5 Twarzy Desperacji cz.2

Witam Cię w kolejnym odcinku…


Dla przypomnienia –  mentalność niedostatku sprawia, że przypisujesz kobiecie cechy, których nie posiada („ona jest taka cudowna… NIGDY już nie spotkam tak cudownej kobiety, to jedna na milion!!”). Dostrzegasz w kobiecie coś pozytywnego i znacznie to wyolbrzymiasz, a negatywy ignorujesz. A potem dzieje się tak, że… nie możesz normalnie funkcjonować, bo myślisz tylko o niej.  I jesteś potrzebujący, zdesperowany.

 

Dziś opowiem Ci jak zdesperowane podejście ma wpływ na związki z kobietami i szukanie kobiety do związku.

 

Większość facetów szuka swojej przyszłej partnerki, dziewczyny czy przyszłej żony wyłącznie w pracy, kręgu znajomych lub na internetowych randkach. Więc jeśli ty też tylko w taki sposób działasz to niestety, ale wybór masz mocno nieograniczony.  W pracy bywa różnie (często jest większość facetów). W kółku znajomych? Sam wiesz jak jest…  W internecie też różnie bywa, dziewczyny są oblegane i są ograniczone sposoby dotarcia do dziewczyny.  Dlatego większość facetów żyje w niedostatku. Jeśli masz do wyboru kilka kobiet z których może jedna Ci się podoba, to jesteś skazany na ŁUT SZCZĘŚCIA.

 

I jak zaczynasz poznawać którąkolwiek z nich, to Twój umysł z braku REALNEGO wyboru zaczyna doszukiwać się OZNAK ZAINTERESOWANIA u dziewczyny, widząc je tam gdzie ich nie ma (ona jest po prostu uprzejma). To szybka droga do stalkingu. Facet dostaje bzika na punkcie dziewczyny (to ta jedna jedyna!!!)  i zmienia się w nękacza.  Żyjąc w niedostatku (emocjonalnym i seksualnym) wyolbrzymiasz garstkę cech pozytywnych w dziewczynie, przymykasz oko na masę negatywnych i WYDAJE Ci się , że to ta jedyna. Bo nie ma innej na horyzoncie. I długo nie będzie.

 

Bywa, że dziewczyna jest trochę zainteresowana, może nawet zacznie się  z Tobą umawiać. Żyjąc w niedostatku chcesz nieba dziewczynie przychylić.Bo myślisz, że to o to chodzi. Że zaimponujesz tym dziewczynie. Zaimponujesz tym jak się o nią troszczysz. Bo gdzieś przeczytałeś, że kobiety chcą mieć troskliwego faceta.

A tu się okazuje, że Ty robisz dla niej wszystko , a ona… ?

 

A ona nie jest zbytnio zaangażowana w waszym związku, na jakimś poziomie jej chemia nie jest zbyt duża.

Jak to zmienić (uratować)  to temat na osobny artykuł.

 

A my zamiast leczyć chorobę, postarajmy się jej zapobiec 🙂

 

Załóżmy, że zacząłeś robić te okropne rzeczy czyli wychodzić i podrywać nieznajome kobiety.  Twoja sytuacja się zmienia, bo zaczynasz pomału MIEĆ WYBÓR.

Wiele dziewczyn Cię olewa na początku, ale potem zaczynają się pojawiać pierwsze  sukcesy.

 

Wcześniej, gdy Twoja dziewczyna chciała z Tobą zerwać, to byś błagał ją, aby tego nie robiła. Może nawet tak robiłeś?

Teraz byś jej wysłuchał, ale nie próbowałbyś jej zatrzymać na siłę jak kanarka w złotej klatce.  Takie podejście sprawia, że czasem kobieta sama zmieni zdanie i nie będzie chciała odejść. Ale nawet jeśli by się uparła, to ty się tym ZA BARDZO nie przejmiesz. Bo będziesz miał inne kobiety w zapasie.

 

Myślisz, ze to okropne , manipulacyjne i niegodne Ciebie ? Może masz rację…  Ale piękne kobiety ROBIĄ TAK CAŁY CZAS. MAJĄ DOKŁADNIE TAKIE PODEJŚCIE. Jeśli uczyć się aspektów uwodzenia od kobiet, to DOKŁADNIE TEGO!!

 

Myślę, że 2/3 czy 3/4 technik uwodzenia wzięło się tak naprawdę z modelowania zachowań atrakcyjnych i pożądanych kobiet 🙂

 

Być może ona teraz z Tobą zostanie, bo wyczuje że jest w Tobie siła, męskość i…  powodzenie u innych kobiet. Taki obrót spraw możliwy jest wyłącznie po wejściu w dostatek z kobietami. A dostatek bierze się z wychodzenia i poznawania nowych kobiet.  Żadna kobieta nie powie Ci, że pociąga ją facet, który ma harem i jest singlem otoczonym wieloma kobietami. Ale prawie każda emocjonalnie na to zareaguje.

 

Tak jak każda kobieta powie, że „ona nie leci na kasę”. Ale emocje jej w jakimś sensie zareagują na faceta z kasą. To nie znaczy, że się z nim od razu prześpi, ale na pewno jej uwaga będzie na niego zwrócona. Są na to duże szanse. Mimo, że ona prawie nigdy się do tego nie przyzna.

 

Dla tych moich czytelników, którzy w tym momencie zapłakali i pomyśleli „Adept, ty kłamliwy złamasie!! Mówiłeś, że kobiety nie lecą na kasę! Okłamałeś mnie ! Rozbudziłeś nadzieje i je zniszczyłeś! Obyś zdechł!” mówię: wyluzuj 🙂

 

To, że ona zwróci uwagę na faceta, nie oznacza że Cię zostawi i poleci na niego. Albo, że żadna kobieta już nie leci na faceta z małą kasą. Spokojnie. Są sposoby , żeby to wykorzystać na swoją korzyść.

 

Może na początek Cię przerażać myśl zagadania do obcej dziewczyny w dzień („co jej powiedzieć? jak rozmawiać dalej?  a co jeśli nie będę miał tematów do rozmowy?).  Może ta myśl wywoływać w Tobie popłoch. Kobietom wydaje się, że każdy facet jest pewny siebie i wyluzowany… Bo każdy, z którym spała, taki właśnie był w jej oczach. Nie jest świadoma ilu innych chciało podejść, ale nie przełamało strachu. A prawda jest taka, że typowi faceci bardzo się stresują na myśl o podejściu do nieznajomej dziewczyny, która im się podoba.

 

No, ale Ty w końcu pokonasz przeszkody początkowe i zaczną pojawiać się w Twoim życiu (i w łóżku) nowe kobiety.

Będziesz sypiał z nowymi i chodził na randki z poprzednimi. Zaczniesz mieć przygody, o których wcześniej nawet nie śniłeś. Im częściej będziesz znajdował się w towarzystwie pięknych dziewczyn, tym bardziej się do nich przyzwyczaisz i będzie to dla Ciebie normalne. Kiedyś na myśl, aby powiedzieć  super lasce „Hej, do nogi :-)” pomyślałbyś „O w mordę!! To nie możliwe !!”. Teraz będzie to dla Ciebie flirt.

 

Gdy zaczniesz rozmawiać z najpiękniejszymi kobietami to ze zdziwieniem zauważysz, że…

1. Twoja super pewność siebie jest jakby nieco mniejsza,

2. One nie reagują tak świetnie tylko na samą pewność siebie. Bo piękne dziewczyny miały już wcześniej do czynienia z fajnymi, wyluzowanymi i pewnymi siebie kolesiami (może bogatymi, może przystojnymi itp.). I wtedy zaczniesz szukać sposobu na te najładniejsze.

 

Zauważysz, że pieniądze wcale ich tak nie kręcą jak Ci się kiedyś wydawało, BO ONE MAJĄ ICH MASĘ, od każdego innego pewnego siebie kolesia.
Zauważysz, że te piękne kobiety szukają czegoś wyjątkowego, unikalnego. Ok, wszystkie kobiety tego szukają. Ale te najpiękniejsze mają o niebo większy wybór.

 

Wróćmy do głównego tematu…

Zauważysz, że dziewczyny, które rozstały się z facetem, są BARDZO aktywnymi singielkami. Dużo dzieje się w ich życiu seksualnym. Te grzeczne zdawałoby się kobiety często dymają się z różnymi facetami. O zgrozo – bez miłości! Jak to możliwe ? 😉

 

Przecież każda kobieta mówi, że ona bez miłości nie mogła by się przespać z facetem!!

Więc jak to możliwe? Myśli sobie początkujący…

Gdy zaczynasz umawiać  się z ładną dziewczyną,  to nigdy nie wiesz, czy ona nie ma kogoś poza tobą. Mówi się, że każdą ładną dziewczynę ktoś posuwa. Nawet jeśli ona wydaje się PRAWDZIWĄ singielką, TO może mieć (i ma) sekretnego kochanka, byłego „od seksu itp. Kobiety, tak samo jak mężczyźni, często muszą się wyszaleć i zregenerować po związku.

 

Ja muszę często się regenerować 😉

 

Dlatego wstrzymuj się z romantycznymi wyznaniami miłości, bo tylko ją wystraszysz. To wygląda fajnie na filmie i w Harlekinach.

 

Powiedzmy, że  jednak w końcu trafiasz na kobietę, z którą wyobrażasz sobie przyszłość.

 

Ona Cię pociąga intelektualnie i fizycznie. Pojawi się myśl, że chcesz sypiać tylko z nią, bo reszta dziewczyn cię denerwuje. Z nią możesz świetnie i inspirująco rozmawiać,  seks jest super.  Dziewczyna widzi, że nie ma w Tobie niedostatku  i niełatwo było cię zdobyć, bo BYŁY KONKURENTKI. Wiesz,  że Twoja kobieta odrzuciła w swoim życiu setki lepszych zdawałoby się facetów. Przystojniejszych, bogatszych, a jednak ona wybrała Ciebie.

 

Ona wie, że jesteś facetem z jajami i ją lubisz. Wie, że chcesz ją naprawdę bliżej poznać (a nie tylko zgłębić jej cipkę) i regularnie się spotykać. Wiesz jak stymulować ją, żeby sama od siebie też inwestowała w związek. Nawet jeśli była wcześniej trochę małą „pijawką”, to ty to umiesz zmienić.  I jest świetnie.

 

Możesz też inaczej – ciągle jesteś wredny, dymasz ją, poniżasz,  aż ona sama na kolanach i ze łzami w oczach będzie cię prosić o związek i miłość. Czasem da się i tak.

 

Kiedyś byłeś żałosnym frajerem, który płakał na samą myśl, że ona odejdzie. Teraz już nie reagujesz na jej fochy. Nie boisz się stracić tę  dziewczynę, bo wiesz że możesz znaleźć inną.  I masz to czego nie ma 97% facetów. Masz wybór.

 

Dziewczyna, z którą się zwiążesz na życie może nie być najładniejszą i najdzikszą panną, z jaką spałeś, ale nie ma to znaczenia, bo ważniejsze jest to, co was łączy czyli chemia, dobry seks i chęć bycia razem.

C.D.N.

 

ps. mała dygresja…

 

Kończąc drugą część tego serialu  wspomnę jeszcze o kwestii wydawania pieniędzy na dziewczynę. Wielu facetów wydaje kasę (czasem naprawdę dużą) na dziewczyny, aby TYLKO zatrzymać je przy sobie. Inni nie wydają nic.

Ten temat jest dla wielu początkujących niezbyt zrozumiały.  Chodzi w uwodzeniu o to, aby kobietę kręciło w TOBIE TO JAKI JESTEŚ  i jak ONA SIĘ CZUJE przy Tobie, a nie o zasobność  Twojego portfela. Możesz spokojnie  wydawać na dziewczynę pieniądze, pod warunkiem, że jest chemia i macie za sobą seks. Bo wtedy kobietę pociąga w Tobie Twoja osobowość, a nie portfel. Na początek więc nie szastaj pieniędzmi przed jej oczami, żebyś nie wpadł w szufladkę „bankomat”.

 

Zapraszam do lektury trzeciej części :

https://www.uwodzenie.org/5-twarzy-desperacji-cz-3/

 

 

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

5 komentarzy
 1. Avatar
  Lukasz

  Elegancko 😉

  6 marca 2014 at 10:18 - Odpowiedź
 2. Avatar
  Piotr

  Swietny artykul .
  ps. widzial ktos film „kocha lubi szanuje ” mysle ze idealnie pasuje do tematu uwodzenia.

  8 marca 2014 at 09:12 - Odpowiedź
  • Avatar
   Blizzard

   Dokładnie. W tym filmie świetnie podrywacza gra Ryana Gosling, choć sama puenta filmu jest dosyć antypickupowa.

   11 marca 2014 at 11:20 - Odpowiedź
 3. Avatar

  Czytam i czytam, po raz kolejny z resztą. Dalej jestem pod wrażeniem Twoich artykułów, i rozwoju.

  I muszę coś dopowiedzieć.

  Czytałem świetne książki na temat depresji/psychologii. Autorzy z różnych stron podchodzili właśnie do tematu desperacji i muszę tutaj koniecznie wtrącić tezy, które się dość mocno potwierdzają. W wielkim skrócie:

  Jeśli ktoś nie był wystarczająco fizycznie i emocjonalnie dofinansowany w czasie rozwoju, to później tego fizycznego, emocjonalnego ciepła desperacko poszukuje na zewnątrz wśród kobiet/facetów w wieku dorosłym.

  Taka myśl przewodnia, jednak wniosek nie jest zły. Trzeba pozapierdalać mimo wszystko nad Sobą, i dzięki ludziom, którzy otwarcie o tym mówią i pomagają w końcu można dotrzeć do Pewności Siebie.

  Najważniejsze książki to: depresja i ciało – Lowen, oraz toksyczne namiętności – susan forward

  20 kwietnia 2014 at 00:32 - Odpowiedź
 4. Avatar
  Radosław

  Niekoniecznie tak jest, że jak masz wybór wśród kobiet to nie będziesz płakał jak dziewczyna cię zostawi. Bo to z nią masz to połączenie, tę więź, piękne wspomnienia i z nią wiązałeś swoją przyszłość. Przed związkiem miałeś relacje z mega seksownymi, zrobionymi dziewczynami, a teraz nie masz ochoty na takie patrzeć i chcesz z powrotem swoją zwykłą, mądrą, uroczą dziewczynę i beczysz jak zdesperowana pizda, i kupujesz jobk, ale chuja ci to da bo i tak będziesz pisał do niej zdesperowane smsy zamiast słuchać Adepta.

  4 kwietnia 2019 at 23:00 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"