Nie uwierzysz ile da Ci ta zapomniana technika…

W dzisiejszym artykule będzie mała hipnotyczna ciekawostka. Opiszę Ci jeden trick, którego nauczyłem się od Rossa Jeffriesa w sierpniu 2009 r. w Londynie.

 

Ross indagowany przez uczestników szkolenia oto, żeby pokazał jakieś zabawne wykorzystanie hipnozy do podniecenia kobiety zaprezentował sztuczkę z zapalniczką. Nie musi to być zapalniczka, możesz wykorzystać coś co masz pod ręką podczas randki lub w klubie rozmawiając z kobietą. Może to być w zasadzie każdy przedmiot, który nie jest zbyt wielki i jest w miarę emocjonalnie neutralny.

 

Kiedy dziewczyna pyta się mnie czym się zajmuję i czasem opowiadam jej o tym, że m.in. zajmuję się hipnoterapią, odkochiwaniem, kontrolą ludzki emocji itd.
Jeżeli jest tym bardziej zainteresowana to mówię coś w tym stylu:

„OK, jeżeli chcesz doświadczyć potęgi swojego umysłu / jeżeli chcesz przekonać się do czego zdolny jest Twój umysł to pokażę Ci coś interesującego…
Np. sprawię, że będziesz odczuwała pociąg seksualny do tej zapalniczki” albo „sprawię, że zauroczysz się w tej zapalniczce”.

 

Kobieta najczęściej odpowiada „To niemożliwe :)”.
Ja mówię na to „Spójrz”. Trzymam w ręku i w zasięgu jej wzroku zapalniczkę, lekko nią potrząsam albo stukam w nią palcami. I mówię „Jaki jest pierwszy sygnał z wewnątrz Ciebie, który mówi ci, że ktoś ci się bardzo podoba i jesteś nim zauroczona? ” / „Jaki jest pierwszy sygnał z wewnątrz Ciebie, który mówi ci, że ktoś cię bardzo seksualnie podnieca ”. Jeżeli wszystko zrobiłeś wcześniej dobrze to zobaczysz pewną reakcję w kobiecie. Np. wciągnięcie głęboko powietrza, zmianę mimiki twarzy, koloru skóry itp. Zadaję wtedy drugie pytanie  „Gdzie jest i jak idzie ta energia/kolor/wibracja?” A dziewczyna na to może powiedzieć np. „Zaczyna w brzuchu, jak motylki, a potem idzie do góry do klatki piersiowej…” . Ja na to mówię „Hmmm….Naprawdę?”. Zbliżam jednocześnie zapalniczkę bliżej do kobiety. Wcześniej zakotwiczona do zapalniczki emocja tym ruchem odpala sie i jednocześnie pobudzane są uczucia poprzez przysuwanie tego, co zostało zakotwiczone bliżej w jej kierunku.

 

I kontynuuję „są takie chwile w Twoim życiu, że jesteś pełna tych uczuć, a czasami jest ich mniej…” Gdy to mówię to przybliżam do niej zapalniczkę i oddalam ją od niej. „Są momenty, że jesteś absolutnie pełna tych emocji w tym miejscu … [dotykam zapalniczką do jej klatki piersiowej] a czasem jest ich mniej [i oddalam].

 

Możesz z tym zrobić wiele, możesz używać jej autokotwic i dalszych sugestii hipnotycznych do podkręcenia jej stanu. Możesz eksplorować jej fantazje seksualne i łączyć je mentalnie z sobą. Jest kilka kierunków w których możesz pójść.

 

Możesz też sugerować jej np. „I zwróć uwagę, że gdy oddalam od Ciebie tą zapalniczkę to uczucie maleje i jednocześnie rośnie w Tobie chęć sięgnięcia po tę zapalniczkę i cieszenia się tą emocją /podnieceniem /uczuciem… a kiedy zbliża się do Ciebie to zaczynasz czuć na nowo absolutnie przyjemne podniecenie…”

 

Następnie możesz łączyć jej emocje ze sobą czy to poprzez kładzenie na sobie tej zapalniczki, pocałowanie jej (łączysz jej emocję z Twoimi ustami) i podawanie dalszych sugestii np. „Czy nie byłoby wspaniale, gdybyś odnalazła całą tą energię/uczucie w jednym, szczególnym miejscu?”

 

Potem jeżeli jest to tylko zabawa i nie chcę ciągnąć tej mini hipnozy dalej, to trzymam zapalniczkę w ręku, mogę nią lekko poruszać i mówić:
„Więc jak teraz podoba Ci się ta zapalniczka ?”
I często bywa, że kobieta zabiera mi ją z ręki i przytula do serca chichocząc. A potem pada pytanie „Jak Ty to zrobiłeś ???”

 

Po takiej małej demonstracji jestem już całkowitym autorytetem w jej świecie, mogę kontynuować słowami lub dotykiem rozpalanie jej emocji lub przejść dalej w rozmowie do innyhc tematów.
Oczywiście trzeba wiedzieć dokładnie jak to zrobić, kiedy ten temat wprowadzić i gdzie. Jak kalibrować przynętę słowną do typu kobiety, jak sensownie wprowadzić temat, żeby nie wyjść na idiotę, a nawet jak zabezpieczyć się na wypadek jeżeli sztuczka nie wyjdzie (a początkujący ma na to większe szanse).

 

Nawet w klubie można ją zrobić, tylko potrzebne jest trochę cichsze miejsce. Tu przedstawiłem Ci tylko zarys możliwości, które są przed Tobą i których Ty też możesz się nauczyć.Nie tylko po to, że by rozpalić kobietę w sposób jakiego wcześniej nie znała, ale też po to żeby zrobić coś nowego i ciekawego.Tu uwaga dla różnej maści ortodoksów – jeżeli myślisz, że to jest TA magiczna technika, która sprawi że kobiety zaczną wreszcie wskakiwać Ci do łóżka w ilościach hurtowych to powiem jedno – wstrzymaj konie kowboju, przestań czytać teorie i weź się za praktykę. Nie oto tutaj chodzi, to tylko jedna z wielu potencjalnych technik na przyciągnięcie uwagi kobiety, wyróżnienie się z szeregu zwykłych kolesi, w pewnych sytuacjach zdobycie małej przewagi towarzyskiej nad innymi. Może też służyć jako wstęp do bardziej zaawansowanych technik lingwistycznych.

Ps. Jakże często słyszę słowa nowicjuszy panoszących się na forach internetowych, na prawo i lewo rozsiewających swoje naiwne słowa typu „hipnoza w uwodzeniu nie działa”, „hipnotyczne tricki nic nie dają”, „to niemęskie”, „to jakaś manipulacja”, „to bzdury”, itp.No coż, dzięki temu ja i inni stosujący te techniki, OPRÓCZ SWOICH WŁASNYCH, jesteśmy wobec nich do przodu 🙂

Pozdrawiam

Adept
ps.  jeśli chcesz  poznać inne moje sekrety hipnozy seksualnej i  tworzenia w głowie kobiety  autorytetu, wzbudzania zaintrygowania i ciekawości, aby potem nakręcić kobietę seksualnie to zobacz mój poradnik
Nauczę Cię hipnotyzować  seksualnie kobietę, stawać się w jej oczach kimś niesamowitym.
Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

9 komentarzy
 1. Avatar
  Anonymous

  Technika bardzo ciekawa z możliwością modyfikacji i dostosowania do swoich potrzeb jak i potrzeb kobiety
  Fajny cwany sposób na wprowadzenie w kobiecie stanu podniecenia. Ale napewnio trzeba to zrobić z wielką wprawą, wyczuciem, jak najbardziej naturalnie,płynnie, z poczuciem humoru i tajemniczo…

  chameleon

  3 listopada 2010 at 16:02 - Odpowiedź
 2. Avatar
  Anonymous

  ..to jest ciekawe, bo łączy obrazy ze skojarzeniami; ale moim zdaniem zadziała tylko wtedy, jeśli osoba, która trzyma zapalniczkę wydaje się atrakcyjna.

  Ewa

  11 listopada 2010 at 19:05 - Odpowiedź
 3. Avatar
  Anonymous

  a moze lepiej robic to z dlugopisem, jakims szczegolnym i grubym ;), tak aby rozbudzic w niej falliczne pożądania… just a crazy thought

  1 czerwca 2011 at 12:41 - Odpowiedź
 4. Avatar
  Lena

  Ciekawa jestem, czy to zadziała na faceta. Spróbuję 😉

  27 stycznia 2012 at 00:33 - Odpowiedź
 5. Avatar
  Tomek

  Hej,

  A można np. wyjść od magii i iluzji. Podczas rozmowy na ten temat przejść do tej techniki? Będzie do OK dla kobiety?

  1 października 2014 at 06:59 - Odpowiedź
 6. Avatar
  Nemo

  Czy takia technika na dziewczynie która kończy lub właśnie skończyła LTR nie spowoduje że przypomną (odświeżą) się jej emocje względem jej obecnego/poprzedniego faceta? Czy można tego jakoś uniknąć?

  10 maja 2016 at 08:03 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   sprawdz sam 🙂

   10 maja 2016 at 09:31 - Odpowiedź
   • Avatar
    Nemo

    A co mi szkodzi… sprawdzę i opiszę rezultat 😀

    10 maja 2016 at 10:11

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Przeczytaj poprzedni wpis:
Seks, ale bardziej odlotowy 2.0

Brunet poleciał do Grecji przebiec maraton. 42 km przebiec ze jednym razem to nie byle co, a niektórym przytrafiają się...

Zamknij