Randki Internetowe – Statystyki – Co się Podoba Kobietom?

randki internetowe

Witaj, poszperałem ostatnio w internecie i znalazłem garść ciekawych statystyk dla Ciebie, na temat tego co się podoba kobietom na portalach randkowych.  Jakie zdjęcia umieszczać na profilu randkowym. Na co kobiety reagują najlepiej itd. Niektóre wyniki są zaskakujące nawet dla mnie, a niektóre są dokładnie tym samym co zaobserwowałem podczas ostatnich 15 lat mojej aktywności randkowej w sieci. Jednak pamiętaj, że to tylko statystyki. Zycie uwodziciela często przeczy wszelkim tego typu statystykom i powszechnym przekonaniom.  Np. ja według komentujących na pudelku do dziś powinienem być prawiczkiem i nie mieć szans na jakąkolwiek ładną dziewczynę. A tymczasem jest odwrotnie. A to choćby dlatego, że ja mam m.in. umiejętności rozmowy z kobietą, widzę ukryte sygnały seksualne w jej mowie ciała i w rozmowie. Wiem kiedy nacisnąć pedał i popchnąć znajomość w kierunku seksualnym, a kiedy muszę odpuścić. Tego statystyka nie uwzględnia 🙂

Tak samo jest z komplementami.  51% kobiet mówi w badaniach, że komplementowanie jest najlepszą drogą do wzrostu jej zainteresowania mężczyzną. Ale życie tego nie potwierdza. Najpiękniejsze kobiety, których potrzeba bycia pożądaną jest w pełni zaspokojona, nie reagują na komplementy. Średnio ładne kobiety też dostają sporo komplementów od typowych facetów, ale nie powoduje to nagłego przypływu uczuć do faceta. Komplement, żeby „zadziałał” musi być unikalny i trafiać w indywidualną potrzebę danej kobiety bycia skomplementowaną za to, co ona sama chce być komplementowana np. błyskotliwa inteligencja, zaradność, specyficzna umiejętność itp.  Skuteczne komplementy to sprawa na osobny temat. Tymczasem chłodna statystyka nie precyzuje niczego, podaje tylko suchy fakt że 51 % kobiet chce być komplementowana. A to za mała informacja, żeby z niej zrobić realny użytek.

 

No to lecimy:

1.  Postawa wyprostowana na zdjęciach generuje ponad 50% więcej wyświetleń przez kobiety. Tu nie ma zaskoczenia. Stojąc prosto prezentujesz większą pewność siebie, dominację i męską siłę.

2.  Nie uśmiechaj się.  Lekki uśmiech może pokazać, że nie jesteś zbyt poważny, masz w sobie luz oraz dystans. Ale zbyt dużo uśmiechu powoduje, że wychodzisz na klauna albo dziecinnego chłopca. To niezbyt atrakcyjne. Odkryłem to samo, też kilka lat temu, gdy moje poważne, wręcz groźne „miny” generowały więcej zainteresowania online niż fotki uśmiechnięte. To ciekawe, bo zupełnie ODWROTNIE jest na żywo, gdy zagadujesz do dziewczyny w ciągu dnia. Podejścia z groźną miną zdecydowanie gorzej działały niż podejścia z uśmiechem na twarzy. Zwłaszcza w ciągu dnia. W internecie zachowaj normalną lub poważną minę. Wg ostatnich badań lepiej działa, gdy na zdjęciu patrzysz gdzieś w dal. Pewnie wygląda to bardziej romantycznie i „głęboko” 😉

Nie traktuj tego jako wyroczni, bo może się okazać, że akurat Twoja twarz lepiej wygląda z uśmiechem i wtedy generuje więcej pozytywnych reakcji. Przetestuj to np. na Tinderze.

3.  Fotki z brodą czy bez brody?   Według statystyk zarost 5-10 dniowy jest bardziej atrakcyjny niż kompletnie ogolona twarz. Wiele lat temu mówiło się o 1-2 dniowym zaroście, teraz już 5-10 dni. Ja rzadko mam brodę, bo nie lubię jak mnie coś na twarzy drapie. Ale Ty czytelniku jeśli chcesz przetestować swoją atrakcyjność w internecie – śmiało zapuszczaj brodę.

4.  Ponad 80% kobiet sprawdza dodatkowe informacje w profilu. Wiek, wzrost, religia, zainteresowania, status związkowy, wykształcenie, dochód (jeśli jest takie pole). Autorzy nie dodali tego, ale zakładam że kobieta sprawdza te informacje dopiero po tym jak już zainteresuje się zdjęciem profilowym i zagłębia się w czytanie profilu mężczyzny.

5.  Pisz poprawnie gramatycznie i ortograficznie.  Wg statystyk  69% kobiet przyznawało się do tego, że zwraca dużą uwagę do tego jak mężczyzna do niej pisze. Nie używaj slangów podwórkowych.

6.  Pisz więcej niż „hej”, ” siema”, „po klikamy?”  Ci którzy pisali pełne zdanie, mieli o ponad 30 % więcej odpowiedzi. (Ta statystyka mnie dziwi, bo wg mnie powinno być 100-200 %)

7.  Ponad 50% kobiet przed pierwszą randką przegląda profil Facebookowy mężczyzny lub szuka informacji o nim w internecie (google).

Dlatego sprawdź co google pisze o Tobie w wyszukiwarce, sprawdź też tam swój numer telefonu i adres email. Może się okazać , że Twój email prowadzi do Twojego ulubionego forum o dewiacjach seksualnych. Tak samo, nie chciałbyś, żeby dziewczyna przed pierwszą randką  dowiedziała się, że regularnie odwiedzasz Red Tube 🙂

8.  Wstępne smsowanie z kobietą (przed pierwszym spotkaniem) w godzinach 10 – 15 zwiększa o 40% szanse na odpisanie.

9.  40% więcej pozytywnych odpowiedzi w internecie jest w miesiącach powakacyjnych (wrzesień – grudzień, a nawet styczeń).  Wg mnie – dziewczyny nie wyszalały się na wakacjach 🙂

10.   20% więcej odpowiedzi  jest w niedziele i środy.

11. Maj – sierpień to najlepsze miesiące na przygody seksualne.  Nic dziwnego, hormony buzują, przyroda rodzi się do życia. Kobietom rośnie libido.

12. Październik – Listopad i ogólnie zima, to lepsze miesiące na związki.  Jest zimno, to każdy chce się przytulić do drugiej osoby.

Randki:

13.   77% kobiet odrzuca fakt, że mężczyzna pije na randce więcej alkoholu niż ona. Weź to pod uwagę, po prostu nie przesadzaj z alkoholem. Alkohol zbliża ludzi, ale pomyśl też co będzie, gdy wylądujecie w łóżku po randce i z powodu alkoholu Ci nie stanie?


14.   74% kobiet jest zaniepokojonych faktem, gdy mężczyzna próbuje jej kupić „za dużo drinków”.
Dziewczyna wyczuwa, że ktoś tu chce ją spić na randce i nie działa  to dobrze.  Wg mnie powinieneś polegać na swojej osobowości i rozmowie, a nie na chemii organicznej.

15.  Nie flirtuj z obsługą (kelnerki itp). 87% kobiet stwierdziło, że odpycha ją, gdy mężczyzna flirtuje z obsługą.
To jest statystyka z którą mógłbym polemizować. Ponieważ powyższy suchy fakt nie precyzuje co to jest flirt. Flirtem może być bezwstydne podrywanie kelnerki na oczach dziewczyny (niefajne), ale może też być wesoła wymiana kilku słów, czy żartów z obsługą kafejki, która pokazuje, że jesteś towarzyski, zabawny i rozmowny. Co jest skrótem do charyzmy towarzyskiej. To JEST atrakcyjne. Druga sprawa jest jeszcze taka – to jest pierwsze spotkanie, nie jesteście parą, nie jesteście małżeństwem, nie ma między wami zobowiązań. To po prostu spotkanie dwóch osób, które są troszkę sobą zainteresowane. Nie musisz się aż tak wszystkim przejmować. Takie dziwne spięte randki widać w programie TVP  „Pierwsza randka”. Gdzie te randki na ogół są szablonowe, nijakie, do bólu schematyczne. Po prostu sztywne i nudne. Gdy to oglądam, to czuje wewnętrzny ból istnienia.

16.  Jedzenie na randce.    66% kobiet traci zainteresowanie facetem, który nie ma ochoty na spróbowanie nowych potraw. Pewnie przekłada się to na seks 🙂
56 % kobiet nie lubi, gdy mężczyzna długo nie może się zdecydować nad tym co zjeść. To jasne, nie jesteś zdecydowany w restauracji, nie jesteś zdecydowany i męski w życiu, seksie itd.  35% kobiet nie lubi, gdy  mężczyzna kompletnie nie zna się na menu i potrawach.

17.  Wino na randce.  70% kobiet przyznaje, że znajomość win przez mężczyznę jest podniecająca/atrakcyjna.  Ja generalnie nie piję  alkoholi, nie znam się na winach.  To pewnie dlatego jeszcze nie spotykam się z Miss Wenezueli.

18.  Nie pytaj o dzielenie rachunku. 62% kobiet chłodnieje z uczuciami do mężczyzny, który chce dzielić rachunek i płacić tylko za siebie.
Nic nowego dla mnie. Kobiety lubią gdy mężczyźni się nimi opiekują. Tak było w czasach jaskiniowych i tak jest teraz. Bycie uwodzicielem nie jest pretekstem do bycia skąpym. Po prostu jak nie masz pieniędzy to zaproś ją do taniego miejsca, tylko na małą kawę, albo na spacer i lody. Kobiety „lecą” na gesty. Nawet nie muszą liczyć na Twoje pieniądze, ale jeśli proponujesz, że zapłacisz za was oboje, to jest to pewien gest.  W statystykach wyszło, że więcej mężczyzn po takiej randce miało seks na pierwszym spotkaniu niż Ci co podzielili rachunek. Raczej nie dlatego, że ona chce się „odwdzięczyć”, tylko że czuje sympatię dla faceta, który się o nią troszczy.

19.  Splatanie rąk na pierwszej randce.   86% kobiet mówi, że chodzenie trzymając się za ręce (na pierwszej randce) jest OK.
Pamiętaj, że kobiety trzymają się za ręce TYLKO z dwoma rodzajami mężczyzn. Tatuś w dzieciństwie i jej chłopak.

20.  Całowanie na pierwszej randce.   73% kobiet mówi, żę to jest OK.  Co jeszcze chcesz usłyszeć ?

21.  Seks na pierwszej randce. 30% kobiet przyznaje że miało taką sytuację.

a co Ty na to ?

pozdrawiam

Adept

ps. druga część artykułu  jest tutaj „Statystyki Randek Internetowych cz.2 – Co Badania Mówią o Uwodzeniu”

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

21 komentarzy
 1. Avatar
  dsadasd

  Te statystyki może się sprawdzą przy facetach którzy są średnio przystojni i przystojni
  Nie ma się co oszukiwać jeśli masz wygląd to nawet jeśli zawalisz tekstem „co tam, jak tam”
  to i tak masz spore szanse że Ci kobieta odpisze i coś z tego będzie. W internecie najpierw się patrzy na zdjęcia a później na
  opis i jego poprawność gramatyczną… POLECAM WAM robienie zdjęć w eleganckiej koszuli , jeansach < jak jeszcze dobrze zdjęcie zrobisz to masz spory plus na starcie

  18 czerwca 2017 at 14:42 - Odpowiedź
 2. Avatar
  Stas

  Właśnie Marcin, wiemy że to może być dla Ciebie trudne i bolesne doświadczenie ale mam nadzieję, że doczekamy się kilku analiz video „randek” z Pierwszej Randki ?

  18 czerwca 2017 at 14:45 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Być może tak, jak najdzie mnie wena 🙂

   18 czerwca 2017 at 15:00 - Odpowiedź
   • Avatar
    KARLI

    Jestem za !!!

    3 sierpnia 2017 at 17:08
 3. Avatar
  SchrodingerPUA

  Adept, proszę, nie zniżaj się do tego poziomu jaki pokazujesz w tym artykule. Dynamiki społeczne zawsze były, są i będą podziemiem, nie wprowadzisz tego do mainstreamu, a widzę że próbujesz to robić – odnosząc się do jakichś bzdurnych programów w TVP.

  18 czerwca 2017 at 14:56 - Odpowiedź
 4. Avatar
  Robert

  w 8 punkcie chyba powinno być spotkanie zamiast odpisanie , nie ma za co

  18 czerwca 2017 at 21:00 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Nie

   18 czerwca 2017 at 21:12 - Odpowiedź
   • Avatar
    Robert

    ale tak to , to jest bez sensu pisanie smsów przed 1 spotkaniem zwiększa szanse na odpisanie ?

    18 czerwca 2017 at 21:55
   • Adept
    Adept

    Na to wygląda.

    18 czerwca 2017 at 22:06
   • Avatar
    Robert

    czyli że pisanie z dziewczyną zwieksza szanse na to że ci odpisze? to bez sensu

    18 czerwca 2017 at 22:48
   • Adept
    Adept

    Nie, że napisanie.

    19 czerwca 2017 at 01:04
   • Avatar
    Miro

    Do Roberta. Pozwoliłem sobie wkleić CAŁY 8 punkt. Przeczytaj CAŁY punkt powoli i dokładnie.
    „8. Wstępne smsowanie z kobietą (przed pierwszym spotkaniem) w godzinach 10 – 15 zwiększa o 40% szanse na odpisanie.”
    (Dodam od siebie 8b. Smsowanie do kobiety po spieprzonym spotkaniu w godzinach 2 – 3 w nocy zwieksza o 40% szanse na zablokowanie twojego numeru.)
    Pozdrawiam

    23 czerwca 2017 at 16:29
 5. Avatar
  Bartek

  Brakuje odpowiedzi na dwa pytania.
  Pierwsze o palenie, a drugie to odstawianie dziewczyny do domu autem, taksówką,uberem czy nawet rowerem:)

  19 czerwca 2017 at 13:29 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Nie widziałem takich statystyk.

   19 czerwca 2017 at 15:44 - Odpowiedź
 6. Avatar
  Sebastian

  Największy obciach to jest wtedy, kiedy chcesz zapłacić rachunek w restauracji, a kobieta upiera się, że ona chce płacić za siebie i zaczynacie się kłócić z tego powodu. Przeżyłem taką sytuację. Dlatego nienawidzę feministek.

  19 czerwca 2017 at 20:59 - Odpowiedź
  • Avatar
   Pablo

   Taa, i nie wiadomo czy się na to zgodzić (pokazując silną ramę i przynosząc jej ulgę bo tylko udawała że chce płacić a w środku liczyła że ją wyręczysz xD) czy brnąć w zaparte (naprawdę chce za siebie zapłacić).

   21 czerwca 2017 at 10:57 - Odpowiedź
 7. Avatar
  Stas

  Odnośnie restauracji, nie jestem zwolennikiem porywania się na 1 spotkaniu na drogie kolacje, ogólnie jedzenia. Posiłek za 20-30 zł x2 to jest już inwestycja w kobietę, którą niewiemy czy kiedykolwiek jeszcze zobaczymy, dodatkowo zamówienie żarcia ją zakotwicza (jej dobre maniery każą jej siedzieć przy tym stole i to wpieprzac, mimo że jedyne o czym myśli to o ucieczce), dodatkowo sam będąc podekscytowanym faktem spotkania, nie mam ochoty ani super apetytu.

  Reasumując- , wg mnie najlepsze warianty na pierwszą randkę:
  – deserowa słodka kawa, samo delikatne wino, zmiksowane musy owocowe/jogurtowe do picia przez słomkę, gofry/lody na ławce na rynku

  „Cięższe” posiłki na talerzu zostawił bym na kolejne spotkania

  20 czerwca 2017 at 09:25 - Odpowiedź
 8. Avatar
  gregor322

  witaj Adept nie napisales w statystykach pytania od kobiet ile facet zarabia i czym przyjechal bo mialem takie sytuacje moze warto by to sprawdzic ?

  20 czerwca 2017 at 13:28 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Nie znalazlem takich statystyk. Natomiast… ja nigdy nie dostaje takich pytań od kobiet 🙂

   20 czerwca 2017 at 16:34 - Odpowiedź
  • Avatar
   Langmuir

   O zarobki – to się nie spotkałem. Ale kwestia samochodu – jaki mam (a potem:dlaczego nie mam) – to często się pojawia i zwykle jest jedną z przyczyn niepowodzenia.

   27 października 2017 at 14:07 - Odpowiedź
   • Adept
    Adept

    Mnie sie nigdy o to kobiety nie pytaly.

    27 października 2017 at 15:14

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Więcej w fotki, podryw w internecie, podryw w sieci
Podryw na Facebooku – 7 Największych Błędów

Jeśli interesuje Cię podryw na Facebooku, oto co dziś mam dla Ciebie. Dostaję dużo pytań na temat podrywu na Facebooku,...

Zamknij