Jak Przekonać Dziewczynę do Niezobowiązującego Seksu? Wstęp.

Częsty temat w waszych pytaniach – jak rozmawiać z kobietą, żeby przekonać dziewczynę do niezobowiązującego seksu. Jak mieć z nią niezobowiązującą znajomość, a nie stały, monogamiczny związek. Wiedz, że wiele kobiet nie chce stałego związku tylko woli być kochanką. W tym video opowiem Ci dlaczego tak jest i jak to możesz wykorzystać. Chcesz zamiast związku z jedną dziewczyną mieć kochankę, albo trzy ? Chcesz mieć otwarte związki, trójkąty lub mini harem? To wymaga specyficznego podejścia i uwodzenia. Raczej nie jest to temat dla zupełnych nowicjuszy. Klucz leży w odpowiednim przedstawieniu jej idei luźnego związku, aby było to dla niej strawne.  Obejrzyj to VIDEO, gdzie wprowadzę Cię w temat otwartych związków i nie zobowiązującego seksu.

Twoje dziewczyny tego nie polubią. Wolą mieć Cię tylko dla siebie.

Żeby mieć kilka kobiet, kochanek, s..ks przyjaciółek, być w łóżku regularnie odwiedzany przez napalone kobiety, musisz mieć zupełnie inne podejście do kobiet i wiedzieć dlaczego w ogóle kobiety chcą  seksu, co je ciągnie do łózka, nawet jeśli nie kochają faceta, co je skłania do romansu, przygody, zdrady, mimo że „oficjalnie” deklarują, że do łóżka pójdą tylko z miłości.

W kobiecie jest wiele paradoksów, które jeśli znasz i umiesz wykorzystać, to będziesz miał wiele kobiet chętnie wskakujących do Twojego łóżka.  I to regularnie, nie jednorazowo. Nie chodzi tu tylko o Twoje umiejętności w łóżku. To jest ważne, ale nie decydujące.  Jak weźmiesz się za siebie i wykorzystasz moje wskazówki, twoje życie zmieni się bardzo szybko. Poznasz wiele ładnych kobiet, zawrzesz szereg znajomości i przeniesiesz je do łóżka..  Zaczniesz panować nad własnym życiem.

Chcesz mieć to wszystko w pigułce w jednym miejscu, z dokładnymi przykładami co mówić kobietom?  Wejdź Tutaj  www.Uwodzenie.org/soz  i poznaj wszystkie moje sposoby.

SOZ-3D kompozycja

pozdrawiam
Adept

ps. A Ty co wolisz? jedną dziewczynę, trójkąty czy może wiele kobiet chętnych do seksu z Tobą?
napisz anonimowo w komentarzu – przekonamy się jak to jest wśród moich czytelników…

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

16 komentarzy
 1. Avatar
  Stefan Marcinkowski

  z perspektywy kilkuletniego związku mogę powiedzieć, że wolę kilka przyjaciółek do wszystkiego.

  bardzo możliwe, że robie błędy, ale jedna kobieta w domu, którą:
  boli głowa, nie ma czasu, ma zły dzień… itp. wymówki /niech będzie 50% prawdą/
  sprawiają, że mam ochotę zobaczyć z inną czy na prawdę jestem c!pką,
  czy tylko ta jedna robi ze mnie c.pkę /właśnie z dowodu deklaracji LTR/.

  Mam wrażenie, że LTR czyni mnie c!pką.

  6 czerwca 2016 at 12:42 - Odpowiedź
  • Avatar
   Tomek

   Sam takiego siebie czynisz i jesteś rozgoryczony bo nie wyszedł Tobie związek. A o związek trzeba dbać i o nią też. Długoletnie szczęśliwe związki to uwodzenie siebie wciąż na nowo 😉 Pragnienie seksu ze strony kobiety jest ściśle związane z jej emocjami względem Ciebie. Jeżeli uważa, że to czas stracony, jeżeli kompletnie nie zwracasz uwagi na jej potrzeby no to po co ma się z Tobą pieprzyć? Sortuj ale migrena 😉 Kilka koleżanek też nic nie zmieni, też będą miały migrenę albo pracę albo inne pierdoły;)

   24 sierpnia 2016 at 21:42 - Odpowiedź
 2. Avatar
  Marek

  Myślę, że z punktu widzenia wielu facetów idealna sytuacja (pomijając kwestię moralności) to taka, że facet ma jedną stałą kobietę i do tego kilka „dodatkowych”, do okazjonalnego widywania się 🙂 I w taki sposób pewnie jakaś część facetów żyje. Kwestia tylko tego, czy potrafią kogokolwiek poderwać, poza kobietą, którą już mają (i którą w wielu przypadkach zdobyli „fuksem” jeszcze w liceum), a także tego, w jaki sposób „ustawią” sobie te dodatkowe relacje (czy tamte będą wiedzieć o stałej kobiecie, itp, itd).
  Adepcie, a czy Twoim zdaniem da się „rozluźnić” związek (np. był LTR, ale potem chcesz rzadziej i mniej zobowiązująco), czy to raczej bardzo ciężki temat i szkoda na niego energii? 🙂

  6 czerwca 2016 at 18:16 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Da się rozluźnić, choć raczej w kierunku trójkąta (o tym będzie kolejny wpis). Dużo trudniej jest rozluźnić w pełni zaangażowanego LTR do otwartego związku.

   6 czerwca 2016 at 18:24 - Odpowiedź
  • Avatar
   Michał

   Marek jeśli uważasz że mienie kilku kobiet jest niemoralne to nie będziesz miał takiego czegoś bo będziesz się podświadomie blokował.

   11 czerwca 2016 at 21:34 - Odpowiedź
   • Avatar
    Tomek

    Nie chodzi o moralność, a o szczerość i zaufanie. Jeżeli podejmujesz decyzję o związku monogamicznym miej to na uwadze. Owszem można i tak, ale ciekawi mnie Twoja reakcja jak to wyjdzie i jak zachowa się Twoja kobieta. 😉 Mężczyźni często mają dziwną tendencję do myślenia, że kobiecie można sprzedać każdy kit ( są i takie ). Spróbuj zrobić tak z kobietą pewną własnej wartości. 😉 Każdy wybiera własną ścieżkę co jest w urodzeniu bardzo ważne. Twój związek, Twoja szczerość, Twoje życie

    24 sierpnia 2016 at 21:31
   • Adept
    Adept

    Taka mała dygresja. Jak się uprzeć to każdej kobiecie można sprzedać każdy kit (choć czy o to chodzi?). Bo to kwestia zaangażowania emocjonalnego kobiety i jej selektywnego postrzegania sytuacji. Ile to celebrytek, gwiazd, samic alfa na przestrzeni dziejów zostało wkręconych… tylko dlatego, że poprzez pryzmat swoich emocji nie umiały dostrzec prawdy. I racjonalizowały zachowanie faceta na „swoją korzyść”.

    24 sierpnia 2016 at 21:42
   • Avatar
    Tomek

    Oczywiście, że tak. Ale tutaj chodzi o mnie, o Ciebie i każdego innego kolesia. O to jak bardzo sami jesteśmy szczerzy we własnych emocjach. Każdy wybór ma swoje konsekwencje. Na rzecz monogamicznego pełnego zaufania związku rezygnuje się z innych panienek. No niestety… 😉 Wiesz Marcin chodzi mi po prostu o bycie szczerym, a nie stosowanie manewrów i technik. Kobieta też człowiek 😀

    24 sierpnia 2016 at 21:55
 3. Avatar
  Adam

  Ja chcę mieć wiele luźnych relacji, trójkątem też nie pogardzę.

  6 czerwca 2016 at 23:30 - Odpowiedź
  • Avatar
   Minia

   Trójkąt niekoniecznie… Ale jedna z luźnych relacji …

   8 grudnia 2016 at 23:38 - Odpowiedź
 4. Avatar
  Maruś

  Staram się byćw temacie, więc objaśni ktoś co to LTR? Dzieki 🙂

  8 czerwca 2016 at 11:22 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   LTR – Long Term Relationship

   8 czerwca 2016 at 14:11 - Odpowiedź
 5. Avatar
  Konstanty

  Wiele luźnych relacji. W sumie aktualnie mam 2 takie, co jest moim nowym osiągnięciem i osobistym rekordem.

  8 czerwca 2016 at 20:15 - Odpowiedź
 6. Avatar
  Piotrek

  Celem moim jest jedna kobieta, ale póki jestem singlem to chętnie bym poszedł na taki układ, że kilka seks-przyjaciółek, trójkąty i inne „figury” mnie nie kręcą.

  9 czerwca 2016 at 19:00 - Odpowiedź
 7. Avatar
  Lepszy człowiek

  I pomyśleć że byłem z dziewczyną 6 miesiecy bez seksu(mówiła że jest dziewicą) , dałem się zfrajerzyc i manipulować a gdy ze sobą zerwaliśmy zaczęła się miziać do innych facetów i puszczać sie na lewo i prawo..

  26 lipca 2016 at 13:38 - Odpowiedź
 8. Avatar
  Dilaver

  Ja tam kocham tiruriru z Veloah

  28 lutego 2019 at 20:07 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak Uczyć Się Uwodzenia Kobiet? cz.2

Co jakiś czas dostaję od  czytelników bloga prośby o poradę w następującej kwestii: "Od 2 lat zajmuje się nauką uwodzenia,...

Zamknij