[Foto] 5 Powodów, Dla Których Nie Należy Zapraszać Imigrantów tylko Imigrantki

uchodźcy imigranci

Zainspirowany obecnymi wydarzeniami postanowiłem zabrać głos w tej ważnej dyskusji. Zbliża się do nas wielka fala mrocznego Zła 🙂 Imigranci nadchodzą 😉  Dlaczego nie powinniśmy zapraszać imigrantów do Polski, oto ważne powody:

 

1. Bo powinniśmy zapraszać tylko IMIGRANTKI,  najlepiej młode i seksowne 🙂

Nie wiem wprawdzie jak wyglądają naprawdę imigrantki pod tymi strojami, których nie powstydził by się Darth Vader, ale mam nadzieję, że są ładne (przynajmniej część).

burka-ban-300

Rokowania co do tego, kto się ukrywa pod burkami są pomyślne:

995  fantazja_gif
226551_bajka_disney_alladyn

alladyn-jasmine-ksiezniczka.jpeg

Całkiem niezłe laseczki, prawda? Ja już trenuję bycie Alladynem i uczę się zwrotów po arabsku. A Ty?

 

2. Młode, seksowne imigrantki, zagubione i zahukane, w Lechistanie będą bardzo podatne na podryw męskich potomków Sobieskiego. A mamy dodatkowy handicap w postaci naszej białej skóry, image bogatego człowieka Zachodu (no powiedzmy, że trochę przesadziłem z tym bogactwem). Ty będziesz dla niej princem Lechistanu, a ona Twoją princessą Syrii, czy to nie piękne? sam Sindbad by Ci pozazdrościł.

 

3. Imigrantki wyzwolone spod jarzma muzułmańskiego stylu życia odzyskają wielką chuć, tak naturalną dla kobiet i zapragną mieć dużo seksu z białymi „bwana”. Na czym tylko skorzystamy.

 

4.  Po co nam konkurencja muzułmanów,  trzymających krótko swoje siostry i każący nosić im burki, oraz mówiących swoim kobietom, że seks to grzech, a życie w dziewictwie aż do ślubu to obłędnie piękna idea.

5. Zaproszone imigrantki to miła odmienność od szarej codzienności na polskich ulicach. Jeśli byłeś np. w Londynie to na pewno widziałeś masę  seksownych hindusek i pakistanek, obstawiam że imigrantki też mogą być ładne (pkt 1). Wystarczy tylko zakazać im noszenia burek itp. koszmarnych strojów 🙂

Multi-kulti w wersji kobiecej – jestem na TAK  🙂

Jasmine-disney-princess-6396882-763-623
Ok, to tyle co mi na już przychodzi do głowy, może Ty masz swoje pomysły i argumenty?

pozdrawiam

Adept

 

ps. uwaga dla czytelników „inteligentnych inaczej”  ten artykuł to żart, niemniej problem imigrantów z Syrii itd. to ważna kwestia.

 

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

36 komentarzy
 1. Avatar
  igor

  Witaj

  Zgadzam się. Problem jest niestety w tym, że tzw. „imigranci” w 60% mężczyźni „w sile wieku”. Spójrzcie na zdarzenia w Grecji czy Wegrzech lub we Francji. Wśród nich jest bardzo mało kobiet wolnych – lub wcale. Aklimatyzując się tutaj, to oni będą w stanie „złamać serduszko” lamentującej nad ich losem polki. Tak jak mają powodzenie na wyspach. Tak samo sprawa wygląda jeśli chodzi o przyjazdy ze wschodu nam bliskiego. Oceniam, że 70% to mężczyźni, czy to z Ukrainy czy innych krajów. Kobiety stanowią mniejszość. Jak więc zorganizować to by zapraszać więcej kobiet 18 – 40 lat?

  7 września 2015 at 09:27 - Odpowiedź
  • Avatar
   Ojciec

   Bo Unia Europejska i Polska to ustroje feninistyczne. I ja śmiem twierdzić że tak bardzo zdyskryminowały mężczyzn, to kodeksie rodzinnym a potem w statystyce urodzin, ze usiłuje się nadrobić tę lukę demografczną mężczyzn.
   O tóż kobiety nie chcą rodzić chłopców tylko rodzą kobiety. Ktoś by pomyśłał że mam problem natury … ale to nie prawda. Kobiety są w stanie planowac czy chca urodzić dziewczynkę czy chce urodzić chłopca. Już tłumacze jak to się robi.
   Tylko kobieta wie kiedy ma spodziewa się okresu. Tak wiedza jest kluczowa do zaplanowania płci, ponieważ plemniki męskie żyją krócej ale są szybsze od plamników żeńskich. Natomiast plamniki żeńskie są wolniejsze i żyją dłużej. Zatem planowanie polega na tym, że kobieta wchodzi w stosunek, długo przed jajeczkowaniem. Skutek tego jest taki, że plemniki męskie umierają bo krótko żyją, a zapładniają plemniki żeńskie, co powoduje skutek oczywiskty że mamy 2,5 raza urodzin dziewczynek na jedno urodzenie chłopca.
   Tak właśnie, tak wrobiła mnie moja świętej pamięci żona i w klasie mojej córki jest taka statystyka że jest 12 dziewczynek na 4 chłopaków. Statystykę 2,5 do 1 znam od dziewczyny lekarza pediatry 42 lata którą poznałem na na rantce.
   Panowi, szykuje się seks misja, ale niestety nie nasza. Nasze kutaski niestety zwiędną. Tak kobiety nienawidza nad mężczyzn POLAKÓW. Miłości proszę feministki.

   7 września 2015 at 18:06 - Odpowiedź
   • Avatar
    Ojciec

    Przepraszam, że odpisuję na swój post, ale chcę jeszcze dodać, że przyroda jest sprawiedliwa na swój sposób. Bo dziewczynki dziedziczą geny po ojcu, a chłopcy dziedziczą geny po matce. Czyli kobieta nie przekazuję większej części genów dziewczynce, lecz geny przekazuje ojciec. Oczywiście to tylko statystyka. Wzięło się to oczywiście z ewolucjii, to znaczy z tego, że przedopodobnie z tego gdy ojciec widzi dziecko podobne do niego to bardziej o nie dba. Ale mimo to kiepskie to dla nas pocieszenie.

    7 września 2015 at 18:39
   • Avatar
    Sab

    Co ty bredzisz, człowieku. Chyba przedawkowałeś biblię, czy inne mitologie. Plemniki nie mają płci, a stosunek ilości facetów do kobiet w Europie jest ok. 48%-52% (tylko odrobinę mniej facetów… niestety!).

    7 września 2015 at 19:11
   • Avatar
    igor

    eee, o co CI chodzi??? Narzekasz na to, że jest więcej kobiet? I ma tak być. Jakby było więcej mężczyzn, pozabijali by się – takie prawa natury. Kobiety są mniej wojownicze, ale za to zawzięte. Musi być więcej kobiet, ma być w czym wybierać. Naprawdę nie chcesz skorzystać z tego dobrobytu, tylko narzekasz na żonę?? Chłopie!!!!! CO Ty wygadujesz!!!!!!!!

    8 września 2015 at 06:52
   • Avatar
    waldek

    Predzej kobiety wygina niz mezczyzni to co piszesz jest herezja … I kiedys bys wisial za nogi lub byl spalony na stosie oby inni tego nie czytali to pisze NIE CZYTAJCIE TEJ HEREZJI

    8 września 2015 at 08:07
 2. Avatar
  WWW

  tak ogólnie w ogóle to jesteś poj…. (domyśl się) zło jest złem i jeśli pod tą postacią przerobi ciebie na zwłoki i skończysz w rowie za pewne rzeczy których się nie robi z ich kobietami … najpierw myślisz że zdobywasz

  trzymał kozak tatazryna …. historia się kłania
  będziesz pierwszy
  marny koniec

  7 września 2015 at 09:28 - Odpowiedź
  • Avatar
   D

   Proponuję wyciągnąć kij z odbytu, bo zapewne mocno uwiera. Ten artykuł jest pisany pół- żartem pół- serio, nie jest to chyba aż tak trudne do zauważenia.

   8 września 2015 at 10:12 - Odpowiedź
   • Adept

    Jak widać dla niektórych jest to trudne do zauważenia 🙂

    8 września 2015 at 10:30
 3. Avatar
  Henryk

  czytałem niedawno że 85% aplikujących o azyl Syryjczyków w polsce to mężczyźni;/

  7 września 2015 at 09:55 - Odpowiedź
 4. Avatar
  vvbcgv

  Naet Adeptowi się udzieliło, ja już nawet na FB nie wchodzę, bo polityka, imigranci, referendum, nigdzie przed tym wszystkim nie można uciec, ludzie dajcie sobie z tym już spokój, dajce w spokoju żyć.

  7 września 2015 at 10:38 - Odpowiedź
  • Avatar
   Jan

   nie można być obojętnym

   7 września 2015 at 13:16 - Odpowiedź
 5. Avatar
  Maciek

  Oni chcą do niemiec. Polska jest krajem tymczasowym w ich międzykontynentalnej podróży. Jeżeli nawet nie i będą to prześladowani w syrii Chrześcijanie to myślę, że problemu nie będzie, natomiast jeśli będą to islamiści, być może wojujący, a coś czuje, że tacy zawitają to będzie problem. Ale co by się nie stało, wreszcie będziemy mieli jako naród ponownie się z jednoczyć w obliczu takiego problemu. Jakkolwiek Polacy nie reagują na politykę, tak na widoki inwazji kulturowej na pewno zareagują. Jedno jest pewne, widoczne następstwa będą miały charakter religijny. Chyba, że Adept uwiedzie kogo trzeba i będziemy żyli wszyscy długo i szczęśliwie 🙂

  7 września 2015 at 10:54 - Odpowiedź
 6. Avatar
  Ojciec

  Najpierw polityka Polska i Unijna uniemoźliwiają lub utrudniają nam zakładanie rodzin w Polsce, a potem jak niż demograficzny to importują obcych ludzi. Proszę popatrzeć w internecie jak rodziców się zaszczuwa, że rodzic zły, grozi się rodzicom dobrym prawem uzasadniają groźby nieprawne przykładami z dysydentów, w wyniku czego rodzice boją się zakładać rodziny. Ile w telewizji radiu i internecie znajdziemy przykładów złych rodziców. Czułem się jak tez zły rodzic i bałem się mieć dziecko. Tak było w moim przypadku. Potem w całym tym szaleństwie obudziłem się mam jedno dziecko, potem umarła żona onkologicznie i miałem już wiele spraw sadowych o katowanie własnego dziecka, bo tesciowa nie wyobrażała mnie jako ojca. Procesów w których niczego mi nie udowodniono. Poniosłem ogromne koszty na obroną i wybroniłem, Wydałem pieniądze które mogłem przeznaczyć córce na wakacje ferie z dziećmi, ale Państwo {Polskie robi to wszystko dla dobra dziecka. Nie ma to jak cynizm państw Polskiego, wyczyniać krzywdę w imię dobroci dla dziecka. Najgorsze było to że przed oblicze Sądu Rejonowego Teściowa dla dobra dziecka chciała regularnie porywać (oddzielać) dziecko od rodzica pod pozorem kontaktów, To znaczy uniemożliwiać mi obowiązek opieki nad dzieckiem wbrew mojej woli. Tp było prezedmiotem pozwu w imię kontaktów. Ale to nie wszystko, ta nuta spodobała się Pani Sędzi i ona chciał aaby dziecko wydawał regularnie i naraził się na odpowiedzialnośc karną z kodeksu wykroczeń za porzucenie obowiązku opieki nad dzieckiem u niego w papierach ugodowych. Oczywiście odmówiłem potem Sędzia mnie przepraszała, ale ja mam ją w dupie. Przeczytajcie to i wiedzcie, Polska to nie kraj Polaków.

  7 września 2015 at 12:01 - Odpowiedź
 7. Avatar
  Darej

  No i sie rzucili dekle na polityke a Adept prosil wyraznie zeby inteligentni inaczej nie wyrazali sie…
  A tak sie sklada ze podzielam Twoj poglad i tez ostatnio myslalem o tym czemu nie zrobia tak ze zaprosza do polski same imigrantki, najlepiej 19-40 lat, a dziewice to juz powinny bez kolejki dostawac azyl 😀

  7 września 2015 at 14:56 - Odpowiedź
  • Adept

   No wlasnie, jak widac (po mailach , których tu nie widac w komentarzach) nie wszyscy rozumieją ten wpis 🙂

   7 września 2015 at 15:19 - Odpowiedź
   • Avatar
    waldek

    To usuwaj Te wpisy co Sa nie na temat uwazam ze imigrantki Sa innej wiary I ciezko bedzie je uwiesc bez znajomosci poradnikow Adepta.

    8 września 2015 at 07:58
 8. Avatar
  Damian

  Uśmiałem się! Pozdrawiam. 😀

  7 września 2015 at 15:51 - Odpowiedź
 9. Avatar
  chrisS

  Egzotyczne kobiety…. coś pięknego i jakze ciekawego 🙂
  Zejdzmy na ziemie 🙁 Wraz z przybyciem imigrantów, przyjdą ich zwyczaje
  i kultura oraz ich izolacja we własnym środowisku. Kto był w UK, Francji i
  Niemczech wie jak jest. Poderwanie arabki-mulatki jest dość ciężkie ze względu
  na hordy ich „współbratymców” pilnujących jej moralności i dobrego prowadzenia
  sie, oraz to że raczej trzymają się swoich wąskich kręgów towarzysko-kulturowych. Ja bym niestestety nie robił sobie nadziei 🙁

  7 września 2015 at 15:53 - Odpowiedź
  • Avatar
   Mario P.

   A podrywales Arabke czy tylko zalisz się?
   Czekaj podrywales nawet Polki na ulicy?

   13 września 2015 at 07:31 - Odpowiedź
 10. Avatar
  Hamilkar

  Coz tego, że sa ładne skoro za seks z niewiernym mogą być polane kwasem po twarzy?
  Co z tego, ze syryjki są ładne skoro ponad 80% imigrantów to faceci, a syryjki zostały w Syrii?
  A czy nie lepiej ściągnąć do Polski ok.2mln potomków polskich zesłańców? Wśród nich też nie brakuje pieknych kobiet…

  7 września 2015 at 16:44 - Odpowiedź
 11. Avatar
  Hamilkar

  Panowie!
  Czy gdyby naprawdę były wśród imigrantów jakieś fajne laski, to czy otoczeni na codzień paszczurami niemcy napewno próbowaliby na siłe pozbyć się tych dziewczyn i wywalić je do innych państw Europy?
  😉

  7 września 2015 at 17:07 - Odpowiedź
 12. Avatar
  Jaro

  W krajach islamskich 90% kobiet jest obrzezanych,to znaczy ze mają wyciętą łechtaczke,z wiązku z tym nie nadają się do żadnej miłości czy seksu.

  7 września 2015 at 17:47 - Odpowiedź
  • Adept

   a jakieś konkretne źródło naukowe tej informacji?

   7 września 2015 at 18:08 - Odpowiedź
  • Avatar
   Sab

   w afryce ten proceder się najwięcej szerzy, w krajach arabskich trochę mniej, ale 90%? poproszę o jakieś źródło tych statystyk.

   7 września 2015 at 19:14 - Odpowiedź
  • Avatar
   Darek

   Jakim kretynem trzeba byc, zeby takie cos napisac… Kolego idz do szkoly ja Cie prosze…
   Rzeczywiscie zdarzaja sie takie skrajne przypadki w ktorych wycinaja kobietom lechtaczki w krajach islamskich i w afryce, na studiach nam puszczali takie filmy jak żywcem stare baby trzymaja dziewcze i jedna wycina jej żyletka lechtaczke.
   Robia to po to zeby pozbawic kobiety przyjemnosci bo tak wierza ze jest to grzech, żydzi maja dokladnie tak samo. Kobieta jest nikim, seks to grzech, a cipka sluzy tylko do rodzenia dzieci. Koniec kropka w tym temacie.
   Ale wyobraz sobie ze nie mozna zyletka wyciac w kobiecie potrzeby milosci, akceptacji czy odczuwania przyjemnosci. Łechtaczka to tylko maly dzyndzel, kobieta nadal moze odczuwac przyjemnosc i miec orgazm. Gdyby taka kobieta trafila na normalnego faceta, ktory dalbym jej to wszystko, to uwierz mi ze bylaby 100 razy wierniejsza jak pies – mialbys wszystko u takiej kobiety…

   8 września 2015 at 03:23 - Odpowiedź
   • Avatar
    D

    Obawiam się, że to nie są skrajne przypadki. Nie jestem ekspertem, ale czytałem reportaż o wycinaniu łechtaczek kobietom w Egipcie. Podobno 90% tamtejszych kobiet została temu poddana, tylko ciężko kogokolwiek skłonić do rozmowy na ten temat, bo to straszne tabu. Ci bardziej „wykształceni” Egipcjanie robią to u chirurga za łapówkę, a nie żyletką u wsiowej znachorki, ale mentalność pozostaje ta sama.

    8 września 2015 at 10:19
 13. Avatar
  nordman

  Adept bujasz w obłokach. Dzisiejsze kraje arabskie to nie baśnie z 1001 i jednej nocy. No może w Arabii Saudyjskiej. Nawet jakby tu zjeżdżały same kobiety, to z poderwaniem ich na seks byłoby bardzo ciężko. To inny świat i inne podejście do tematu. Mam kumpelę w Londynie z którą często rozmawiamy na różne tematy, także te seksualne i związkowe. Z racji pasji sportowych i pracy zawodowej ma kontakt z mężczyznami z różnych ras i kultur. Opowiadała że młodzi faceci z krajów arabskich i także Turcy nie radzą sobie z interakcją ze śmiałymi kobietami. Z reguły są to jakieś uśmieszki i końskie zaloty. Mało tego lubią obmacywać, łapać za tyłek lub cycka, ale jak już mają wejść w związek to chcą by kobieta była dziewicą. Szok w 21 wieku. Przeważnie sprowadza się to do tego, ze szybki numerek tak, ale pojęcia nie mają jak stworzyć dłuższą relacje opartą na uczuciach, szacunku, zrozumieniu. I tak jak wspomniałem przy śmiałych kobietach zupełnie wymiękają. Ci z kasą to znów na zasadzie kupno-sprzedaż. Jeszcze większymi melepetami z kobietami są ponoć Azjaci. Tak jak jakiś kolega wyżej wspomniał kobiety arabskie są otoczone tabunem krewnych którzy mają na nie oko. Numerek z taką to narażenie życia swojego i zdrowia dziewczyny. Łatwo nie będzie. Ale wracając do zagranicy. Kobiety w Londynie ciągnie do nich bo w przeciwieństwie do europejczyków wykazują się męskimi zachowaniami. Wyglądają, zdrowo i żaden raczej nie ma nadwagi. I wbrew pozorom kobiety lubią gdy się nimi trochę poniewiera.

  7 września 2015 at 18:24 - Odpowiedź
  • Adept

   a znasz znaczenie słowa „ironia” ?

   7 września 2015 at 19:11 - Odpowiedź
   • Avatar
    Hamilkar

    Z całym szacunkiem Adept, ale mam wrażenie, że śrendio Ci wyszła ta „ironia”…
    ale to nie Twoja wina, to napięta sytuacja polityczna i rozgrywanie prrzez imigrantami ponad głowami społeceństwa budzi negatywne emocje…

    7 września 2015 at 19:55
  • Avatar
   igor

   hmmm… prawda więc jest taka, że trudno jest nawiązać relacje z muzułmańską kobietą… na ironię niestety lub nieszczęście dla nas, islamscy „bojownicy” śmiało za to radzą sobie z „naszymi kobietami”. Co więc zrobić? Jak temu przeciwdziałać? Biorą nasze a swojego nie dają. Już są patrole antyislamskie w klubach, czy już nie działają? Ale czy my nie powinniśmy naprawdę zacząć chronić to co nasze? Skoro oni chcą nam to zabrać?

   8 września 2015 at 07:01 - Odpowiedź
  • Avatar
   waldek

   Kurdyjki wam dupe odstrzela z karabinu a to ze turcy czy inni nie potrafia zyc w zwiazku to Nic nowego to jest to jak sie ma one night zwiazki na chwile bez poglebiania uczyc wyzszych…

   8 września 2015 at 08:04 - Odpowiedź
 14. Avatar
  sesion

  Problem w tym, że na każdym zdjęciu z mediów nie widać niczego atrakcyjnego, widzę tylko kocmołuchów często brodatych, czasami dzieci i z 5 kobiet łącznie wyglądające jak sędziwe rumunki od dojenia krów

  7 września 2015 at 19:49 - Odpowiedź
  • Avatar
   waldek

   To zmien media widziales jakie ladne stringi maja I szpilki pod plachtami

   8 września 2015 at 08:13 - Odpowiedź
 15. Avatar
  dk24

  miałem już taki podryw Adepcie w Hiszpani, dziewczyna z Maroka, rozmowa toczyła się w towarzystwie jej 2 braci którzy pojawili się tylko jak ją zaczepiłem. Kultura i świat daleki tysiące kilometrów od naszych realiów.

  7 września 2015 at 19:51 - Odpowiedź
 16. Avatar
  nordman

  Rozumiem Adept że masz dość tego medialnego szumu jak każdy i chciałeś coś dać dla przeciwwagi. Ale większości ludziom w Polsce nie jest do śmiechu z tego powodu. Mało tego, ironia i żarty publiczne na ten temat mogą być źle zrozumiane. Ktoś może popaść w ostracyzm jak to dzieje się w Niemczech lub Szwecji.

  7 września 2015 at 23:11 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Przeczytaj poprzedni wpis:
Co Zrobić, aby Kobieta się Uganiała za Tobą – Psychologia Kobiety cz. 10

Dziś kontynuujemy temat z  poprzedniego wpisu "Jak Być Wzywaniem dla Kobiety - Prawda i Mity" Psychologia Kobiet cz.9 .  ...

Zamknij