[Dla Kobiet] Przyciągasz Samych Dupków ? Oto Jak Przyciągnąć do Siebie Drugą Połówkę

Przez ostatnie 10 lat, od  czytelniczek bloga (jest ich ok. 10-15%) dostaję pytanie „Marcin, dlaczego ja ciągle przyciągam do siebie samych dupków?”. Odpowiedź jest banalnie prosta – bo taki masz podstawowy wzorzec męski w swojej podświadomości. Musisz sprawdzić definicje atrakcyjnego faceta/ mężczyzny, którą masz w swojej głowie. Przemyśleć swoje stare definicje mężczyzny. Czy jak miałaś 18-20 lat, nie znałaś jeszcze zbyt wielu facetów, to jacy faceci Ci się podobali? A nawet sięgnąłbym głębiej, jaką miałaś definicje mężczyzny w szkole, w liceum, w okresie gdy zaczęły się się pierwsze związki. I  czy nie było tak, że okazało się, że Ci faceci są dość chujowi? Np. biegają nadmuchani testosteronem, są krzykliwi, zwracają uwagę na imprezie (tacy nastoletni samce alfa). Albo Ci co palą, Ci co kozaczą, opowiadają dowcipy, w grupie nastoletnich rówieśników są szanowani, a po bliższym poznaniu okazywało się, że jedyne co, to tylko się opierdalaja, nic nie robią.  Krzyczą głośno, robią dużo szumu wokół siebie, ale nic więcej za tym nie ma.  I prawdopodobnie nic trwałego nie wychodziło z tych związków.

Po tych pierwszych rozczarowaniach zorientowałaś się czego nie chcesz, ale nie zmieniła się podświadoma DEFINICJA jakiego faceta naprawdę chcesz. Teraz wiesz czego NIE chcesz, ALE CZY WIESZ CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCESZ? Lata minęły, a Ty ciągle lecisz na STAREJ definicji, na STARYM wzorcu. Bo Twój mózg (konkretnie podświadomość) się wyuczył kiedyś, na jakiego faceta ma zareagować automatycznie Twoje ciało. I taki typ faceta automatycznie (podświadomie) wywołuje reakcję emocjonalną. A potem jest już tylko wkurwienie się, że znowu kolejny facet okazał się dupkiem.

Więc co zrobić teraz ?

 1. Musisz usiąść spokojnie i sprawdzić w głowie, jaki powstał u Ciebie wzorzec faceta, wtedy, gdy hormony zaczęły szaleć po raz pierwszy, wtedy gdy tworzyły się definicje mężczyzny i kochanka, pierwsze miłości.
 2. Sprawdź, czy jest wspólny mianownik tych facetów z przeszłości z obecnymi „dupkami”. Tymi których teraz przyciągasz.
 3.   Zrobić teraz nową, DOKŁADNĄ definicję faceta, który byłby atrakcyjny i miał te cechy, które pragniesz na OBECNY MOMENT ŻYCIA

Stwórz swoją własną definicje poszukiwanego przez Ciebie faceta. Bo już wiesz czego szukałaś i  już wiesz, że ta strategia nie działa. To teraz kogo szukasz? Jakie ma mieć włosy, jaki wygląd, jaki zapach? Czym się zajmuje, co ma umieć robić, jakie mieć zainteresowania?

I najważniejsze –  jak on ma się zachowywać w relacji z Tobą,  jaki ma mieć stosunek do związków, dzieci, życia itd. Kim on jest dla ciebie jako osoba, której szukasz? Staraj się go opisać  najdokładniej jak potrafisz. Spisz sobie to nawet na kilka stron A4, jeśli jest taka potrzeba.

Czytaj sobie to codziennie rano i wieczorem, przez kilka dni, może tygodni, aby utrwalił się w Twojej głowie nowy wzorzec, nowy filtr percepcyjny. Który sprawi, że zaczniesz po pewnym czasie dostrzegać innych facetów jako atrakcyjnych, a innych (dupków) Twoja podświadomość będzie usuwać z pola uwagi. Bo Ci właściwi faceci, oni zawsze istnieją w Twoim otoczeniu, tylko TY ich świadomie nie widzisz. To czego nie mamy na filtrach percepcyjnych, to wycinamy z naszej uwagi. Jest to jakby „niewidoczne” na naszym radarze mentalnym.

Możesz też codziennie robić krótką wizualizację. Zacznij od wyobrażenia tego mężczyzny, jego cech fizycznych oraz charakteru (jak w ćwiczeniu powyżej). Wyobraź sobie, że z każdą sekundą przyciągasz do siebie swoją drugą połówkę. Pomoże Ci wyobrażenie sobie, że wszechświat również pragnie, byś dostała to czego chcesz i  zapewni ci możliwość poznania tego mężczyzny. Możesz też użyć jakiejś innej swojej transformującej techniki, która wprowadza nowe sposoby myślenia.

Druga rzecz – sprawdź czy nie przyciągasz facetów podobnych do swojego ojca? Kłopot jest, gdy ojciec był patologią. Podświadomość nie ocenia czy coś jest dobre czy złe, tylko to modeluje. W efekcie tworzą się związki takie jak miał patologiczny ojciec.

Trzecia rzecz – sprawdź obecne  swoje przekonania czyli  wypisz sobie na kartce  10-20 razy to co Ci się pojawia w głowie (TERAZ)  po „Prawdziwy mężczyzna to…”.  Sprawdź, czy te myśli pasują do typu „dupka”, którego non stop przyciągasz. Jeżeli tak, to tym bardziej pora na rozpoczęcie tych ćwiczeń mentalnych i zmienienie podświadomego wzorca. Zdaj sobie sprawę, że w dużym stopniu przyciągamy do siebie to, co jest podobne do nas. Czy to oznacza, że skoro przyciągasz dupka to sama jesteś „dupką”, „frajerką”?  I tak i nie 🙂

Zastanów się nad tą kwestią: czy jest tak, że myśląc o docelowym mężczyźnie NAJPIERW pojawiają Ci się w głowie  takie cechy, których NIE CHCESZ? Np. „nie chcą aby był niski, nie chcę aby był skąpy i egoistyczny”. To powoduje, że najpierw skupiasz się na tych negatywach i wzmacniasz swój „negatywny” filtr na facetów. Wtedy TYM BARDZIEJ powinnaś skupić się na ćwiczeniu z POZYTYWNYMI CECHAMI.

Jeżeli do dziś przyciągałaś do siebie typ faceta, z którym nie chcesz mieć nic do czynienia,  to jest to efekt Twojego dotychczasowego myślenia i… prawdopodobnie odbicie  jakiejś  „części” Twojej osobowości. Może być tak (nie musi) że np. sama jesteś marudna, bez ambicji i… przyciągasz typowych leni. Aby zacząć przyciągać inny typ facetów, musisz zmieniać swoje myśli, wyobrażenia, wibrację, aby Twoja nowa Ty pasowała do Twojego wymarzonego typu faceta. A po pierwszych sygnałach „dupka” emocjonalnie być gotową do ucięcia znajomości.  Do dzieła.

pozdrawiam

Adept

ps. jeżeli jesteś moim czytelnikiem (facetem) to podeślij ten artykuł swojej koleżance. Może jej się przydać.

 

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

14 komentarzy
 1. Avatar
  Jędruś Jędruś

  Myślę, że Adept przeleciał już wszystkie kobiety w Warszawie i teraz za pośrednictwem bloga, szuka nowych kochanek. Gdybym był kobietą napisałbym, że od tego tekstu zrobiło mi się mokro 🙂 Mrrr Marcinku. Ale jestem facetem, dostajesz więc tylko mięciuchną erekcyjkę :*

  20 października 2016 at 10:31 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   hahahahha, daleko mi do tego „przeleciał już wszystkie kobiety w Warszawie”

   20 października 2016 at 12:10 - Odpowiedź
 2. Avatar
  Sebastian

  Marcin, nie konspiruj z wrogiem!!!

  20 października 2016 at 13:34 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   e tam, zaraz wrogiem 🙂

   20 października 2016 at 13:47 - Odpowiedź
 3. Avatar
  Marek

  Musze przyznać że wiedze masz ogromną, mądry facet z ciebie, racja najpierw trzeba zmienić siebie,sposób w jaki się myśli i swoje stare wzorce w podświadomości zastąpić nowymi, czyli praca , praca i jeszcze raz praca nad sobą. Oglądałem bardzo ciekawy film na YouTube „Grę czas zacząć (2010) ” daje dużo do myślenia pozdrawiam.

  20 października 2016 at 16:57 - Odpowiedź
 4. Avatar
  Sara

  Mądrze napisane, tylko co, jeśli tymi dupkami są tacy faceci jak ty, podrywacze właśnie, egoiści, którzy, jak ktoś tu trafnie napisał, „wytrą podłogę moimi emocjami”? Jaką masz wtedy radę?

  20 października 2016 at 20:44 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Nie mam o to obaw.

   20 października 2016 at 23:02 - Odpowiedź
 5. Avatar
  Grzegorz

  Romantyzm też przeszkadza

  21 października 2016 at 00:14 - Odpowiedź
 6. Avatar
  Sara

  Czemu nie masz obaw, wytłumacz mi proszę.

  21 października 2016 at 19:25 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Bo nie uważam się za tych, o ktorych piszesz „dupkami są tacy faceci jak ty, podrywacze właśnie, egoiści, którzy, jak ktoś tu trafnie napisał, „wytrą podłogę moimi emocjami””. To nie jest to co robię, nawet jeśli można to tak odebrać oglądając mój kanał YT lub czytając bloga.

   21 października 2016 at 19:28 - Odpowiedź
 7. Avatar
  Sara

  Odbiór jest indywidualną kwestią, zrozumiałe jest, że widzisz siebie jak chcesz a także to co robisz. W każdym razie, dzięki za wyjaśnienie. Pozdrawiam 🙂

  21 października 2016 at 22:14 - Odpowiedź
 8. Avatar
  Rodzynskier

  A ja robie tak jak radzi adept tylko z małymi modyfikacjami ze mam w głowie wymarzony model kobiety w swojej głowie.
  Młoda, szczupła(najlepiej zgrabna) i chetna do przezywania ze mna tych tych miłych chwil w sypialni ze mna i chcaca jeszcze wiec oraz oczywiście miłe chwile poza sypialnią.(charakter) I jaki efekt? Taki pół na pół. Te laski co mi się nie podoba kompletnie(a od fajnego charakteru nie staje) znikły z mojego życia jednak te laski co się pojawiaja w moim życiu i spełniają moje oczekiwania to są zajęte aprzez jakiś gości co zasuwają na budowie czy w kuchni po 12 godzin. By ledwo dostać te 2000PLN na rękę. A laski są nie do ruszenia od nich.Oczywiście wolnych co spełniają nie ma . Może jak adept napisze jakiś kurs jak odbijać zajęte co ci się naprawde podobaja, to coś się ruszy.

  22 października 2016 at 01:41 - Odpowiedź
 9. Avatar
  Tomasz

  Tak się zastanawiam… Skoro miałeś trzycyfrową liczbę kobiet i załóżmy, że prawdopodobieństwo zajścia w ciąże niech wyniesie nawet ten jeden procent. Ile razy była wpadka? A może już jesteś ojciem? 😀

  Liczę na odpowiedź 🙂

  23 października 2016 at 11:57 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Nie jestem ojcem. Nie miałem wpadki.

   23 października 2016 at 12:32 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Przeczytaj poprzedni wpis:
podrywanie Tinder
Podryw na Tinder – Jak Podrywać na Tinderze – 10 Przykazań

Jak poderwać dziewczynę na Tinderze? Oto jest pytanie.  Jeżeli nie wiesz co to jest Tinder, to chyba przespałeś erę smartfonów...

Zamknij