Czy znasz te mity seksualne ?

Istnieje wiele mitów na temat seksu i atrakcyjności:

 

– „brzydcy” mężczyźni nie mają szans u pięknych kobiet; spójrz na takich mężczyzn jak Casanova, Dany de Vito, popatrz na ulicy gdzie często można spotkać piękną kobietę z „kimś tak brzydkim” kobiety tak naprawdę kochają to jakie emocje i wrażenia dostarcza im mężczyzna i jak je prowadzi, a sprawa „brzydkości” jest bardzo subiektywna

 

– „są kobiety których nie da się doprowadzić do orgazmu” – wiele kobiet tak naprawdę jeszcze nie odkryło swojej seksualności i są zaskoczone tym jak ich ciało reaguje na odpowiednią symulację zarówno fizyczną jak i słowną. Samym głosem i tym co sie mówi, bez dotyku można doprowadzić kobietę do orgazmu.

 

– „kobiety udają orgazm” – owszem bardzo często tak się dzieje, chcą aby mężczyzna czuł dumę z tego co zrobił, choć nic nie zrobił. Jednak kobiety dbają o to jak mężczyzna się czuje.

 

– „dlaczego kobiety zdradzają” ? – nie dostają to czego pragną, nie są zaskakiwane takimi technikami seksualnymi o których nawet nie śniły

 

– czy wielkość członka ma dla kobiet znaczenie ? – na ten temat jest wiele mitów i teorii, a każda kobieta ma też inne zdanie. W znacznej większości przypadków nie ma znaczenia rozmiar, a technika obsługi. Dodam do tego, że za pomocą technik lingwistycznych, transowych można dać kobiecie niezwykle intensywne wrażenia, nawet nie dotykając jej. Można tak zrobić, aby na określony gest, słowo, znak twoja partnerka doznawała orgazmu. Brzmi nieprawdopodobnie, ale jest prawdziwe.

 

– czy istnieją kobiety oziębłe ? – owszem, jednak jak taką kobietę ogrzać i ją zmienić w rozpalonego demona to potrzeba więcej powierzchni do opisania 🙂

 

– seksualność kobiet i mężczyzn jest identyczna – kobiety są inaczej zbudowane nie tylko fizycznie, ale i psychicznie, więc kiedy ty patrzysz na kobietę i już wyobrażasz sobie namiętny seks z nią, ona dopiero zastanawia się nad tym czy jej się spodobasz i czy dobrze wygląda w tej bluzce. Dotarcie do jej strefy seksualnej jest zupełnie inne jak do twojej. Czasami można to zrobić w kilka minut, a czasami trwa latami. Na szkoleniach prowadzonych przez WarsawLair możesz dowiedzieć się jak ten czas skrócić. Zaś na seminarium Oświecony Kochanek możesz dowiedzieć się jak emitować energię seksualną, która przyciąga kobiety i jak potem dać im niezapomniane wrażenia seksualne.

 

– namiętność w związku znika po kilku latach – bardzo często tak się dzieje, jeśli ze związkiem nic się nie robi. To jest tak samo jakbyś jadł codziennie jeden określony rodzaj pizzy. Jeśli to twoja ulubiona pizza to przez kilka tygodni byłbyś zachwycony, ale po jakimś czasie nie mógłbyś na nią patrzeć. Dlatego zarówno ty, jak i twoja kobieta potrzebuje urozmaicenia i czegoś nowego

 

– mój partner powinien domyślić się czego ja potrzebuję – jasnowidzów jest niewiele i zarówno ty, jak i twoja partnerka jeśli chcecie poznać swoje pragnienia to w odpowiedni sposób powinniście je komunikować. Jak to robić, dowiesz się wkrótce.

 

– osoby starsze nie mogą uprawiać seksu, albo używają chemii aby mieć z niego przyjemność, na ten temat napisał książkę jeden z najbardziej znanych polskich seksuologów, pisząc że nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, aby po prostu mieć przyjemność z życia taką jaką się chce mieć

 

– impotencja i przedwczesny wytrysk – zarówno jedno jak i drugie wynika albo z nieprzyjemnych wspomnień, albo z braku wiedzy na temat kontroli nad własnym organizmem. O wszystkim tym jak kontrolować swój organizm możesz dowiedzieć się wgłębiając się w techniki tantryczne.

 

– jak kochasz partnera to seks będzie idealny – niestety życie nie jest tak idealne i jeśli kochasz, ale nie masz doświadczenia to seks nie będzie idealny. Jeśli zaś nie będzie idealny to w związek może zacząć się wkradać frustracja i ta miłość może długo nie potrwać. Więc lepiej zawczasu pomyśl o tym co zrobić, aby być fantastycznym kochankiem.

 

– porządna kobieta nie lubi seksu – każda zdrowa kobieta uwielbia sex tak samo jak mężczyźni, jednak nie może tego pokazać bo tak została nauczona i wychowana. Jednak każda, nawet najporządniejsza dziewczyna miała chłopaka i uprawiała z nim sex. Mało tego, możesz pokazać mi najbardziej seksowną dziewczynę, a pokażę ci mężczyznę któremu znudził się sex z nią. I działa to tak samo w drugą stronę. Więc nie dopuść do tego, żeby seksowna kobieta jaką masz zostawiła cię, bo znudził jej się seks z tobą.

 

celem życia seksualnego jest prokreacja – owszem, według kilku religii tak jest. Jednak kiedy ty sam np. jesz jakąś absolutnie fantastyczną w smaku potrawę, to czy kierujesz się wyłącznie tym, że po prostu musisz coś zjeść, bo umrzesz z głodu? czy też może masz z tego niekłamaną przyjemność.

pozdrawiam

Adept

 

ps.  Jeśli chcesz  usunąć z głowy blokady seksualne, przestać się stresować w sytuacji z dziewczyną, skończyć z nieśmiałością, lękiem przed pocałowaniem dziewczyny  to zobacz mój poradnik  Seksualna Pewność Siebie   (www.SeksualnaPewnoscSiebie.pl)

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

2 komentarze
 1. Avatar
  Anonymous

  Hmmm… 😉
  Bardzo ciekawe (i trafne) spostrzezenia 🙂 – ciekawe czy wszystkie wyjete z wlasnych doswiadczen…? Jesli tak – to jest z Ciebie ein echter Traum aller Frauen Martin ;* hehe

  Pozdrawiam goraco –
  nowa (ale wierna) czytelniczka ;P

  14 czerwca 2010 at 20:07 - Odpowiedź
 2. Avatar
  Anonymous

  fajnie, zgrabnie opisane

  i dobrze, że zmieniłeś tło na białe

  czyta się o niebo lepiej

  21 czerwca 2010 at 09:27 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"