Spadniesz krzesła jak to przeczytasz…

Nie uwierzysz, ale dziś prawie spadłem z krzesła. Przyszedł do mnie pacjent wysłany przez moją znajomą. Był to mocno nieszczęśliwy mężczyzna i ciężko doświadczony przez los. Stracił ojca i matkę w wieku 10 lat. Spotyka się teraz od kilku miesięcy z kobietą, ale cały czas się boi, że ją straci (tak jak rodziców). Od tych stresów (całe życie je ma) dorobił się nerwicy, stanów lękowych i jest na antydepresantach. Zrobiłem z nim parę prostych rzeczy z NLP – wyszedł czując się lepiej.

 

Ale gwóźdź programu jest taki, że on był kiedyś na krótkoterminowej terapii behawioralnej u jednej psychoterapeutki, która gdy on jej opowiedział historię swojego dzieciństwa – TO SŁUCHAJĄC TEJ SMUTNEJ HISTORII ONA WRAZ Z NIM  SIĘ POPŁAKAŁA!!

 

Po 5 spotkaniach z nią zaprzestał terapii. Skutek jej terapii – zerowy.
Smutne.
Gdybym ja z nim empatyzował tak jak wspomniana psychoterapeutka, to do leczenia byłyby 2 osoby – On i ja 🙂

 

Zamiast tego użyłem swojej wiedzy i nowoczesnych technik zmiany osobistej, żeby jak najszybciej zaczął czuć się lepiej.

 

Śmieszą mnie teksty ludzi zamkniętych na nowości i mówiących że NLP ( i hipnoza itd) jest nieskuteczne, bo naukowo nie zostało zatwierdzone. Jeszcze bardziej boli mnie brzuch od śmiechu jak czasem słyszę tekst „a czy te Twoje techniki uwodzenia są sprawdzone naukowo ?” 🙂

 

Nie wiem czy są czy nie przebadane przez profesorów na uczelniach. Wiem, że działają i sprawiają, że mężczyźni wiedzą co mówić, żeby spać z kobietami i mieć takie relacje jakie chcą 🙂
I oto chodzi.

 

pozdrawiam
Adept
Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

2 komentarze
 1. Avatar
  Anonymous

  Kiedyś gdzieś czytałem, że sportowcy, którzy poddają się hipnozie, wizualizują swój sukces osiągają lepsze wyniki. Oczywiście muszą iśc za tym ciężkie trenigi, od samego siedzenia na czterech literach nikt jeszcze mistrzem nie został. 😛

  Swoją drogą wyczuwam Adepcie, ze Karate, które trenujesz/wałeś (właściwie sport) miało niemały wpływ na Twoją przygodę z uwodzeniem. Pomijając fizyczne korzyści, jest masa różnych innych czynników takich jak wytrwałość, uczenie się na błędach, świadomość tego że z każdym treningiem jesteś coraz lepszy… to samo jest z uwodzeniem.

  Sam jestem poczatkujący HeartBreaker:) i mam małe pytanie: czy opowiadając zabawne historie w rozmowie z kobietą warto zmyślać? A co jeśli akurat w tym temacie nie mam ciekawych/zabawnych doświadczeń?

  Pozdrawiam
  Flyer89

  9 lutego 2011 at 01:21 - Odpowiedź
 2. Avatar
  Anonymous

  Śmieszą mnie teksty ludzi zamkniętych na nowości i mówiących że NLP( i hipnoza itd) jest nieskuteczne, bo naukowo nie zostało zatwierdzone.
  Polecam książke pana Witkowskiego "Zakazana psychologia". Tam jest ciekawa analiza tegfo podejścia i jego twórców

  12 lutego 2011 at 20:21 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Przeczytaj poprzedni wpis:
Co najczęściej czytaliście na blogu w 2010 roku…

Postanowiłem przejrzeć moje stare posty i zrobić mini listę przebojów ;) Jeśli jesteś nowym czytelnikiem mojego bloga to ułatwi Ci...

Zamknij