Obalanie mitów: Demostrowanie Wysokiej Wartości cz.1

Dziś muszę poruszyć cholernie ważny temat, a często ŹLE rozumiany w społeczności uwodzenia.

 

DHV czyli demonstrowanie wartości. Pojęcie DHV wzięło swoją popularność od metody Mysterego (MM), który bardzo silnie promował DHV jako wybrane cechy mężczyzny wzbudzające pociąg u kobiet. Zakładał on, że mężczyzna ma niższą wartość społecznie niż piękna kobieta, więc w celu uwiedzenia jej należało zaniżyć jej własne poczucie wartości (zrucić ją z piedestału), a jednocześnie zademonstrować swoją wartość społeczną i podnieść ją w jej oczach. Do tego celu przede wszystkim należało stosować Negi, demonstrować wartość (DHV)

Jaką konkretnie wartość?

 

  1. bycie atrakcyjnym dla wielu kobiet (PRESELEKCJA, DOWÓD SPOŁECZNY)
  2. bycie liderem
  3. bycie obrońcą bliskich

1.  O ile Preselekcja działa ewidentnie na kobiety już od samego początku, wzbudzając ich zainteresowanie, o tyle 2 i 3 często bywa trudniejsze do pokazania w pierwszych minutach znajomości. Pojawienie się w klubie z 2 atrakcyjnymi kobietami (a nawet z jedną), zainteresowanymi Tobą, GENERUJE zainteresowane spojrzenia innych kobiet. Dużo skuteczniej i łatwiej zaczynają się rozmowy z obcymi kobietami, gdy jesteś już w sam w towarzystwie innych kobiet. Przykład: kim byłby Radek Majdan bez związku z Dodą? Jednym z wielu przystojnych kolesi w klubie.

 

O tyle w rozmowach np. na randce łatwo można popsuć DHV opowiadając historie o swoich ex. Wielu początkujących sparzyło się na takich historiach. Dużo lepiej działa aktywna demonstracja zainteresowania innych kobiet niż opowiadanie na randce o swoich ex.

 

Żeby to dobrze zademonstrować musisz mieć sensowny powód do wplecenia w rozmowę wątku Twojej ex, a to nie jest łatwe dla początkującego.
2. Bycie liderem.  Atrakcyjna męska cecha, lecz też nie zawsze łatwa dla początkującego do demonstracji.   Można to spieprzyć I wyjść na cwaniaka lub faceta, który się przechwala. Nie fajne i  nie oto chodzi.

 

Już łatwiej ją zademonstrować prowadząc kobietą fizycznie, eskalując prawidłowo dotyk, prowadząc rozmowę, ucinając te wątki, które do niczego nie prowadzą z kobietą.

 

3. Opiekun bliskich.  Długo się zastanawiałem nad tym przełącznikiem atrakcyjności. Nijak mi on nie pasował do moich podejść z kobietami. Dopóki nie zdałem sobie sprawy, że nie jest to przełącznik atrakcyjności, a raczej przełącznik „gotowości do wejścia w związek z kobietą”. Ciężko tego użyć w głośnym klubie i w pierwszych minutach znajomości. Dużo łatwiej na randce w spokojnej atmosferze, gdzie opowiadasz jak wyratowałeś swoją siostrzyczkę od niechybnej śmierci 😉
Reasumując: dla początkującego nie jest najłatwiejsze skupianie się na takim demonstrowaniu wartości (DHV).  Zwłaszcza jeśli jest nieśmiałym rozmówcą nieobytym z kobietami.

 

Wg mnie lepiej się na początek skupić na humorze i zaintrygowaniu kobiety w inny sposób.

Wielu facetów , który czytają o przełącznikach atrakcyjności zbyt poważnie podchodzi do tego tematu. Uważają, że jest to przechwalanie się. Nic bardziej błędnego. Masz to wszystko robić subtelnie, niezauważenie, tak jakbyś w ogóle mimochodem o tym wspominał.

 

Ale ponieważ początkujący nie ma doświadczenia, nie ma punktów odniesienia ze swojego życia do takich sytuacji to odbiera DHV w uproszczony i błędny sposób jako PRZECHWALANIE SIĘ i coś mu tu nie pasuje. Nie rozumiejąc idei, wykonuje na randce DHV błędnie, dziewczyna jest zirytowana i odrzuca takiego domorosłego PUA.

 

I potem taki nasz PUAsek postuje w internecie „DHV niedziała, to wszystko ściema !!

Wiem to bo używałem tego z kobietami i mnie wyśmiały!!”

Gdzie popełnił błąd ?

O tym w następnym odcinku 🙂

Pozdrawiam

Adept

Dalsza część tego artykułu jest TUTAJ:

https://www.uwodzenie.org/obalanie-mitow-demonstracja-wartosci-cz-2/

 

ps. jesli chcesz poznać o wiele więcej mało znanych aspektów kobiecej psychologii, o której nikt nie mówi to zapoznaj się z moim ebookiem   www.Generator-Randek.pl

Zamieściłem tam potężną wiedzę na temat kobiet i ich podrywania.

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

0 Comment

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

  • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
  • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
  • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak szybko i sprawnie popsuć każdą relację z kobietą cz.3

Często się mnie pytacie "Adept, ale jak mam się rozstać z kobietą?" albo "Adept, ale jak Ty zrywasz z kobietami?"...

Zamknij