Mistrzowie Podrywu w TVN Style – Jak To się Wszystko Zaczęło?

Reality show „Mistrzowie podrywu”, z tym pomysłem w sierpniu 2016 odezwała się do mnie telewizja TVN STYLE i producent programów telewizyjnych QŹNIA TEAM. Byli świeżo po obejrzeniu filmu dokumentalnego „Uwodziciele” i tak ich zainteresował, że wpadli na pomysł zrobienia czegoś podobnego. Programu reality show dla TV.  Ja nie sądziłem, że ktokolwiek jeszcze pamięta o tym filmie, a tu taka niespodzianka 🙂 Ich idea była prosta. Prowadzący czyli ja będzie uczył kilku uczestników jak podrywać kobiety, jak stać się pewnym siebie facetem, dokonać swojej metamorfozy zewnętrznej i wewnętrznej.  Uczestnikami show „Mistrzowie podrywu” w założeniu mieli być mężczyźni single, którzy mają problemy w nawiązywaniu relacji damsko-męskich. W pierwszej chwili byłem sceptycznie nastawiony, ponieważ niespecjalnie chciałem się utożsamiać tylko ze zwykłym podrywem (a tak widzą to media mainstreamowe) oraz planowałem kilkumiesięczne wakacje w Azji. Ale ciekawość zwyciężyła. Spotkałem się z producentami oraz z  włodarzami TVN STYLE i program o roboczym tytule Mistrzowie podrywu dostał zielone światło 🙂

W listopadzie odbyły się w Warszawie castingi, aby wybrać uczestników. Tylko ode mnie zgłosiło się ponad 60 osób, a miejsc było 8. Ciągle zmieniały się koncepcje. Najpierw miało być dla mężczyzn i kobiet, miał być masaż tantryczny. Jednak w końcu zostali tylko faceci, a masaż musiał zniknąć.  Ale o tym już wiesz z moich newsletterów. O programie pisałem wtedy, że jest on dla mężczyzn, którzy chcą poznawać i rozwijać techniki nawiązywania relacji interpersonalnych, wraz z elementami flirtu i randek. Uczestnicy projektu zostaną poddani seriom szkoleń i przejdą swoistą metamorfozę wyglądu i osobowości pod okiem profesjonalnych specjalistów. Będzie to po części szkolenie z uwodzenia, ale bardziej pod kątem wewnętrznej transformacji pewności siebie, atrakcyjności, nauki rozmowy z kobietą. Tyle było wiadomo do końcówki stycznia 2017.

O czym będzie program „Mistrzowie podrywu”?

Mamy już luty 2017  (7 marca w TVN STYLE emisja pierwszego odcinka). Jestem właśnie świeżo po zakończeniu zdjęć do programu „Mistrzowie Podrywu”.  Co mogę o nim powiedzieć? Takiego programu jeszcze nie było. W jakimś małym stopniu przypomina on fabularnie film „Uwodziciele”. Z tym, że w uwodzicielach było nagrywane szkolenie z uwodzenia. Tutaj nacisk był większy na przemianę uczestników na wielu poziomach.  Transformacja wyglądu, pewności siebie, usuwania problemów z dzieciństwa, nauka tańca, ćwiczenia randkowe, podryw. Były zadania na przełamanie swoich kompleksów, wstydów i nieśmiałości. Ćwiczenia z kobietami i ćwiczenia na sucho w parach. Budowanie odporności na  opinię innych ludzi. Mistrzowie podrywu musieli się przeistoczyć z facetów po przejściach, w mężczyzn cieszących się życiem.Jeden artykuł to za mało, żeby to opisać. Jak zacznie się emisja w TV, to co tydzień będę brał omawiał odcinek na blogu.
To co mnie zaskoczyło pozytywnie, to chęci chłopaków do działania. Ich entuzjazm do działania w terenie. Po zajęciach,  oni sami z siebie jeszcze biegli na godzinę do centrum handlowego poznać dziewczyny. Myślałem, że będą przytłoczeni atmosferą planu, kamerami. Ale Mistrzowie Podrywu szybko się oswoili i zaczęli dawać z siebie wszystko. To zupełnie inne od typowych zachowań ludzi w internecie. Non stop marudzących, narzekających i robiących co tylko się da, żeby nie zagadać do dziewczyny, tylko czytać teorie.
Przed programem dostałem kilka wiadomości z pytaniami czy program zdradzi jakieś tajemnice PUA, sekrety uwodzenia, przez co podryw miałby stać się powszechnie znany i techniki uwodzenia „stracą moc”? Nie 🙂  Nie ma takich obaw. W programie rzadko padają słowa i terminy PUA, TV jest skoncentrowana na pokazaniu przemiany uczestników niż na uczeniu konkretnych technik podrywu. Więc nie bój się, że stracisz swoją „przewagę” 🙂
 mistrzowie podrywu

Kim są bohaterowie programu „Mistrzowie podrywu”?

 Każdy z nich jest inny. Zobaczysz ich już w pierwszym odcinku. Od 28 stycznia przez 12 dni, codziennie wykonywaliśmy zadania, ćwiczyliśmy pewność siebie, rozmowy z kobietami. Chłopaki dokonali olbrzymiej pracy nad sobą, a efekty zobaczysz już niedługo 🙂

Adept

 ps.  Oto relacja z pierwszego odcinka:
Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

11 komentarzy
 1. Avatar
  stas

  Super że się pojawisz w mediach
  Cieszę się że szara masa wkońcu będzie mogła zobaczyć w TV prawdziwego speca od tych spraw
  Tylko nie zaniedbuj przez to swoich wiernych czytelników!

  13 lutego 2017 at 20:01 - Odpowiedź
 2. Avatar
  I like girls

  Adept, jak będziesz omawiał każdy z odcinków będzie super, bo nie mam TVN Style… : )

  16 lutego 2017 at 14:07 - Odpowiedź
 3. Avatar
  Robert

  Hahahha , no nieźle adpet nieźle ciekawe ile januszy uwodzenia , katolików itd wejdzie na twój blog po emisji ;D , ja na pewno obejrze premierowy odcinek pozdrawiam

  16 lutego 2017 at 21:35 - Odpowiedź
 4. Avatar
  Eustachy

  Właśnie zauważyłem, że jest artykuł o Twoim programie na WP i założona jest petycja o jego zdjęcie z anteny, bo promuje „kulturę gwałtu”. Nie wiem, czy się śmiać, czy płakać. Ludzie totalnie nie kumają o co chodzi w uwodzeniu i dynamice relacji damsko-męskich. Pod artykułem oczywiście pełno komentarzy babeczek typu „ja w życiu nie nabrałabym się na te sztuczki” i facetów „pewnie tylko głupie małolaty na to lecą”. Ech… przynajmniej z drugiej strony, jak reszta społeczeństwa jest niekumata, to daje nam przewagę 🙂

  24 lutego 2017 at 18:41 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Tak, czytałem wszystkie tego typu newsy od kilku dni. Strach wyjść na ulicę 😉 😉 a tak serio, to feministki z tej akcji pokazują, że nic tak naprawdę nie rozumieją. Są zaślepione nienawiścią, do czegoś o czym nie mają żadnego pojęcia. Gdyby to były czasy średniowiecza, to one były inkwizytorami.

   24 lutego 2017 at 18:44 - Odpowiedź
   • Avatar
    Eustachy

    Z komentarzy feministek można wywnioskować, że w sumie to uwodziciel niewiele się różni od gwałciciela 😀 A jak wychodzisz na ulicę, to może w jakiejś peruce, czy coś. Szkoda by było jakby się te wariatki dopadły, a lubię Twojego bloga :p

    24 lutego 2017 at 19:13
 5. Avatar
  Marcin

  Po jakim czasie lub ilości samych nieudanych podejść, mimo przestudiowania wszystkich Twoich materiałów, należy zaprzestać uznając, że to nie ma sensu?

  7 marca 2017 at 22:22 - Odpowiedź
 6. Avatar
  Marcin

  Jaki odsetek dziewczyn całkowicie odrzuca możliwość poznania kogoś w miejscu publicznym, typu ulica czy galeria handlowa?

  9 marca 2017 at 04:21 - Odpowiedź
 7. Avatar
  Marcin

  – Jaki odsetek dziewczyn wyznaje zasadę nierozmawiania z nieznajomymi i/lub jest całkowicie zamknięta na nowe znajomości?
  – Czy przed przystąpieniem do działania powinienem zgolić zarost?
  – Co jej odpowiedzieć, jeśli zapyta się mnie, czy ją podrywam?

  10 marca 2017 at 05:28 - Odpowiedź
 8. Avatar
  Marcin

  TVN Style jest kanałem kobiecym, a ten program jest raczej dla facetów, więc nasuwa się pytanie „po jaką cholerę dziewczyny mają go oglądać?”. Jeśli już, to żeby dowiedzieć się czegoś o męskiej psychice.

  11 marca 2017 at 04:12 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   WIdzisz jak ladnie sam sobie odpowiadasz ? 🙂

   11 marca 2017 at 07:18 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Przeczytaj poprzedni wpis:
Czego Jezus, ani Mahomet Nie Nauczą Cię o Idealnej Pierwszej Randce cz. 2

Po ostatnim wpisie na temat randek "Czego Jezus ani Budda Nie Powiedzą Ci o Randkach cz.1" pojawiło się kilka pytań....

Zamknij