Jak Poznać, Która Dziewczyna Będzie Wierna, a Która Zdradzi

Istnieje wiele powodów, dla których kobiety mogą zdradzać (zdobycie uznania, zazdrość, dobra zabawa, ryzyko, zakazany owoc, fantazje, chęć ukarania faceta, zwykły pociąg seksualny itd.). Kobiety wcale nie są bardziej święte od mężczyzn, nie zdradzają rzadziej jak to się powszechnie wydaje. Najnowsze badania (wg „Daily Telegraph”) dowodzą, że – wbrew powszechnie panującej opinii – to kobiety częściej pozwalają sobie na zdrady i romanse. Według informacji brytyjskiego dziennika, 2 na 5 kobiet i jedynie 3 na 10 mężczyzn ankietowanych przyznaje się do zdrady.  Inny brytyjski portal wg ankiet pokazuje się, że co czwarta nosi w sobie przyzwolenie na zdradę.

Dlatego jeśli chcesz poznać czy kobieta jest lub będzie wierna, weź pod uwagę te czynniki:

A. Nastawienie kobiety do zdrady.
Kobiety są różne, mogą być w związku, ale nie przeszkadza im to w zdradzaniu. Z drugiej strony są kobiety o bardzo silnych przekonaniach na temat wierności. Większość kobiet wg mnie znajduje się mniej więcej na środku skali. Kobieta, która już wcześniej zdradzała, zdradzi trochę łatwiej, a jeśli weszło jej to w nawyk, prawdopodobnie nie warto jej ufać. Natomiast, jeśli dziewczyna zdradziła po pijaku kogoś mając 16-18 lat, to o niczym to nie świadczy, jeśli ona ma teraz 25 lat. Reasumując: ważne jest to, jaka była historia kobiety wcześniej. Czy zdradzała w dawnych związkach? Jakie ma przekonania na temat zdrady? Czy spotykała się z kimś innym, mimo że jeszcze była w związku, czyli czy była “na zakładkę”?

B. Jakość twojego związku.
Ważne jest to, czy dajesz jej wszystko to, czego ona potrzebuje, czy podejmie ryzyko. Jeśli facet zapewnia jej wszystko psychologicznie, seksualnie i emocjonalnie, to zostaje stosunkowo mała szansa, że dziewczyna go zdradzi.

C. Wystawianie je na pokuszenie.
Trzecim czynnikiem jest to czy zostawiasz ją samą na imprezie, czy ona buja się z facetami i to takimi, których nie znasz. Czy ona ciągle chce chodzić SAMA na imprezy? Niektóre okoliczności są bardziej „zdradogenne”. Nie chodzi oto, abyś kontrolował dziewczynę (robiąc to, tym bardziej odepchniesz ją od siebie na tyle, że sama zacznie zdradzać) tylko, żebyś był świadom gdzie ją zostawiasz. Nie jest dopuszczalne, by ona miała i spotykała się ze znajomymi płci męskiej, których osobiście nie znasz (powinieneś ich przynajmniej poznać). Tak samo, żeby ona spędzała dużo czasu z jednym kolesiem „przyjacielem”. Twoje zdanie w tych sprawach się liczy, tak samo ona nie chciałaby, żebyś Ty spędzał non stop czas z jakąś „przyjaciółeczką”. Poza tym, dość oczywiste rzeczy >>  jeśli jesteście na imprezie, ona jest pijana, dowalają się do niej kolesie – nie zostawiasz jej samej, tylko zabierasz ją ze sobą do domu. Nie wystawiasz jej na podryw innych facetów. Możesz myśleć, że jesteś wielkim samcem alfa a ona Cie kocha bezgraniczną miłością, ale i tak kusisz los. Niepotrzebnie.

D. Czy wśród jej koleżanek przeważają singielki czy kobiety w związkach?
To też ma pewien wpływ. Jeśli jej koleżanki to głównie singielki, to będą starały się ją wyciągać razem do klubu itp.

Najważniejsze są pierwsze dwa punkty. Niektóre dziewczyny zawsze zdradzą, niektóre nigdy, niektóre czasami w specyficznej sytuacji (wyjazd, alkohol, dół psychiczny), ale zwykle na końcu związku, wtedy kiedy są gotowe na pójście dalej. Wielu facetów za bardzo skupia się na zapobieganiu możliwości zdrady (ograniczanie kobiety i i sytuacji  zdradogennych) zamiast zajmować się poprawianiem stosunków w związku. Będzie ci bardzo trudno kontrolować dziewczynę, a robiąc to odepchniesz ją od siebie na tyle, że jest duża szansa, że sama zacznie cię zdradzać, tobie na przekór (bo i tak myślisz, że ona to robi)

Jak subtelnie wybadać jaki jest jej stosunek do zdrady?
Jeśli rozmawiasz z dziewczyną i ona czuje, że nie będziesz jej osądzał, kiedy będzie z tobą szczera, możesz opowiedzieć historię o swojej koleżance, która zdradzała swojego chłopaka i widzisz dwie strony tego. Bo z jednej strony ciężko jej, bo nie dostaje wszystkiego czego chce od związku, ale nie chce stracić swojego chłopaka, więc nie wiesz co jej powiedzieć… I pytasz co jej powinieneś powiedzieć, zadajesz pytanie „Byłaś kiedykolwiek w takiej sytuacji? Przeżyłaś coś takiego, co niektórzy mogliby osądzić jako zdradę?”
Jeśli możesz sprawić, że ona odpowie na to szczerze, to będzie dobra informacja. Ponieważ jej poprzednie zachowanie będzie dla ciebie przewodnikiem. Jeśli mówi, że zawsze zdradzała – zdradzi i ciebie. Jeśli powie, że czasami – może to pójść w różne strony. Nigdy nie zatrzymasz dziewczyny przed zdradą, jeśli wyłącznie TYLKO na tym w związku będziesz się skupiać.
Adept

ps. materiał z tego artykułu to fragment poradnika „Jak Rozkochać Dziewczynę do Szaleństwa w 30 Dni”. Jeśli zainteresował Cię ten temat, to zapraszam do obejrzenia co w nim możesz znaleźć dla siebie.

ps2. polecam Ci serię wpisów na temat kobiecej zdrady „Jak i Kiedy Zdradzają Kobiety”

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

6 komentarzy
 1. Avatar
  Patryk

  Zajebisty artykuł, będę zwracał więcej uwagi na te rzeczy podczas spotkań z kobietami.
  Mam sąsiada, który jest Świadkiem Jehowy. Jego żona chodzi za nim krok w krok, wykonuje wszystkie jego polecenia (kilka razy wspólnie robiliśmy grilla, wiem jak to u nich wygląda „od środka”). Nie wiem czy to kwestia wiary/sekty, czy może jakiegoś innego magicznego przywiązania, ale mam wrażanie, że ona jest mu wierna, uległa i na dodatek szczęśliwa.

  A w ogóle jak tam Twoje postępy nad PPS3? Czekam z wypiekami i pączkami 🙂

  Jesteś super gość Marcinie

  8 czerwca 2017 at 15:14 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Piszę piszę, już 300 stron napisałem. Niedługo kończętworzenie szkieletu PPS3 i przystępuje do nagrań. Po wakacjach powinno już być.

   8 czerwca 2017 at 19:16 - Odpowiedź
 2. Avatar
  Roman

  Hej! Humorystycznie chyba trzeba przyjąć powszechny fakt zdrady ze strony dziewczyny/kobiety z powodu jakiegoś
  „niedomagania” w związku.
  Przecież pójście do łóżka z innym nie zaspokaja, ani nie usuwa tego braku z wyjątkiem niezaspokojenia seksualnego.
  Ogólnie to zdrada istnieje, jako negatywne pojęcie w sferze psychicznej osadzone kulturowo, podczas gdy w kulturze
  Wysp Polinezji ,czy Masajów w Afryce taki problem nie istnieje.
  Chrześcijańskie pojęcie pseudo-miłości umacnia zdradę w kanonie przymusu wierności z powodu egoistycznej miłości, która
  jako taka z prawdziwą miłością nie ma nic wspólnego.
  Prawdziwa miłość ma na celu szczęście osoby kochanej bez względu na odczucia osoby kochającej, wszelkie ograniczenia
  generują cierpienie, a tym samym degradują miłość do poziomu egoistycznego. Czym jest więc naprawdę ta emocja
  podszyta obustronnie lękiem przed widmem zdrady.
  cierpienie, a to już

  9 czerwca 2017 at 14:48 - Odpowiedź
  • Avatar
   David Haye

   Świetnie powiedziane.
   Ja dodam od siebie tylko czym jest „miłość” i co znaczy „kochać”.
   Miłość to poszukiwanie szcześcia u innych, nie u samego siebie.
   Kochać – dawać nie oczekując niczego w zamian <3

   11 czerwca 2017 at 08:27 - Odpowiedź
 3. Avatar
  Diego

  Czy poradnik „Jak Rozkochać Dziewczynę do Szaleństwa w 30 Dni” to Twoje nowe dzieło?

  19 czerwca 2017 at 14:48 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Powstal bodajze w 2014 r.

   19 czerwca 2017 at 15:42 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"