Psychologia Kobiet cz.2 „Cykl Seksualny Kobiety”

Dziś kontynuujemy temat psychologii kobiet.  (Pierwszy odcinek masz TUTAJ)

Dlaczego zrozumienie psychologii kobiet jest tak ważne?

Ponieważ dziewczyny rzadko wiążą się z facetami, którzy ich nie rozumieją – lub przynajmniej ogólnie nie rozumieją kobiet. Objawy nie zrozumienia u facetów – awantury, pretensje, kłótnie, fochy są dla kobiet dziecinne, nieatrakcyjne i zniechęcające do faceta.  Słyszałem, że Freud uważał, że jedyne czego mu się nie udało zrozumieć w życiu to kwestia kobiet i to czego pragną.  Ale myślę, że po prostu olał trochę ten temat i go nie zgłębiał, bo  od ok 20-30 lat istnieje społeczność uwodzenia, która dość spokojnie poradziła sobie z tym problemem. W sumie nie jest to aż tak trudne do ustalenia, mimo że banalne też nie jest. Wystarczy zrozumieć zrozumieć kobiecą psychologię, a zrozumienie tego  czego kobieta w sekrecie pragnie, będzie już proste.

W ostatnim odcinku pisałem o kwestii emocje vs logika. Dziś pójdziemy dalej.

 

Być może słyszałeś już o programowaniu społecznym, to taka mądra nazwa na to co nas kształtuje gdy żyjemy w społeczeństwie.  Powstało przed wiekami, gdy kształtowały się społeczności, głównie po to, by sprawować większą kontrolę i pchać cywilizację do przodu. Od zarania dziejów, społeczeństwa próbowały ograniczyć popęd seksualny, głównie kobietom. Obstawiam, że po to, aby  kobiety były dostępne wyłącznie najbardziej dostatnim i władczym  mężczyznom w społeczeństwie. Swoje do tego dodały religie np. Chrześcijaństwo ze swoimi teoriami, które ukazywały seks i seksualność kobiety jako zło.

 

Więcej o tym w moim artykule „Czy jesteś złym facetem jeśli chcesz spać z wieloma kobietami”

https://www.uwodzenie.org/czy-jestes-zlym-czlowiekiem-jesli-chcesz-spac-z-wieloma-kobietami-cz-1/

 

To się pomału zmienia i wpływ chrześcijaństwa powoli się zmniejsza w Polsce. Dziś jest znacznie  większa otwartość seksualna niż np w takich latach 30 tych czy 50 tych XX wieku.  Swoje zrobił też internet i wymiana informacji, a także media (50 twarzy Greya i inne tego typu). W skrócie programowanie społeczne blokuje to, do czego ciągnie kobietę jej naturalne, biologiczne, seksualne żądze, a tym, na co może sobie publicznie pozwolić, i to co jest od niej oczekiwane od społeczeństwa i jak powinna się zachowywać.  Kobiety chcą być wyzwolone seksualnie,  chcą być perwersyjne, chcą spróbować różnych rzeczy w seksie. Ale nie mówią jeszcze tego zbyt głośno, gdyż nadal jest wielu seksualnie zblokowanych kolesi, którzy taki przejaw  rozwiązłości (w ich oczach) dyskwalifikuje kobietę jako matkę jego dzieci.  Pisałem o tym w artykule poniżej, więc nie będę się powtarzał.

 

Więcej o tym w moich artykułach: „Czy seks z 10 facetami to dla kobiety dużo czy mało?”

https://www.uwodzenie.org/czy-seks-z-10-facetami-to-dla-kobiety-duzo-czy-malo-cz-1/

„Dlaczego kobiety kłamią w kwestii ilości partnerów”

https://www.uwodzenie.org/dlaczego-kobiety-klamia-w-kwestii-ilosci-partnerow/

 

Dlatego do dziś wielu kolesi nie może uwierzyć , że ta ich wyśniona, grzeczna Ania z działu marketingu do której smali cholewki, mogła w weekend obciągąć dwa kutasy jednocześnie z dwoma wyluzowanymi kolesiami i mieć z tego frajdę.  Swoją drogą oglądałem niedawno serial True Detective i w jednym odcinku policjant aresztuje dwóch chłopaczków, którzy pieprzyli się (na raz) z jego córeczką na imprezie. Napada na nich w areszcie i bije. Zapominając, że gdyby jego córeczka tego nie chciała, to by do tego nie doszło. Ten sam policjant pieprzy się z innymi laskami w tym serialu.  Więc widzisz sam, nie tylko kobiety mają zblokowaną seksualność, wielu facetów też ma wyprane mózgi (w kwestii seksualnej) przez programowanie społeczne i to co wypada, a co nie wypada.

 

Kolejna ważna kwestia psychologii kobiet to cykl seksualno życiowy kobiety.
Wielu facetów nie rozumie seksualności kobiety i myśli że kobieta jest zawsze taka sama seksualnie, ewentualnie trochę się jej zmienia w czasie owulacji. To można wyczytać w poradnikach głównego nurtu. Ale jest jeszcze coś.

Chodzi oto , że kobieta i jej seksualność zmienia się pod wpływem czasu i sytuacji w jej życiu z facetami. To taki cykl seksualny życia kobiety. W podstawówce uczono Cię o cyklu życiowym pantofelka, ja dam Ci coś znacznie bardziej przydatnego w życiu 🙂

 

Oto w jakich stadiach można spotkać kobiety 😉

 

1. Stały związek satysfakcjonujący seksualnie, emocjonalnie i intelektualnie (ciężko uwieść taką kobietę)

2. Stały związek, ale kobieta rozgląda się za innymi, jest w fazie tzw., przetrwalnika. Jest z kimś, żeby nie być samotna, ale szuka innego faceta.  Można uwieść taka kobietę, pod warunkiem że odkryjesz że jej relacja jest nie satysfakcjonująca i nie nabierzesz się na jej “logiczne” słowa, że ona “nie zdradza”, „że ona nie jest taka jak inne ździry” itp. Wtedy zostanie Twoją gorącą kochanką, a zbiegiem czasu rozstanie się z facetem i będzie chciała być w pełni Twoja. Niestety, Ty możesz tego już nie chcieć 😉 Generalnie – w tej fazie szuka szczęścia, mimo bycia z kimś na stałe.

 

Kobieta po rozstaniu w fazie REGENERACJI po ZWIĄZKU, bawi się szaleje, ma dużo seksualnych przygód, jest też ryzyko, że nagle wróci do swojego ex. Spotyka się z wieloma kolesiami na raz. Co wrażliwsi faceci czytając to pewnie teraz gryzą zęby ze zgrozy.

 

3. AKTYWNA SINGIELKA – randkuje, ma kochanków, nie jest zbytnio zainteresowana związkiem. niektóre kobiety wychodzą do klubów wyłącznie po to, by kogoś przelecieć. To właśnie o tym etapie mowa. Większość swoich randek kończy przelotnym seksem. Z takimi kobietami (w tej fazie) najłatwiej  jest mieć jednorazową przygodę, bo zależy im wyłącznie na dobrej zabawie i nie przejmowaniu się niczym.

4. KOBIETA W TRYBIE POSZUKIWAŃ FACETA – znudzona już byciem singielką, upływający czas przypomina jej o tym, że trzeba się pośpieszyć i znaleźć sobie chłopaka. Na randkach z nią możesz usłyszeć, że ona NIE SZUKA PRZYGODY itp. Co i tak nie znaczy, że musisz być jej chłopakiem, żeby przeżyć fajna przygodę 😉    Teraz ona zaczyna przymierzać się do bycia przyszłą żoną lub partnerką na stałe. Gdy wychodzi do klubu to z myślą, że pozna kogoś wartościowego.

 

Oczywiście czasem te etapy mogą się mieszać.  Dziewczyna może mieć przygody seksualne po przeżyciu zawodu miłosnego, ale mogą też być dziewczyny niezadowolone ze swojego faceta/męża i chcące się na nim za coś tam odegrać.  Dziewczyna może  również być w związku w którym jest poniżana i poprzez seks z innymi dowartościowywać się, potwierdzać się w swojej swojej seksualności, atrakcyjności  itp. Dlatego znając ten aspekt kobiety możesz łatwo wysnuwać wnioski w kwestii możliwości szybkiego seksu z daną kobietą. Jeśli zapytasz ją kiedy się rozstała (albo wiesz to z innych źródeł) to wtedy się wszystko wyjaśnia. Jeśli mówi, że jeden, dwa, trzy miesiące temu, to jakby już wiesz czy ona szuka kogoś do seksu (dowartościowanie) czy na coś stałego (mimo, że różne głodne kawałki może Ci wciskać).

 

Kolejną rzeczą,  którą poruszę jest rywalizacja kobiet z kobietami.  Kobiety lubią między sobą walczyć, a walczą głównie o wartościowych facetów. Nie przebierają wtedy w środkach, dyskredytują inne kobiety przypinając im opinię łatwej, puszczalskiej (nie zdając sobie sprawę, że to część facetów akurat jeszcze zachęci 😉 ) Rywalizacja to jeden z powodów, dla których atrakcyjnie ubierają się do klubów; nie po to, aby bezpośrednio przyciągnąć faceta (choć czasem tak jest) ale bardziej  chcą wyglądać lepiej niż pozostałe kobiety.Często dużo ważniejsze dla niej będzie pokonanie rywalki i zniszczenie jej niż zdobycie danego faceta. Przykre to dla naszego ego, ale tak często jest. Ty możesz wykorzystać efekt kobiecej rywalizacji do spotęgowania pociągu do siebie np. poprzez elementy zazdrości.  Rywalizując z inną laską kobieta może Cię przelecieć  (traktując przedmiotowo), tylko po to aby zrobić na złość innej lasce.

 

Kobieca potrzeba uznania.  Jeśli jesteś osobą, u której kobiety szukają uznania, dowartościowania,  i potwierdzenia własnej wartości oraz atrakcyjności to będziesz miał dużo seksu. Bo kobieta będzie szukała uznania w twoich oczach poprzez sypianie z tobą.  Kwestia uznania  może mieć wiele twarzy, najbardziej widocznym przykładem są kobiety „groopies”, które jeżdżą za zespołami muzycznymi i przelatują członków zespołu. Po to, aby mogła się pochwalić koleżankom, a może i wnuczkom 😉 że  ich ulubiona gwiazda je przeleciała. Pamiętam trochę sytuacji, gdy słyszałem jak jedna dziewczyna chwaliła się drugiej kogo to właśnie zaliczyła. O takich sprawach facetom na ogół się nie mówi, chyba że jesteś jakby „wtajemniczony” w grono kobiet.

Pamiętam, jak jedna laska pracująca w zakładzie fryzjerskim chwaliła się (po cichu) że przeleciała mojego kumpla podróżnika. Z wypiekami na twarzy mówiła, jaki niesamowity facet ją chciał przelecieć i jak mu się oddała. Nie mówiła o seksie, nie mówiła jakie z niego było ciacho, nie mówiła o uczuciach, emocjach, itp. Mówiła, że facet który tyle widział na świecie, tyle zwiedził, pragnął jej.  To było dla niej niesamowicie stymulujące, to że bardzo wartościowy facet ją chciał. Dla każdej kobiety wartościowy facet będzie rzecz jasna znaczył co innego, ale chodzi ogólnie o kobiecą potrzebę dowartościowania. Więc każda będzie potrzebowała uznania w innej kwestii, ale i tak będzie to powiązane z tzw. wartością.  Klubowiczkę będzie bardziej kręcił właściciel klubu,  ezoteryczkę …hmmm, może guru tantry ? 😉  pasjonatkę rozwoju – trener , guru” rozwojowy itd. itp.

Wniosek jest taki, że kobiety będą szukać uznania w twoich oczach głównie za sprawą sypiania z tobą. Gdy jesteś starszy, młodziutkie kobiety będą szukać uznania w Tobie jako dojrzałym facecie, gdy jesteś młodszy, dojrzałe MILF-ki (seksowne mamuśki)  będą szukały uznania dla swojej atrakcyjności w oczach młodego ogiera itd. Oczywiście trzeba jeszcze umieć wzbudzić tę chęć poszukiwania uznania, ale to jest już osobno historia. Ja Ci teraz tylko otwieram oczy, żebyś nie był jak cipkowaci kolesie. Ci, którzy mi płaczą w mailach, że nie rozumieją dlaczego jego dziewczyna puściła go w trąbę z kolesiem z gitarą, a przecież on ma sukcesy zawodowe i by o nią dbał.

Jeśli chodzi  o kwestie uznania – nigdy nie powinieneś całkowicie utwierdzać kobiety w 100% przekonaniu, że jest godna twojej osoby, ani też całkowicie jej do tego zniechęcać. Najlepiej jest znaleźć złoty środek pomiędzy tymi dwiema skrajnościami, wtedy kobieta będzie w stanie zrobić dla ciebie najwięcej. Każda kobieta, z którą będziesz spał zrobi to ze swoich własnych powodów, a można powiedzieć, że przez seks z Tobą zaspokoi JAKĄŚ ze swoich potrzeb, a ty akurat w tej danej chwili będziesz w stanie zaspokoić jakąś część jej osoby.

 

CDN.

W kolejnym, trzecim  odcinku psychologii uwodzenia mowa jest o sygnałach zainteresowania, oporze i wytrwałości w podrywaniu kobiet.  Zapraszam

https://www.uwodzenie.org/psychologia-kobiet-cz-3-sygnaly-zainteresowania-opor-i-wytrwalosc/

adept

 

 

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

16 komentarzy
 1. Avatar
  waldek

  Freud i jego nastepcy doskonale rozumieli psychike kobiet tylko nie chcieli objawiac swiatu swoich wnioskow , a wnioski sa proste :
  kazda kobieta predzej czy pozniej zaplaci za swoja rozwiazlosc swoja psychika
  – mezczyzna jest bardziej odporny na kwestie zarowno rozwiazlosci i zabrania nawet jego dziecka przez kobiete( brak widzen dziecka)
  No i jeszcze jeden wazny wniosek z nauki Freuda : kobieta jest nastolatka i potrzebuje taty ( autorytet mezczyzny) bez niego nie mozna tworzyc normalnej rodziny oraz miec prawidlowego kontaktu z mezczyzna .Freud uznawal ,ze pierwszy mezczyzna jest obiektem seksualnym dla kobiety ( jej tata) jesli ona nie miala go jako obiekt seksualny to potem juz w zyciu nie ma wzorca seksualnego stad u niej jest rozwiazlosc i taka kobieta juz nie stworzy ani zwiazku ani rodziny… bedzie zawsze miala problem z seksem , seksulanoscia i miloscia…

  15 lipca 2015 at 10:31 - Odpowiedź
 2. Avatar
  waldek

  Podsumowujac wnioski Freuda i jego nastepcow : Kobieta jest wtedy rozwiazla kiedy nie ma prawidlowego wzoru seksualnego swego ojca .Tylko kobieta co ma ojca za seksualny wzor jest w stanie stworzyc dobry zwiazek i rodzine…

  15 lipca 2015 at 10:38 - Odpowiedź
 3. Avatar
  Marko

  Czyli prowkowania specialnie kobiety do awantury nie jest dobre tak? A czytałem tez gdzieś że kobiecie trzeba tez dostarczać negatywnych emocji np awantura kłotnia czy coś czy to prawda?

  15 lipca 2015 at 16:02 - Odpowiedź
  • Avatar
   Hitman

   Tak, to prawda. Najgorsza jest nuda. Lepsze są złe emocje niż żadne. Te złe uzależniają jak kokaina od psychopatów i narcyzów. Jest o tym książka pt. „kobiety, które kochają za bardzo”. Oto fragment:

   „Musiała teraz nauczyć się następnej trudnej rzeczy: przebywania w towarzystwie mężczyzn ujmujących, choć „nieciekawych”. Wiele kobiet, które kochają za bardzo, zna doskonale to uczucie: niby przyjemnie, ale „nudno”. Bez fanfar, bicia dzwonów, eksplozji i gwiazdek z nieba. Kiedy nie dzieje się nic podniecającego, ogarnia je dziwna irytacja, skrępowanie i niechęć. Niemiły stan, któremu nadają miano „nudy”. (…) nie umiała „się znaleźć” wobec kogoś sympatycznego, troskliwego i wyraźnie nią zainteresowanego. Potrafiła świetnie stawiać czoło wyzwaniom, zupełnie zaś nie potrafiła się radować po prostu obecnością mężczyzny. Jeśli nic nie skłaniało jej do wysiłków i manewrów, gubiła się w sytuacji. Nie mogła się wyluzować i odprężyć. Ponieważ nawykła do uniesień i cierpień, do walk kończących się zwycięstwem lub klęską, każdy układ pozbawiony tych istotnych elementów robił wrażenie mdłego, błahego, a zarazem jakby „wbrew naturze”. Paradoksalnie, w kontaktach z mężczyznami zrównoważonymi, spolegliwymi, chętnymi doznawała więcej negatywnych emocji niż z którymkolwiek ze swych kapryśnych, opornych i nieodpowiedzialnych kochanków.”

   8 czerwca 2017 at 01:37 - Odpowiedź
 4. Avatar
  waldek

  Marko , mozesz to robic ale jak chcesz szybciej wykitowac to jest to wlasnie ta droga , poczytaj ksiazki typu ” dlaczego kobiety zyja dluzej od mezczyzn ” – odpowiedz – bo robia mezczczynom szalone hustawki emocjonalne , na ktore sa bardziej odporne…Mezczyzni nie potrafia przechodzic ze stanu jednego w inny stan tak od razu , np miec smutek i zaraz zapomniec i sie smiac , meczyzna jest jak to powiedzial Adeventurer ” jak piec ktory powoli wygasa ” , powiem krotko , unikajcie konfliktu emocji ,ktora jest starciem zlych emocji i zaraz dobrych bo to podsyca tylko w organizmie bombe zegarowa… ostatnio w zlotych tarasach spotkalem sie z sytuacja kiedy wloszka prowadzaca knajpe wloska zaczela przez telefon plakac i krzyczec a potem p o10 minutach sie smiac ( wspolczuje temu facetowi ,ktory to musial znosic) jest to napiecie emocjonalne ,ktore odbije sie w mezczyznie , byc moze na zdrowiu…

  15 lipca 2015 at 16:42 - Odpowiedź
 5. Avatar
  Marko

  Dzięki 🙂 Czyli wzbudzanie negatywnych emocji nie robi dobrze na związku tak 🙂 ??

  15 lipca 2015 at 19:49 - Odpowiedź
 6. Avatar
  waldek

  Marko , moim zdaniem jesli kobieta szuka dymu , to jest manipulantka i kontrolowac chce zwiazek , lub znajomosc , sa szkoly ,ze mily koles to jest za malo dla kobiety bo ona chce negatywne emocje… pomysl ,czy negatywne emocje sprawiaja CI wielka przyjemnosc kiedy ktos Cie jebie , osmiesza itp , to ma sens kiedy kobieta chce takich emocji by sie dowartosciowac , kontrolowac kogos przez najczesciej spotykane poczucie winy ( wmawianie facetowi dziecka w brzuch) no i manipulowanie czyli toksyczna kobieta
  Poniżej przedstawiam kilka taktyk służących do kontroli komunikacji stosowanych przez toksyczne kobiety znalazlem to w necie:

  1 ) Wielki bajer. oto jak to działa: Toksyczna kobieta zaczyna konwersację/atak z jednym tematem. Kiedy przedstawiasz fakty, które przeczą jej przekonaniom, zaczyna Cię bajerować poprzez zmianę tematu, tematy poboczne, albo przez wytworzenie całkowicie nowego oskarżenia. Podczas gdy Ty cały czas bronisz swojego oryginalnego zdania i przedstawiasz logiczne dowody na jego poprawność ona ma już to w nosie (ponieważ gadasz z sensem) i rozprasza Cię poprzez przeskok na nowy temat, kompletnie nie związany z tym wcześniejszym.

  2 ) Zamknij się!/Nie mamy o czym rozmawiać. Kiedy starasz się wytłumaczyć swoje uczucia albo punkt widzenia taki typ kobiety może powiedzieć Ci bezpośrednio, żebyś się zamknął. Osoby manipulujące i różnego innego rodzaju awanturnicy/tyrani nie mogą znieść prawdy i są zdolni zrobić naprawdę wiele, aby jej zaprzeczyć, albo ją zniszczyć.

  Twoja żona albo dziewczyna najprawdopodobniej używa tej taktyki, kiedy zostaje zakwestionowany jej punkt widzenia. Wtedy najczęściej wychodzi z pokoju, robi Ci ciche leczenie (ang. silent treatment – nie odzywa się przez kilka minut/godzin/dni). W obu wypadkach to taka dorosła wersja „La, la, la, la, la nie słyszę Cię, nie słyszę Cię”. Takie kobiety naprawdę myślą, że kiedy będą Cię ignorowały albo powstrzymają Cię przed wyjawieniem prawdy to ta prawda po prostu przestanie istnieć. Zupełnie jak małe dziecko, kiedy zamyka oczy, żeby odsunąć od siebie coś niedobrego.

  3 ) Wyzwiska. To jest ostateczna technika stosowana przez tyranów i awanturników jakimi niewątpliwie są tego typu kobiety. Ponieważ nie potrafią inteligentnie bronić swojej pozycji czy zachowań uciekają się do ataków emocjonalno-personalnych. To jest kolejna technika odwracająca uwagę od pierwotnego tematu. Technika ta ma na celu Cię zdezorientować i zmusić Cię do przyjęcia postawy defensywnej.

  Droga Kobieto – wyzywanie Twojego męża lub chłopaka nie sprawi magicznie, że będziesz miała rację. Natomiast Ty facecie, kiedy stykasz się z takiego typu „logiką” masz tylko dwa wyjścia, albo zejść do ich poziomu albo po prostu ewakuować się z poczuciem godności i nienaruszonym zdrowiem psychicznym.

  4 ) Projekcja. To kolejny mechanizm kobiet manipulujących rzeczywistością. W tym mechanizmie kobiety oskarżają swoje ofiary o rzeczy, których same są winne. Jest to mechanizm bardzo prymitywny. To jest taka dorosła wersja zachowań znanych z dzieciństwa w stylu: „To Ty to zrobiłeś, a nie ja. Czemu to zrobiłeś?”, „Ale jak? Przecież to …”, „To Ty to zrobiłeś a nie ja. Czemu to zrobiłeś?”.

  5 ) Dzielenie. Kolejny prymitywny mechanizm obronny. Kobiety manipulujące w dużej mierze widzą ludzi i świat w dwóch skrajnościach, dobrzy i źli, czarni i biali. Nie mają wewnętrznej pojemności na kontekst albo niuans. Albo widzisz tak jak ona, albo musisz zostać zdeptany. Nie możesz z szacunkiem nie zgodzić z taką kobietą. Każdy przejaw krytycyzmu, różnicy opinii z Twojej strony podważa jej autorytet, a to widziane jest jako zagrożenie. W związku z tym taka kobieta automatycznie Cię zdewaluuje i przedstawi jako kogoś złego.

  6 ) Kampanie oszczerstw. Dla kobiety ze skłonnością do manipulacji nie jest wystarczające, żeby się z Tobą nie zgodzić i pogardzać Tobą. Muszą przy okazji powiadomić swoją rodzinę, kolegów i resztę świata, że się mylisz.

  7 ) Zapalanie latarni (ang. gaslighting – ?). Kobiety manipulantki zaprzeczają, że powiedziały słowa które powiedziały lub, że zrobiły rzeczy, które zrobiły. Następnie oskarżają Cię o dokładnie te same rzeczy, które same popełniły. Dodatkowo tak zaczną wykręcać rzeczywistość, że zaczniesz wątpić w swoją własną poczytalność, a i dodatkowo, kiedy spróbujesz się bronić sam zaczniesz wyglądać jak wariat. Jak będziesz miał ochotę to powiedz jej, że następnym razem nagrasz ją na dyktafon zobaczysz jak zareaguje (spodziewaj się wybuchu).

  8 ) Zwiększanie głośności, a nie logiki. Kolejny klasyk, kobiety manipulantki albo zaczną się na Ciebie wydzierać tak długo, aż zrozumiesz ich punkt widzenia, albo po prostu sprezentują Ci turnus cichego leczenia (ang. silent treatment), który będzie trwał dopóki nie przeprosisz za to, że „nie zrozumiałeś”.

  9 ) Wina i wstyd. Kobiety manipulujące obwiniają innych za wszystko, co jest złe i nigdy nawet nie zastanawiają się nad tym jak bardzo wpływają na to, że są nieszczęśliwe. Przesuwają na Ciebie odpowiedzialność tak, aby przedstawić Cię jako złego i nienormalnego. Te działanie ma na celu wywołać u Ciebie poczucie wstydu i zmusić Cię do uległości.

  10 ) Granie ofiary. Kiedy kobiety manipulujące przyłapywane są na złym zachowaniu, czy po prostu na kłamstwie starają się przedstawić siebie jako ofiarę. Twierdzą, że zostały niesłusznie zaatakowane za głoszenie prawdy i za to, że miały odwagę powiedzieć to, co myślą. Takiego typu kobiety wielokrotnie bronią swoich patologicznych zachowań poprzez stwierdzenie, że poniosły ich emocje, albo „zrobiłam to, co podpowiadało mi serce”. Co za nonsens. Takie kobiety znane są ze swoich dzikich ataków złości, kiedy ich złe i patologiczne zachowanie wychodzi na jaw.

  W głębi serca emocjonalnie toksyczna kobieta jest po prostu tyranem i awanturnikiem, który będzie próbował zniszczyć wszystkich, którzy się z nią nie zgodzą. Nie wystarczy, że kontroluje swoją zniekształconą rzeczywistość musi też kontrolować rzeczywistość każdej innej osoby.

  16 lipca 2015 at 13:37 - Odpowiedź
 7. Avatar
  waldek

  Marko , Ja mialem raz awanture tylko z moja byla ex i jestem juz po zwiazku , nigdy sie nie klocilismy i jedna awantura przekreslila bezpieczenstwo… wiec uwazaj na to , bo kobieta nie jest przywzyczajona do takich zagrywek chyba ,ze sama jest toksyczna i czuje sie zagrozona to wtedy spowoduje sproowokowanie takiej awantury ..ale to nie tedy droga ,znam lepsze sposoby by dac kobiecie negatywne emocje o ktorych nigdy nie zapomni…

  16 lipca 2015 at 13:41 - Odpowiedź
 8. Avatar
  Marko

  jakie sposoby?

  16 lipca 2015 at 21:10 - Odpowiedź
 9. Avatar
  waldek

  wez ja na strzelnice i powiedz jej , ze bedzie Twoim zolnierzem , i bedzie nosic plecak z amunicja 30 kg , albo na paintballa i wystrzelaj w nia serie by ja wk… , albo sparing i jej przyloz tak zeby poczula . ze meska rola jest nie dla niej … wsadz ja do samochodu i zapnij pas , rusz ostro i zahamuj nagle by wleciala np w szybe te emocje sa negatywne … a przeciez sie nie klococie… ostatecznie mozesz wyciagnac noz i powiedziec jej ze fajnie mieli indianie gdy skalpowali wrogow… :)))

  16 lipca 2015 at 23:59 - Odpowiedź
 10. Avatar
  waldek

  a na deser : podaj jej kieliszek wina i powiedz w oczy hmm wlasnie dalem Ci trucizne , ufasz mi ? albo ona sie kapie a Ty zblizasz sie z suszarka do wanny i mowisz hmmm chcesz sie z pradem popiescic czy ze mna :))))) ?

  17 lipca 2015 at 00:03 - Odpowiedź
 11. Avatar
  Daniel

  @Waldek, jesteś mistrzem teorii i tylko teorii, czy choć trochę masz praktyki z dupami? (pomijam twój zakończony związek) – wyluzuj troche chłopie bo mi ciężko było przewijać strony z twoimi komentarzami ;]

  22 lipca 2015 at 09:20 - Odpowiedź
 12. Avatar
  waldek

  Daniel – teoria jest bardzo wazna.

  22 lipca 2015 at 10:43 - Odpowiedź
 13. Avatar
  Lcf

  kobiety zapominaja tylko o jednym, ze moga trafic na toksycznego psychopate, ktory je zakopie w lesie zywcem 🙂

  23 lipca 2015 at 10:17 - Odpowiedź
 14. Avatar
  Piotr

  Adept masz 100% racji z tymi kobietami 😉 sam spotykam się z grzeczną i ułożoną mężatką która pracuje w dziale marketingu 😉 i nikt by nie pomyślał co ona potrafi wyrabiać wieczorami ;)), a jeszcze najlepsze to że sama mówi że mąż daje jej stabilizacje ale nie daje je emocji 😉

  Kobieca psychika jest wspaniała.

  13 stycznia 2017 at 11:18 - Odpowiedź
 15. Avatar
  Bartek

  Drugi punkt w zwiazku ale rozglada się za innymi czy chodzi tu o taką która na ulicy lub gdziekolwiek jest i widzi faceta który jej się podoba to od razu mówi komplement o nim ?
  Nawet jak jest ze swoim facetem to komplementuje innych?
  Moja dziewczyna tak robi i nie bardzo mi się to podoba. Mówiłem jej o tym ale ona nie zwraca uwagi na to i tak to robi.
  Ja mieszkam w Angli ona w Polsce często chodzi na imprezy.
  To może znaczyć że dalej szuka faceta i nie wiadomo co na tych imprezach może robić pewnie.
  Mam racje a może to moje insynuacje i mam jej wierzyć że jest grzeczna na tych imprezach.
  Jak myśli Marcin Szabelski?

  15 lutego 2019 at 08:39 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Przeczytaj poprzedni wpis:
Psychologia Kobiet cz.1 „Włącz Emocje”

Witaj,  w ciągu kilku najbliższych wpisów na blogu przyjrzymy się tematowi kobiecej psychologii w aspekcie podrywu i uwodzenia. Masakrycznie dużo...

Zamknij