Jak Uwodzić Dużo Młodsze Kobiety, Gdy Jesteś Grubo Po 30-tce lub 40-tce

Witaj, Nie jesteś już nastolatkiem, prawda? Być może jesteś już 35+ i już nie masz najnowszej krzykliwej fryzury. Nie znasz młodzieżowego slangu, być może pojawiają się pierwsze siwe włosy. Przystojniakiem klasycznym również nigdy nie byłeś. Twoi znajomi uprzejmie wspominają Ci, że lata lecą. A jednak mimo tego NADAL masz duże szanse imponować kobietom.

 

Młodsi kolesie od Ciebie nie zdążyli nabyć głębokiego uziemienia w męskiej rzeczywistości. Klasa kojarzy im się raczej z pomieszczeniem w szkole. W porównaniu do Ciebie są jeszcze chłopcami.  Ty możesz emanować pewnością siebie i wysokim statusem socjalnym. I wtedy oni są bez szans, a dziewczyny będą patrzyły na Ciebie z podziwem widząc Twoją dojrzałość, siłę męskości i autorytetu. Twoi kumple rówieśnicy najczęściej zajęci pogonią za kasą i sukcesem zawodowym. Im też lata lecą z kobietami, na które już nie mogą patrzeć. Nigdy się do tego nie przyznają, ale chcieli by mieć młode dziewczyny w łóżku.

Nie interesuje Cie chodzenie na dyskoteki? W pełni Cie rozumiem, ba sam mam już42 lata. Nie chcesz sie uczyc od dwukrotnie młodszego od siebie trenera? To też rozumiem. Nie będę robić z Ciebie nastolatka i nie wyślę Cię na zabiegi liftingowe i zakupy w “New Yorkerze” (sklep dla młodzieży). Nie ma sensu, abyś upodabniał się do 20 latka. Ty masz wykorzystać atuty swoje i swojego wieku, a nie udawać kogoś kim nie jesteś. Choćbyś stanął na głowie NIGDY nie będziesz lepszym 20 latkiem niż prawdziwym 20 latek. I nie oto nawet chodzi.

To nie bajka i nie film SF.

Dziś mam dla Ciebie zapis webinaru z podrywu (2014 r.)  dla facetów w okolicach 40tki. Trwa ponad godzinę, ale za to zdradzam tam sporo moich trików na podrywanie DUŻO młodszych kobiet od Ciebie. To ważne jeśli jesteś starszym facetem od dziewczyny. Pokażę Ci to,  czego piękne kobiety w młodym wieku szukają w starszych młodych mężczyznach. I mogą znaleźć to w Tobie.  Pokażę Ci jak wykorzystać przewagę wynikającą z Twoich doświadczeń życiowych, wykształconej wiekiem męskości oraz mądrości życiowej. Z nagrania dowiesz się m.in:


1. Jak być atrakcyjnym i czarującym 40-latkiem dla dwudziestek.

2. Jakie błędy popełniają faceci po 40tce (ale po 30-tce też)
3. O czym rozmawiać i jak się prezentować przy młodych laskach
4.  Jakie mieć podejście, aby młode dziewczyny wskakiwały Ci do łóżka
5. Jak sobie radzić z różnicą wieku.

 

Sam jestem już po 40tce więc jest to wiedza z pierwszej ręki i jeszcze nigdy nie udostępniałem. Da Ci to dobry wstęp do tego, abyś zmienił swój punkt widzenia i zaczął spać z pięknymi, młodymi dwudziestkami 🙂

Kobiety po 40-tce będą wkurzone, że poznasz sposoby na młodsze dziewczyny. Najchętniej by tego zakazały, aby pozbyć się konkurencji i nie być samotne.

Zapraszam

Adept

ps. a jeśli od razu potrzebujesz kompletnych wskazówek i pełnego systemu dojrzałego uwodzenia od A do Z, to wejdź tutaj: Tajemnice Uwodzenie Młodych Kobiet

Uwodzenie prezentowane przez dojrzałego mężczyznę różni się od tego co demonstruje 20, czy 25 latek, który naturalnie podrywa w klubach imprezowe rówieśniczki.  Poznasz prawa rządzące podrywem młodszych kobiet bezpośrednio z pierwszej ręki tzn. ode mnie.

 

 

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

4 komentarze
 1. Michał

  Mój sąsiad ostatnio sprowadził do Polski Tajkę, która poślubił. On 45 lat ona 20 lat 🙂

  16 października 2017 at 07:04 - Odpowiedź
 2. Radek

  No i Tramp został prezydentem 😉

  16 października 2017 at 20:18 - Odpowiedź
 3. Jerzy

  Czy można w Twoich materiałach, artykułach znaleźć poradniki w odwrotną stronę – jak poderwać starszą kobietę od siebie? 🙂 Mam 31 lat i ostatnio kręcą mnie kobiety starsze ode mnie – w wieku 40-45 lat (oczywiście tylko te eleganckie i zadbane) 🙂

  22 maja 2018 at 10:06 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Przeczytaj poprzedni wpis:
Czy Warto Odzyskiwać Byłą Dziewczynę?

Oto jest pytanie... no właśnie.  Z kimkolwiek nie rozmawiam na ten temat, czy to ze znajomymi czy to oglądając komentarze...

Zamknij