RANKING POLSKICH PUA wg ADEPTA (2009)

Rankingi PUA w Stanach Zjednoczonych natchnęły mnie ideą, żeby zrobić coś podobnego w Polsce.
Ponieważ jestem jedną z osób najstarszych stażem w uwodzeniu w Polsce postanowiłem zrobić ranking polskich PUA.

 

Jest to mój pierwszy ranking więc na razie kolejność na nim jest dość umowna.

 

Różne są kryteria, które można brać pod uwagę, np:
– ilości uwiedzionych kobiet
– „jakość” kobiet
– styl w jakim były uwodzone
– czy dany PUA jest w związku czy nie
– gdzie uwodzi kobiety dzień/klub, w jakich klubach
– jak działa na kobiety
– jaką ma wiedzę
– jakie umiejętności przekazywania dalej swojej wiedzy
– czy uwodzi na związek, trójkąty, czy tylko jednonocne przygody, wielo-związki
– jego innowacyjność

 

Dlatego moja OCENA danego PUA jest SUBIEKTYWNA (tak naprawdę nie ma czegoś takiego jak obiektywna prawda). Może być obarczona błędem wynikającym ze słabszej znajomości danej osoby oraz moich własnych sympatii lub uprzedzeń. Jeśli się komuś nie podoba – jego sprawa.

 

Niemniej, postaram się być jak najbardziej obiektywny.
Osoby urażone rankingiem lub nie wymienione – jest szansa w przyszłości na zmianę w rankingu jak się poznamy :). Ranking nie obejmuje osób:

 

– nie będących w społeczności i naturali (także z poza społeczności),
– posiadających duże zasoby finansowe, sławę, punkty dostępu np. właściciele agencji modelek, jurorzy konkursów MP, itp.
– posiadających kontekstową wartość np. tancerze erotyczni podczas występu w klubie,
– osób, których na oczy nie widziałem i o nich nie słyszałem, ew. słyszałem ale nie znam

 

Porównuję stricte umiejętności komunikacyjno-uwodzicielskie.

 

Pozycje 1-8 niekoniecznie odzwierciedlają REALNE umiejętności w polu danego uwodziciela, ponieważ często sukcesy są wynikiem wielu różnych aspektów, lepszej lub forszej formy, po części przypadku. Poza tym jest też w niewielkim stopniu wpływem moich osobistych i subiektywnych odczuć.

 

Siłą rzeczy ranking preferuje osoby z Warszawy i okolic lub przebywających co jakiś czas w Warszawie, ponieważ mam wtedy większą szansę poznać daną osobę. Więc PUA np. z Gliwic, Rybnika, Poznania niech się nie obrażają tylko przedstawią swoje kandydatury na przyszłość.

 

Nie zamieściłem siebie w rankingu. Choć moze to się zmieni.
Sklasyfikowani w rankingu (widziałem ich w akcji).

 

1. Adventurer
Adventurer jest na 1 miejscu. Przede wszystkim ze względu na jego umiejętności we wzbudzaniu w kobietach totalnej uległości. Mega silna rama, wizerunek, umiejętności niezwykłego odwracania roli, budowanie uległości kobiety, genialny umysł jeśli chodzi o uwodzenie. Choć o 1 miejscu decyduje tutaj fakt, że od 2 lat jest w związku z nieziemsko piękną kobietą. Jako przykład niech posłuży fakt, że do jego kobiety gdziekolwiek w klubie zniknie na moment od razu pojawia się tłumek napalonych facetów, także PUA, którzy próbują za jego plecami różnych sztuczek. Bezskutecznie. Bywają sytuacje, że kobiety próbują go pocałować przy jego dziewczynie. Jego wadą jest pewna profesjonalna oschłość w kontekstach kółek znajomych, gdzie palmę pierwszeństwa dzierży niepodzielnie jego brat – Solid. To o nim ZAN mówił – „Konrad, w absolutnie niczym nie ustępujesz Cameronowi Theone”. Obecna dziewczyna Adventurerowi któregoś dnia przyniosła sto kilkadziesiąt świstków papieru z telefonami od kolesi, którzy się chcieli z nią umówić – za wszelką cenę.
Długo by pisać …

 

Minusem IMHO jest to, że jego umiejętności w cold approach stoją w miejscu ze względu na związek w którym jest. Gdyby wraz z Solidem nie byli w LTR, działając razem w trójkę w Warszawie, to wszelkie Projekty Wrocław, Radom, Kielce schowałyby się ze wstydu.
Drugą sprawą jest to, że obu braciom nie chce się już pisać na internetowych forach i … wiele te fora na tym tracą.

 

2. Solid
Brat Adventurera, jeden z najbardziej doświadczonych „naturali” jeśli tak by można go nazwać. Naturalna charyzma i niesamowita aura uwodziciela. Powiedziałbym, że ZAN i DAVID X w jednym. Jego wesołe oczy i wizerunek „słodkiego drania” niejednej kobiecie zawróciły w głowie. Zwolennik błyskawicznej chemii. W dawny czasach powiedziałbym, że „quick fucker”, gdyby nie to, że w jego wykonaniu jest miejsce na niesamowity romantyzm, oczarowanie i klasyczną uwodzicielskość, nadającą mu w QF niemalże metafizyczny wymiar. Nie wiem jak to robi, ale budzi to moją zazdrość :).
Niedościgniony w kółkach znajomych. Charyzmatyczny mówca, który nawet mnie potrafi porwać. Bywa, że po jego fragmencie szkolenia wychodzę nakręcony na spotkanie z kobietą i moja wibracja nakręca ją na randce 3 razy bardziej niż normalnie. A to już wiele.
Jedyną wadą Solida, jest nieduża chęć uczenia się nowych materiałów (zwłaszcza indirectowych), przy niesamowitej wręcz umiejętności wchłaniania i inkorporowania zdobytej wiedzy (takiej która mu się podoba czyli najczęściej „naturalna”).
Niesamowicie silnie działa na kobiety typu „hardcorówka”, „sukowata”, „wylaszczona”, po krótkiej rozmowie zwierzają mu się ze swoich fantazji seksualnych i wręcz naskakują, bywa że same proponują mu seks albo kombinują coś za plecami dziewczyn („wiesz Rafał … jakbyś się pokłócił z Agnieszką to zadzwoń koniecznie …”). Czym mnie czasem wkurza, bo mi się tak łatwo to nie udaje :). Im bardziej rośnie mu brzuch tym bardziej jest dla kobiet urokliwy i seksowny . Nie wiem jak to działa, mam na to swoje teorie… 🙂
Od prawie dwóch lat pozostaje w związku, jednak jest przykładem mężczyzny, który będąc w nim oczarowuje sobą inne kobiety. Jednak nie eskaluje znajomości dalej. Jest totalnie szczery i wierny swojej dziewczynie. Pozostawia inne kobiety rozpalone i nie usatysfakcjonowane tym, że on sam ma dziewczynę. Często kobiety imają się sposobów godnych AFC, żeby przełamać opór Solida w tej materii i zaciągnąć go do łóżka. Nadaremnie :). Muszą więc one szukać zaspokojenia u innych mężczyzn.

 

 

3. Alex der Grosse
Trzydziestokilkuletni Alex der Grosse przebywa w Polsce raz na 2-3 miesiące na kilka dni lecz te kilka dni jest wypełnionych od rana do wieczora uwodzeniem kobiet. Alex generalnie działa w dzień, w klubach radzi sobie znacznie gorzej. Często popełnia wtedy różne błędy, choć zazwyczaj jest z tego sporo śmiechu. Długie przerwy pomiędzy działaniem powodują, że u Alexa zachodzi zjawisko rozkręcania się. Przez pierwsze 1-2 dni pobytu w Polsce jego podejścia w dzień są nijakie. Po tym czasie zaczyna emanować niezwykłą wibracją uwodzicielską (podobnie jak w przypadku Solida) i idzie jak burza. Codziennie z GD poznaje kobietę i ląduje z nią w łóżku. Reprezentuje ZAN-owy typ uwodzenia, zbliżony do klasycznego Casanovy – rozpustnika. Słabością Alexa IMHO jest samouwielbienie i pragnienie bycia podziwianym. Jeśli zaczniesz z nim rozmawiać i komplementować jego umiejętności uzna Cię za drugą najbardziej niesamowitą osobę w Polsce. Zaraz po nim samym 🙂
Przy pewnych plusach tego, niestety chyba nie chce mu się uczyć wielu „skomplikowanych” struktur przez co mam wrażenie, że stoi w miejscu (pomimo dużych sukcesów).
Alex jest znany z tego, że często w dzień wchodzi w niemalże niewykonalne sytuacje i bywa, że odnosi sukces.

 

4. Sexyboy
Zwolennik gry „naturalnej” i seksualnej. Jest kontrowersyjny, hardcorowy i przez to wyrazisty. Jedni go lubią, inni nie. Mi podobają się jego historie z kobietami, duża bezpośredniość i wibracja, która widziałem, że ma przy kobietach. Po dłuższej przerwie powraca do społeczności. Poprzez swoją wyrazistość jedne kobiety go uwielbiają, inne będą go nie lubić. Jednak wygląda na to, że Sexyboyowi to pasuje 🙂
Jest ojcem. Ewidentnie zmienił się przez ostatnie parę lat i dojrzał. Zmiany ewidentnie na plus. Powodzenia w nowym roku 🙂

 

5. Feniks – były kursant WL z lutego 2008 roku. Po wyjściu ze związku wydaje się być jednym z bardziej aktywnych członków ruchu QF ;). Zwolennik maksymalnej naturalności. Obawiam się, że taka fascynacja Grą Naturalną grozi mu pewnym zaszufladkowaniem i przy braku poprawy umiejętności w innych aspektach uwodzenia – stagnacją. Obecnie jednak na pewno czerpie wiele przyjemności z szybkich kontaktów z kobietami. I tego mu życzę w nowym roku 🙂

 

6. Billabong – wielce obiecujący uwodziciel, sympatyczna osobowość, posiadający naturalność i wesołą wibrację. Chętny do nauki. Widziałem go kilkukrotnie w polu i widać było po nim doświadczenie. Jednak w ciągu ostatnich kilku miesięcy jakby przygasł. Nie wiem dlaczego ?
Niesklasyfikowani (m.in dlatego, że niewidziałem zbyt w polu albo nie znam dokonań) :

 

Keczup – wing Billabonga. Odwrotnie niż Billabong, pomału się rozkręca. Ma jednak wiele irytujących zachowań (kiedyś miał ich więcej), wyskakiwanie jak filip z konopi z dziwacznymi tekstami w towarzystwie, dziwaczne „creepy” zachowywania, próby „podkradania” dziewczyn za plecami. Tak było w 2008 roku. Podobno do połowy 2008 miał tylko kilka kobiet. Może nawet był prawiczkiem. Jako plusy – bardzo duża chęć uczenia się i fakt, że się pomału zmienia na plus. Powodzenia 🙂

 

Tupak – jedna z najdłuższych stażem osób w polskiej społeczności. Jednak widziałem go w polu robiącego cold approach tylko 2-3 razy, być może z tego powodu, że za często nie wychodzimy razem do klubów. Za dużo mówi o uwo, a za mało robi. W pewnym momencie uwodził chyba tylko w internecie i w kółkach znajomych. Często ma słomiany zapał. Oburza mnie to!! Tupak – do boju !!

 

Wexman – wielbiciel figur geometrycznych, zwolennik naturalności w uwodzeniu i hardcoru seksualnego z kobietami (w czym mi nawet kiedyś doradzał). Przez jakiś czas w związku i ostatnio chyba nie ćwiczył za dużo, choć podobno to się zmienia na plus :). Lubię go i życzę mu jak najlepiej. Niesklasyfikowany tylko dlatego, że nie widziałem go jeszcze w polu. Liczę, że to się zmieni.

 

Mateusz Grzesiak – mówienie o Mateuszu G. jako uwodzicielu lub PUA jest nie porozumieniem. Nigdy za takiego się nie podawał, a wielu go tak postrzega. Jest trenerem NLP. Przez cały czas od momentu, w którym go poznałem – wiosna 2005 był w związku z ówczesną żoną Małgosią, a potem (bodajże od roku) w związku z meksykanką (imienia nie pamiętam), więc gdzie tu miejsce stricte na pełną praktykę uwodzenia?
Pisał książki będące IMHO prawie kalką Badboya. Teraz odżegnuje się w pewnym stopniu od społeczności uwodzenia i promuje się w internecie, jako ktoś będący ponad PUA, tymczasem mam wrażenie, że jego umiejętności są stricte teoretyczne. Próbuje jakby być PUA i nie być PUA – jednocześnie. Mówi o spójności gdy sam sprawia wrażenie, że w wielu aspektach uwodzenia nie jest spójny. W sumie nawet nie musi – jego główna dziedziną jest NLP. Świetna umiejętność autokreacji.

 

Domin – trener NLP ze stajni MG. Sympatyczny mężczyzna, dający się lubić (co nie zawsze jest takie pewne w przypadku PUA). Jeśli chodzi o umiejętności uwodzenia – IMHO wydają mi się przeciętne. Kobiety też. Lecz to już kwestia gustu Domina. W mojej opinii zdecydowanie powinien zacząć dbać o siebie. Oraz poprawić swoje umiejętności, nawet teoretyczne (model, metody, fazy uwodzenia itd., bo w nich popełnia duże błędy). Wierzę, że da radę.

 

Merlin (SYL) – Niezwykle sympatyczna postać forum Seduce Your Life. W polu nie widziałem, lecz z rozmowy z nim intuicyjnie zakładam, że doświadczona. Pozdrawiam

 

Kacper Korzeniewski – widziałem go tylko raz rok temu i sprawiał na mnie wrażenie PUA wannabe. Zbyt usilne staranie się (bycie towarzyskim „na siłę”). Prowadzi jakieś swoje szkolenia, choć wielu Fr-ów nie czytałem (to zresztą dotyczy znacznej ilości PUA lub „trenerów uwodzenia” i jest zjawiskiem kuriozalnym, nie tylko w naszym kraju) . Dla mnie zagadka.

 

Max Hedon – niewidziałem go ani razu w polu z kobietami. Od 2 lat co najmniej w związku z Sylwią, z która ma dziecko, więc dziwi fakt nagłego rozpoczęcia szkoleń z QF (quick fuck).
Orginalnym wkładem Maxa jest wymyślenie skrótu nazwy uwo zamiast uwodzenie. Codziennie go w myślach za to chwalę 🙂

 

Sinner – uwodziciel z zaimportowanej ze wschodu szkoły uwodzenia. Ciężko mi coś powiedzieć o nim pewnego poza tym, że ma chyba do mnie jakiś żal z przed ponad 2 lat. Ponad 3 lata temu wypytywał Solida o porady na temat kobiet. Potem nagle ujawnił się jako przedstawiciel importowanej szkoły z za Buga. Szkoły twierdzącej, że jest 100% orginalna podczas kiedy w jej materiałach szkoleniowych są toćka w toćke rutyny Style`a i Mysterego (oraz inne z zachodnich for). Nie wiem co o tym myśleć. Nie widziałem Sinnera w polu, choć sądzę, że może mieć pewne sukcesy.

 

Still – nie miałem okazji go spotkać osobiście, czytałem FRy i brzmiały obiecująco. Działa bezpośrednio i dominująco. Z opisów wnioskuję, że jest to styl uwodzenia zbliżony do Sexyboya, Alexa i Solida. Zdecydowanie na plus.

 

Optic (SYL) – twórca swojego własnego systemu „Dance Seduction” zbliżonego w wielu aspektach do mojego DANCEFLOOR SEDUCTION. Nie miałem niestety okazji poznać go i zobaczyć go na parkiecie i w działaniu, czego żaluję :(.

 

Tomasz Marzec – nie spotkałem na żywo, lecz wydaje się, że zmierza w dobrym kierunku. Był na jednodniowym seminarium gry dziennej w MM.
I to tyle na początek… Za rok kolejna odsłona.

 

pozdrawiam
wasz Adept

 

ps. ponieważ zapewne wiele osób  i aspektów uwo ominąłem – już wkrótce aneks do rankingu 🙂 Kandydatury osób z innych for wraz z linkami do FR`ów prosze o zgłaszanie mailem na adept()warsawlair.pl

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

34 komentarze
 1. Avatar
  Anonymous

  Każdy robi co uważa za stosowne, takie rankingi nie wiem co mają na celu, wogole ranking jeżeli nie jest obiektywny to nie wiem po co wogóle jest, każda z tych osób ma jakieś określone umiejętności i jeżeli dla niej działają to jest ok, mnie to przypomina coś w stylu krążącej skali ocen urody kobiety która nigdy nie może być obiektywna bo każdy ma inny gust…..

  3 stycznia 2010 at 11:40 - Odpowiedź
 2. Avatar
  Anonymous

  Jak dla mnie zajebiste chociaz nie ze wszystkimi bym sie zgodzil :]

  3 stycznia 2010 at 16:44 - Odpowiedź
 3. Avatar
  Anonymous

  Adeptowi na mózg padło

  3 stycznia 2010 at 21:33 - Odpowiedź
 4. Avatar
  Anonymous

  A gdzie Adept ? Nie jest uwodzicielem ?

  3 stycznia 2010 at 21:37 - Odpowiedź
 5. Avatar
  Anonymous

  Adept chyba miałeś na celu promocję swoich kolegów, bo taki ranking nie jest obiektywny. A gdzie ty jesteś ?

  3 stycznia 2010 at 21:51 - Odpowiedź
 6. Avatar
  Anonymous

  Skoro to ranking PUA tak wogóle to dlaczego skoro Mateusz Grzesiak nigdy za PUA sie nie podawał mimo wszystko w tym rankingu występuje hehe, dziwna sprawa

  3 stycznia 2010 at 22:26 - Odpowiedź
 7. Avatar
  Anonymous

  No jasne że WL na początku. Reklama , reklama, reklama… 😀

  Fajny pomysł ale kryteria strasznie nie jasne.

  3 stycznia 2010 at 22:37 - Odpowiedź
 8. Avatar
  Anonymous

  a i tak najlepsi sa kolesie ktorych nikt nie zna;-)

  4 stycznia 2010 at 18:16 - Odpowiedź
 9. Avatar
  Anonymous

  Wystarczy poczytac ze zrozumieniem i wiadomo, czemu Adepta tam nie ma 🙂 Generalnie ranking ciekawy. Jedna moja uwaga co do Kacpra Korzeniewskiego- bylem na jego jednodniowym szkoleniu, generalnie uwazam za strate czasu i pieniedzy. Pua wannabe to chyba dobre okreslenie 🙂 Co do Keczupa, bylem z nim raz w klubie, sporo mi pomogl, widzialem tez jak podchodzi. Nie wiem jaki byl przed tym, mam nadzieje, ze jeszcze bardziej sie rozwinal. Mysle, ze jeszcze bedzie z niego dobry trener 🙂

  Pozdrawiam
  Pawel

  6 stycznia 2010 at 00:36 - Odpowiedź
 10. Avatar
  Anonymous

  Myślę, że Grzesiak mówi raczej o spójnoci jako człowiek. Człowiek od zarania dziejów zanim zaczął się posługiwać językiem bym naturalnym uwodzicielem, spójność z energią męską wystarcza. Teraz wielu facetów jest nauczonych przez życie jak nie uwodzić poprzez róznego rodzaju pomocników, rodzina, kościół, społeczeństwo, koledzy i inni, wystarczy się oduczyć złych nawyków i będziesz spójny. Poza tym jak celem jest zdobywanie kobiet albo ruchanie, to chyba takie niskie ocenianie się i że muszę być lepszy bo…

  24 stycznia 2010 at 11:37 - Odpowiedź
 11. Avatar
  Anonymous

  te rankingi to jedna wielka kampania promująca WL i mająca na celu przygnanie klientów. Osobiście jestem uczniem Undera a o nim nikt nie wspomniał.Może to z ww. powodów, może przez to, że Adept go nie kojarzy (w co mi się nie chce wierzyć), lub dlatego, że wśród wielu zajebistych artykułów dopiero jesienią 2010r do sprzedaży trafił kawał dobrego stuffu – Guru Masterminde.

  2 stycznia 2011 at 14:32 - Odpowiedź
 12. Avatar
  Anonymous

  Ech, żebyś Ty jeszcze opanował polską ortografię… 😉

  2 stycznia 2011 at 22:36 - Odpowiedź
 13. Avatar
  adept

  Nie wspomniałem o nim, bo byłem kiedyś z nim skłócony. Ale jakiś czas temu poznaliśmy się na żywo i okazał się bardzo fajnym gościem. Lubię jego materiały, są proste, konkretne i dobre. Zwłaszcza jak mówi lekko śląską gwarą 🙂

  28 lutego 2011 at 13:12 - Odpowiedź
 14. Avatar
  Anonymous

  Zwróć uwagę że najprawdopodobniej Mysteriego do Platinium w ogóle by nie wpuścili 😉

  9 kwietnia 2011 at 19:44 - Odpowiedź
 15. Avatar
  Anonymous

  a gdzie Batko???

  17 czerwca 2011 at 15:43 - Odpowiedź
 16. Avatar
  asd

  a gdzie reszta?

  29 grudnia 2013 at 03:28 - Odpowiedź
 17. Avatar
  Petero

  Niektórzy z tej grupy bazują wyłącznie na autorytetach pisząc to samo a czy powielanie jakiejś wiedzy ma sens to już pozostawiam do interpretacji każdego z was powiem na własnym przykładzie bazowałem na jednej książce zagranicznego autora i sprawdzałem ją w realnym świecie co dowiedziałem się że kobietę strasznie łatwo zaciągnąć do łóżka tzw.”wata nudowa” pół godziny potem kilka żartów spodobałeś się pociąg fizyczny jest taka gałka w rodzaju z jednej strony gniew z drugiej właśnie atrakcyjność a najgorsza neutralność wszystko to wymaga niesamowitego rozwoju osobowości jednak w tym właśnie o to chodzi by zmieniał własne opory pozdrawiam

  18 kwietnia 2014 at 09:58 - Odpowiedź
 18. Avatar
  marcus

  moze jakis update? jakbyś mógł upozycjonować Frywolnego i Sensei-a?

  4 marca 2015 at 19:08 - Odpowiedź
  • Adept

   O Senseiu usłyszałem pierwszy raz w 2011 roku, a ranking byl tworzony w 2009. Frywolnego nie znałem. W 2009 roku tez wtedy za wiele o nim nie slyszalem. Więc się nie będę wypowiadał.

   4 marca 2015 at 20:02 - Odpowiedź
   • Avatar
    waldek

    przydaloby się ustalić jakies punkty dlaczego oni maja być , bo to ,ze prowadzi szkolke nie znaczy ,ze jest jakims PUA , sa tacy co ich nikt w zyciu nie widział by kogos podrywali lub uczyli , a pierdola ,ze sa zajebisci … moja propozycja to punktacja za wygląd ubior styl czy dg czy ng czy internet , czy natural czy pua , czy jest dobry w otwarciu czy FC itp. … taki ranking jest nieobiektywny , nigdy nie widziałem w akcji gości z tej listy ale wiem cos nieco ,ze tak to można dopisać każdego … dowody , podejście na zywo bez ciec , zdobycie numeru telefonu , rozmowa z kobieta , pokazanie randki i potem seksu … wtedy można powiedzieć ,ze Ci kolesie cos potrafią… PRAKTYKA … SZKOLENIE to teoria , to ze koles na wykładach mowi im papke marketingowa … fajnie , podejście w klubie nie w typie ” ja już nie musze bo jestem trenerem PUA ” …

    17 marca 2015 at 22:27 - Odpowiedź
    • Adept

     Tak, ten ranking z 2009 r. jest nieobiektywny i nieaktualny. Nawet napisałem, że jest subiektywny 🙂

     17 marca 2015 at 22:44 - Odpowiedź
 19. Avatar
  waldek

  hedon skopiowal mnie, bo to Ja wymyslilem skrot UWO jeszcze przed przeczytaniem o hedonie w książce pitera , to był rok 2005 , wiec musial skurczybyk moje myśli przejąć ,,,, w razie czego Ja tez wymyslilem na kolesia probujacego bronic laski UFO -uciśnionych frajer obronca… w roku 2010, no coz zaluje ,ze nie wpisałem tych nazw do patentow 🙂 , skoro one teraz sa takie ważne… joke

  17 marca 2015 at 22:32 - Odpowiedź
 20. Avatar
  waldek

  Tupak najdłużej ? Adept , teraz to chyba jakies zżarty , ktory to rok 2005 ? bo najdłużej to jest koles ,którego nikt nie zna , i nie wiem kto to jest ,ale kupiłem jego ksiazke o uwo w 1999 r , kiedy tupaki i inni nie udzielali się jeszcze nawet na forach internetowych a materialy były do 2005 roku po angielsku w pdf na osiołku 🙂

  17 marca 2015 at 22:38 - Odpowiedź
  • Adept

   Mówimy tu o nowoczesnym uwodzeniu (w Polsce od 2003 r.), bazującym na trendzie PUA z zachodu. Wcześniej w latach 90 tych była książka Webera o podrywie i M. Dziurdzika, której poziom trudno z perspektywy dzisiejszych czasów nazwać inaczej niż „zaawansowany AFC” 🙂 Mogły być też „zaginione” książki o podrywie bazujące na tekstach na podryw. Sam pamiętam jak w dziewięćdziesiątych latach widziałem w TV rozmowę/wywiad z kolesiem od amatorskiego podrywu. Niestety do dziś jej nigdy nie widziałem.

   17 marca 2015 at 22:42 - Odpowiedź
   • Avatar
    waldek

    do dzisiaj mam skopiowany blog Bullshit – pierwszy z 1 stycznia 2004 rok autor Kasza, mowiacy o ratingu kobiet i otwieraczu miłego kolesia i samca alfa oraz o zasadzie 3 sek:) itd.
    w 2005 kupiłem tez ksiazke Michael ANTYZASADY – czyli jak poderwać kobiete… facet się skupial na spotkaniach z internetu i bledach popełnianych przez mężczyzn ,testach itd.
    p.s tak to był weber z 1999 roku

    21 marca 2015 at 12:49 - Odpowiedź
    • Adept

     Ten blog to nie bylo podrywanie pl ? Tam bylo kilka pierwszych prehistorycznych artykulów o uwo, wzietych z początków Mystery Method bodajze. Moze nawet bylo rok 2002… pamiec juz zawodzi…

     Antyzasady kojarze jak przez mgle

     21 marca 2015 at 13:17 - Odpowiedź
 21. Avatar
  Zodiac

  Może jakiś nowy ranking 2015 🙂

  15 stycznia 2016 at 20:22 - Odpowiedź
 22. Avatar
  Prawiczek69

  Witaj, czy jest mozliwosc abys zaktualizowal liste? Czy narazie nie planujesz?

  25 sierpnia 2017 at 13:36 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Nie planuje na razie

   25 sierpnia 2017 at 16:40 - Odpowiedź
 23. Avatar
  rrq

  Ciekawe ilu z tych typów to teraz alimenciarze i samotnicy sprzedający pomidory..

  5 stycznia 2018 at 00:06 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Feniks ma dziecko i jest szczesliwy z tym. Solid jest od roku zonaty. Alex jest żonaty. A są i tacy pua co placa alimenty.

   5 stycznia 2018 at 04:28 - Odpowiedź
 24. Avatar
  Damian TWR

  Sensei to już Dawno skończył

  Był Taki też Co miał zdjęcie szerokiemu w kuchni , skończył się zajmować bo znalazł i ma dziecko miał wtedy

  24 kwietnia 2019 at 03:32 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Przeczytaj poprzedni wpis:
Mini wywiad z Adeptem na temat całowania w Panoramie TVP2

28 XII był międzynarodowy DZIEŃ POCAŁUNKU. Z tej okazji dziennikarka Panoramy zgłosiła się do mnie na mały wywiad. Jak tylko uda...

Zamknij