Psychologia Kobiet cz.1 „Włącz Emocje”

Witaj,  w ciągu kilku najbliższych wpisów na blogu przyjrzymy się tematowi kobiecej psychologii w aspekcie podrywu i uwodzenia. Masakrycznie dużo wiadomości dostaję od facetów, którzy pozbyliby się połowy problemów z kobietami, gdyby zrozumieli choćby podstawy psychologii kobiet i ich (pokręconego) umysłu  🙂  Dziś odcinek pierwszy, drugi znajdziesz TUTAJ.

Mottem dzisiejszego odcinka będzie pytanie od czytelnika:

„Hej, za szybko wyznałem pannie miłość i jak to teraz odkręcić? Ona też coś tam czuje, ale słabo, gdzie szukać odpowiedzi, jaka strona z Twojej niebieskiej książki?  dzięki i pzdr!” 
(Adept:  chodzi o moją książkę „250 pytań z uwodzenia”)

 

Podczas tych kilku wpisów opowiem Ci jak ja rozumiem tą kwestię, na czym tak naprawdę polega kobieca psychologia i dlaczego jest tak istotna w uwodzeniu, w relacjach, związkach i wręcz w każdym aspekcie podrywu, randek itp.  Nie chodzi mi o ogólnikowe teksty z gazet typu „kobiety lubią poczucie humoru”,  „pewność siebie jest atrakcyjna dla kobiet”, bo takie porady to mogłeś sobie wyczytać w Bravo. Nie chodzi mi też o suchą teorię. Nie będę też skupiał się na Demonstracjach Wyższej Wartosci (ang. DHV) i opisie tzw. „przełączników atrakcyjności” tzn. męskich cech, które są atrakcyjne dla kobiet. Na pewno warto by było je dokładniej opisać, ale to już temat na przyszłe odcinki. Przewiduję jakieś 6-8 odcinków tej serii.

 

Przez kobiecą psychologię rozumiem wszystkie  procesy myślowe w kobiecie, zarówno te świadome, jak i podświadome, zachodzące podczas znajomości z facetem. Niektórych zachowań kobiet nie będziesz w stanie pojąć nawet za 10 lat, inne Cię zdołują, zaskoczą, wytrącą z równowagi, ale mam nadzieję, że pod koniec tego cyklu zrozumiesz podstawy funkcjonowania tych kosmitek 🙂 Zachowania kobiet do dziś mnie czasami zaskakują, czasem na randkach, czasem w pierwszych sekundach od zagadania, czasem tuż przed seksem. Nie sposób jest przedstawić milionów kombinacji przeróżnych kobiecych reakcji. Dlatego wiem, że nie uda mi się przedstawić Ci CAŁEJ kobiecej psychologii. Ale uda mi się to w takim zakresie, że opanowanie choćby 20% całości da Ci o niebo więcej sukcesów z kobietami.

Wiedząc, jak myślą kobiety (o tyle o ile się da) zyskujesz nad nimi przewagę, gdyż możesz szybko rozpoznać, co wydarzy się dalej gdy np. ona powie Ci  to lub tamto, wiesz co się wydarzy, gdy Ty powiesz to lub tamto, wiesz co NAPRAWDĘ mówi do Ciebie kobieta i jak odczytywać jej sygnały.

Prosty przykład, gdy dziewczyna się Ciebie pyta co myślisz o tym jak dziewczyna ma wielu partnerów, co myślisz o zdradzie, gdy opowiada Ci historię jak jej ex cisnął ją do robienia laski, to większość facetów skupia się tylko na logicznym przesłaniu tego co mówi kobieta. Ty zrozumiesz, że ona może Ci mówić że ma chęć zdradzić swojego faceta, że ma chęć Ci zrobić loda itd. Łącząc znajomość psychologii kobiet z uważną obserwacją jej komunikacji, będziesz wiedział co jej chodzi po głowie. Będziesz rozumiał choćby to dlaczego teraz jest wredna i niemiła, a za chwilę słodka i czuła, dlaczego raz jest marudna, a innym razem napalona. Dlaczego gdy ją poznałeś to wieszała Ci się na szyi, a następnego dnia jest zimna i reaguje agresją gdy do niej dzwonisz.


Im bardziej zaznajamiasz się z tajnikami psychologii, tym wyraźniej dostrzegasz pewne rzeczy w zachowaniu kobiet, których nie widzą przeciętni faceci.   Zaczniesz rozpoznawać, jaką reakcję emocjonalną wywołujesz w dziewczynie, co się  z nią dzieje gdy zmieniasz ton głosu, co się z nią dzieje, gdy się przysuwasz lub gdy odsuwasz, będziesz w stanie rozpoznać, kiedy między wami wszystko idzie  w dobrą stronę mimo, że z boku nikt tego nie widzi. A kiedy wasza relacja idzie w złą (albo neutralną) stronę.  Czy możesz już zrobić kolejny krok i np. pocałować dziewczynę czy jeszcze nie

Brak podstawowego wyczucia kobiet, zrozumienia kobiecej psychologii objawia się też złym odczytywaniem jej sygnałów, zbyt wczesnym poddawaniem się  i odchodzeniu od dziewczyny („Ona nie była mną zainteresowana 🙁    ona mnie odrzuciła…”). Nie chcesz tego. Przestaniesz rozpaczliwie skupiać się na detalach rozmowy, zastanawiać się, czy to, co mówisz lub robisz jest dobre,  jak jej zaimponować, czy jej się podobasz,  a skupisz się na ogólnym prowadzeniu rozmowy we właściwym kierunku (do seksu).

Jeśli chodzi o wstęp do psychologii kobiet to skupimy się na tych zagadnieniach:

* Numer jeden – logika kontra emocje

* „Kobiety chcą się bawić ”  czyli dlaczego kobietom zależy na pozytywnych emocjach.

* Czego boją się kobiety ? Jakich stereotypów, jaki to ma wpływ, programowanie społeczne itp. ograniczenia

*  Podejmowanie  decyzji o seksie.  Kilka słów o biologii ewolucyjnej i cyklu randkowo-seksualnym kobiety,  tak żebyś szybko wiedział czy coś między wami zaiskrzy czy nie.

*  rywalizacja kobiet między sobą i ambicje towarzyskie, tu omówię m.in. elementy zazdrości, intrygi,ambicje kobiet itp.

* potrzeby kobiet

* wytrwałość i opór kobiety

* posuwanie spraw do przodu

* sygnały zainteresowania

 

 

Zaczniemy od kwestii  „logika vs emocje”. Jeśli  zacząłeś czytać o uwodzeniu minimum tydzień temu, to na pewno słyszałeś już o tym, że mężczyźni częściej polegają na logice, podczas gdy kobiety na emocjach i to na emocje u kobiet trzeba kłaść największą wagę.  Generalnie nie tylko kobiety podejmują decyzje w oparciu o aktualny stan emocji, bo faceci też. Tylko, że kobiety opierają się silniej na emocjach i dużo szybciej zmieniają je w krótkim okresie czasu, co pewnie już doświadczyłeś na sobie 🙂

 

Zanim u kobiet włączy się myślenie logiczne, najpierw do głosu dochodzą emocje. Kobieta czuje radość, smutek, miłość, nienawiść, złość, strach, euforie, zdziwienie, zazdrość, a następnie dopiera zaczyna realnie oceniać swoje decyzje.  Tzn. najpierw podejmuje decyzje pod wpływem emocji a dopiero później próbujemy usprawiedliwiać (racjonalizować) wszystko myśleniem logicznym np, po zdradzie chłopaka zaczyna to sama sobie usprawiedliwiać  „bo był dla mnie ostatnio niedobry i rozmawiał z tą ździrą Anką, należało mu się”. Dlatego wzbudzenie w kobiecie emocji radości, śmiania się, zabawy, podniecenia, powoduje, że jej decyzje seksualne są bardziej „płynne”, pozwoli Ci się dotykać, pocałować, zdjąć majtki. Podczas gdyby nie była tak pobudzona to być może NIGDY nie pozwoliła by Ci tak szybko się „zmacać”. Bycie zabawnym i zarażanie kobiety śmiechem potrafi zdziałać cuda z kobietami. Dziewczynom w klubie czy na randce zależy przede wszystkim na dobrej zabawie (na początek) a zabawa to nic innego jak pozytywne emocje.

Możesz mieć wysoką wartość w otoczeniu, być samcem alfa, być dominujący, przystojny, wygadany, błyskotliwy  itd., ale jeśli nie umiesz wprowadzić elementu śmiechu, zabawy do interakcji, to Twoja seksualna znajomość  z kobietą będzie się rozwijać bardzo powoli, a nawet podejdzie ktoś inny (na początku znajomości, gdy jeszcze Twoja relacja z nią nie jest zbyt trwała) i zacznie z nią szaleć, wygłupiać się, to niczego nie ugrasz. Kobiety w klubach, czyli tam, gdzie jest najwięcej podrywu nie znających się wcześniej osób, nie myślą logicznie. Chcą się bawić , tańczyć, szaleć. Wyrafinowane i subtelne podejście Jamesa Bonda ( tak „skuteczne” na filmach) zostanie tu kompletnie olane.

I dlatego przystojni, ale nudni kolesie mogą dostać kosza, a zwykły z wyglądu facet może tam mieć niezłą dziewczynę. 

Emocje kobiety zmieniają się jak w kalejdoskopie, może miałeś lub widziałeś sytuacje, gdy rozmawiałeś z jakąś panną w klubie, która chwilę później całowała się z kimś innym, a potem jeszcze z innym facetem,  tylko dlatego, że wydał jej się ciut bardziej ciekawszy. Bo kobietom chodzi tylko o dobrą zabawę (a zabawa ma wiele twarzy) i będziesz musiał to zaakceptować, wychodząc regularnie do klubów. One często nie biorą wszystkiego na poważnie, tak jak robią to faceci.

 

Dla faceta każde podejście to jak wyprawa na bitwę i jest niemal na wagę złota, wynik każdej z interakcji jest ważny. poczucie odrzucenia boli (a najbardziej boli początkującego) , a dla kobiety ? Dla niej z kolei, jesteś kolejnym z kilku , kilkunastu kolesi, który do niej tego wieczora podszedł i zagadał,  to tylko stały element każdej nocy w klubie. Żeby w klubie w nocy się przebić musisz stać się najciekawszą, najzabawniejszą osobą, „najjaśniejszym przedmiotem na horyzoncie”. Tym który wzbudza w niej największe emocje – i to na takiej zasadzie kobiety w klubach podejmują swoje seksualne decyzje.  Wielu kolesi takie sytuacje złoszczą, rozmawiał z dziewczyną, wydawała mu się że jest zainteresowana, nawet dostał jej numer, oczyma wyobraźni już był z nią na randce i w łóżku, a tu po chwili widzi jak ona TAK SAMO cieszy się z towarzystwa innego kolesia i to 10 minut później, śmieje się z tego co on mówi, o zgrozo nawet go dotyka i się z nim całuje !!!  Jak to możliwe.  Jak ona może być tak okrutna dla tak miłego kolesia jak on!!

Pamiętaj, że kobietom chodzi tylko o dobrą zabawę, jak w piosence Cindy Lauper – „Girls just wanna have fun”.  Laska nie będzie godzinami rozważać, który z facetów miał więcej plusów, a który minusów i dlaczego. Kobieta nie będzie świadomie ze sobą dyskutować i rozkminiać. Są emocje, jest zabawa, alkohol, jest tu i teraz. Gdyby wybierała kandydata na ojca swoich dzieci, to logika weźmie w tym swój udział, w kwestii zabawy nadmiar logiki skutecznie zgłuszył by frajdę z zabawy.

Pobierz Formułę Seksualnej Atrakcyjności z Gotowymi Tekstami

 • Gotowe Teksty do Rozmowy z Kobietą
 • Triki Seksualnego Kontaktu Wzrokowego
 • Sposób na Przekonanie Dziewczyny do Seksu
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Wszystko dzieje się automatycznie dzięki jej emocjom, a zabawa to emocje i pobudzenie. I na koniec wieczoru, gdy ona jest silnie pobudzona, podniecona, płynie na fali emocji, zdobędzie ją facet, który wytrwał i to wcale nie będzie najprzystojniejszy czy najbogatszy. To, w jaki stan emocji wprowadzisz dziewczynę (nowo poznaną, ale i nie tylko) zaważy o tym, czy ją zdobędziesz czy nie. W jaką szufladkę wpadniesz w jej głowie.  Jeśli ona czuje się lepiej przy tobie niż przy innych, wybierze ciebie bez względu na resztę. I od razu zapomni o tej reszcie. Ile to razy miałem sytuację, że znajomość z dziewczyną rozwijała się nawet nieźle, aż tu nagle ona ucinała agresywnie kontakt, odrzucała mnie brutalnie, odsyłała mnie, abym znalazł sobie inną pannę. Po czasie okazywało się, że sobie kogoś poznała i się z nim związała. Ktoś mnie wyprzedził, bywa. Ale u niej objawiało się dość niemiłym ucięciem naszej znajomości. Przynajmniej na pewien czas tzn. do momentu ich zerwania  🙂
Dlatego my sami musimy być fajni i zabawni, trafiać w jej emocje, uruchamiać różne emocje u dziewczyny. To musi być pewien zakres uczuć, a nie tylko jedno uczucie cały czas. Wielu facetów wpada w taką pułapkę – ciągle opierają się na jednym uczuciu. Na przykład „zabawny imprezowy nastrój”. Taki rodzaj emocji może być przez jakiś czas fajny, ale musi być jakaś różnorodność, bo się dziewczynie znudzi. Dodajesz więc elementy tajemniczości, pasji, romantyzmu, emocji łączenia się w pary, zazdrości, prowadzenia nią i odkrywania przed nią świata.

 

Emocje potrzebują zróżnicowania, muszą być różnorodne i plastyczne.  Nie myśl sobie, że kobiety, które chcą tylko dobrej zabawy, są wrogo nastawione, samolubne czy wredne (takie maile dostaję od rozgoryczonych czytelników), tak po prostu wygląda życie. Zaakceptuj to albo odejdź. Nie możesz pozwolić aby  to na ciebie wpłynęło negatywnie. Laseczka ma mało czasu, po 30-tce traci coraz szybciej na wartości, ma mało czasu na znalezienie atrakcyjnego faceta.

Dlatego ona szybko dokonuje swoich osądów. W kwestii nowo poznanej kobiety to, jak się prezentujesz, jak wygląda twoja mowa ciała, jak zagadujesz, jak utrzymujesz kontakt wzrokowy i jaką masz ekspresję twarzy, ton głosu, spojrzenie – to wszystko się liczy dużo bardziej niż np. gdy poznajesz dziewczynę przez krąg znajomych. Ona ma mało czasu aby Cię ocenić i stwierdzić czy masz dla nie wartość czy nie. Dlatego ona myśli (o zgrozo) stereotypowo, i jest całkiem możliwe, że odrzuci wiele nawet bardzo ciekawych, wartościowych kolesi, tylko dlatego że nie mieli oni umiejętności szybkiego przekazania jej swojej osobowości i pobudzenia jej emocji na tyle, aby móc podtrzymać i rozwijać znajomość. Life is brutal.

 

To samo dotyczy stereotypów np. na temat  wyglądu i ubioru. Lepiej jest wybrać jakiś swój własny stereotyp pod  konkretny typ dziewczyn, które Cię interesują. Jak tylko zagadasz do dziewczyny, to zaczynasz być porównywany do ludzi, którzy jej się podobają, albo do ludzi którzy ją odrzucają. Będzie cię porównywać do facetów, których jej przypominasz ze swojej przeszłości. Czy da się z tego wyjść jeśli na początku nie wpadłeś do fajnej szufladki? Da się, jeśli tylko masz więcej czasu na gadkę. No, ale będzie trudniej niż gdybyś do samego początku był w jej typie.

 

Dlatego powinniśmy ułatwić kobiecie przypisanie nam pozytywnego stereotypu i jednym z sposobów na to jest seksowny styl ubioru. Jeśli interesujące Cię kobiety lubiące facetów typu inteligencik, to na takiego się stylizuj.  Jeśli Twój typ kobiet lubi łysych, wysportowanych kolesi – lepiej zbliż się do tego typu niż oddalaj.  I tak samo  jeśli chodzi o elegancko ubranego faceta, młodego biznesmena, nie mówiąc już o wielu innych seksualnych stereotypach.

 

Nie każdej dziewczynie spodoba się dany konkretny stereotyp, ale przynajmniej wzorujesz się na kogoś, kto będzie pozytywnie przez nią odebrany. Oczywiście w grę wchodzi też Twoja tożsamość i to kim jesteś. Nie mogę teraz  o tym pisać przez kolejne 20 ekranów, więc siłą rzeczy skracam mój post. Mając silną osobowość również będziesz zaliczał się do konkretnych stereotypów. Mówiąc, że jestem pisarzem, mam własną firmę, jestem coachem przekazuje na swój temat pewne stereotypowe cechy.  Tak samo gdy będziesz strażakiem, żołnierzem, policjantem, informatykiem, urzędnikiem, studentem, bezrobotnym – wszystko to przekazuje dziewczynie Twój stereotyp. Zadbaj aby był on seksualnie atrakcyjny.

CDN.

ps. w następnym odcinku będzie o cyklu seksualnym kobiety i potrzebie dowartościowania siebie.

Drugi odcinek już jest, możesz przeczytać TUTAJ.

ps2. napisz mi w mailu albo w komentarzu jakie zagadnienia z psychologii mam poruszyć, zainspiruj mnie do pisania kolejnych odcinków 🙂

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

44 komentarze
 1. Avatar
  Dawid

  Bardzo dobry artykuł, tylko jak stać się tym zabawnym facetem, kipiącym poczuciem humoru?
  Raz w zyciu mi się zdarzylo że miałem totalną pustkę w głowie i dziewczyna czuła się idealnie przy mnie, śmiała się, dotykała mnie itd. A na codzień to jakoś nie potrafię się przełamac i doprowadzić do takiego stanu .. Czego to może być kwestia? Przekonan? Czy może jakieś nagranie hipnotyczne by pomogło?

  13 lipca 2015 at 12:00 - Odpowiedź
  • Adept

   Zapraszam do oglądania nagrań z webinarów na temat uwodzenia słowami, są na moim kanale YouTube. Tam znajdziesz proste rady i przykłady na początek. A jeśli będziesz chciał więcej to masz to wszystko w poradniku Sekrety uwodzenia Słowami cz.1 i cz. 2 http://www.SekretyUwodzeniaSlowami.pl oraz http://www.Uwodzenie.org/sus2

   U Ciebie kwestia pustki w głowie może być objawem: 1. braku zasobów czyli przykładów i znajomości tekstów do rozmowy z kobietą, 2. Odcięcia kreatywności przez stres podczas rozmowy. Na to pierwsze pomaga SUS i SUS2 na to drugie nagrania hipnotyczne z PPS2 czyli http://www.poteznapewnoscsiebie.pl

   13 lipca 2015 at 12:33 - Odpowiedź
 2. Avatar
  Dave

  Dzięki Adept za słuszne przemyślenia.
  Jedną z kwestii, które bardzo bym chciał abyś opisał jest mój problem.
  Mianowicie jestem facetem, który dość dobrze radzi sobie w życiu. Jestem dobrze ustawiony finansowo. Z wyglądem według wielu kobiet jest ok. Z kobietami jest spoko, jednak nie zależy mi w chwili obecnej na szukanie związku na stałe, bardziej na jakieś krótkotrwały seks itd.
  Prawdopodobnie ja, jak i większość facetów z tej kategorii mam problem z kobietami, którym faktycznie się podobam, przekazują one znaki zainteresowania itd. natomiast większość z nich próbuje mnie wciągnąć w związek, dając do zrozumienia że szybka przygoda ją nie interesuje. Zaczynają się zwroty typu „Nie jestem łatwa”, „Za kogo ty mnie masz”, „seks tylko po dłuższej relacji”, „nie znam cię na tyle dobrze, by iść z tobą do łóżka” itd
  Jeśli możesz proszę napisz coś ciekawego jak łamać tego typu barierę, gdy laska bardzo chętna na dłuższą relację na randki, poznawanie itd. Ale gdy przychodzi co do czego, to stawiany jest warunek albo jesteśmy razem w związku albo nici z seksu.
  Dzięki

  13 lipca 2015 at 17:00 - Odpowiedź
  • Adept

   Widocznie całą Twoja subkomunikacja mówi kobietom, że chcesz związku. O tym jak to zmieniać jest SUS 2.

   13 lipca 2015 at 18:59 - Odpowiedź
 3. Avatar
  Adam

  To teraz przydałby się poradnik „Jak być zabawnym człowiekiem”

  13 lipca 2015 at 17:46 - Odpowiedź
 4. Avatar
  Piotrus

  W uwodzeniu i ogólnie w kobietach fascynująca jest zmienność sytuacji, i te kobiece emocje, sam w tej chwili jestem zdumiony jak z pewną dziewczyną myślałem że jestem daleko, a tu okazuje się że jest bardzo blisko 🙂

  13 lipca 2015 at 19:17 - Odpowiedź
 5. Avatar
  waldek

  do Adam : nie jak byc zabawnym czlowiekiem ale bardziej jak zmieniac kobietom emocje tak bys Ty prowadzil w tej grze…
  co z tego ,ze bedziesz zabawny skoro to nie daje hustawki emocji
  Kobieta szuka kogos kto ja zrozumie czyli pojmie jej nastroj , stan emocjonlany , bedzie empatyczny ; dlatego nie kazdy moze byc uwodzicielem kobiet ale uwodzic moze kazdy…

  15 lipca 2015 at 10:50 - Odpowiedź
 6. Avatar
  Janusz

  Porusz temat jak odczytać zachowania i intencje kobiet będąc za granicą – lokalnych mieszkanek kiedy ja jestem emigrantem. Jest tu od razu stereotyp emigranta, brak zrozumienia miejscowego slangu – dużo szufladek w które się wpada – jak wykorzystać to aby wykreować swój pozytywny stereotyp i stać się dla takiej laski atrakcyjnym sexualnie – bardziej atrakcyjnym niż rodowici mieszkańcy jej kraju. ?

  15 lipca 2015 at 14:10 - Odpowiedź
 7. Avatar
  Michael

  Miałem kiedyś taki problem. W sieci poznałem kobietę. Dałem jej numer, choć nie wiedziałem jak wygląda. Pewnego dnia zaczęła do mnie pisać smsy. Przyznam, że wtedy byłem nawet poirytowany tym faktem gdyż akurat znajdowałem się w lokalu z kolegami. Jednak po kilku dniach wciągnąłem się w pisanie. Pisaliśmy rozmawialiśmy wymieniliśmy się oczywiście fotami. Babka super kilka lat starsze ode mnie (ja mam 30). Zaprosiła mnie do siebie do domu. Okazało się, że wyglądała o wiele lepiej niż na zdjęciach. Ciało bogini, inteligentna wykształcona. Naprawdę super kobieta. Gadka szmatka, kawa i poszliśmy na tapczan. Wiedziałem, że teraz moja kolej. Zacząłem się do niej dobierać ale ona się tak jakby opierała itd. Widziałem, że jednak ma ochotę tylko chyba nie chce wyjść na łatwą wiec atakowałem dalej. Dopiąłem swego. Spotkaliśmy się o 20 a wyszedłem o niej nad ranem i to tylko dlatego że musiała rano isć do pracy.
  Rano piszemy znowu i wszystko super, będziesz mnie musiał znowu odwiedzić – usłyszałem. Po południu jednak retoryka się zmieniła. Fakt walnąłem jedną gafę i poczuła się urażona. Zaczęła pisać ze nam nie wyszło, że nic z tego nie będzie etc. 3 dni później ponownie mnie do siebie zaprosiła. Pisała że ma ochotę na seks etc. Przyjechałem i coś nie zatrybiło. Obejrzeliśmy film, porozmawialiśmy i na tym się skończyło. Nawet kiedy próbowałem się do niej dobierać pozwoliła się tylko przytulić i to tak jakby od niechcenia. Ponieważ ja byłem jedynie kochankiem przynajmniej w pierwszej fazie znajomości, odpuściłem gdyż poznała jakiegoś faceta. Nie wypaliło im, znowu do mnie zadzwoniła (po jakiś 2 miesiącach), jako pierwsza i znowu pisaliśmy konkretnie o seksie (wspomniała tylko coś na zasadzie „nie wiem czy nie robimy sobie problemu” – niestety nie sprecyzowała), a ponieważ w tygodniu nie mogliśmy się widzieć umówiliśmy się w weekend w który nie miała dzieci.Wtedy jednak dopadla ją choroba i nici z seksu, a kiedy zacząłem coś wspominać o seksie skończyło się na małej awanturze. Znamy się od blisko roku, mamy kontakt bardzo dobry ale nie seksualny. Ona teraz znowu spotyka się z kimś z kim chce być na stałe (bardzo boi się samotności).
  Dla mnie cała sytuacja jest dziwna. Nie do końca rozumiem gdzie popełniłem błąd (poza tą jedną gafą o której wspomniałem na początku).
  Adept może coś o tym napiszesz w kolejnym blogowym wpisie? 😉

  15 lipca 2015 at 17:03 - Odpowiedź
  • Adept

   Tu mogło zajść wiele różnych błędów, ciężko dokładnie stwierdzić co DOKŁADNIE było powodem.

   15 lipca 2015 at 17:27 - Odpowiedź
 8. Avatar
  Martyna

  Cieszę się że trafiłam na tego bloga bo inaczej nie dowiedziałabym się nigdy o tym, że istnieje kobieca psychologia, myślałam raczej że to kobieca psychika a tu proszę taka niespodzianka.

  15 lipca 2015 at 19:55 - Odpowiedź
 9. Avatar
  Martyna

  Wy mężczyźni macie ciężkie życie. Jak zostać uwodzicielem – co za doniosłe ambitne przedsięwzięcie. Być samcem to musi być trudne. Wydaje mi się że przebija przez ten poradnik jakaś smutna tandetna powierzchowność która być może kryje pod pozornym znawstwem tematu czyjś brak poczucia pewności siebie rozbuhane libido lub wygórowane mniemanie o własnej osobie. Mogę się mylić gdyż nie jestem facetem. Pozostaje mieć nadzieję, że Poradnik pomoże czytającym go mężczyznom zdobyć nie namiastkę a prawdziwą kulturę osobistą, wzmocni inteligencję i szacunek dla płci pięknej a czytający go panowie będą przewyższać innych prawdziwą klasą, która potrafi rozebrać kobietę już pierwszym rzutem oka bez tych wszystkich dodatkowych bzdur

  15 lipca 2015 at 20:16 - Odpowiedź
 10. Avatar
  Michael

  Droga Martyno niestety nawet to o czym piszesz nie gwarantuje sukcesu dlatego warto znać jak najwięcej faktów dotyczących Was – kobiet, gdyż każda taka informacja może okazać się w przyszłości składową sukcesu. Nie mam tu na myśli jedynie zaciągnięcia kogoś do łóżka. Bynajmniej. Przekonałem się też ze można mieć wysoka kulturę, wysportowane ładne ciało a mimo to bez pewnych zabiegów zostać szybko dobrym kolega.

  16 lipca 2015 at 04:12 - Odpowiedź
 11. Avatar
  Kacper

  Cześć, mam pytanie.. jestem „jednorożcem” 28-letnim prawiczkiem. Wiem, masakra, ale cóż byłem nieśmiałą cipką. Nie mam kłopotu w poznawaniu kobiet tylko później boje się zaryzykować i mówię o uczuciach bla bla bla.. zamiast się przytulić dotykać.. bzykać. Adept, czy mówić pannie że jestem prawiczkiem?

  16 lipca 2015 at 08:55 - Odpowiedź
 12. Avatar
  Kacper

  Dzięki za odpowiedz 🙂 A czy to mnie nie dyskredytuje od razu? Laski chcą zaspokojenia z tego co piszesz, a prawiczek ma teorie i nic więcej.. Wiesz, ja oprócz tego mam inny problem. Nie chodzi mi o to że mi nie staje, bo staje 😛 tylko o to, że jestem na wózku.. osoby niepełnosprawne też chcą i bynajmniej, mylny jest stereotyp że jesteśmy aseksualni..

  16 lipca 2015 at 10:12 - Odpowiedź
 13. Avatar
  lui viton

  Wlasnie, kilka osob nizej poruszylo wlasnie ta kwestie, ktora mnie tez interesuje. Wiele mowi sie zeby Byc takim a takim, miec sposob bycia taki a taki, bo to jest dobre, korzystne, daje profity. tylko wlasnie jak sie takim stac? Wiadomo ze ludzka osobowosc jest bardzo plastyczna i mozna ją tuningować, tylko wlasnie w jaki sposob? Jestem raczej pasywny, flegmatyczny, chlodny, chcialbym nadać sobie wiecej humoru, luzu, spontanicznosci, w jaki sposob moglbym to zrobic? to juz bardziej zachacza o stricte rozwoj osobisty, ktorego jak najbardziej chcialbym sie podjąć, tylko od czego najpierw zaczac?

  16 lipca 2015 at 15:52 - Odpowiedź
 14. Avatar
  waldek

  Martyna , przeciez to Wy kobiety utrudniacie podryw o przepraszam to slowo zle sie juz kojarzy … juz to zauwazyl BADBOY ( trener uwodzenia z Chorwacji) spoleczenstwo miedzy obejmujacego kobiete przez mezczyzne wciska nam balonik , ktory jest ciagle silnie rozdmuchiwany… to cos nazywa sie konsumpcja …poszedl bym wyzej to cos to sie nazywa PSYCHOLOGIA MEZCZYZN… to Wy kobiety wmowiliscie sobie pewien schemat ,ktory nie istnieje… nazywa sie to po ktorym spotkaniu moge isc do niego do domu … wg mnie mozesz isc przed spotkaniem po niego i isc razem na spotkanie i potem po spotkaniu do niego wrocic…

  16 lipca 2015 at 15:58 - Odpowiedź
 15. Avatar
  waldek

  Uwielbiam ADEPTA bo zawsze znajdzie cos na kobiete , w tym przypadku Martyna dowiedziala sie ,ze jest psychologia kobiet :)))) Adept potrafi wiercic kobietom nie tylko w umysle ale i w brzuchu:)

  16 lipca 2015 at 16:02 - Odpowiedź
 16. Avatar
  waldek

  Kacper to dobry sposob na przyciaganie panien do siebie… Ciagle mowic jestem prawiczkiem :)))) jak jestes na wozku to szczyp je za tylek:)))) i powiedz ,ze to nie Ty :))))))))))

  16 lipca 2015 at 16:04 - Odpowiedź
 17. Avatar
  waldek

  do Michael : ale o co Ci chodzi , w czym widzisz jakas frustracje ta babka ? przeciez byl seks bo ona tego chciala, wiec o co Ci ponownie chodzi?

  16 lipca 2015 at 16:09 - Odpowiedź
 18. Avatar
  waldek

  lui viton – moze powinienes zaczac od kabaretow , komedii od znalezienia w sobie poczucia humoru i rozwijania sie w tej galezi , spontanicznosc to raczej dzialanie a nie przemiana siebie , szybkie decyzje z bycia flegmatycznym….
  Rozwoj osobisty to jest droga przez inner game…

  16 lipca 2015 at 16:13 - Odpowiedź
 19. Avatar
  Kacper

  Waldek, ja nie mam tyle odwagi 😛 ale kiedyś, cofałem wózkiem i laska myślała, że jej nie widzę i do mnie „ej, chciałeś mnie przejechać! 🙂 ” i poszła dalej.. a ja do kumpla „hmm, przejechać.. może nie, ale przelecieć..”

  16 lipca 2015 at 16:49 - Odpowiedź
 20. Avatar
  waldek

  Kacper – tak jej nie mow od razu bezposrednio , ale mozesz powiedziec ,ze jej fluidy jakos tak przyciagaja Cie do niej i czujesz ,ze musisz ja teraz wziasc na kolana :))))

  16 lipca 2015 at 17:36 - Odpowiedź
 21. Avatar
  Kacper

  dobre.. 🙂

  16 lipca 2015 at 18:17 - Odpowiedź
 22. Avatar
  Zecior

  Oczywiście nie mogło zabraknąć tutaj wielce oświeconej kobiety (Martyny), która musiała już na samym początku cisnąć złośliwością w stronę Adepta oraz innych facetów. Jeśli ktoś ma niskie poczucie własnej wartości, to chyba tylko ty, ponieważ odwiedziłaś tą stronę wyłącznie po to, aby napisać jadowity komentarz. Rozumiem, że masz kompleksy i chcesz je jakoś rozładować, ale od tego są kobiece fora np. netkobiety.pl.

  Co do samego artykułu: uważam, że jest ok. Dobrze, że Adept pisze o kobiecej psychice, ponieważ w obecnych czasach mało kto wyjaśnia w jasny i klarowny sposób motywy kobiecych zachowań. Wszędzie jest pełno ogólników, natomiast brakuje konkretów. Z kobietami nigdy nie można być pewnym niczego na 100%. Są jedną wielką zagadką. Co innego mówią, co innego robią i co innego myślą 🙂 Dlatego spotkania z nimi przypominają spacer przez pole minowe.

  17 lipca 2015 at 03:23 - Odpowiedź
 23. Avatar
  waldek

  Zecior , czy pole minowe , Ja bym to porownal do slalomu gigant , gdzie zawsze ktos musi CI kiedy jestes juz blisko mety przesunac Ci ja i dodac kolejne slupki do ominiecia…

  17 lipca 2015 at 10:54 - Odpowiedź
 24. Avatar
  Marcin

  W ciągu moich lat szkolnych (czyt. gimnazjalnych i licealnych) kilka dziewczyn mnie nawet obmacywało, ale gdy odpowiadałem im tym samym, to się broniły. Adept, jak to rozumiesz?

  17 lipca 2015 at 23:07 - Odpowiedź
 25. Avatar
  Dawid (inny niż ten pierwszy)

  „Jak stać się tym zabawnym facetem, kipiącym poczuciem humoru?”
  Nie pytaj jak – po prostu nim bądź.
  Ja np. śmieje się ze wszystkiego, co czasem podpada aż pod chorobę umysłową zdaniem wielu, ale lepiej mi jest tak, jak byś smutnym, a zdanie innych mnie nie obchodzi, mimo że uważa się powszechnie, że jeśli ktoś ma złą opinię na Twój temat w czymś tam, to powinniśmy się nad sobą zastanowić – bzdura – prawda jest taka, że jeśli zmieniasz się u siebie na lepsze i cieszysz się z życia, a wcześniej taki nie byłeś – to ludzie się tego boją, bo nie poznają Cię, a więc tracą kontrolę i im się to nie podoba. Zazdroszczą.
  Wal to. Od teraz ciesz się zyciem, aż do końca świata.
  Czego to może być wina? Tego, że żyjesz przeszłością i wypominasz sobie to, co zrobiłeś źle. Nie ma to znaczenia, żyj tu i teraz i ciesz się zyciem jak małe dziecko, nawet z najprostszych rzeczy, których „normalni” ludzie na codzień nie dostrzegają, bo żyją rutynowo i nudnie – ty bądź inny, a kobieta za tym podąży. Dziwie się, że i tak nudziarze i malkontenci, faceci małostkowi posiadają fajne dupy… To nie jest takie trudne zdobyć laskę! Pytanie tylko czy jej potrzebujesz? Będąc szczęśliwy sam ze sobą – nie… ale… no właśnie – powinieneś być dla niej wyzwaniem, anie na odwró. One są tylko ładne, nic więcej. Wszystkie inne cechy facet posiada – brakuje mu tylko… piękności, bo nie widzi go w sobie i tu popełnia błąd.

  1
  „Jeśli interesujące Cię kobiety lubiące facetów typu inteligencik, to na takiego się stylizuj. Jeśli Twój typ kobiet lubi łysych, wysportowanych kolesi – lepiej zbliż się do tego typu niż oddalaj.”

  2
  „Z wyglądem według wielu kobiet jest ok”

  Proszę Was… Przypomniała mi się scena z filmu „Testosteron”, gdzie na niedoszłym weselu zebrali się panowie i wspominali swoje niesnaski z kobietami i wynikające z nich żale. Uświadamiali się nawzajem jakimi to palantami byli i są i że pora to zmienić.
  Doszli np. do wniosku, że wszystko, co robili w życiu, robili dla kobiet, nie dla siebie. Zatem jak widzę teksty w stylu „przypodobaj się kobiecie”, „czy ja podobam się kobietom?”, „mówią, że podobam się kobietom, ale fajnie, hihi” ogarnia mnie pusty śmiech. Życie jest jedno i proszę, przeżyjcie je godnie, o sobie myśląc przede wszystkim, a nie jak zbite psy wystawne… Egoizm jest dobry.
  Uwodzenie to nie tylko dobre relacje z kobietami ale ludźmi w ogóle. Nie wystawiajmy kobiet na piedestał tylko dlatego, że są piękne i pożądane i brakuje ich nam w zyciu, skoro ich nie brakuje. Żyjemy w świecie iluzji, z którego trudno się wydostać i coraz bardziej się zatracamy z fałśzywym poczuciem braku czegoś lub kogoś. Nie bądźmy tacy, bądźmy inni. Bądźmy tymi najjaśniejszymi gwiazdami i wcale nie okazujmy jakichkolwiek znaków braku. Pozwalajmy kobietom odchodzić kiedy chcą, a nie błagajmy, żeby zostały.
  Sami zrywajmy z nimi, bo nic nie trwa wiecznie. One i tak nudzą się szczęściem, nic to dla nich. Są nudne jak flaki z olejem. Są tylko na chwilę. Nigdy nie będziecie „mieć” żadnej z nich, a jeśli myślicie, że „macie” to wasz koniec jest rychły. Przemijają jak ulotne chwile i to właśnie te chwile, pojedyncze, malutkie, w życiu są najważniejsze, a nie podejście do życia w stylu „jak tu w końcu mieć laskę”, „jak tu w końcu zaruchać?”.

  Stereotypy… proooszę. Jakich wy lasek szukacie? Serio? Bierzecie pod uwagę to, że one zaliczają nas do różnych kategorii, tylko dlatego np. że przypominamy im ich ex. Wiecie co… olejcie to. Ja np. nie wierzę w żadne stereotypy, bo wiem i przeżywam to na sobie, że każdy człowiek jest inny, wyjątkowy i ja też, zatem stereotyp to iluzja, szukajcie wobec tego lasek świadomych, ogarniętych, nie ze wsi od gnoju. Takich, które wiedzą, które nie potraktują was z góry bo coś tam. Olewajcie takie bydło. Szanujcie się.
  Za bardzo się przejmujecie tym co one pomyślą (a przecieć w ogóle nie myślą), a za mało jesteście sobą. Nie dopasuwejcie się pod coś, bądźcie autentyczni, miejscie swój świat, w któym, bez względu na wszystko to, co będzie się działo na zewnątrz, Wy wenątrz będziecie jak niezmącona woda. Zawsze. Porzućcie strach, że nagle kobieta odejdzie. To się nie liczy. Każdy jest wolny, może odejść kiedy chce, gdzie chce i z kim chce.
  Związek to iluzja i utopia, bo od razu kojarzy mi się z rozwiązkiem. Rozwiązki są nieuniknione, bez względu na to, cokolwiek być zrobił, jakbyś nawet był najlepszy na świecie, to kobieta odejdzie. Zaakceptuj to i żyj szczęśliwie. Sam.

  A „subkomunikacja” to bardzo ładne słowo użyte przez autora 🙂

  Kacper spytał Adepta, czy mówić lasce, że jest prawiczkiem. Adept odpowiedział, że by mówił, tylko jak nim był, to wcale by tak nie powiedział, a teraz by powiedział, jak już nie jest prawiczkiem… To się w ogóle nie trzyma kupy. Nawet jeśli byłby prawiczkiem i byłby zdecydowany tak mówić, to nie przejmie się, jeśli kobieta go wyśmieje lub rozpowie wszystkim, bo to jest życie i jego indywidualna sytuacja, zatem pisze, że on by tak mówił. I teraz Kacper posłucha się Adepta, zacznie paplać kobietom, że jest prawiczkiem, te będą się odsuwać i Kacper zostanie z poczuciem winy i żalem, bo się posłuchał kompletnie innego gościa od siebie, zamiast sam wiedzieć, co mówić. Masakra do potęgi.
  Nie pytaj nigdy więcej nikogo co masz zrobić jak mały chłopczyk – rób sam, a jak nie wiesz, to popełniaj dużo błędów, nie żałuj nigdy niczego i sam zobacz co się stanie – dowiesz się tym sposobem o wiele więcej o ludziach i sobie, niżbyś pytał o to kogokolwiek…
  To, że jesteś na wózku, nie ma kompletnie żadnego powiązania z Twoim dziewictwem. Tylko inner game jest prawdziwym powodem wszystkiego. Dla kobiety nie jest ważne to kim jesteś, ale jaki jesteś… przynajmniej wtedy, kiedy chce się przespać z facetem.
  Zatem inner game kształtuje to jaki jesteś i pracuj nad nim w ogóle nie przejmując się swoim „inwalidztwem”. Nie jesteś gorszy od nikogokolwiek, ale też nigdy nie będziesz nigdy od nikogo lepszy. Jesteś wyjątkowy tak jak każdy z nas a co najważniejsze masz huja, który Ci staje i zawsze będzie mu się chciało jeść, dopóki będzie żył, zatem działaj – jak nie dla siebie – to dla niego. Wierz mi – w tej materii jesteś w pełni sprawny :-). Wózek nie jest problemem, ale prawdziwym problemem jest brak huja.
  Oczywiście, że mylny jest stereotyp aseksualności niepełnosprawnych, tak jak wszystkie inne stereotypy wykszatłtowane przez matrixa – czyli wrogra dobrego inner game.
  Zatem porzuć matric i żyj szczęśliwie do końca swoich dni – z kobietami czy bez – wybór jest Twój.

  lui viton
  Nie pytaj „jak”, bo to inhibitor reakcji. Poprostu to zrób, bez wahań. Chcesz być spontaniczny? Zrób coś spontanicznego, coś nagle, coś co chciałeś zawsze zrobić, tylko bałeś się np. co ludzie na to powiedzą. Więcej luzu? Odpuść życiową powagę, nie bierz życia na serio, bo Cię zje. SPrawdź to sam, nie słuchaj się mnie.
  Nie słuchaj się porad jakim być, bo sam wiesz jaki chcesz być – to właśnie napisałeś. Wiesz już zatem, że porady są nic nie warte.

  waldek
  Kobiety utrudniają podrywa, jeśli facet im się nie podoba. Jeśli podoba – pomagają i takich lasek szukaj. Nie marnuj czasu na kogoś, kto nie ma go dla Ciebie.

  Kacper, było powiedzieć lasce, że chcesz ją przelecieć, to tylko szczerość. Mówisz i czekasz na reakcje. Zawsze to lepsze niż nie powiedzieć nic i żałować… Być może by i odeszła, ale zapamietałaby Cię do końca życia. Ale była w dobrym nastroju, to zareagowałąby dobrze… Nie bój się nigdy więcej zrobić to, na co masz ochotę. Porzuć ten strach i wybierz spełnianie marzeń. Tak wielu ludzi boi się tego – bądź inny.

  18 lipca 2015 at 19:42 - Odpowiedź
 26. Avatar
  waldek

  do Dawid X czyli jeszcze inny Dawid:) nie zgadzam sie z Toba ,ze kobiety ulatwiaja podryw jak sa zainteresowane , poniewaz gdyby tak bylo nie istnialy by zasady , ktore sa ciagle wpajane miedzy mezczyzna a kobieta a maja tyle wspolnego z podrywem co Ja z Murzynem 🙂 chodzi o pierdolenie o 3 randce , o opinii i o byciu dziwka , latwa i chuj jeszcze czym , o przperaszam i pizda czym … 🙂 kazda kobieta ma matrixa wsadzonego w glowe…

  19 lipca 2015 at 10:51 - Odpowiedź
 27. Avatar
  waldek

  Kacper traktuje Adepta jako kogos kto dobrze radzi i pomaga , i zna sie na rzeczy a Adept traktuje jego wczuwajac sie w pozycje chlopaka… wiadomo ,ze nie wie jak to jest , ale probuje porownac swoje doswiadczenie z tym jakie ma i sie z nim dzieli , a Kacper zrobi to na co bedzie go stac na dany moment i na co ma ochote sugerujac sie tylko propozycja czy tez rada Adepta. i nikt nie narzuca Kacprowi co ma robic tylko jak moglby to robic…

  19 lipca 2015 at 10:53 - Odpowiedź
 28. Avatar
  waldek

  do Dawid X czyli inny Dawid : Kacper nie powinien mowic lasce od razu ,ze chce ja przeleciec , jesli jest prawiczkiem to powinien jej to powiedziec z ramy prawiczka a nie kogos kto zmienia kobiety jak rekawiczki : czyli powiedziec jej ,ze mu sie podobal jej zart , i w zamian on oczekuje jakiejs kawy -rewanzu w postaci spaceru itp i stopniowo isc dalej… i nie mowic jej od razu ,ze jest prawiczkiem , to samo wyjdzie – zreszta kobieta moze sie tego domyslic po jego np zachowaniu i moze wtedy ubiec ja mowiac o jej obiekcjach : wiem , o czym myslisz , pewnie ,ze jestem prawiczkiem… ale wiesz ,ze to ,ze nim jestem , nie oznacza ,ze nie mialem dotychczas kobiety tylko to ,ze szukam tej jednej , wyjatkowej , ktora wezmie mnie na spacer , na lody , popatrzymy na siebie i porozmowiamy a jak bedzie cos wiecej to czas pokaze … itp

  19 lipca 2015 at 11:02 - Odpowiedź
 29. Avatar
  Kacper

  Ja tylko pytam, a żyje po swojemu.. każdy człowiek jest inny i niepowtarzalny i rady należy dopasowywać do własnych potrzeb. Wybacz Adept, mino że masz to co masz i czytam/słucham co tam „produkujesz” to nie ze wszystkim się zgadzam, ale to moje prawo 🙂

  19 lipca 2015 at 12:50 - Odpowiedź
 30. Avatar
  Max

  @Adept, mam takie pytanie. Czy zagadywać do kobiet/umawiać się jeśli jesteśmy w kiepskiej kondycji psychofizycznej. Przykładowo wracam po 10 godzinach pracy, oczy mi się zamykają, myślę tylko o tym żeby się położyć, a tu spotykam w autobusie/tramwaju fajną laskę. Z jednej strony myślę „kurde, fajnie byłoby zagadać”, ale z drugiej jestem tak pozbawiony energii, że na pewno to będzie widać :>

  19 lipca 2015 at 14:03 - Odpowiedź
  • Adept

   a dlaczego nie ? Czy ona poczeka aż bedziesz w lepszej kondycji fizycznej ?

   19 lipca 2015 at 20:09 - Odpowiedź
 31. Avatar
  Michalx

  Do: Dawid (inny niż ten pierwszy)

  nie zgodzę się z tobą, mnie rodzice trzymali pod kloszem, miałem zawsze parę kg więcej i cały czas słyszałem: „wyrośniesz z tego”, „każdy kogoś wcześniej czy później spotka” i inne gówna aż zrobił się ze mnie 30-latek z zerowym doświadczniem jeśli chodzi o kobiety, cała młodość mi uciekła… masakra 🙁

  21 lipca 2015 at 13:49 - Odpowiedź
 32. Avatar
  Marko

  Adept!!! Na którego meila można Ci napisać żebys odpisał ? Bo mam ważną sprawe…

  26 lipca 2015 at 19:01 - Odpowiedź
  • Adept

   No pomyśl… a może zakładka KONTAKT ? hmmm…

   26 lipca 2015 at 19:27 - Odpowiedź
 33. Avatar
  Tomek

  Fajna strona, ale takie porady są na krótką metę. Podczas budowania dłuższego związku i tak wyjdą wszystkie wady i zalety, i zacznie liczyć się kim naprawdę jesteś, mężczyzną, czy dupkiem, czyli charakter.

  18 czerwca 2017 at 16:43 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Proponuję, abys poczytal najpierw bloga, a nie wyglaszał niesprawdzone opinie 🙂

   18 czerwca 2017 at 18:04 - Odpowiedź
 34. Avatar
  WRBL

  z CAŁYM SZACUNKIEM ALE TO STRASZNE PIERDOLENIE. SĄ LUDZIE KTÓRYM ŁATWO PRZYCHODZI POZNAWANIE INNYCH LUDZI I SĄ TACY KTÓRZY TEGO NIE POTRAFIĄ.
  wIDAĆ TO PO POSCIE MICHALX KONFRONTACJA Z DRUGĄ STRONA I NAWET JUŻ NIE ODPISZE AUTOR.

  zWYKŁE NACIĄGANIE LUDZI I NAWIJANIE MAKARONU NA USZY. tyle

  aDEPT CHCE UDOWODNIĆ ŻE TE CAŁE DENNE GADKI COŚ DZIAŁAJĄ TO MAM DLA CIEBIE ZADANIE.
  SPRAW BY CZŁOWIEK KTÓRY BOI SIĘ PODEJŚC DO KOBIETY, JEST NIEATRAKCYJNY I NIECIEKAWY Z CHARAKTERU ZNALAZŁ SOBIE KOBIETE.
  mOŻEMY SIĘ ZAŁOŻYĆ ALE NAWET NIE ODPISZESZ BO WIESZ ŻE TO NIEMOŻLIWE.
  KONIEC. pRAWDA NAGA OBNAŻONA. NIE SŁUCHAJCIE ADEPTA.

  15 lutego 2018 at 00:18 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Od ok. 10 lat to sprawiam. NA szkoleniach, ale także dzieki moim kursom np. PPS2. Oczywiście, nie dzieje się to z dnia na dzień, lecz jest procesem. Czasem wielotygodniowym, czasem wielomiesięcznym. Ale się dzieje. Sam kurs PPS2 trwa 60 dni, a nie musi to być końcem rozwoju.

   „Ą LUDZIE KTÓRYM ŁATWO PRZYCHODZI POZNAWANIE INNYCH LUDZI I SĄ TACY KTÓRZY TEGO NIE POTRAFIĄ.” Tak , to prawda. Dlatego Ci którzy tego nie potrafią, to powinni się tego nauczyć. Nikt za nich tego nie zrobi.

   15 lutego 2018 at 01:21 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Przeczytaj poprzedni wpis:
impotencja
Jak Usunąć Problem z Potencją (lub Impotencja) i Przedwczesnym Wytryskiem

Jakie są największe problemy seksualne mężczyzn z kobietami ? Słaba potencja (impotencja), przedwczesny wytrysk i nadmierna masturbacja. W tym nagraniu...

Zamknij