Cała Prawda o Odrzuceniu

Siedzę właśnie i piszę PPS3 (skończę za kilka miesięcy), więc postanowiłem co jakiś czas wrzucać surowe kawałki na bloga. Dziś będzie mały fragment rozdziału o odrzuceniu.

Jednym z częstych lęków u moich czytelników jest lęk przed odrzuceniem. Pamiętaj, że nawet z najlepszą grą, z Twoim super wdziękiem, rozpaloną dziewczyną, zawsze będą momenty, w którym będziesz musiał podejmować ryzyko (i ryzykować odrzucenie), aby ją pocałować, czy zabrać ją ze sobą do domu, zdjąć jej majtki itd. I niemal zawsze będzie jakiś tam opór i ryzyko. Nawet mały, ale będzie. I Ty zawsze będziesz musiał go rozbroić, czy być wytrwały lub umiejętnie go obejść (np. 2 kroki do przodu, jeden do tyłu). Pamiętaj, że są dziewczyny, które niezależnie od tego co zrobisz, to nie będą tobą zainteresowane i Cię odrzucą. Nie lubią facetów takich jak Ty np. łysych, rudych, blond, z długimi włosami, z brodą itp. I na 95% nic się nie zmieni. Z drugiej strony są dziewczyny, które lecą na ciebie, podobasz im się. Jesteś w ich typie i niewiele trzeba. Pomiędzy nimi jest szeroka strefa kobiet potencjalnie dla Ciebie do zdobycia. Niektóre dziewczyny mają po prostu zły dzień, mają pms, okres, albo wczoraj zerwały z chłopakiem. Może im ktoś wczoraj umarł albo pogryzł ją pies. Dziewczyna z wielu powodów może cię po prostu odrzucić, niezależnie od tego jak dobre jest twoje podejście i doświadczenie w podrywie. Wszyscy dostają kosza, nawet PUA, których podziwiasz.Kiedy podchodzisz do dziewczyny i zostajesz odrzucony w przeciągu kilku, czy kilkunastu sekund, to czy ona tak naprawdę odrzuciła ciebie, czy tylko Twój pierwszy wizerunek? Pierwsze wrażenie, może tylko kilka procent Ciebie, które miała szanse poznać przez tą krótką chwilę. Gdyby miała okazję Cię bliżej poznać, na pewno zmieniła by zdanie.

A jeśli nawet nie była zainteresowana i odchodzi, to Ty zrób tak, żebyś był w stanie wyjść z tego z twarzą, i aby nikt właściwie tego nie zauważył. Sytuacja ma wyglądać na taką, gdzie wszystko jest w porządku, jakby rozmawiała sobie dwójka starych znajomych. Powinieneś wręcz zażartować sobie z tego. Pomimo, że ona cię odrzuciła, to powiedz i tak „Ok, Miło było cię poznać. Zadzwoń do mnie i tak. Nie zapomnij o moich urodzinach 🙂 Dzwoń nawet w święta”, z uśmiechem. To oczywisty żart, samorozbawienie siebie. Śmiejąc się z całej sytuacji, zachowujesz pogodny nastrój na dalszą część dnia (podrywu). Cały czas się dobrze bawisz. A po kilku takich razach jesteś już tak wesoły, na luzie, że zagadujesz do kobiety, a Twoja mowa ciała, mimika i reszta Ciebie Ci w tym pomaga.

Wyobraź sobie taką sytuację: Zagadujesz w ciągu miesiąca do 50 kobiet (to jest 5 wyjść z domu na 1-2 godziny. Dostaniesz z tego, powiedzmy 5-10 kontaktów. Z tych 5-10, ze 3-6 spotkają się z Tobą na randce. Z 2-4 pewnie wylądujesz w łóżku. Jako początkujący,  seks z 2-4 kobietami miesięcznie jest niezłym wynikiem. Jeśli wyjdziesz jeszcze do klubów w weekendy, podziałasz w internecie, to może być więcej. W oczach kolegów będziesz naprawdę niezłym kozakiem. A teraz powiedzmy, że skupisz się na negatywach i pomyślisz, że jednak kilkadziesiąt kobiet Cię „odrzuciło” i w związku z tym chyba nie jesteś zbyt wartościowym, atrakcyjnym facetem, po prostu jesteś chujowy 😉  To zapytam Cię, ilu znasz kumpli, którzy  potrafią przespać się z tyloma kobietami (nie płacąc za seks rzecz jasna)? Jak byś się czuł mając seks z 20-30 kobietami na rok?

Podsumowując temat odrzucenia. Musisz wiedzieć, że kobiety codziennie widują facetów, którzy im się podobają, ale nie wskakują im do łóżka. Nie decydują się na seks z nimi (z różnych powodów) , mimo że są nimi zainteresowane. Kobiety mają też czasem sex z facetami, do których nawet nie czują jakiegoś wielkiego pociągu. A jeszcze czasem są kobiety które  odrzucają facetów, nawet jeśli czują do nich podniecenie (też z różnych powodów). Tak samo mogą odrzucać facetów o wysokiej wartości społecznej, co może Cię zdziwić. Bo kobieca seksualność nie jest zero jedynkowa. Nie bazuje tylko na wartości i wyglądzie, czy nawet podnieceniu. Na jej decyzje seksualne może mieć wpływ bardzo wiele różnych czynników. Dlatego kobieta „odrzucając Cię” wcale nie koniecznie ma na myśli to, że nie jesteś atrakcyjny. Może trafiasz w zły moment jej życia lub zły nastrój. Typowi faceci, widzą wszystko zero jedynkowo – jak jest sex, to byłem atrakcyjny, jak nie było seksu, to ona nie uznała, że jestem atrakcyjny. A to błędne myślenie. Weź pod uwagę to co Ci powiedziałem.

Ile razy w Twoim życiu jakaś dziewczyna dała Ci kosza? Potem podziel to przez 3. Ta liczba, to lista Twoich „straconych okazji”, kiedy tylko wydawało Ci się, że dziewczyna Cię odrzuciła.

Adept

 

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

11 komentarzy
 1. Avatar
  Kuba

  Ja zacząłem podchodzić do kobiet na końcu zeszłego roku, teraz praktycznie codziennie sobie wychodzę na spacer, ale z racji tego że mieszkam w małym mieście (40 tys.) to nie spotykam czasem żadnej fajnej kobiety. Mimo tego zrobiłem może z 10 podejść, 2 kobiety dały mi numer i z jedną się umówiłem ale nie chciała iść do mnie („mam zasady”). Ja jako początkujący nie umiałem tego „rozbroić” ale i tak od razu moja energia wzrasta bo sobie działam i się cieszę bo to jest coś pięknego doświadczyć jak te wszystkie halucynacje na temat kobiet to tylko wytwór naszego umysłu. Na przykład ta panna z którą się spotkałem wyglądała mega ostro, jak taka typowa zimna suka, podchodzę do niej a ona się śmieje i mi dziękuje że podszedłem… Totalny mindfuck 🙂
  Mógłbyś zdradzić coś na temat PPS3? Na czym będzie się koncentrowało itp.?

  15 stycznia 2017 at 14:29 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   „(…) PPS (czyli poradnik Potężna Pewność Siebie) powstał w 2010 roku, PPS2 na przełomie 2011 i 2012. Teraz mamy 2017 rok. Minęło już 5 lat od PPS2, a 5 lat to niemal cała epoka. W między czasie poznałem wiele nowych technik na transformacje psychiki faceta. O ile PPS2 bardziej koncentrował się na aspektach terapeutycznych, usuwanie blokad i problemów z głowy np. lęku przez podejściem do diewczyny. O tyle PPS3 w większości będzie się skupiał na zbudowaniu takiej silnej męskiej postawy alfa, abyś rozmawiał z dziewczynami w stanie pełnym energii, seksualnej potęgi, nie reagował na ich zbywające zachowanie, abyś nawet po odrzuceniu NICZYM się nie przejmował. (…)”

   15 stycznia 2017 at 15:11 - Odpowiedź
   • Avatar
    Artur

    Nie mogę się doczekać PPS3. PPS1 bardzo mi pomógł usunąć żal za kiepskie dzieciństwo. Wystarczyło kiedyś 5 minut żeby mnie wyprowadzić z równowagi, a winny cały czas był mój ojciec, który niestety autorytetem do naśladowania nie był. Na powrocie do przyszłości pobeczałem się jak mała lala, ale ten „kamień” wypadł ze mnie 🙂 100 razy lżej.

    31 lipca 2017 at 08:06
   • Adept
    Adept

    Ciesze się, że Ci pomoglo. Tak trzymaj 🙂

    31 lipca 2017 at 08:51
 2. Avatar
  stas

  Nie wiem czy tylko ja to zaobserwowałem, czy tylko u mnie to występuje – 99% dziewczyn które nie są zainteresowane mną, nie interesują też mnie. To jest zależność obustronna. Kobiety które nadają na innych falach niż moje – odpychają mnie i ja je też odpycham, z koleji te z którymi złapię wspólny język (nawet tylko ciała) – wzajemnie się przyciągamy

  To udowadnia też astrologia – są zodiaki przyjazne Twojemu, i są też nie sprzyjające, dysharmonijne

  Ma ktoś też tak?

  15 stycznia 2017 at 16:43 - Odpowiedź
 3. Avatar
  Michał

  Adept to prawda że hipnoza nie na wszystkich działa? Oglądałem kiedyś Top Gear jak gościem był Paul McKenna i mówił że nie wszyscy są podatni na hipnozę. Myślałeś kiedyś żeby udać się do niego na jakiś Event?

  15 stycznia 2017 at 21:07 - Odpowiedź
 4. Avatar
  zabutonga m

  A jak w takim razie wyciągać konstruktywne wnioski i uczyć się na błędach, skoro nigdy się nie wie, czy przyczyną odmowy ze strony kobiety był mój błąd (i jaki) czy jakieś okoliczności, na jakie nie miałem wpływu?

  15 stycznia 2017 at 21:15 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Sa sytuacje, gdzie mozna uzyskać feedback, są takie, że nie można. I wtedy przydaje się lista kontrolna tego co zrobić po nieudanej randce. Jest ona cała w Generatorze Randek.

   15 stycznia 2017 at 21:40 - Odpowiedź
 5. Avatar
  Piotr

  No, siedzę tak dziś i myślę ,,nie ma co, trzeba kupić w lutym PPS2 i wziąć się za budowanie siebie” a tu wbijam na blog i widzę że PPS3 ma wyjść.. Kiedy mniej więcej planuje Pan premierę?

  Pozdrawiam 🙂

  15 stycznia 2017 at 22:24 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Szacuje kwiecien lub maj. Chciałbym przed wakacjami, to się okaże… Ale PPS2 mozesz spokojnie kupowac, bo PPS3 to bedzie kontynuacja.

   15 stycznia 2017 at 22:37 - Odpowiedź
 6. Avatar
  Kur Miejski

  True, true… Czasem tak trudno zrozumieć podstawowe kwestie… Ale jestem bardzo zadowolony, że przeczytałem ten artykuł przez snem 😉

  5 lutego 2017 at 21:07 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Przeczytaj poprzedni wpis:
Uwodzenie Nie Działa

Daruj mi ten przewrotny tytuł. Właściwie powinien on brzmieć "Uwodzenie działa, lecz tylko we właściwym, czasie, miejscu i kobiecie". Ale...

Zamknij