prawdzie w oczy. Zadna szanująca się kobieta nie zgodziłaby się nawet zrobić to za pieniądze. To takie troche kurestwo moim zdaniem. Owszem, może i są kobiety, które od razu dałyby się pocałować, ale takich jest naprawdę mało i musiałby podchodzić co chwile i próbować, a na pranku ma ileś tych dziewczyn i każda ma fajny tyłek. Koleś w dodatku nie jest jakiś mega przystojny. Dla mnie ściema . tyle w temacie

  27 czerwca 2017 at 20:23 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   “Zadna szanująca się kobieta nie zgodziłaby się nawet zrobić to za pieniądze.” a aktorki filmowe? To jest normalna rzecz w świecie filmu.

   27 czerwca 2017 at 21:38 - Odpowiedź
   • Ds

    Ale kariera aktorki jest inaczej widziana spolecznie niz przypadkowa baba z ulicy . Chcialbys miec taka kobitke ktora pocalowalaby kogos za hajs? Bo ja nie

    27 czerwca 2017 at 21:43 - Odpowiedź
    • Adept
     Adept

     Ale wszystko wskazuje, że to byly wynajęte aktorki. Nie przypadkowa “baba z ulicy”.

     27 czerwca 2017 at 22:26 - Odpowiedź
 2. Kamil

  Widać, że Vitaly uczył się od najlepszych 😀

  27 czerwca 2017 at 20:40 - Odpowiedź
 3. Xardupass

  To robi się trochę jak seriale w TV.
  Dają ludziom to co chcieliby mieć,
  ale nie mają i wolą żyć życiem innych
  mając nadzieję, że i kiedyś w ich życiu coś się wydarzy.
  W serialach wykorzystuje się uniwersalne problemy, ludzkie potrzeby,
  to co jest teraz pożądane itp. Źródłem sukcesu tego typu pranków jest
  chyba dość niezaspokojona w współczesnym społeczeństwie podstawowa potrzeba człowieka,
  jaką jest seks, czy nawet fizyczne kontakt z innymi ludźmi. Bo jeśli kultury/religie nie demonizowałyby
  podstawowych potrzeb, a wręcz ułatwiałyby ich realizację, to raczej mało komu by się chciało takich rzeczy oglądać.
  No chyba, że dla samych ładnych pań, ale tu mechanizm mógłby się okazać podobny 🙂

  28 czerwca 2017 at 17:37 - Odpowiedź
 4. Dave08

  Kolejna biedamoda w necie, niemająca nic wspólnego z rzeczywistością, wkurzają mnie osobiście te różne pranki, challenge, czy inne tego typu pierdoły

  1 lipca 2017 at 18:39 - Odpowiedź
 5. Krzysztof

  Większa ilość wyświetleń reżyserowanych pranków = większa ilość wyświetleń REKLAM. A to oznacza całkiem konkretną kasę dla właściciela kanału na YT i jakieś tam $100 wydane na wynajętą modelkę / aktorkę do 5-minutowej sceny to pikuś w stosunku do zysków.
  Video zrobione, wyświetlenia są i gościa nie obchodzi, czy potem widzowie odnajdą dziewczyną na insta, czy nie…

  16 lipca 2017 at 14:29 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"