Mikro regulamin bloga i dlaczego niektóre znikają?

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o regułach na blogu Adepta, zanim coś skomentujesz:

Dziś będzie nieco ostrzej.

Dawno nie przypominałem regulaminu, a czasem potrzeba.

Dość powiedzieć, że czasem jest mi niezmiernie miło skasować czyjś komentarz.

Nie mam  siły do tych1-2% czytelników bloga, trolli,  hejterów lub innej maści  idiotów, którzy mają wiele do powiedzenia  o Adepcie, a gówno o nim wiedzą.

Oto bardzo skrócony regulamin bloga:

– odpadają   wulgaryzmy w przedbiegach,

– niekonstruktywne krytykowania Adepta,   lubię czuć się  dobrze i  doskonale żyje mi się z dala od krytyki ludzi, którzy niczego sensownego  do mojego życia nie wnoszą. Jeśli chcesz mnie skrytykować zrób to kulturalnie i w formie dyskusji, a nie piętnowania lub dosrania.

– czepialstwa, złośliwych uwag, braku kultury także wobec innych komentatorów,  UWAGA !! ważne dla mnie są złośliwe intencje, które kryją się za komentarzem,  a dopisanie na końcu złośliwego komentarza podpisu : „pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje, że się nie obrazisz” nie gwarantuje ukazania się na blogu 🙂

–  spamowania linkami do prywatnych stron;  usuwam linki do prywatnych stron,  chyba że jest to uzgodnione ze mna,

–  zarzucania mi kryptoreklamy i komercji,  reklama jest oficjalna i jawna 🙂  a zarzuty komercji są śmieszne, bo przecież to co tu robię to mój zawód i staram się pomagać innym jak najlepiej potrafię.
Osoby, które nie stosują się do regulaminu, tracą swój czas.

Jeśli myślisz, że mnie obrazisz , wkurzysz, to wiedz że dla mnie to kwestia tylko 2 sekund na naciśnięcie ikonki „KOSZ”  i już nie ma tego złośliwego komentarza.  Jeśli ktoś czuje potrzebę wypowiedzenia własnego zdania czy opinii , może teżto zrobić pisząc na  mojego maila.

UWAGA!! Nie mam czasu w swoim życiu, żeby tracić go na polemiki z ludźmi zarzucającymi mi, żę się nie znam na tym co mówię, że jestem sztuczny, nienaturalny, łysy dupek, itp. 

Jest zbyt wiele osób, którzy w tym czasie chętnie skorzystają z mojej pomocy i będą mi za to wdzięczni. Zero tracenia czasu na zbędne dyskusje. Zwłaszcza, że większość „zarzutów”, i dyskusyjnych kwestii w uwodzeniu, omawiałem rok lub dwa lata temu na blogu.

Komentarze typu  „pewnie nie pokażesz mojego komentarza co ?  Pewnie brak Ci pewności siebie?  Brak Ci jaj, żeby pokazać mój komentarz ? Adept wiedziałem, że jesteś cipą i nie pokażesz mojego komentarza!”  itp.   lecą do kosza automatycznie. Mam dużo pewności siebie w naciskaniu ikonki „KOSZ” 🙂   i nawet mi się nie chce tłumaczyć dlaczego to robię.

Komentarze typu  „Adept,masz jakieś kompleksy ! Jakaś kobieta Cię  mocno skrzywdziła! Ciekawe czy w realu jesteś taki kozak, co?!”   też idą do kosza.

To jasne, że Bóg mnie tu zesłał, bym skończył z mitami i ignorancją w niszy podrywu. Tydzień temu objawił mi się  we śnie i powiedział „Pozwolę Ci pisać na blogu,  pod warunkiem, że będziesz skromny i będziesz dbać o początkujących PUA, żeby nie zbłądzili. No i o niewiernych też, żeby uwierzyli w moc metod uwodzenia”.

Nie uwierzysz, ale przypomniał mi też, o tym  ile fajnych lasek chodzi po ulicach i cierpi na samotność, bo faceci boją się do nich podejść.

Przysięgam, tak właśnie powiedział, a potem pozwolił mi poznać moją nową dziewczynę. Serio.

Powiedziałem mu, że z tą skromnością może być ciężko, ale z poradami dla początkujących da się coś niecoś zrobić.

OK, wystarczy na razie, będę co jakiś czas aktualizował tą stronę 😉

Są olbrzymie szanse, że jesteś poza tymi 1-2% trolli internetowych, więc musisz mi wybaczyć ten wpis.

pozdrawiam serdecznie
Adept

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

4 komentarze
 1. Avatar
  Pablo

  mnie też denerwuje takie trole. Czy da sie jakos z pscyhologicznego punktu wyjasnic skad to sie u ludzi bierze takie podejscie?

  28 stycznia 2012 at 15:07 - Odpowiedź
 2. Avatar
  Lestat

  Dobrze, że kontyuujesz i idziesz swoją ścieżką. Jesteś najbardziej sensownym człowiekiem w Polsce zajmującym się tą tematyką i analizującym sytuacje. Reszta to naturale i amatorzy (przez nich powiedziałem parę głupot), którzy posługują się ogólnikami i mieszają dobrą wiedzę z beznadziejnymi błędami to jest horror szkoda czasu na amatorskich nauczycieli

  28 stycznia 2012 at 16:08 - Odpowiedź
 3. Avatar
  Marcin

  Joker wyjaśnił zjawisko trolli najlepiej: „Niektórzy ludzie nie potrzebują żadnej logiki ani pieniędzy. Nie można ich kupić, torturować ani negocjować z nimi. Niektórzy chcą tylko patrzeć, jak świat płonie.” A co do tego, że jesteś łysy to nie ma żadnej polemiki – jesteś i już, wygląda jakbyś się dobrze z tym czuł 😛

  30 stycznia 2012 at 09:13 - Odpowiedź
 4. Avatar
  Izabela

  Podoba mi się.
  Masz dużą przewagę, bo dobrze się prezentujesz no i jesteś pokaźnym mężczyzną, a kobiety to lubią:)

  Ale w życiu bym nie powiedziała, że na tych starych zdjęciach to Ty! Adept – no to musi być jakiś fake! 😛

  8 września 2012 at 21:20 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Przeczytaj poprzedni wpis:
Kobieta kontratakuje, epizod V

Witaj, Politycznie niepoprawny Adept-23 nadaje znowu ;) Weźmy dziś na warsztat tę okropną sprawę, która spędza sen z powiek wielu...

Zamknij