Jak zacząć wreszcie wibrować seksualnie ? cz.2 (+ lista kontrolna)

Tak jak wspominałem w poprzednim odcinku – wszystko zaczyna się od naszych myśli i patrzenia na CAŁĄ SFERĘ SEKSUALNĄ człowieka.
Opowiem Ci ciekawą,a może dla Ciebie zabawna historię.

 

Ponad rok temu zgłosił się do mnie na hipnoterapię pewien mężczyzna. Oświadczył on mi, że w żadnej kobiecie nie może mieć wytrysku. Może kochać się z dziewczyną, ale nie może się w niej spuścić. Dla niego to prawdziwa tragedia, ponieważ został wychowany w bardzo ortodoksyjnej katolickiej rodzinie. Głęboko i prawdziwie wierzy w Boga i często praktykuje. Nie może się „spuścić” w dziewczynie (jak sam mówi), a masturbując – bez problemu. I to stanowi to dla niego źródło poważnych wątpliwości w jego własną męskość. I w możliwość spłodzenia potomka.

 

Po 2 sesjach hipnozy i odblokowaniu w jego podświadomości pewnych mechanizmów, zadzwonił do mnie uradowany któregoś dnia i powiedział „Marcin !!!! Jestem najszczęśliwszym facetem na Ziemi !!! Spuściłem się w dziewczynie !!!!”
Dla Ciebie może się to wydawać trywialne, ale dla niego było to coś niewyobrażalnie ekscytującego.

 

W jego podświadomości istniała jakaś blokada, która mu to uniemożliwiała, a której on świadomie nie mógł namierzyć.
To tylko jeden z masy przykładów, gdzie w podświadomości człowieka kryją się przeróżne mechanizmy, które blokują emanację Twojej seksualnej wibracji.

 

Zatem – JAK ZACZĄĆ WRESZCIE WIBROWAĆ SEKSUALNIE ?

 

Wibrujemy seksualnie. Jedni mniej inni bardziej.Najczęściej mniej niż możemy. Zależy to od wielu czynników zarówno biologicznych jak i mentalnych.
Jeśli masz dużo w sobie testosteronu na pewno będziesz wibrował silniej. Testosteron produkuje się w organizmie mężczyzny z biegiem lat coraz słabiej. Ale są sposoby na to żeby zwiększyć jego produkcje. Poszukaj w sklepie z odżywkami dla kulturystów boosterów testosteronu. Możesz też skorzystać z moich hipnotycznych nagrania „Libido i testosteron” lub „Seksualny Magnes”.

 

Twój ogólny poziom zdrowia, wyżywienie, braki witamin też mają na to wpływ. Zadbaj o to. To dziedzina wiedzy ogólnej.

 

Zadbaj też swoją formę fizyczną – siłownia, sztuki walki, fitness. To wszystko nie tylko utrzyma Cię w lepszej kondycji, ale też podkręci Twoją ogólną energię. Świadomość tężyzny fizycznej Twojego ciała również ma wpływ na Twoją seksualną wibrację.

 

Natomiast to co jest mi bliższe i czym chciałbym się z Tobą podzielić na tym blogu to kwestia wpływu Twoich seksualnych przekonań na Twoją seksualną wibrację.
Przekonań, które są wyjściową do seksualnego nastawienia Twojego umysłu.

 

To jak postrzegasz kobiety i kobiecą seksualność, to co jest dozwolone a co zabronione (w subiektywnie dla Ciebie), co „wypada” a co „nie wypada”, jakie są Twoje możliwości seksualne – jest fundamentem Twojej wibracji seksualnej.

 

Proponuję Ci najpierw przyjrzeć się szczerze samemu sobie:

 

Czy Twoim zdaniem kobiety są „grzeczne” i nie wypada z nimi rozmawiać o seksie ?

 


Czy rozmawianie z nowo poznaną dziewczyną o seksie jest złe?

 


Czy Twoim zdaniem kobiety są istotami seksualnymi bardziej niż mężczyźni czy mniej?

 


Czy wg Ciebie kobiety mają więcej seksu niż mężczyźni czy odwrotnie ?

 


Czy Twoim zdaniem kobiety nie lubią seksu ?

 

Czy to nie wypada kochać się analnie, w trójkącie itp. ?

 


Czy to jest dla Ciebie nadmierna perwersja ?
Czy kobieta która jest bardziej doświadczona seksualnie od Ciebie wywołuje w Tobie lęk?

 


Czy wstydzisz się, że Twoi rodzice mogli by się dowiedzieć, że uprawiasz seks i przy nich wstydzisz się rozmawiać z dziewczyną przez telefon (niekoniecznie seksualnie)?

 


Czy uważasz się za nie doświadczonego seksualnie?
Czy uważasz, że masz za małego penisa i dziewczyna może nie być z tego zadowolona ?

 


Czy krępujesz się rozmawiać z dziewczyną na pierwszej lub drugiej randce o seksie lub na najbardziej intymne i wyuzdane seksualnie tematy ?
Czy nawet jeśli rozmawiasz to czy czujesz się nie całkiem na luzie ?

 


Czy czujesz się niekomfortowo dotykając seksualnie kobiety, którą niedawno poznałeś ?

 


Czy czujesz się nie komfortowo mówiąc kobiecie o swoich potrzebach seksualnych ?

Czy uważasz, że to robi z Ciebie zboczeńca i czujesz się winny?

 


Czy masz obawy co do seksu ? (silna obawa przed ciążą, przed tym jak wypadniesz w oczach kobiety, obawa co ona sobie pomyśli jak ją pocałujesz?)

 


Czy czułbyś się niekomfortowo kochając z kobietą, gdyby inni na Ciebie patrzyli?

 


Czy miałbyś problem w pokoju z nowo poznaną kobietą wyciągnąć penisa ze spodni i zacząć się masturbować przy niej CZUJĄC się dobrze z jakąkolwiek jej reakcją ?

 


Czy Twoim zdaniem wszystkie kobiety się „puszczają”i zdradzają poza Twoją dziewczyną, która jedna jedyna jest cudowna i niewinna ?

 


Czy wg Ciebie kobieta potrzebuje być w monogamicznym związku, żeby z Tobą uprawiać seks ?

 


Czy oglądając z nowo poznaną dziewczyną film, poczułbyś się nerwowo podczas erotycznych scen w filmie ?

  

Jeżeli odpowiedziałeś sobie TAK na przestawione sytuacje lub jakieś z tych pytań wywołuje w Tobie dyskomfort – gratuluję. bo właśnie zacząłeś odkrywać w sobie swoje mentalne bariery seksualne…

 

Bariery, które blokują Twoją naturalną seksualną wibrację.
I najprawdopodobniej w opisanych tego typu seksualnych sytuacjach czułbyś się skrepowany i zdenerwowany.

 

Patrzysz na świat, kobiety i cały seks właśnie przez pryzmat swoich przekonań. To one ukierunkowują Twoje mesli o seksie. I mogą ograniczać Ciebie, budzić w Tobie dyskomfort w danej sytuacji lub odwrotnie mogą otwierać Ci drzwi do niesamowitych i niewiarygodnych sytuacji z kobietami. Te seksualne obawy mogą się zamanifestować na różne sposoby,a le przede wszystkim będą miały wpływ na Twoje zachowania przy kobiecie. Będzie Ci dużo trudniej wykonać kolejny (seksualny) krok w waszej znajomości, zabrać dziewczynę do domu, pocałować ją, rozebrać itd. i będzie to wykonywane w „nienaturalny” dla niej sposób.

 

Jeżeli będziesz z dziewczyną np. na pierwszej, drugiej randce i ona powie Ci, że nie ma na sobie majtek, to jak zareagujesz ?
Powiesz spokojnie jakby to była najbardziej naturalna rzecz pod słońcem – „OK, to pokaż” albo z uśmiechem „OK., sprawdźmy” i sięgniesz pod jej mini spódniczkę ?
Czy może raczej „Naprawdę? Eeeee…” lub zaczerwienisz się i bąkniesz pod nosem „ale po co mi o tym mówisz?” i zmienisz temat.

 

Gdy kobieta zapyta np. „a Ty co lubisz najbardziej w seksie?” a Ty odpowiesz „ Ja ? hmmm… no wiesz… wszystko….lubię… nooo…. heeee… lubie tak normalnie…” to wiesz co ona pomysli o Tobie?
Kobieta po Twojej reakcji w mgnieniu oka oceni Ciebie i zakwalifikuje do jakiejś szufladki.
Albo do takiej pt. „niedoświadczony, który nie da mi przyjemności w łóżku” albo do szufladki „tak, to jest facet, który wie jak postępować z kobietą”.

 

Tak samo będzie nieświadomie Cię oceniać, gdy do niej podszedłeś i z nią rozmawiasz.
Kobiety często nie pamiętają pierwszych 2-3 minut rozmowy, za to doskonale pamiętają jak się przy Tobie czuły. Czy czuły, że jesteś fajny/seksowny/sympatyczny/seksualny czy raczej dziwny/sfrustrowany/zdesperowany.

 

Wybór jest prosty. Zgaduję, że wolisz być tym pierwszym mężczyzną.
O tym jak za pomocą ćwiczeń sam możesz zacząć pozbywać się swoich seksualnych barier i zacząć wreszcie emanować seksualnie napiszę Ci już w kolejnym odcinku 🙂

 

pozdrawiam
Adept
ps. Jeśli chcesz w końcu usunąć wszelkie blokady seksualne z głowy , przestać denerwować się przy dziewczynie, która Ci się podoba i zacząć wibrować seksualnie na 100% to zajrzyj Tutaj:
Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

7 komentarzy
 1. Avatar
  Anonymous

  "Czy wstydzisz się, że Twoi rodzice mogli by się dowiedzieć, że uprawiasz seks i przy nich nie rozmawiasz z dziewczyną przez telefon ?"
  ODP: tak, bo wstydze sie-nie chce by uslyszeli jakie tematy poruszam(seksualne) i w jaki sposob rozmawiam(seksualnie)

  "Czy nawet jeśli rozmawiasz to czy czujesz się nie całkiem na luzie ?"
  Czy czujesz się niekomfortowo dotykając seksualnie kobiety, którą niedawno poznałeś ?
  ODP: tak ale gdy poczuje takie uczucie to powracam do mysli,zalozenia ze ta nowo poznana dziewczyna jest moja dziewczyna(ze jestem w zwiazku z nia), wtedy wraca calkowity komfort i luz

  Jakie rady udzielibys w kwestii tych pytan(odpowiedzi) a szczegolnie pierwszego wymienionego przeze mnie?

  28 stycznia 2011 at 22:26 - Odpowiedź
 2. Avatar
  Anonymous

  To też pewnie swego rodzaju blokada… denerwuje mnie, jak pomyślę/wiem, że moja siostra może z kimś uprawiać/uprawia seks. Mam taki syndrom starszego arabskiego brata ;] Żeby nie było, nie jestem o nią zazdrosny seksualnie, nic z tych rzeczy

  29 stycznia 2011 at 21:29 - Odpowiedź
 3. Avatar
  Kuba

  wow! dobry tekst, wiele uświadamia i daje możliwosci rozwoju

  nie moge sie doczekac nastepnego odcinka 😉

  30 stycznia 2011 at 16:12 - Odpowiedź
 4. Avatar
  Anonymous

  Gdzie można kupić te nagrania „Libido i testosteron” i "Seksualny Magnes"?

  17 kwietnia 2011 at 15:58 - Odpowiedź
 5. Avatar
  Anonymous

  podpisuję się pod powyższym pytaniem, a zarazem mam następne:
  Co z kontynuacją? Nigdzie na blogu nie mogę jej znaleźć.
  Pozdrawiam

  29 kwietnia 2011 at 18:43 - Odpowiedź
 6. Avatar
  Łukasz

  witam panie marcinie.Bardzo ciekawy artykul ,wiekszosc facetow mysli ze jak poruszy temat seksu w rozmowie z kobieta ona potraktuje go jak zboczenca i dewianta…
  czy tak jest ? nie probowalem 😉
  swietny artykul pokazujacy jak bardzo trzeba pracowac nad soba w sferze seksalnej
  pozdrawiam serdecznie czytelnikow blogu i mistrza uwodzenia p. Marcina

  16 grudnia 2011 at 19:48 - Odpowiedź
 7. Avatar
  Czytelnik

  domena http://www.SeksualnaPewnoscSiebie.pl nie jest dostępna w sieci

  15 lutego 2017 at 19:15 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"