Jak przyspieszyc swój własny rozwój ?

Jak znacząco przyśpieszyć swój rozwój i zacząć odnosić prawdziwe sukcesy z kobietami ?
W mojej opinii (oraz moich nauczycieli: Mystery, Lovedrop, ZAN, JUGGLER, Steve Piccuss, Captain Jack, Sinn, Ross) najważniejszymi czynnikami są:

 

1.  Jak najczęstsze wychodzenie z domu i rozmawianie z kobietami czyli praktyka

2.  Generalny Plan Twojego Rozwoju

3. Stały kontakt z kims kto jest od Ciebie lepszy w uwodzeniu i potrafi polepszyć Twoje umiejętności

4.  Posiadanie odpowiednich przekonań do nauki i samorozwoju

 

Skoncentruje się teraz na trzecim i czwartym punkcie. Stałe konsultowanie się, pobieranie nauki od kogoś kto jest znacząco lepszy od Ciebie w danej dziedzinie. Kogoś kto popchnie Twój rozwój o lata świetlne, kto raz już tądrogę przeszedł i potrafi ominąć z Tobą rafy uwodzenia, znajdzie Twoje słabe punkty, pomoże Ci je naprawić i sprawi żebyś Ty kilkukrotnie szybciej przeszedł tą samą drogę co on.

 

Możesz samemu uczyć się gry w ping ponga i grać z kolegami z podwórka, możesz nawet wystąpić na turnieju w swojej szkole i go wygrać. Możesz pływać na basenie raz w miesiącu, grać w piłkę na boisku szkolnym w lato, czytać naukę paralotniarstwa w weekend i pójść z sąsiadem na górkę polatać, możesz grać w bilard od czasu do czasu ze znajomymi w pubie, możesz ćwiczyć karate 2 razy w tygodniu, w kometkę grać w wakacje. Osiągniesz jakiś postęp – to pewne. Lecz chcąc osiągnąć poziom choć trochę zbliżony do poziomu profesjonalisty, czy nawet mistrzostwa w danej dziedzinie, potrzebujesz trenera, coacha lub mentora, który z akceleruje Twoją krzywą nauczania. Kogoś kto Cię zmotywuje, pokaże błędy (czasem nawet drobne) i pokaże jak się ich możesz pozbyć.

 

Zdecydowana większość (więcej niż mógłbyś przypuszczać) osób, które osiągnęły olbrzymie sukcesy w swojej dziedzinie miała swoich trenerów, czy też kogoś na kim się wzorowali i pobierali nauki, kogoś kto położył fundament pod jego przyszłe sukcesy. Jeśli chodzi o Polskę – Adam Małysz, Otylia Jędrzejczak, Dariusz Michalczewski, znani aktorzy i śpiewacy … Na pewno mieli talent, lecz ile innych osób też było utalentowanych, a jednak nie osiągnęli sukcesu ?

 

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek KTO naprawdę stał za ich sukcesami ?
W moim przypadku fundamentami były nauki u zachodnich mistrzów uwodzenia, lecz to tylko część prawdy .. Bardzo duży wkład mieli i mają Solid & Adventurer, ich uwagi, ciągłe poprawki, wspólna praca nad eliminacją moich słabych punktów (nierzadko wkurzający mnie 😉 ) to olbrzymi fundament pod ostateczny sukces. Ileż to razy gdy analizowaliśmy moje błędy popełnione w interakcji z kobietą okazywało się, że popełniałem błędy których istnienia nawet nie byłem wogóle świadomy. Drobne, subtelne pokazane gdzieś w podtekście błędy wystarczały do zawalenia interakcji z oszałamiająco piękną kobietą.

 

Ludzie ze społeczności mówią „praktyka, praktyka, praktyka …” tak, tylko co Ci po najczęstszej i wytrwałej praktyce, jak nawet nie jesteś świadom, że popełniasz błąd w rozmowie z kobietą !!!

 

Pamiętam kiedyś mój znajomy opowiada mi sytuację z kobietą w której opisuje jak dziewczyna wspomina mu o tym, żę obawia się opryszczki , na co on na luzie i wesoło mówi: „opryszczka ?nie bój nic 🙂 całowałem się z kobietami, które miały opryszczkę i nigdy nic mi nie wyskoczyło ..” . Nigdy więcej się już nie spotkali (mimo, że znali się już miesiąc i wszystko wydawało się OK), a mój znajomy zachodził w głowę – CO SIĘ STAŁO ????

 

Przykład może banalny i wydawałoby się oczywisty, ale czy jesteś świadom ile Ty sam możesz popełniać podobnych błędów, zupełnie nieswiadomie przekazując w historiach i zachowaniach rzeczy na swój temat, które są odpychające dla kobiet?
Kolejnym niesamowicie ważnym aspektem rozwoju jest posiadanie odpowiednich przekonań do nauki.

 

Inner game (upraszczając tutaj do kwestii przekonań i nastawienia umysłu) jest jak paliwo w rakiecie kosmicznej, którą metaforycznie jesteś Ty i Twoje umiejętności zewnętrzne (techniki konwersacyjne, mowa ciała, umiejętności logistyczne).
Silna wiara, że jest się najlepszym wyborem jakiego może dokonać kobieta, może być tylko iluzją w głowie i silnym przekonaniem, ale nie rzeczywistością w którą uwierzy kobieta w czasie interakcji z Tobą.

 

Jeśli, ktoś wierzy, że jest dobrym aktorem, muzykiem, kasanową, tancerzem, a w rzeczywistości otrzymuje rezultaty nie zgodne z własnym przekonaniem (dobrym przykładem jest tutaj Roland znany z mediów np. z IDOLa, You Can Dance, itd) to znaczy, że żyje w swoim kłamstwie i istnieje niespójność między tym co dostaje z zewnątrz, a tym co ma w środku.

 

Jakiś czas temu rozmawiałem z Adventurerem o pewnym gościu (Alex, który pierwszy opuścił program) z show mysterego „The Pickup Artist 2” na VH1. Alex myslał, że jest zaj..sty, że Mystery tak naprawde niewiele umie i nie jest autorytetem. Jego nastawienie umysłu było silne, tylko że nie miało pokrycia w realu, gdyż istniała niespójność między tym w co wierzył a tym co otrzymywał w realnym swiecie.
Dlatego on nie był gotowy na zmianę, bo brakowało mu pokory i przyjęcia autorytetu Mysterego i zalożenia sobie – nie jestem teraz najlepszy, ale pragne się nauczyć i być niesamowity (a nie zabrakło pokory do nauki tym, którzy doszli do finału).
Alex dewaluował wartośc trenera w swojej głowie, uważając sobie, że nie jest gorszy. Takie nastawienie umysłu jest tylko narzędziem chroniącym Twoje ego i zatrzymującym Cię w strefie komfortu, odciągajac Cię od tego czego naprawdę pragniesz.
Bo po pierwsze nie powinno w nim być porównywania do trenera, tylko pytanie:
Jak mogę stać się jeszcze lepszym ?
Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

3 komentarze
 1. Avatar
  Anonymous

  Cześć Marcin
  Chciałem się zapytać co masz dokładnie na myśli pisząc ,,2. Generalny plan Twojego rozwoju''? Czy sugerujesz tutaj rozpisanie sobie jakiegoś poukładanego planu rozwoju i zakładasz jakieś ramy czasowe na poszczególne etapy rozwoju osobistego, przykładowo: 1. W ciągu 2 miesięcy zmienię swój wygląd, aby stać się bardziej atrakcyjnym z zewnątrz i zwiększyć swoją pewność siebie (i utrzymać to); 2. zaczynam rozmawiać z kobietami na mieście, żeby ,,oswoić się'' z nimi (aż zniknie moje skrępowanie lub przynajmniej będzie ono mocno zredukowane); 3. Nie mam już problemu w rozmowach z nieznajomymi (zwłaszcza z pięknymi laskami :)), szukam swojej wymarzonej kobiety i znajduję ją (cel – osiągnięty 🙂 – w moim wypadku). Czy to mniej więcej o to chodzi? To jest oczywiście przykład. Być może czegoś nie zrozumiałem po drodze i zinterpretowałem to sobie na własny sposób. Byłbym wdzięczny gdybyś mógł napisać o co chodzi w tym punkcie (2.) Z góry serdeczne dzięki i pozdrawiam
  Marcin

  Ps. Blog bardzo ciekawy, interesujące poglądy (trochę szata graficzna uboga ale), tak trzymać.

  22 czerwca 2010 at 08:49 - Odpowiedź
 2. Avatar
  adept

  dwa artykuły wyżej odpowiadam co mam namyśli mówiąc o planie rozwoju 🙂

  23 czerwca 2010 at 08:27 - Odpowiedź
 3. Avatar
  Mój oficjalny blog

  Od dawna interesuję się rozwojem osobistym i fajnie, że poruszasz ten temat na swoim blogu. Ogólnie chodzi o to, aby nieustannie się rozwijać i stawać lepszym. Dobrze zaznaczasz, że warto uczyć się od kogoś, mieć mentora. Ja uczę się nie tylko na swoich błędach ale też bazuję na czyimś doświadczeniu. Jak to się mówi własny tyłek nie boli, jak się od razu unika błędów, które inni popełniali:)

  Co do porównywania się do inneych ja powiem tak: Jeżeli chcesz odnieść sukces (w tym przypadku w uwodzeniu) to NIGDY nie porównuj się do innych, bo to tylko Cię bardziej zdołuje – ale on ma powodzenie, jemu to dobrze idzie a mi nie.
  Skup się na swoich umiejętnościach i rozwijaj je. Wypracuj sobie dobre nawyki. Jeżeli czegoś Ci brakuje to rozwiń to w sobie, naucz się czegoś nowego. Bądź wytrwały. Jeżeli będziesz to robił konsekwentnie to odniesiesz sukces – nie ma innej opcji:)

  "Wytrwałość zmienia wodę miernoty w parę sukcesu"

  pozdrawiam
  Paweł Krzycki

  12 lutego 2011 at 11:35 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Przeczytaj poprzedni wpis:
Czy znasz te mity seksualne ?

Istnieje wiele mitów na temat seksu i atrakcyjności:   - "brzydcy" mężczyźni nie mają szans u pięknych kobiet; spójrz na...

Zamknij