Uwodzenie w Hollywod cz.2 – Okiem Adepta [VIDEO]

Witaj, dziś druga część moich analiz filmowych. Pod lupę wziąłem jedną scenę „Czarownice z Eastwick”, w której J. Nicholson uwodzi Cher, przechodząc od zaintrygowania, przez wkurzenie aż w końcu do seksu. Przyjrzyj się tej scenie dokładnie, zobaczysz dość ciekawy schemat zmiany emocji u kobiety. Zobacz jak mężczyzna zdecydowany, pewny siebie, nie bojący się urażenia kobiety, zdenerwowania jej, czy wręcz wkurzenia, osiąga to co chce. Bardzo często kluczem do sukcesu z kobietą, jest śmiałe czy zuchwałe postępowanie i nie przejmowanie się tym co ona sobie pomyśli.

Nadmierne przejmowanie się tym jakie wywrzesz na niej wrażenie, czy jej zaimponujesz lub czy ona Cię zaakceptuje (początkujący wręcz mają obsesję na tym punkcie)  jest bardzo często przyczyną klęski.  Na końcu dodałem analizę dwóch krótkich scenek z serialu „Person of interest” i filmu „Psy”. Zapraszam

Co do sceny z filmu „Psy”, być może taki humor śmieszy facetów, ale uwierz mi, dla kobiet często ma on posmak makabry. Kobiety często mają do czynienia z zakochanymi prześladowcami. Wystają oni pod ich domami, śledzą je, czasem napadają, nękają telefonami i niszczą im życie. To nie jest zabawne. Kiedyś napisałem artykuł na ten temat „Jak pozbyć się prześladowcy”

 

A tu masz kolejny filmik i kolejne analizy czyli  „Podryw w Warsaw Shore i Seksualne Testy – okiem Adepta cz.3”

 

pozdrawiam
Adept

ps.  pierwsza część analiz filmowych jest TUTAJ.

 

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

7 komentarzy
 1. Avatar
  Shinshard

  Sugerowałbym rozwinięcie tej myśli, według której nie należy się przejmować tym, co kobieta sobie pomyśli, bo znajdą się tacy, którzy po przeczytaniu tego typu porady zaczną przy kobietach głosno pierdzieć, ubierać się i wyglądać byle jak, paplać wszystko co ślina na język przyniesie ( w tym chwalenie się zdradą) wysyłać nieznajomym laskom zdjęcia kutasa i robić inne głupie rzeczy „no bo przecież nie jest ważne, co ona sobie pomyśli”. Zresztą gdyby uwodzenie było takie proste i sprowadzało się do nieprzejmowania się, to cała reszta poradników byłaby zbędna. A czytając chociażby porady dotyczące historii opowiadanych kobiecie naprawdę można się przerazić, w jak prosty sposób można w pozornie neutralnej opowieści przez przypadek zademonstrować niską wartość albo inne nieatrakcyjne cechy. Więc to co sobie pomyślą kobiety jest ważne (skoro należy uważnie przemyśleć historie, które się im opowiada) czy nie jest (skoro nie należy się tym przejmować)?

  2 listopada 2015 at 17:55 - Odpowiedź
 2. Avatar
  Paweł

  Wytłumacz prosze Adept, po co i dlaczego kobiety własnie tak obrażają jego na tym filmie tak samo mówiłeś że Tobie też tak mówią przed seksem? Jaki to ma cel w tym gdy kobieta mówi do faceta że głupi,nie interesujący , że śmierdzi itd ? Po co to mówią?

  2 listopada 2015 at 22:48 - Odpowiedź
 3. Avatar
  Markus

  To pytanie Pawła jest bardzo ciekawe i ważne,.. z tego co wiem one móiwą te rzeczy aby testować nasze reakcje i pewność siebie,.. i odporność na takie gadanie,..

  4 listopada 2015 at 10:39 - Odpowiedź
 4. Avatar
  Mario P.

  Ja mam stalkerke co robić?

  5 listopada 2015 at 18:18 - Odpowiedź
 5. Avatar
  PRAWDZIWY

  YO

  6 listopada 2015 at 20:46 - Odpowiedź
 6. Avatar
  jurek

  marcin ten film nicholsem to nie na nasze dziewczyny

  8 listopada 2015 at 19:26 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Przeczytaj poprzedni wpis:
[VIDEO] Adept vs Uwodzenie w Hollywood cz.1

Witaj,  nudziło mi się, więc wziąłem na warsztat uwodzenie w Hollywood :) Wybrałem kilka filmów z mojej kolekcji i przeanalizowałem...

Zamknij