Mistrzowie Podrywu i Majtki Mocy – Relacja z odc. nr 1

Na początek ważne info – Mistrzowie Podrywu  na TVN STYLE lecą we wtorki o 22.25 (marzec 2017). Ok, teraz powiedzmy sobie o czym są „Mistrzowie Podrywu”? Jest to program, a właściwie reality show, o metamorfozie ośmiu mężczyzn, którzy średnio radzą sobie z kobietami, a bardzo chcieliby to zmienić. Każdy z nich jest inny i ma inne problemy z kobietami. Podczas tego szkolenia,  będą musieli zmierzyć się z własnymi słabościami i przejść swoją własną metamorfozę. Będę im pomagał poznać zasady, którymi rządzą się relacje damsko – męskie. Lecz chyba najważniejszym aspektem programu „Mistrzowie Podrywu” jest zbudowanie swojej pewności siebie.  Nie będzie łatwo, będą rzucani na głęboką wodę, będą w towarzystwie wszechobecnych kamer, będą robić rzeczy o których im się nie śniło.  Ale czego się nie robi, żeby nie zostać samotnym i sfrustrowanym starym kawalerem?

(Jak powstałą cała idea programu, skąd ten pomyśl,  opisałem to w tym wpisie: Jak to się wszystko zaczęło? )

Nawiązywanie relacji z płcią przeciwną nie jest tak łatwe, jakim się wydaje. Zwrócenie na siebie kobiecej uwagi to nie lada wyzwanie dla większej ilości panów, zwłaszcza gdy trzeba zagadać do nieznajome kobiety, które jeszcze TRZY SEKUNDY WCZEŚNIEJ NIE WIEDZIAŁA, ŻE ŻYJESZ NA TEJ PLANECIE. Jestem pewny, że 99% ludzi oglądających ten program, nie jest w stanie wykonać LEPIEJ tego co robią uczestnicy, w pierwszym i kilku  kolejnych odcinkach (i to na trzeźwo).

Pamiętam mojego dobrego kumpla, który znał mnie już od kilku lat i któregoś dnia w Egipcie postanowił z ciekawości zagadać do nieznajomych dziewczyn siedzących przy stoliku obok. Usiadł przy nich, powiedział jedno zdanie i nagle zamilkł na kilka chwil. Wrócił po chwili zaczerwieniony z wysiłku lub wstydu. I powiedział mi słowa, które pamiętam do dziś  „Gdy Ty to robiłeś, to wcale nie wyglądało, że to jest takie trudne!!”.

Czego mężczyźni obawiają się w relacjach z kobietami? Jakie gafy popełniają, chcąc nawiązać z nimi znajomość? Co wiedzą o kobiecej naturze, a co pozostaje dla nich tajemnicą? Czy mężczyzna może mieć złamane serce, być chorobliwie nieśmiałym, płakać, skrycie marzyć o poznaniu miłości na całe życie? Jeśli czytasz mojego bloga to te rzeczy nie będą dla Ciebie nowe. Pewnie już trochę wiesz, a dowiesz się więcej. Cykl Mistrzowie Podrywu przedstawi zmagania ośmiu mężczyzn z własną nieśmiałością i niewiedzą na temat płci pięknej. Niepewni siebie i zakompleksieni pokonają wstyd, by z odcinka na odcinek przechodzić prawdziwą metamorfozę, która odmieni ich życie. uczestnicy będą ćwiczyć umiejętności nawiązywania pierwszego kontaktu, prowadzenia konwersacji, tańca, przejdą metamorfozy związane z wyglądem i zmierzą się z wewnętrznymi problemami.

Program  „Mistrzowie Podrywu” możesz oglądać bezpośrednio na TVN STYLE lub w internecie:

http://player.pl/programy-online/mistrzowie-podrywu,71376.html

W pierwszym odcinku programu „Mistrzowie podrywu” poznasz ośmiu wrażliwych, niepewnych siebie (jeszcze) i życiowo zagubionych młodych mężczyzn. Wielu z nich zostało odrzuconych przez kobiety, co bardzo negatywnie wpłynęło na ich samoocenę. A prawda jest taka, że każdy z nich, jak większość z nas, po prostu pragnie kontaktu z kobietą i marzy o bliskości.  Ośmiu uczestników już wcześniej próbowało zmierzyć się ze swoimi słabościami. Jednak do tej pory im się to nie udało.

Na początek przygotowałem dla każdego uczestnika specjalny prezent – MAJTKI MOCY. To swego rodzaju talizman motywujący do zmiany i do walki o własne szczęście. Następnie zobaczysz, jak chłopak zostają rzuceni na głęboką wodę, aby przekonać się co potrafią na dzień dobry. Dostają pierwsze, z pozoru banalne, zadanie. Zacząć zwykłą rozmowę z nieznajomą kobietą nie jest tak łatwo jak się to wydaje. Dlatego na tym właśnie polega powierzone chłopakom zadanie.

Ale zanim obejrzysz program, poznaj naszych bohaterów:

Adrian 20 lat, Wrocław. Prawiczek.  Jego największym problemem jest stres przed podejściem i lęk przed kobietami, głównie spowodowany obawą przed upokorzeniem ze strony kobiety. Do tego niezbyt udane relacje z kobietami kończące się na jednej randce albo nie zaczynane w ogóle. Miał dwie sytuacje, gdy kobieta chciała go owinąć wokół palca, co spowodowało jego słowami – „lekkie zgorszenie do kobiet”. W tym programie Adrian mnie jeszcze kilka razy zaskoczy. Mówił, że od czterech lat czyta materiały o uwodzeniu, ale nic z tego nie wynika. Przed programem nadal był prawiczkiem.

Adrian swoimi słowami o tym odcinku:

„Kiedy podchodziłem do tych kobiet to miałem kamień w gardle i musiałem się przełamać. Założyłem maskę fajnego faceta, by ukryć stres i zacząłem coś tam paplać… Nie miałem flow i mało mówiłem, ale przynajmniej nie było niezręcznej ciszy. Adept mi podpowiedział o diabełku i aniołku, ale pomyliłem dziewczyny i o tej wydającej się grzeczną powiedziałem „diabełek”, a tej umalowanej „aniołek” i ta niespójność zaszokowała nawet dziewczyny! Nic mi nie wpadało potem do głowy i nie chcąc się bardziej ośmieszyć po prostu się z nimi pożegnałem i powróciłem do „loży szyderców”. Rozmowy przy obiedzie były dosyć inteligentne i zahaczały o poważne tematy etyki, przeszłości nas uczestników i wizji tego całego problemu relacji z kobietami. Dla mnie te rozmowy były wartościowe i pouczające, zahaczały o coś głębszego niż tylko same podejścia do kobiet. Jeśli chodzi o taniec to… no cóż, chciałem przekroczyć pewne granice i chyba nawet zaszokowałem instruktorkę. Niestety pewny siebie Michał zniszczył mnie tam na parkiecie i ja nie potrafiłem sobie z tym poradzić praktycznie i emocjonalnie…”.

Adept: Adrian będzie musiał się nauczyć nie poddawać się tak łatwo, gdy inny facet próbuj podebrać mu dziewczynę. Mógł w sprzyjającej chwili (np. odsunięcia się Michała od tancerki) spróbować zrobić to samo co zrobił Michał i przejąć tancerkę dla siebie.

Szkoda, że  w tym odcinku nie został pokazany mój taniec z instruktorką. Nie zmieściły się też moje wskazówki dawane uczestnikom podczas tańca.

Tomasz, 28 lat,  Kraków.
Oddaję głos Tomkowi  „Tego nie mówiłem w programie, ale pierwszy raz jak byłem z dziewczyną w łóżku to miałem 16 lat ona też, jednak na pocałunkach się skończyło, bo nawet nie miałem czasu no i wiedzy w tym temacie, no i sprzętu hehe. Chwilę potem przyjechali rodzice i dowiedzieli się, że zamknąłem się w sypialni z koleżanką. Dostałem wtedy niezły opierdol. Niedługo później straciłem ojca. Potem przeprowadzka do Krakowa i walka w szkole z patologicznymi „kolegami” z klasy, prawie codzienny wpierdol głównie mentalny. Śmierci ojca, problemy w szkole i kilka jeszcze innych przeżyć spowodowały moje wycofanie (stałem się odludkiem) i brak chęci na bycie w związku. Zdarzyło mi się, że byłem podrywany przez kobiety, lub miałem sygnały zainteresowania, jednak czując się jak gówno nie miałem ochoty na relacje lub związki. Do końca szkoły podstawowej byłem tzw. przebojowym dzieciakiem, a później stałem się nieśmiały i wycofany. Jakimś cudem będąc już na studiach, udało mi się ma chwilę zmienić swoje życie choć trochę i wtedy poznałem dziewczynę. Związek trwał długo, bo 4 lata. Jednak jak się ucieka od problemów, a nie się z nimi mierzy i je rozwiązuje to one wracają i związek się skończył. Podsumowując: te i inne traumy spowodowały u mnie brak ochoty do życia.”
Adept: Tomek w pierwszej chwili sprawił na mnie wrażenie zagubionego i zahukanego faceta.   Bardziej szalonego fana heavy metalu, niż mężczyznę pewnego siebie i zdecydowanego. Mimo podobieństwa do Mysterego (guru uwodzenia z USA) :). Jednak w pewnym momencie, w połowie całego programu, pod wpływem jednego wydarzenia przeszedł radykalną przemianę i obudził w sobie olbrzyma. Powinieneś to zobaczyć!
 ___

Michał, 30 letni rozwodnik, Ustka.
Michał o sobie: „Do tej pory miałem tylko jeden związek, a w zasadzie małżeństwo, które się rozpadło. Po tym wydarzeniu, mocno zainteresowałem się tematem podrywu, uwodzenia, rozgryzieniem jakim być dla kobiet, jak je traktować aby być i czuć się atrakcyjnym facetem. Największą bolączką jaka mnie trapiła, to totalny brak doświadczenia w zdobywaniu kobiet i wszystkim co się z tym wiąże. W obecności kobiet, którymi się interesowałem, zachowywałem się jak mały chłopiec i najczęściej kobiety traciły początkowe zainteresowanie moją osobą. Nie bez znaczenia, w relacjach k+m, była moja niska samoocena, brak pewności siebie i negatywne przekonania n.t. swojej osoby”.

Michał o pierwszym odcinku: „Szczerze mówiąc obawiałem się w jaki to sposób zostanę przedstawiony. Natomiast po emisji odcinka poczułem nieukrywane… zadowolenie. Sporo ludzi, wyrażając swoja opinie, gratulowało mi.. „Brawo Michał..”, „Szacunek za odwagę…”, „pokazałeś się z naprawdę dobrej strony…”. Generalnie dziwna sprawa widzieć swój ryjek w TV ;D „

Adept: Gdy zobaczyłem w pierwszej chwili Michała, czułem że będzie chciał być liderem grupy chłopaków. Wyglądał na pewnego siebie, ale wymuszającego na ludziach coś co nazywam „nieprzyjazna uległość” czyli niechęć do niego, budząca wręcz wrogość. Ale z odcinka na odcinek Michał pokazał swoją drugą twarz i nauczył się skutecznie komunikować z resztą grupy. Jaką twarz? To już musisz zobaczyć na własne oczy w kolejnych odcinkach 🙂  (na fotce butelka wódki ma nazwę „Pan Michał”)

 

Sebastian  25, Gdańsk

„Moim głównym celem było pokonanie nieśmiałości do kobiet. Wkurzało mnie, że stojąc na przystanku lub widząc dziewczynę na ulicy bałem się do niej podejść i zagadać. Robiłem jeden krok w przód, dwa do tyłu. Myślałem „A co ona sobie o mnie pomyśli?  wyjdę na jakiegoś zboczeńca!” albo że tak się nie powinno podchodzić do kobiet na ulicy. Nie jestem fanem internetu, więc podryw w internecie też dla mnie odpadał. W całym życiu przed programem zagadałem może 2-3 razy do dziewczyny.  Ze stresu drżał mi głos i pociły mi się ręce, nogi się trzęsły. Bałem się patrzeć w oczy dziewczynie. Byłem zakompleksionym chłopakiem ze swoimi lękami”

Adept: Sebastian spóźnił się o jeden dzień na plan filmowy. Ale nie przejął się tym, tylko szybko wciągnął w szkolenie. Stanowił dla mnie zagadkę i miałem wrażenie, że skrywa w sobie jakąś tajemnicę. To wszystko wyjdzie w kolejnych odcinkach.

 

Konrad 19, Wrocław.  „W całym życiu spałem z czterema kobietami, bardziej skupiłem się na doprowadzeniu do pocałunku. To kiedy wybiło 100 na koniec roku przestałem liczyć. Najważniejsze moje problemy to mowa, która rujnuje moją całą grę. Do tego moje ograniczenia ze wzrostem, sam sobie narzucam, że wzrost się liczy.”

 

Adept:  Na razie tylko tylu  uczestników zdążyło napisać o sobie. Będę uzupełniał informacje o nich i ich wypowiedzi. Jeśli chodzi o podryw w klubie, to jak już widziałeś w TV, nie poszło to zbyt dobrze za pierwszym razem. Chłopaki byli zestresowani pierwszym zadaniem. Nie wiedzieli co mają mówić i jak się zachowywać. To normalne. Niewielu facetów (jeśli nie mają w tym dużej praktyki) wypadło by od nich lepiej. Prawda jest taka, że miło się ogląda coś takiego w TV siedząc wygodnie w fotelu. Ale gdyby przeciętny Kowalski spróbował zagadać do dziewczyny, skończyłoby się tak samo albo raczej gorzej. Umiejętność rozpoczęcia rozmowy z OBCĄ kobietą (z intencją jej poznania) nie jest naturalna w Polsce. Na świecie zresztą też nie. To wynika z naszej prehistorii, gdy ludzie żyli w małych osadach i każda obca osoba mogła stanowić zagrożenie dla osady. Ktoś kto witał z radością obcych przybyszów, nie znając ich zamiarów, narażał się na śmierć. I tak już zostało do dziś. Nauka łagodnego wejścia w grupę nieznajomych osób i rozpoczęcia rozmowy (to na Tobie leży ciężar konwersacji) nie jest prosta. Trochę trwa.

Dla przykładu Jarek podchodzi do dziewczyny, przysiada się (lepiej chwilę stać i rozmawiać zanim się usiądzie) i wg mnie jest zbyt natarczywy do dziewczyny. Ma zbyt agresywny ton głosu „Jak przyjdą koleżanki, to ja pójdę”, wchodzi zbyt szybko w sferę seksualną, a teksty „jesteś lesbijką?”, „ja Ci też coś pokażę” są nie na miejscu. Byłyby dobre, gdyby rozmawiali ze sobą już półgodziny i byli sobą seksualnie zafascynowani, a tego tu nie ma. Wtedy wychodzi to bardzo creepy.

Adept

ps. Obecnie  można obejrzeć wszystkie odcinki na   player.pl

 

 

 

 

 

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

43 komentarze
 1. Avatar
  Rocky

  Świetny program, szkoda tylko, że tylko jeden odcinek na tydzień 🙁 I dlaczego taki krótki, czuję niedosyt!

  13 marca 2017 at 14:17 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   ja też czuje niedosyt 🙂

   13 marca 2017 at 15:37 - Odpowiedź
 2. Avatar
  JABOL

  Jestem pod wrażeniem Marcin!!!! Mój ulubiony serial telewizyjny, pozdrowienia:)))))

  13 marca 2017 at 14:58 - Odpowiedź
 3. Avatar
  Selim

  Czy będą kolejne sezony?

  13 marca 2017 at 16:54 - Odpowiedź
 4. Avatar
  Seba

  Witam Możecie oglądnać 1 odcinek??Bo mi wyskakuje wykup dostęp.

  13 marca 2017 at 16:59 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   po kilku dniach mona obejrzec za darmo

   13 marca 2017 at 17:26 - Odpowiedź
 5. Avatar
  Seba

  Adept po kilka dniach a nie orientujesz sie kiedy to będzie możliwe???

  13 marca 2017 at 18:03 - Odpowiedź
 6. Avatar
  Marcin

  Jak sobie radzisz z hejtem, który w mniejszym lub większym stopniu spadł na Ciebie po emisji pierwszego odcinka?
  Niestety wiele osób od razu przykleiło Ci łatkę hochsztaplera, w ogóle nie zapoznając się z tym co robisz. Jest to trochę przygnębiające, że ludzie z góry oceniają wszystko, nawet jeśli tego nie znają… Łatwo jest się śmiać, a dużo trudniej jest to zrozumieć. Mam nadzieje, że masz na nich wszystkich wyjebane totalnie!!! Rób dalej swoje, bo robisz kawał dobrej roboty! Pozdrawiam.

  13 marca 2017 at 18:30 - Odpowiedź
 7. Avatar
  precell

  Widzieliście wpis na śmieciowym portalu Pudelek? Żal, ale dzięki takiemu podejściu większości mniejsza konkurencja na imprezach 😉

  13 marca 2017 at 20:02 - Odpowiedź
 8. Avatar
  Mariusz

  Jak dla mnie super robota, z miłą chęcią poznał bym chłopaków z Wrocławia, bo tez tu mieszkam i ruszył razem w miasto 🙂

  13 marca 2017 at 20:40 - Odpowiedź
  • Avatar
   Kamil

   Powiem Ci Mariusz, że też jestem z Wro i też chętnie bym ich poznał osobiście. Wsparcie dobrego winga zawsze mile widziane! Ciekawe czy Adept mógłby podrzucić jakiś kontakt. Jak nie to sami możemy się zgadać 😀

   13 marca 2017 at 22:12 - Odpowiedź
   • Avatar
    Mariusz

    Jestem za 😉 !

    17 marca 2017 at 10:35
   • Avatar
    Kamil

    Super! To napisz do mnie na kgk.gkg@o2.pl 🙂

    17 marca 2017 at 21:02
 9. Avatar
  Onyx

  Dla mnie Marcin jesteś Mistrzem,Guru i długo mógłbym wyliczać.Fajnie,że pomagasz takim kolesiom.Mi pomogłeś w inny sposób,zreszta już Tobie dziękowałem w mailu.Pozdrawiam.

  13 marca 2017 at 21:53 - Odpowiedź
 10. Avatar
  Prezesss

  Kawał dobrej roboty, ten program otworzy Ci wiele drzwi. Wyszło lepiej niż myślałem. Pozdrówka Mistrzu.

  13 marca 2017 at 23:41 - Odpowiedź
 11. Avatar
  Arek

  Jestem bardzo ciekaw Ich metamorfozy po programie.

  14 marca 2017 at 18:10 - Odpowiedź
 12. Avatar
  Konrad

  ale hejt na pudelku! 🙂 ale czego można się spodziewać po ludziach, którzy czytają takie „ambitne” portale 🙂

  15 marca 2017 at 01:24 - Odpowiedź
 13. Avatar
  marcin n

  Pozwolę sobie na recenzje programu.
  Oglądałem tylko drugi odcinek. Program do bólu poprawny politycznie jeśli chodzi o podryw, całkowite przeciwieństwo tego co tu piszesz na blogu. ale to jest specyfika tej stacji, szkoda że to nie jest program np na MTV gdzie jest np Warsaw Shore.
  W całym tym programie bardziej chodzi tu chyba o zrobienie z nieudaczników za jakich sami się uważają, gentelmenów.
  Twoja rola wydaje mi się w tym serialu marginalna, nie widzę tutaj chociaż części rad i smaczków jakich mogliby wysłuchać od ciebie. Brakowało mi tu wzmianek o czym i jak rozmawiać z kobietami, co chyba jest najważniejszą rzeczą w podrywie,
  prawda ? Plus za zajęcia z seksuolożką, na minus cała reszta np tańczenie to była jakaś porażka, nie wiem czego oni tam się nauczyli ale ja niczego. Kolejny minus to czas trwania programu, chyba z 20 minut to trwało, konsekwencją tego było pokazanie niektórych rzeczy dosyć pobieżnie np. tańca.
  Nadzieja w kolejnych odcinkach.
  Pozdrawiam

  15 marca 2017 at 22:31 - Odpowiedź
 14. Avatar
  pysiu

  Niestety na player w dalszym ciągu niema możliwości obejrzenia 1 odcinka za darmo, nie chcę wyjść na chytrego polaka wykłucającego się o pare złotych, ale jeżeli masz Marcin możliwość udostępnić 1 odcinek na np vimeo to byłbym bardzo wdzięczny

  16 marca 2017 at 10:01 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Nie mam mozliwosci udostpeniania. Obstawiam, ze za 1-2 dni juz bedzie mozna ogladac za free. Tam powinna byc informacja.

   16 marca 2017 at 10:54 - Odpowiedź
  • Avatar
   Greg

   Jest napisane że materiał będzie dostępny przez 1 dzień i ileś tam godzin, pewnie po upływie tego czasu, to nastąpi.

   16 marca 2017 at 18:06 - Odpowiedź
 15. Avatar
  Michał

  A oglądałeś „Chłopaków do wzięcia” na Polsacie? Myślisz że takich facetów którzy całe życie wychowywali się na kompletnej wichurze w jakiejś dziurze zabitej dechami, można nauczyć podrywu? Czy to już jest za duży hardcore? 😀

  17 marca 2017 at 15:10 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Nie oglądałem

   17 marca 2017 at 15:41 - Odpowiedź
   • Avatar
    Michał

    Obejrzyj sobie któryś odcinek, mi to kopara opadła, aż trudno uwierzyć, że ludzie tak żyją w dzisiejszych czasach i takie myślenie mają.

    18 marca 2017 at 20:43
 16. Avatar
  Marcin

  Adepcie Nasz,
  któryś jest wielki,
  święć się wartość Twoja,
  przyjdź mądrość Twoja,
  bądź dostępność Twoja,
  jako osobiście, tak i na odległość.
  Bloga naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
  i odpuść nam niewygodne pytania,
  jako i my odpuszczamy naszym natrętom,
  i nie wódź nas na debili uwodzenia, toksyczne kobiety ani związane z nimi następstwa,
  ale nas zbaw od nich.

  19 marca 2017 at 08:07 - Odpowiedź
 17. Avatar
  Stefan

  statystyka odcinka:

  4 minuty wstęp który dla widza zainteresowanego nic nie wnosi
  po 20-21 min. pojawia się blok reklamowy 7 min.
  punktualnie 7 min. przed końcem czasu ant. zaczyna się kolejny blok reklamowy.

  zatem 14 min reklam; 4 min. co było w poprzednim odcinku
  z wyznaczonych 45 min. około 25 min jest treści nowych, przy czym
  3-5min na antenie to wynik 60min. kręcenia w RL.

  to się nazywa rzetelność w tefałszyn 😀

  Dobrze, że chłopaki coś z tego osiągnęli.

  20 marca 2017 at 00:42 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   „to się nazywa rzetelność w tefałszyn ” Nie, tak jest w kazdej TV. Program ma 35 minut z czego reszta tak jak mowiles. Niestety. Ja też bym wolal, zeby odcinki byly godzinne.

   20 marca 2017 at 06:51 - Odpowiedź
 18. Avatar
  Tomek

  Witam.Panowie wiecie jak można to oglądnać już po emisji odcinka bo w tych co jest wyświetlany na live nie mam możliwości.

  20 marca 2017 at 16:21 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   na player.pl mozna, choc to troche dziwne. Bo mozna po wykupieniu abonamentu 9zl obejrzec aktualne odcinki, ale bez pierwszego. Nie wiem do końca jak to dziala.

   20 marca 2017 at 16:38 - Odpowiedź
 19. Avatar
  Marek

  Czy jest jakiekolwiek miejsce, gdzie można jeszcze zobaczyć 1 odcinek? Zapłacę za dostęp jeśli będzie trzeba, ale bardzo mi zależy, by obejrzeć serię od początku…

  20 marca 2017 at 20:25 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Może za kilka dni się pojawi na player.pl

   20 marca 2017 at 20:54 - Odpowiedź
 20. Avatar
  Tom

  Niektóre osoby narzekają, że jest wszystko ugrzecznione i w ogóle to nie jest to. Moim zdaniem nie ma co wyciągać pochopnych wniosków, bo mamy dopiero 2 odcinek i jestem przekonany, że prawdziwa petarda dopiero wejdzie 😀 Poza tym fajni goście i życzę im powodzenia oraz znalezienia tego szczęścia w życiu 😉

  20 marca 2017 at 22:38 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Ciekawostką jest to, że im mniej mi (i fanom PUA) się podoba odcinek, tym większą ma oglądalność 🙂 🙂

   20 marca 2017 at 23:43 - Odpowiedź
 21. Avatar
  Anonim

  Posiada ktoś nagranie z 1 odcinka? Na Player nawet po wykupieniu dostępu nie mogę go znaleźć.
  Pracuję nocki w Państwowej Straży Pożarnej i nie mam jak obejrzeć sobie na żywo. Z innych powodów ustawienie nagrywania w domu na konkretną godzinę też nie wchodzi w grę.
  Proszę Czytelników i Adepta o informację, gdzie znajdę odcinek 1 w całości do pobrania lub obejrzenia online.

  22 marca 2017 at 02:23 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Na razie go nie ma na playerze, pewnie w przyszlosci sie pojawi

   22 marca 2017 at 07:19 - Odpowiedź
 22. Avatar
  Prawiczek69

  Będzie szansa na następny sezon? Było by spoko, bo twój show jest ciekawie zrobiony lecz szkoda że taki krótki bo pół godz. to stanowczo za mało 🙁
  A jak wygląda oglądalność? Czy jeżeli jest duża to mogły by twoje odc. dłużej trwać(Jeśli oczywiście doszło by do 2 sezonu to warto bylo by zrobić dłusze odc żeby trwaly przynajmniej te 45 min)?
  Pozdrawiam

  24 marca 2017 at 21:56 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   ogladalnosc jest niezla, a czas trwania odcinkow niestety nie zalezy ode mnie. Bo trwały by po 3 godziny 🙂

   24 marca 2017 at 22:28 - Odpowiedź
 23. Avatar
  Sotapo

  Wczoraj oglądałem 3 odcinek na Player.pl. Może oglądałem nie jest dobrym słowem bo powtarzałem chyba 30x fragment od rozmów z dziewczynami do końca Twojego monologu po tych rozmowach.. Genialny odcinek, ten fragment, moim zdaniem.
  Natomiast: jedną z rzeczy która jest bardzo bardzo zauważalna w programie jest to parcie na dostanie nr od dziewczyny. Autentycznie wkurzyłem się jak widziałem Konrada który mówi do dziewczyny z prędkością turborakiety tak że ja mam problemy go zrozumieć, gra przed tą dziewczyną pewnego siebie, żąda nr (patrząc przy tym w niebo jakby szukał pierwszej gwiazdki która spełni jego marzenie) a gdy go dostaje wraca bujając się przy tym jak zawodnik MMA z 20letnim doświadczeniem.. Sam mówi że poczuł się jak kozak.. Mam nadzieję że to tylko tak na początek traktuje..

  27 marca 2017 at 08:47 - Odpowiedź
 24. Avatar
  rr

  Hej,
  Czytałem ten wpis na pudelku i newsweeku. Rany boskie…jak można pisać takie bzdury. Ta petycja to chyba jakiś żart. Cisze się bardzo, że kompletnie nie przejmujesz się takimi głupotami. Chociaż fakt, faktem widać, że program jest tak zrobiony, żeby być jak najbardziej poprawny politycznie.

  28 marca 2017 at 15:57 - Odpowiedź
 25. Avatar
  Tomek

  Witam. Panowie można gdzieś z neta ściągnac te odcinki???albo zobaczyć gratis

  7 kwietnia 2017 at 17:29 - Odpowiedź
 26. Avatar
  Agata

  Witam
  Szukając czegoś ciekawego do obejrzenia wpadłam na ten program, bodajże 3 odcinek. Dobra robota od razu mnie zaciekawił. Stwierdzam że powinno się robić tego typu programy a nie np chłopaki do wzięcia gdzie zwyczajnie robią kasę na oglądalności (i to nie małą) biednych ludzi którzy po prostu nie poradzili sobie w życiu i są pośmiewiskiem dla ludzi smutne. Życzę powodzenia! Jak nie w TV to na YT oglądalność na pewno będzie. Oczywiście mam nadzieję że również będzie program pt. Mistrzynie uwodzenia. 😉 Pozdrawiam

  7 kwietnia 2017 at 23:00 - Odpowiedź
 27. Avatar
  Daniel

  Wiadomo gdzie można obejrzeć całą serię? Na player.pl nie widzę żeby był.

  15 lipca 2017 at 22:01 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak Przestać być Prawiczkiem – Prawictwo i Stracenie Prawictwa

Witaj, wg ankiety co czwarty czytelnik mojego bloga jest prawiczkiem. Ja też nim kiedyś byłem, choć pewnie ciężko Ci w...

Zamknij