(AUDIO) Brutalna Prawda o Kobietach – Przykład Rozmowy z Anną – Psych. Kobiet cz. 15

Witaj, kilka dni temu pokazałem Ci zabawną rozmowę z Marysią (możesz ją zobaczyć TUTAJ).  Dziś druga część z mojego dawnego pamiętnika (2010). To nagranie pokaże Ci jak płynne są kobiece emocje, jak zmieniają się pod wpływem tego co robię z kobietą.

Zobaczysz (usłyszysz)  jak w jednej chwili kobieta na mnie marudzi, w drugiej chwili się śmieje, a w trzeciej jest rozpalona i gotowa do seksu. W jednej chwili ona narzeka, że ja chcę ją tylko seksu, a nie do związku, i że nie ma między nami „więzi emocjonalnej”.  A potem pod wpływem klapsów (1:07) wychodzi na wierzch to, co jej chodzi po głowie. To IDEALNY przykład na zrozumienie kobiecych emocji w rozmowie. Zwróć uwagę na przeskoki emocji między jej logicznym poziomem płytkich, „społecznych” przekonań KONTRA dzikich i seksualnych emocji. To wszystko pod wpływem tego co robię i mówię. Najpierw ona mówi o swoich przekonaniach, a potem pod wpływem emocji przeskakuje w stronę seksualną. Ja się od niej odganiam, a ona gryzie mnie w tyłek (1:45).  Zwróć uwagę na droczenie  (2:30), klapsy, pocałunki i mizianie. Zobacz jak ona się cieszy i śmieje z droczenia, mówi  zabawnie „Ty pieprzony palancie!” (4:40)”. Potem jak pobudzam jej uległość i mówię  „Czyją jesteś suką?”, to ona mówi „Twoją”.

„Rozpustna się stanę przy Tobie”, zobacz jak ją nazywam „ździrą”, a ona się z tego cieszy. O to ukryta prawda o kobietach. Ja ją silnie dotykam, nazywam suką, a ona chichocze. I jest szczęśliwa.

„Nie mogę patrzeć na Ciebie  :)” (7:20)

„Stęskniłeś się za mną trochę? Nie :)”

„Podobam Ci się tylko do seksu! Tak” (13:20)

„to kiedy mnie zaprosisz do kina?” 16:50

„Laska w basenie też była by dobra” 17:00

 

Uwaga na wulgaryzmy! Nie puszczaj tego nagrania mamie, koleżankom, a tym bardziej dziewczynie. Ono jest dla Ciebie czytelniku ode mnie.

Rozmowa z Anną (30), urzędniczką wyższego szczebla.

Adept

ps. jeśli jesteś początkującym, to nagranie może Ci nieźle namieszać w głowie. To dodatek do poradnika Potężna Pewność Siebie 2.

 

 

 

 

 

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

13 komentarzy
 1. Avatar
  Hary

  Dzięki Adept, to jest cholernie wartościowe

  18 kwietnia 2017 at 13:04 - Odpowiedź
 2. Avatar
  Tomex UWO

  Można co prawda bawić się emocjami tak jak w nagraniu ale dopiero wtedy, gdy zbuduje się odpowiednio duże zainteresowanie u dziewczyny lub ma się wątek seksualny już za sobą.

  Brak sukcesów z kobietami bierze się już podczas samej rozmowy z kobietą. Można zyskać kilka punktów, podczas udanego podejścia do dziewczyny i zagadania do niej, tutaj zadziała element zaskoczenia. Wiele błędów wynika jednak ze złego prowadzenia rozmowy, brak elementów push-n-pull, kalibracji, droczenia się a także nudne historie prowadzą do „Mam chłopaka” lub flejków.

  Mógłbyś zrobić raport co należy robić w odpowiedniej kolejności, coś jak skrypt z uwodzenia dla osób, które nie umieją opowiadać historii, nie umieją się droczyć i nie znają tylu erotycznych kawałów jak Ty :). Każdy facet jest inny, nieśmiały informatyk nie rzuci się z tekstem do dziewczyny „Hej suko, mam długiego penisa, chcesz zobaczyć?” Zostanie odebrany jak wariat lub zboczeniec. Co innego jak tym samym tekstem rzuci samiec Alpha, kobieta mu ulegnie pod wpływem emocji i odbierze to jako sprośny dowcip pod warunkiem, że facet umiejętnie balansuje między stanem emocjonalnym. Daje i odbiera, dodatkowo jest tajemniczy, skłaniając ją do zaangażowania w relację.

  18 kwietnia 2017 at 19:00 - Odpowiedź
 3. Avatar
  Stas

  To jest niesamowite że nawet w tak rozpustnej chwili myślałeś o Nas

  18 kwietnia 2017 at 19:18 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Czego się nie robi dla czytelników 🙂

   18 kwietnia 2017 at 19:29 - Odpowiedź
 4. Avatar
  jxl

  14:14 – Nie masz zadnych zasad kompletnie!

  Adept no jak możesz być takim wrednym draniem :D! Good job :)!

  18 kwietnia 2017 at 21:24 - Odpowiedź
 5. Avatar
  Marcin

  Takiej rozmowy nie możesz raczej przeprowadzać z dziewczyną którą poznajesz. Masz jakąś rzeczywistą rozmowę z nowo poznawaną dziewczyną np poprzez internet?

  19 kwietnia 2017 at 09:40 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Oczywiście ze nie możesz tak rozmawiać z dziewczyną, którą dopiero poznajesz. To jest inny kontekst. Takie moje rozmowy o które pytasz są w poradnikach m.in. http://www.Uwodzenie.org/1randka

   19 kwietnia 2017 at 11:27 - Odpowiedź
 6. Avatar
  AB

  Świetny materiał Adepcie! Słychać dobrą zabawę, a w słowach wręcz przeciwnie 🙂

  19 kwietnia 2017 at 19:02 - Odpowiedź
 7. Avatar
  bartek

  Adept czekamy na live stream nastepnym razem. 😉

  21 kwietnia 2017 at 22:40 - Odpowiedź
 8. Avatar
  Kerd

  Adept, mam pytanie techniczne. Czy jakoś dodatkowo wyciszałeś swoja sypialnie?

  22 kwietnia 2017 at 21:54 - Odpowiedź
 9. Avatar
  dsa

  Moim zdaniem Adept chce w tym filmie pokazać :
  A) kobiety same nie widzą co i dlaczego robią
  -chce kogoś z kim pójdzie na basen a tutaj tylko sex
  -chce uczucia a tutaj sex
  -chce miłęgo traktowania a tutaj brzydkie testy
  b) ciekawy wątek z tym guziczkiem co pokazuje, ze kobieta zawsze sama wytłumaczy sobie dlaczego z tobą jest . Inaczej niż facet ;…

  22 marca 2018 at 21:25 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"