Jak Rozmawiać z Dziewczyną w Wyluzowany Sposób o Seksie?

Być może często słyszałeś (albo nie), że seksualne rozmowy z kobietami często prowadzą do… seksu 🙂 Kłopot w tym, że wielu facetów nie umie rozmawiać na luzie z kobietami o seksie. Nie chodzi mi tutaj o platoniczną gadkę z  koleżanką o seksie, nie chodzi mi też o  seksualne droczenie typu „nie jestem taki łatwy, hola hola, założyłem metalowe majtki, aby się czuć przy Tobie bezpiecznie„, nie mam też na myśli hipnotycznej rozmowy podświadomie wkładającej kobiecie do głowy seksualne obrazy. Mówię tutaj o neutralnej seksualnej rozmowie, która kobiecie pokazuje że jesteś normalnym, męskim i seksualnym facetem. A także pozwala stworzyć między wami seksualny rapport (seksualny komfort). Wielu facetów się w tym momencie stresuje. Niepotrzebnie. Pokaże Ci, że to nie jest trudne, jeśli się wie jak to robić. Ważne jest, abyś zrozumiał że gadka o seksie nie powinna być przechwalaniem się, nadmiernym napalaniem się, czy wręcz dziwaczną gadką zboczeńca. Raczej powinna być luźna, nieco na wesoło, tak jak rozmawia dwójka osób, dla których seks jest to coś oczywistego.

 

Mi bardzo w tym pomaga rozmawianie o seksualnych fantazjach i realizowaniu ich (oczywiście nie zaczynam rozmowy od tego tematu).

Czasem dziewczyny nie będą chciały opowiadać o swoich fantazjach. Dlatego najpierw zacznij sam opowiadać o swoich, a dopiero potem pytaj o jej fantazje. Możesz ją zapytać „Jeśli miałabyś nakręcić własnego pornosa, to jak by wyglądał?”. Potem możesz zapytać ją, „Czy kiedykolwiek całowałaś się ze swoją koleżanką?”. Zdziwisz się, jak wiele dziewczyn mialo tego typu epizody. Ze 3/4 kobiet przyzna się, że kiedyś spróbowało pocałunku z inną kobietą. Potem możesz zapytać „czy kiedykolwiek byłaś z drugą dziewczyną w trójkącie?”. Ona pewnie się zawaha przed odpowiedzią i przemyśli odpowiedź, uwzględniając na ile może się przed Tobą otworzyć. Ale jeśli powie „Tak, ale to było wiele lat temu na wakacjach nad morzem”, to wiesz że ona pomału zaczyna się otwierać 🙂

 

Pytaj o rzeczy, które Cię naprawdę interesują. Aby ułatwić dziewczynie otwarcie się seksualne w rozmowie z Tobą, powinieneś wzmacniać w niej tą część jej, która ma te seksualne fantazje czyli pochwalić każdy jej krok w tym kierunku (w rozmowie). Ośmielać ją i samemu być wyluzowany, żeby ona przy Tobie też poczuła się swobodnie.  A na początek ona może być nieco onieśmielona. W końcu jest to pierwsza randka/spotkanie, a Ty tu zaczynasz seksualną rozmowę 🙂

Kiedy to przekazujesz z perspektywy kogoś, kto jest otwarty i komfortowo się czuje z rozmową o seksie np. „Wiesz, ja też już miałem takie doświadczenia wcześniej, nikogo nie oceniam, zupełnie normalnie do tego podchodzę” i Twój ton głosu jest z tym spójny, to ona poczuje się zrelaksowana, bo będzie wiedziała, że jej nie oceniasz.

Tak samo pomaga gadka o błędach facetów w łóżku. Możesz zacząć choćby tak „czytałem nie dawno niesamowicie interesujący artykuł o łóżkowych błędach mężczyzn z kobietami… czy to nie jest zadziwiające jak mężczyźni nie potrafią zrozumieć potrzeb kobiet? bla bla bla”

 

A jak prowadzić rozmowę, aby nie wyjść na zdesperowanego napaleńca?

Jednym ze sposobów jest mieszanie pytań seksualnych ze zwykłymi pytaniami nie związanymi w ogóle z seksem.

Na przykład w trakcie rozmowy pytasz „Z iloma chłopakami byłaś w związkach / spałaś ?”, chwila rozmowy i potem pytasz  chociażby „Jesteś wysportowana ? Lubisz pływać?” i po chwili rozmowy znowu wracasz do pytań seksualnych „Jakie była najbardziej dziwne / oryginalne/ zabawne miejsce w którym uprawiałaś seks?”

Generalnie rozmowa o seksie powinna być prowadzona jakby nonszalancko, tak aby nie była odebrana jako za bardzo agresywna seksualnie. Nie możesz się strasznie napalać w takiej rozmowie. Nie powinieneś przesadnie reagować, gdy ona Ci powie, że lubi seks analny, że lubi trójkąty (np. „O Boże, naprawdę miałaś 5 trójkątów ???!!!”). Nawet jeśli to co ona mówi jest Twoją najdzikszą fantazją i już zobaczyłeś was razem bzykających się z jej 3 koleżankami. Dla faceta atrakcyjnego dla kobiet, kwestia trójkątów nie jest czymś z legend i mitów. W obecnych czasach wiele kobiet spróbowało trójkąta albo jakiegoś nietypowego seksu. Co innego było w 80-tych latach, inaczej w 90-tych, a w XXI wieku jest już większa swoboda w tej dziedzinie, nie mówiąc o o możliwościach.

To tyle tytułem wstępu.

pozdrawiam

Adept

ps. powtarzam jeszcze raz dla tych 2% czytelników „inteligentnych inaczej” – nie zaczynasz rozmowy z kobietą od takiej seksualnej gadki, robisz to dopiero jak kobieta jest Tobą zainteresowana i czuje się w miarę swobodnie. Jeśli dziewczyna jest mega nieśmiała, to nie wprowadzaj takiej gadki lub rób to bardzo powoli i z wyczuciem.

 

 

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

2 komentarze
 1. Avatar
  Konrad

  Hej Adept. Moje pytanie jest trochę oderwane od tematu, choć trochę się z nim łączy. Z jednego z Twoich dawnych postów zrozumiałem że brałeś udział w kursie NLS. Chciałbym poznać Twoją opinie na temat tej metody. Na ile działa itp? Pozdrawiam

  3 listopada 2014 at 12:08 - Odpowiedź
  • Adept

   Już wielokrotnie na blogu i na YouTube o tym mówiłem 🙂

   8 listopada 2014 at 08:12 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"