TOP 4 Style Uwodzenia Kobiet + Przykłady Tekstów

Są różne style podrywu, tak jak style KUNG FU, każdy na inny typ kobiet, ale czy umiesz je od siebie odróżnić? Piszę właśnie kolejne rozdziały do poradnika „Sekrety Uwodzenia Słowami 3.0” i wpadło mi do głowy, że wiele osób (zwłaszcza z poza społeczności uwo) w ogóle nie rozróżnia styli uwodzenia. Myślą, że jest jeden rodzaj podrywu (komplementy, itp. słodzenie). Tymczasem uwodzenie ma wiele twarzy. Może nie 50 jak Grey, ale kilkanaście różnych sposobów się znajdzie.  Pisałem o tym kiedyś w artykule tutaj „TOP 15 Dróg do Serca Kobiety i nie Tylko Tam”.  Ponieważ w SUS 3.0 podam masy przykładowych rozmów, w różnych stylach podrywu, to dziś chciałem Ci to przybliżyć w krótkich dialogach.

Wersja podrywu humorem:

K: Czy ty mnie chcesz tylko przelecieć?

Ty: Nie, no co Ty? Nie chcę Cię przelecieć,  chcę tylko napisać na moim Facebooku, że Cię przeleciałem, haha 😛   Skąd się w Tobie biorą takie niegrzeczne myśli dziewczyno? Nie mów, już wiem, jesteś seksualnym monstrum, prawda?

K: hahahaha, wcale nie 🙂

Ty: Myślisz tylko o jednym, na szczęście założyłem dziś metalowe majtki, żeby czuć  się bezpiecznie na randce z Tobą 🙂

Wersja uwodzenia tajemnicą:

K: Czy ty mnie chcesz tylko przelecieć?

Ty: Jeszcze nie wiem, to co mnie fascynuje to kwestia tego jak ludzie się poznają i zaczyna pojawiać się między nimi chemia… to niezwykle ekscytujące że tylko między wyjątkowymi osobami pojawia się uczucie chemii. Ty wyglądasz mi na kobietę, która uwielbia poznawać tajemnicze mechanizmy rządzące naszym życiem, seksualnością, naszymi zmysłami, prawda?

Wersja uwodzenia ostrą, hardcorową grą, na specyficzny typ hardcorowych kobiet:

K: Czy ty mnie chcesz tylko wyruchać?

Ty: oczywiście, że tak! Chce Cię przelecieć w każdy Twój otwór, ale najpierw chcę Ciebie poznać jako normalną osobę. Powiedz mi, czy jesteś kobietą, która chce sama prowadzić znajomość w stronę intymną czy wolisz raczej jak to mężczyzna prowadzi Twoje zmysły i pragniesz mu się podporządkować seksualnie?

K: Wolę jak mężczyzna prowadzi. A co Ty myślisz o mnie?

Ty: w tej chwili ? chcesz wersję lagodną czy absolutnie szczera, czyli tak jak ja o tym myślę?

K: szczerą

Ty: myślałem o tym, jak jesteśmy u mnie pod prysznicem, a ty klękasz i robisz mi laskę…. nie poczekaj, to była wersja łagodna… myślałem o tym jak ty klęczysz przede mną w łazience i opierdalasz mi gale.

K: ale ty jesteś głupi i wulgarny, jak mogłeś, och….

Ty: słuchaj , to jest mój świat, jeśli Ci się nie podoba i uważasz, że jestem głupi, to chemia nie zadziała, nie zagra to wszytko miedzy nami, nie będzie chemii, jestem męskim mężczyzną, a nie cipką w rurkach

Ona albo wejdzie w to albo nie wejdzie. To bardzo hardcorowa, męska emanacja. Inni mężczyźni, gdy to usłyszą, to zamieniają się w „białych rycerzy”. Wtedy zaczyna się rzucanie złych spojrzeń, bo oni gdzieś na głębszym poziomie czują się beta. I że ten facet może zabrać im kobietę. To ostra gra.

wersja uwodzenia historiami i lajfstajlem:

K: Czy ty mnie chcesz tylko przelecieć?

Ty: Wiesz co? to pytanie przypomina mi ostatnią imprezę w Sopocie w Dream Clubie, gdzie byłem z moimi znajomymi, i jedna z nich powiedziała mi na ucho „wiesz co Marcin? dlaczego Ty zadajesz się z tymi ździrami Anka i Matyldą, przecież widać gołym okiem, ze ona chcą Cię tylko zaliczyć. Wkurza mnie to jak kobiety są teraz łatwe!”. Nie wiedziałem przez chwilę co jej odpowiedzieć, ale wtedy przyszła mi jedna myśl „Wiesz co, piękno jest powszechne zwłaszcza w ekskluzywnych klubach jest wiele pięknych kobiet, chętnych do poznania, ale dla mnie liczą się trzy rzeczy poza wyglądem: energia do życia + entuzjastyczne nastawienie, więź emocji  i wartość, którą wnosi do mojego świata. Jeśli nie ma tego, to seks z kobietą jest tylko seksualnym wypróżnieniem, zamiast być mistycznym przeżyciem na granicy ekstazy…

Ok, na dziś to tyle, wracam do pisania SUS 3.0. Daj mi znać czy rozwijać takie rozmowy, czy chciałbyś więcej przykładów z innych styli uwodzenia i w jakich sytuacjach?

pozdrawiam

Adept

 

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

11 komentarzy
 1. Avatar
  Stas

  Myślę że najlepszy i najbardziej skuteczny styl to będzie ten ,który jest maksymalnie spójny z nami i który generujemy automatycznie w spontanicznych interakcjach z kobietami

  Ja najchętniej i najnaturalniej stosuje hybrydę pierwszych dwóch które wymieniłeś:

  Ona: Czy Ty chcesz mnie tylko przelecieć?

  Ty: Tak, chce Cię przelecieć, ale tylko po ślubie, I tylko w celach prokreacji, a obok w pokoju będzie czuwać moja mama i pilnować, żebyś za bardzo mnie nie sponiewierała

  19 września 2017 at 18:13 - Odpowiedź
 2. Avatar
  Lukas

  Takie ostre podteksty i gra słowami potrafi oszołomić kobiety, więcej takich gier z kobietami by się przydało, a co z PPS 3 ?

  19 września 2017 at 18:14 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Piszę jednocześnie, PPS3 jest w 90% skonczony.

   19 września 2017 at 18:15 - Odpowiedź
 3. Avatar
  Maciej

  Trafione Adept. Ostatnio rozmawiałem z kobietą o fantazjach, tajemny ogród to już standard. Aż tu nagle, koledzy tej kobiety, że ona taka jest fajna (bo jest kobietą) i nie wolno jej obrażać….. W ogóle jak ja mogłem powiedzieć, że kobiety mogą fantazjować o gwałcie, NO JAK TAK MOSZA ?!.

  Po czym próbowali wymusić zachowanie na lasce (nie gadaj z nim). Laska nic nie powiedziała przy nich, tylko się uśmiechnęła. A potem to już sama ciągła temat i nie tylko 🙂

  19 września 2017 at 20:13 - Odpowiedź
 4. Avatar
  Pytanie

  Co zrobić kiedy rozmowa naglę się urwie i nie wiesz co powiedzieć ( chodzi mi o sytuację tuż po rozpoczęciu )

  20 września 2017 at 15:34 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Hmmmm, moze poczytac moje materialy na blogu w tym temacie? a moze poczytac poradnik Sekrety Uwodzenia Słowami? No co tu zrobic?

   20 września 2017 at 15:38 - Odpowiedź
  • Avatar
   Stas

   Wg mnie jeżeli rozmowa nagle się urywa, to znaczy że nie czujesz się zbyt dobrze , co zrobić? – zadbać o swój stan emocjonalny

   23 września 2017 at 14:05 - Odpowiedź
 5. Avatar
  Lukas

  Kiedy planujesz wydać PPS 3 ? Czy w SUS 3 będą jakieś dotąd niespotykane techniki które dają większą przewagę, a nie to co już jest w necie od zawsze ?

  20 września 2017 at 16:34 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   na jesieni. Tak, w SUS 3 beda takie techniki, ze nawet jak dziewczyna Cie nie zna albo Cie nienawidzi, to po 3 zdaniach bedzie szalenczo zakochana 🙂 🙂

   20 września 2017 at 17:18 - Odpowiedź
   • Avatar
    Konrad

    heheh….Marcin w formie widać 🙂

    21 września 2017 at 00:33
 6. Avatar
  Piotr

  @Adept.
  Wszystkie Twoje posty jak i książki są megaciekawe.
  Wielki szacunek za Transformację jaką przeszedłeś.

  P.S.
  Mam taką małą sugestię-może w niedalekiej przyszłości poruszyłbyś temat- ‚jak pozbawić kobietę kaca moralnego po pijackim seksie z Tobą”

  Ostatnio trafia mi się to często i tak na swój naturalny sposób się staram to obejść.

  25 września 2017 at 10:32 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Przeczytaj poprzedni wpis:
adept hejt
[VIDEO] Jak (Nie) Radzę Sobie z Hejtem – Hejterzy Kontratakują, a ja Płaczę

Witaj, o to video ze stycznia 2017, po publikacjach na Pudelku, a jeszcze przed emisją Mistrzów Podrywu. Chciałem Ci pokazać...

Zamknij