Dlaczego Hitler Powinien Uczyć się Uwodzenia – 4 Powody, że Uwo to Druga Najlepsza Rzecz w Twoim Życiu

Na dziś żelazne pytanie od przeróżnych ludzi  „Skąd mogę mieć pewność, że nauka uwodzenia ma sens i nie stracę czasu? Jak mogę być pewny, że szkolenie z uwodzenia jest warte tych pieniędzy?”

No cóż, będziesz musiał sam sobie odpowiedzieć na takie pytanie.  Ja wiem tylko, że suma pieniędzy jaką dotychczas wydałeś na randki, ubrania, zmiany fryzur, siłownie, trenerów personalnych, wejściówki do klubów, drinki wypite w klubach,  a może i prezenty dla kobiet – to duże koszty. Większość z tych wydatków miała na celu uczynienie Ciebie bardziej atrakcyjnym dla kobiet i…. seks.  I obstawiam, że  żaden z nich nie rozwiązał Twojego problemu. Dla mnie w  2005 r. decyzja o wyłożeniu pieniędzy na szkolenie z uwodzenia była łatwa i oczywista. Nie miałem wyboru. Chciałem zmienić swoje życie, stać się świadomym mężczyzną, poczuć swoją moc bla bla bla. NIEPRAWDA. NA TAMTE CZASY CHCIAŁEM MIEĆ DUŻO SEKSU (który miałem sporadycznie). A mówiąc to wulgarnie po męsku – chciałem dużo ruchać.  I to ładnych kobiet, które dotychczas mnie olewały. Tak wtedy myślałem. To był 2005 r.

Czułem, że reszta mojego życia będzie o wiele lepsza. Jeśli tylko nauczę się jak zdobywać kobiety. Nie myliłem się.

Różne panny i kolesie, z poczuciem wyższości rozmawiają ze mną na temat szkoleń z uwodzenia i podrywu. Kręcą nosem i mówią „kto przychodzi na takie kursy? po co się tego uczyć?”. Po czym widzisz jak te same kobiety reagują emocjami na niektóre teksty i zachowania z podrywu 🙂  Albo mówią Ci, że nie interesuje ich facet który jest zajęty. A potem widzę jak ta „koleżanka” ma romans z żonatym facetem i jest w nim zakochana.  Mówi, że szuka dojrzałego, statecznego faceta, który wie czego chce (w domyśle związku i szczęścia rodzinnego) po czym widzisz za jakiś jak ma romans  i puka się z jakimś pijanym muzykiem, czy alkoholikiem. I mówi, że nie rozumie sama siebie. Nie rozumie, dlaczego go kocha i pragnie. Mimo tego całego psioczenia na szkolenia (i na uwodzenie) trzeba jasno postawić sprawę. Ogólny wymiar nauki uwodzenia jest POZYTYWNY. Dlaczego? Oto 4 główne powody:

1. Większość przekonań z uwodzenia jest pozytywna i rozwijająca

Mentalność obfitości, bycie wolnym od wyniku, skupianie się  na pozytywach, wytrwałe podążanie za swoimi celami, pewność siebie, nie poddawanie się strachom i złudzeniom, praca nad swoimi słabymi punktami, nastawienie na rozwój długoterminowy i na wielu płaszczyznach życia. To dobre nastawienia, które adept uwodzenia przyswaja podczas nauki. Jakże inne niż obecny trend na bycie marudnym nolajfem, z roszczeniową socjalistyczną postawą „mi się należy” i tendencją do poddawania się na byle przeszkodzie życiowej.

2. Uwo rozwija, kształtuje silny charakter i pewność siebie

Wykonanie setek, czy tysięcy podejść uodparnia na porażki. To co kiedyś wydawało się straszne, teraz jest zwykłą rzeczą. To co kiedyś by nowicjusza załamało („ona mnie nie chce! Mamo pomóż!”), teraz spływa po Tobie. Bo porażki to element gry. Prowadzą w konsekwencji do sukcesów, o których kiedyś nie śniłeś. Mając te zasoby potrafisz zrobić w innych aspektach życia to o czym inni nie marzą np. występ publiczny, publiczne zabranie głosu, asertywne  wejście komuś w zdanie i obrona swojego. Jesteś o niebo bardziej zdecydowany nawet w zwykłych sytuacjach życiowych. „Czytasz”  instynktownie w grupie ludzi, kto jest kim, kto komu sprzyja, kto jaki ma stosunek do Ciebie. Widzisz prawdę.  Czujesz, że masz swoje życie pod kontrolą. To sprawia, że nie masz szans na depresję, apatię, bezradność. Sukcesy w tej materii życia (kobiety, relacje, seks) sprawiają, że masz nastawienie na  sukces też w innych obszarach życia.  Takiego faceta kobiety chcą.

Wielu facetów trafia do społeczności uwo po rozstaniu lub rozwodzie. Bez uwo siedzieli by na dupie w domu, płakali i modlili się, aby ich ex się odezwała. Ich życie byłoby w rozsypce. Tymczasem na szkoleniach z uwo biorą się w garść. Widzą, że są kobiety napalone także na nich. I to nawet atrakcyjniejsze niż ich byłe. Co przed szkoleniem wydawało się im niemożliwe.

3. Uwo prowadzi do seksu i radości.

WIĘCEJ SEKSU >> więcej radości i przyjemności w życiu >> świat staje się lepszym miejscem. Gdyby Hitler miał codziennie rano dobrego lodzika, to nigdy by nie myślał o podbijaniu świata.

4. Uwo pomaga lepiej zrozumieć kobiety

To co nam media sprzedają to wizerunek, słabej, bezradnej (pokazywanej czasem nawet jako mniej inteligentnej)  kobiety czekającej na rycerza w lśniącej zbroi. Istoty bez zainteresowań. Niezrozumiałej przez mężczyzn.  Wręcz kosmitki z matplanety. Ale prawda jest taka, że kobiety są takie same, choć inne. Są równe jak znak Yin-Yang, tylko inne. I potrzebują innego podejścia. Tymczasem typowi faceci próbują traktować kobiety jako kumpli, tylko że z cyckami i cipkami. Tak się nie da. Dlatego szkolenia z uwo prostują dziesiątki aspektów życia mężczyzny. Czego rezultatem jest więcej kobiet (i seksu) w życiu ludzi, którzy uczą się uwodzenia.

pozdrawiam
Adept

ps. a co jest pierwszą najlepszą rzeczą od dzieciństwa? Seks, Miłość, Wolność Finansowa, Zdrowie… Odpowiedz sobie sam. Każdy ma swoją własną hierarchę wartości 🙂

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

3 komentarze
 1. Avatar
  Polak

  Hitler miał dużo kobiet.

  27 maja 2018 at 12:12 - Odpowiedź
 2. Avatar
  Błażej

  Potwierdzam! Nauka uwodzenia zmienia, otwiera inne wspaniałe bramy na drodze życia, czyni bardziej kreatywnym, bardziej szczęsliwym, a zdobyta pewność siebie i wzmocniony charakter pomaga spojrzeć na siebie z lepszej strony i czyni cuda w kontaktach z innymi ludźmi w przeróżnych codziennych sytuacjach Konkretny post!

  28 maja 2018 at 22:12 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Przeczytaj poprzedni wpis:
[Foto] Jak Naprawdę Wygląda Szkolenie z Uwodzenia – Cz. 3

Szkolenia z uwodzenia to dla części ludzi sprawa bardziej kontrowersyjna niż aborcja i Trybunał Konstytucyjny razem wzięty. Niesamowite jest jak...

Zamknij