[VIDEO] Jak (Nie) Radzę Sobie z Hejtem – Hejterzy Kontratakują, a ja Płaczę

adept hejt

Witaj, o to video ze stycznia 2017, po publikacjach na Pudelku, a jeszcze przed emisją Mistrzów Podrywu. Chciałem Ci pokazać jak ludzie potrafi pisać kompletne bzdury, nie wiedząc nic o uwodzeniu. Ich komentarze pokazują, że nie mają doświadczenie w podrywie, mylą fakty, mylą osoby. To pokazuje też jak głupie mamy społeczeństwo, ludzi którzy piszą komentarze zanim pomyślą i sprawdzą podstawowe kwestie dotyczące  np. uwodzenia. Mylą stalking z podrywem. Nie rozumieją, że w uwodzeniu nie do końca chodzi o wygląd, ale o sumę emocji jakie wzbudzasz swoją komunikacją. Wyjaśniałem to też na blogu w artykule tutaj: https://www.uwodzenie.org/adept-vs-zarzuty-feministek-mowie-jak-jest/

Czego to ja się o sobie nie dowiedziałem z Pudelka? ze jestem prymitywnym jaskiniowcem, berlinką, łysym knurem, neandertelczykiem, brzydkim zwyrolem, kartoflanym prosiakiem, lordem Voldemortem, matołem, łysym z Brazzers, aktor z horrroru, małpolud o twarzy pawiana, Fantomasem, męską prostytutką  🙂

Wiele osób pyta mnie – jak sobie radzić z hejtem? Ja się z tego śmieję. Ponieważ te hejty i „zarzuty” są dla mnie tak absurdalne, że wręcz niezrozumiałe.  Są z poza mojej rzeczywistości. To trochę tak gdyby ktoś Ci powiedział „Słuchaj, jesteś żabą!!!”. Czy to sprawia, że nagle zamieniasz się w małą, zieloną żabkę  i mówisz kum kum ? No raczej nie 🙂  Takie samo mam podejście do hejtu. Hejt i hejterzy budzą we mnie śmiech. Myślę, ze ich kora czołowa weszła po prostu w tryb żałości.

 

Chociaż kto wie, może faktycznie jestem dzikusem leśnym i knurem rozpłodowym?  Miałeś / miałaś kiedyś podobnie ?

Adept

ps.  a jesli kiedyś złapiesz się na tym, że chcesz kogoś shejtować i stracić trochę swojej energii, to przemyśl to:

 

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

10 komentarzy
 1. Avatar
  Stas

  Takie komentarze i wpisy udowadniają tylko jedno, dokonałeś czegoś, czego nie dokonał żaden polski trener uwodzenia, wyszedłeś poza underground i wbiłeś na salony, chociaż na te parę minut. Wiem że to dziwnie zabrzmi ale Twoja droga rozwoju przypomina mi działalność Chrystusa, którego wspierała wąska grupa zwolenników, a o jego prawdzie i słuszności ludność przekonała się wtedy gdy było już za późno. Spełniasz swoją misję i robisz to najlepiej jak to możliwe, mam nadzieję że nie przerwiesz jej nawet na emeryturze.

  15 września 2017 at 18:26 - Odpowiedź
  • Avatar
   piotr

   zgodze się z tobą w stu procentach pokonałeś swoje leki, wielki szacun większość ludzi żyje w tej swojej szarej strefie i nie potrafi nawet zebrać się na odwage spróbowania coś zmienić. a ktoś wypowiada się o kimś kogo nie zna, to pokazuje tylko sam swój poziom inteligencji, ale Adept masz racje szkoda marnować energii (sory za błędy ortograficzne 🙂 )

   15 września 2017 at 19:23 - Odpowiedź
 2. Avatar
  Marcin

  Gratuluje odpornosci na hejt!. Moze by jakis webinarek na dowolny temat? Dawno nie bylo i jeszcze zapomnimy jak brzmi Twoj glos:)

  15 września 2017 at 22:28 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Beda lajvy i webinary już niedlugo

   15 września 2017 at 23:03 - Odpowiedź
 3. Avatar
  Piotr

  Obejrzałem całe wideo, było momentami zabawnie 🙂
  Wspominałeś, że o stalkerach nagrałeś jakiś osobny filmik, mógłbyś wrzucić link do niego?
  Dzięki.

  16 września 2017 at 23:35 - Odpowiedź
 4. Avatar
  Artu

  Adept, napisz coś więcej o podrywie zagranicą – jakaś Ameryka Południowa, Azja – co warto zwiedzać i jakieś kilka podstawowych słów o każdym kraju 🙂
  Dla mnie ciekawe są np:
  Europa Wschodnia: Ukraina, Rosja
  Azja: O legendarnej Tajlandii już wiemy :), ale Filipiny, Japonia, Singapur?
  Amerk. Płd: Peru? Kolumbia?
  Może coś o Europie Zach. (mimo że Polacy są źle odbierani), kraje arabskie (super hot kobiety z Iranu?), może jeszcze jakieś kraje których nie wymieniłem :)?

  Przeszukałem polskiego neta i niestety mało jest o zagranicy.
  Pozdrawiam

  17 września 2017 at 22:10 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Nie będe pisał o krajach w których nie byłem. Aczkolwiek jeśli poznam kogoś z danego kraju i będzie miał w tym doświadczenie, to pewnie zrobię z nim wywiad.

   17 września 2017 at 23:18 - Odpowiedź
  • Avatar
   marinero

   W zasadzie wszedzie tak samo.Trzeba okazac autentyczne zainteresowanie kobieta i byc zabawnym.Wielkim plusem jest to ze jestes dla niej cudzoziemcem.Juz na starcie masz wielgasnego plusa w jej odczuciach.Jestes „obcy’ i to juz w niej wzbudza zainteresowanie.Mozewsz wiec nieco isc na skroty, i byc bardziej bezposrednim .One to wiedza ze sa problemy jezykowe i wychodza ci naprzeciw.Trezna tylko nie byc natarczywym i umiec polaskotac ich serce a same go otworza.m

   19 września 2017 at 18:53 - Odpowiedź
 5. Avatar
  robin1973

  Trump miał same fajne laski, Hefner nie miał brzydkich… A koleś o nazwisku Gainsbourg miał Jane Birkin i pukał Brigitte Bardot i inne laski. Żaden z nich nie był pięknym Adonisem. Każdy miał to coś.

  2 października 2017 at 21:28 - Odpowiedź
 6. Avatar
  memo

  SZanuję Cię Adept niesamowicie. Jesteś inteligentny, bystry, czujesz emocje, masz kontakt z rzeczywistością.

  Ale naprawdę musisz dyskutować z komentarzeami na pudelku? Dajże spokój… Całe rzesze ludzi Cię uwielbiają, a Ty z hejterami się zadajesz.

  Pozdrawiam Cię z szacunkiem 🙂

  16 października 2017 at 00:34 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"