Grono znajomych, domówki, wspólne imprezy (gościnny artykuł Rafała „Solida”).
Jeżeli często wychodzisz razem ze znajomymi, bawisz się z nimi na imprezach lub organizujecie wspólne domówki to na pewno zdarzyła Ci się sytuacja, o której zaraz napiszę.
Prawdopodobnie podczas wspólnej zabawy ze znajomymi nagle pojawiła się ona. Mogła być koleżanką koleżanki, siostrą jubilatki, kimkolwiek. Jedno jest jasne. Nie znałeś jej wcześniej, a ona była oszałamiająca i właśnie Tobie się spodobała. No może nie tylko Tobie, bo na jej widok połowa Twoich kumpli wywaliła ozory. Przypomnij sobie czy coś takiego miało w Twoim życiu miejsce. Zaczęła się więc walka samców o jej względy. Każdy w najbardziej głupi sposób próbował rozpocząć z nią rozmowę rzucając jej pod nogi beznadziejne komplementy. Niestety nikt nie wiedział którędy droga.
Postaram się tutaj rozjaśnić Tobie trochę tę sytuację i sprawić, że raz na zawsze będziesz w oczach tych kobiet kimś innym, kimś naprawdę interesującym. Musisz pamiętać, że przyszedłeś tutaj się świetnie bawić. Porozmawiaj najpierw ze znajomymi kobietami, spraw aby zaczęły się uśmiechać, pożartuj z nimi. Ona na pewno to zauważy i zacznie zastanawiać się kim jesteś. W tej sytuacji o wiele bardziej prawdopodobne jest również to, że któraś z Twoich koleżanek najzwyczajniej w świecie Cię jej przedstawi. Przyjmijmy kilka zasad, którymi będziesz kierował się w kontaktach z kobietami podczas imprez w gronie znajomych.
Po pierwsze: kobieta, która pięknie wygląda dobrze o tym wie. Jeśli będziesz zaczynał waszą znajomość od komplementu dotyczącego jej wyglądu wpadniesz w szufladkę „frajer lizodup”. Zamień to raczej na neutralne pytanie w stylu: „Hej, nigdy wcześniej Cię nie widziałem, jak się tutaj pojawiłaś?”.
Po drugie: na pewno zdarzy się sytuacja, gdy będąc przy niej nagle pojawi się grupa Twoich kolegów i zacznie swoje cyrki w stosunku do niej. Najlepszym wyjściem z sytuacji jest pewnego rodzaju dyskwalifikacja Ciebie jako osoby starającej się jej zaimponować. Śmiało możesz wtedy powiedzieć: „Słuchaj Ty i ja nigdy nie bylibyśmy dobrą parą, jestem ogólnie draniem, chciałbym to zmienić, ale na razie chyba nie da rady, ale mój kolega (obejmij kumpla), on jest naprawdę miłym facetem, byłby dla Ciebie bardzo dobrym chłopakiem, nie kłóciłby się z Tobą, zawsze robiłby to czego chcesz.”. Zaskakujące jest to, że w tym momencie kumpel Ci podziękuje, ale dziewczyna na pewno się z nim nie umówi. W tym momencie przejmujesz kontrolę nad interakcją, a co za tym idzie przekazujesz sobą dominującego mężczyznę. Na tym etapie znajomości z kobietą możesz również rozpocząć kwalifikowanie jej do Twoich oczekiwań względem kobiet. Wtedy kobieta poczuje, że masz swoje standardy i nie bierzesz wszystkiego co się trafi. Poczuje, że powinna Ci w pewien sposób dorównać. Jak robić to już inna historia.
Po trzecie: jeśli chodzi o uwodzenie kobiet wśród znajomych to znam naprawdę mało osób, z którymi osobiście mogę się na tym poziomie porozumieć. Więc moja rada brzmi: myśl kilka kroków do przodu i zadawaj sobie pytanie: Czy to co robi mój znajomy przybliża mnie do celu czy oddala? Jeśli oddala już wiesz, że możesz liczyć tylko na siebie. Bądź zrelaksowany. Jeśli ktoś zachowuje się w stosunku do Ciebie naprawdę opryskliwie lub agresywnie, w kręgu znajomych możesz mu wytknąć jego beznadziejne zachowanie przed całą grupą. Wtedy jego wartość w oczach innych znacznie się obniży, a on poniesie karę za swoje gówniane zachowania.
Po czwarte: przychodzi czas na to abyś został z tą kobietą sam na sam. Wtedy konsekwentnie tego egzekwuj i jeśli jakiś znajomy będzie chciał wam przeszkodzić po prostu powiedz mu, że chcielibyście zostać chwilę sami, i żeby to uszanował. Tutaj nie ma miejsca na żartowanie z kumplem. Po prostu powiedz mu grzecznie, aby sobie poszedł. Po raz kolejny przekażesz jej tym zachowaniem, że jesteś dominującym mężczyzną, który wie czego chce i nie boi się po to wyciągać rąk. Stwórz z kobietą tzw. Konspirację (uczymy tego na naszych szkoleniach). Konspiracja pozwoli Ci zbudować jeszcze silniejsze połączenie między Tobą a kobietą!!
Po piąte: podczas, gdy jesteście sami, przychodzi czas na eskalację z Twojej strony. Zacznij doceniać jej wyjątkowe cechy osobowości i w miarę jak najszybciej rozpocznij rozmowę osobistą. Tutaj może się już zdarzyć naprawdę wszystko. Jeśli do tej pory robiłeś wszystko dobrze to po 5-10 minutach znajomości możecie się już całować lub nawet uprawiać dziki i namiętny seks, gdzieś np. na biurku Twojego kumpla.
Pamiętaj byłeś dla niej inny, wyjątkowy, miałeś charakter, pokazałeś dominację, a będąc sam na sam pokazałeś swoją emocjonalną stronę. Stałeś się w ten sposób jej wymarzonym partnerem. Przy najbliższej okazji postaraj się więc wykorzystać rady jakie Ci tutaj dałem i daj mi znać jak Ci one działały. Myślę, że razem możemy wyciągnąć Twoją grę z kobietami na najwyższy poziom.
Pozdrawiam
Solid
ps. Zajrzyj też tutaj: Uwodzenie w Kółku Znajomych i w Swojej Pracy
ten poradnik da Ci masę wskazówek na wszelkie sytuacje podrywania koleżanki w szkole, na studiach czy w pracy.
Zobacz to nagranie z mojego LIVE, w którym omawiam podrywanie koleżanki lub znajomej z pracy. To są podobne klimaty i obowiązują podobne zasady.
https://youtu.be/BH6Gq6MV3zo
4 komentarze
Co w tym SUS3 będzie? 😉
Rozsadne wskazowki.Majace duza szanse na sukces.
Jedyna refleksja jak mam to jest baczyc ,czy jestes dla niej wystarczajaco atrakcyjnym,bowiem nawet pomimo „popularnosci” wsrod innych kobiet ,fajnego bajeru itd moze sie zdarzyc, ze masz jakas ceche ktora ona a’priori odrzuca i w zyciu nie wejdzie z toba w jakiekolwiek kontakty. Kobiety zawsze odwoluja sie w pamieci do swoich doswiadczen z innymi facetami i jesli miala zle relacje z facetem ze zrosnietymi brwiami 🙂 to za cholere nie wejda ponownie w relacje z podobnym facetem. Moze to tez byc twoje np imie, czy jakis inny drobiazg. Oczywiscie mozna nad tym popracowac , ale zawsze warto zastanowic sie czy warto?!
Coray Wayne twierdzi ze po co nam dramaty w zyciu?! .Szukajmy kobiet ktorym sie podobamy i o ile one nam sie podobaja , to z nimi (!) tworzmy relacje 🙂
Jak podczas rozmowy przenieść ją w bardziej odosobnione miejsce, tak żeby nie poczuła się skrępowana
poproś ją o pomoc żeby z tobą gdzieś poszła, albo poprostu, tak prosto z mostu,
że masz sprawę i chcesz pogadać itp. i odejdzcie gdzieś