O szkoleniach jeszcze słów kilka…

Dzis pierwszy dzień wakacji. Lecz zamiast cieszyć się pogodą niestrudzony Adept odpisuje na komentarze bloga. Dziś anonimowa osoba poruszyła interesujący aspekt szkoleń z uwodzenia.

 

„Witaj Adepcie,piszesz że te szkolenia są takie dobre. Ale jak mi wytłumaczysz fakt że 99% społeczeństwa poznaje nowe dziewczyny, kobiety, bez takich szkoleń. Czyżby wszyscy oni mieli takie szczęście, lub aż taką motywacje. Jak to skomentujesz? A swoją drogą to wszyscy moi znajomi poznali swoje partnerki bez takich szkoleniach, to w takim razie po co takie szkolenia jeśli prawie wszyscy radzą sobie bez nich. Ja myśle że to jest tak jak z tą viagrą dla kobiet. Niby jest potrzebna, ale tak naprawde to tylko chodzi oto aby wymyślić sztuczny problem, i zgarnąć grube miliardy dolarów. A wracając do tych cen za te kursy to są astronomiczne. „
No właśnie… jak to jest ?

 

Otóż kobiety i mężczyźni poznawali się od tysięcy lat. W jakiś sposób cywilizacja idzie do przodu, a ludzkość nie wymiera. Więc pytanie powyższe wydaje się z pozoru mieć sporo sensu.

 

Problem jest tego rodzaju, że w procesie „naturalnego” dobierania się ludzi w pary jest olbrzymia chaotyczność. Mężczyźni nie rozumieją kobiet i nie wiedzą CO DOKŁADNIE MAJĄ ZROBIĆ  ŻEBY ZAINTERESOWAĆ SOBĄ WYBRANĄ PRZEZ NICH PARTNERKĘ.

 

Dlatego też 99% ludzi w społeczeństwie mitologizuje sam proces łączenia się w pary znajdując racjonalną wymówkę na to typu „chemia”, „ma się to COŚ” itp. Wskutek tego poznawanie kobiet i mężczyzn charakteryzuje OLBRZYMIA PRZYPADKOWOŚĆ i NIEWIADOMA.

 

Stąd moje pytanie do autora:

 

Czy te 99% mężczyzn co wg niego znalazło partnerki, jest w relacjach z partnerkami, które NAPRAWDĘ sobie wymarzyli czy może  trafiło im się „coś”, jakaś dziewczyna ich przypadkiem zechciała, a oni z powodu frustracji seksualnej weszli z nią w związek ?
Czy nie jest tak, że zostali „jakoś” przedstawieni samotnej kobiecie i z braku laku zeszli się oboje razem ze sobą ?

 

Czy gdyby mieli duży wybór i umiejętności posiadania wielu kobiet nimi zainteresowanych to napewno by byli z obecną partnerką ?

 

Czy nie jest tak że, większość w nich jest w relacjach (monogamicznych) nie Z WŁASNEGO WYBORU tylko z KONIECZNOŚCI ?
 
 
Szkolenie ma zmienić mężczyznę w faceta atrakcyjnego dla kobiet generalnie. Wewnętrznie i zewnętrznie. I dać mu umiejętności seksualnego flirtu, pobudzania kobiecych emocji, rozumienia kobiecej natury i potrzeb. Dać mu pewność siebie w kontaktach z kobietami, umiejętności rozumienia interakcji w grupach ludzi, czytania sygnałów od kobiet.

 

Coś czego 97% mężczyzn obecnie praktycznie nie posiada.

 

Ludzie mogli by jeździć maluchami całe życie. I maluch i mercedes przewiozą nas w to samo miejsce. W sumie autobusami też można się przemieszczać.  Więc każdy może sobie jakoś”poradzić”.  
 
Tak samo jak z relacjami z kobietami. Mężczyźni  „jakoś tam” sobie radzą z kobietami. Częściej gorzej niż lepiej… Ale jednak ludzie wolą generalnie mieć mercedesa. Różnica leży w KOMFORCIE.    Twojego życia.
Adept
ps. Temat szkolenia z uwodzenia poruszyłem szerzej w artykule  Szkolenia z uwodzenia czyli kto jeszcze chce być samcem alfa cz.5
Zachęcam Cię do przeczytania go, aby zrozumieć co naprawdę się kryje za szkoleniem z uwodzenia.
I drugi artykuł o tej tematyce:
Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

0 Comment

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

  • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
  • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
  • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Przeczytaj poprzedni wpis:
I ty zostaniesz uwodzicielem…

A więc postanowiłeś zostać uwodzicielem :) Przyjrzyjmy się tej perspektywie...   Uwodzicielem czyli Mężczyzną (przez duże M) roztaczającym nad kobietami...

Zamknij