[VIDEO] Podryw Trybsona vs Eliza Warsaw Shore – Uwodzicielska Analiza cz. 10

Witaj w święta, jeśli się nudzisz to mam dla Ciebie interesujący przypadek. W reality show „Warsaw Shore Ekipa z Warszawy” znalazłem ciekawy (z punktu widzenia psychologii uwodzenia)  przypadek podrywu: Eliza Warsaw Shore vs  Trybson.

Jeśli nie oglądałeś tego w TV to nie szkodzi, pokaże Ci w skrócie o co chodzi. Wybrałem dla Ciebie sceny, w których  widać gołym okiem jak Eliza zmienia nastawienie do Trybsona wskutek jego demonstracji wyższej wartości (DHV). Eliza z Warsaw Shore kreuje się tutaj na stereotypową seksowną blondynkę. Pod wpływem tego co robi Trybson, Eliza zaczyna być wieczorem napalona na niego i testuje go seksualnie. Zobaczysz jak Trybson nie zdaje testu i nie dochodzi do seksu w wc, a wystarczyłoby aby trochę inaczej pokierował tą sytuacją i Eliza poszła by na całość (w filmie powiem  Ci co powinien zrobić – jak zmienić jej dowcipną przynętę/propozycję seksu w prawdziwy seks).  Wielu moich czytelników zadaje mi to pytanie – „czy kobieta, która flirtuje z dwoma facetami naraz, (tak jak Eliza z Warsaw Shore)  może być dobrym materiałem na stałą dziewczynę?”. Odpowiedź znajdziesz na końcu tego VIDEO.

Adept

UPDATE.  Tak jak obiecałem – w drugi dzień świąt ostatnie  VIDEO z podrywu w „Warsaw Shore Ekipa z Warszawy”. Kliknij obrazek poniżej, aby obejrzeć VIDEO.

mtvws

ps.2 Eliza Warsaw Shore i Trybson po programie stali się parą, więc w sumie to i tak dobrze się wszystko skończyło.

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

2 komentarze
  1. Avatar
    Piotr

    Fajna analiza Adept. Słuchając jej pomyślałem może o jakimś materiale, który skupia się wyłącznie na przeprowadzaniu dziewczyny z jednej fazy do drugiej, np. z myślenia o związku do bardziej luźnego życia. Mam różne Twoje materiały i pewno z nich da się wyczytać takie informacje, ale myślałem o czymś co jest wyłącznie poświęcone temu zagadnieniu, czyli przykładowo nie sam temat jak tworzyć otwarty związek, ale samo zmienianie nastawienia dziewczyny z szukania stałego związku do satysfakcji z bardziej otwartych relacji.

    1 lutego 2016 at 21:26 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"