Kiedy dać sobie spokój z kobietą, odejść i poznać inną? cz.1

Nie uwiedziesz wszystkich kobiet, może nawet dużo mniej niż ¼ z tych, do których podejdziesz. Nigdy nie wiadomo. Z niektórymi kobietami będziesz rozmawiał 30 minut i to do niczego nie będzie prowadzić. Będziesz się umawiał na spotkania i dowiadywał po 3 „randkach”, że kobieta dziwi się że myślisz o niej seksualnie, bo ona zawsze myślała o Tobie jako o koledze.

 

Czasem po prostu na niektóre kobiety szkoda czasu 🙂

Czasem po 2-3 spotkaniach zaczniesz zdawać sobie sprawę, że charakter kobiety Cię odpycha. Kobieta może się okazać niezrównoważona, chorobliwie zazdrosna, histeryczna, nudna, wkurzająca. Wtedy jest to oczywiste – zdecyduj sam czy chcesz się męczyć z nią czy poznać inną. Kiedyś być może nie sądziłeś że możesz mieć taki wybór wśród kobiet, że będziesz wstanie kobiecie pokazać drzwi.

„Mężczyźni dla kobiecej urody łatwo rezygnują ze swoich standardów osobowości, podczas gdy kobiety łatwo rezygnują ze swoich standardów wizualnych na rzecz osobowości”.

 

Jeśli chcesz mieć w życiu piękne kobiety, nie możesz rezygnować ze swoich standardów kobiecej osobowości.

Nauczyć się sygnałów zainteresowania jest dość łatwo. Za to wielu mężczyzn nie widzi sygnałów BRAKU ZAINTERESOWANIA. Czasem bardzo wyraźnych.

 

Przyznanie się do porażki nie zawsze jest łatwe. Nasze ego, które myśli że jesteś najfajniejszym kolesiem na Ziemi, nie chce wiedzieć, że nie wszyscy podzielają jego opinię.

 

Nawet jeśli siedzisz w tym kilka lat i masz wrażenie, że jesteś całkiem dobry.

 

Nie każda kobieta Cię polubi, nie każda będzie nakręcona na Ciebie. Będą takie, które co byś nie zrobił i tak pomyślą, że jesteś dziwny, nienaturalny i w ogóle jak śmiałeś do niej podejść ? 🙂

 

Porażka, odrzucenie ze strony kobiety to część całego procesu, nawet jeśli jesteś dobry. Być może wiele razy się pogubisz w uwodzeniu, ja do dziś czasem się gubię. Poprzez zepsucie jakiejś sytuacji z kobietą, masz okazję do wprowadzenia drobnej korekty następnym razem. Będziesz lepszy i nauczysz się o wiele więcej kiedy sprawy nie będą szły jak po maśle.

 

Zrób założenie dla samego siebie:

 

Po 3 (lub ilu uważasz) sygnałach braku zainteresowania odchodzisz porozmawiać z inną dziewczyną, przestajesz się z nią kontaktować lub kasujesz numer, itp.

Próbowanie na siłę zainteresowania sobą jakiejś kobiety, która w oczywisty sposób Ciebie nie chce, jest tylko stratą czasu, emocji i energii. Którą mógłbyś poświęcić innej kobiecie.

 

Jeżeli w klubie podszedłeś do nieznajomej dziewczyny i rozmawiasz z nią 15-20 minut, a ona stoi i masz wrażenie, że wyświadcza Ci wielką przysługę, że Ciebie słucha – nie wahaj się odejść i porozmawiać z inną kobietą. Najlepiej na oczach tej „zimnej”.

pozdrawiam

Adept

ps. to tylko jedna z ponad 250 porad, które zawarłem w moim ebooku „Generator Randek”, zajrzyj  do niego aby znaleźć rozwiązanie na swój problem.

 

ps2. druga część tego artykułu czyli „Co robić gdy kobieta NIE JEST tobą zainteresowana?” znajdziesz tutaj:

https://www.uwodzenie.org/co-robic-gdy-kobieta-nie-jest-toba-zainteresowana-cz-2/

 

 

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

7 komentarzy
 1. Avatar
  tomasz

  A kiedy o seksualnej atrakcyjnosci mezczyzny? To powinen byc gruby art podzielony na wiele czesci.

  30 sierpnia 2014 at 16:15 - Odpowiedź
 2. Avatar
  Karol

  A jak wygląda sprawa podrywania jej koleżanki w celu wywołania w niej zazdrości ? (zazdrość = zainteresowanie (?))

  1 września 2014 at 18:28 - Odpowiedź
 3. Avatar
  Dawid

  „Jeżeli w klubie podszedłeś do nieznajomej dziewczyny i rozmawiasz z nią 15-20 minut, a ona stoi i masz wrażenie, że wyświadcza Ci wielką przysługę, że Ciebie słucha – nie wahaj się odejść i porozmawiać z inną kobietą. Najlepiej na oczach tej „zimnej”.”

  Adept, jeden z trenerów na na literkę „F”, zawsze twierdzi, że jeśli laska nie odchodzi, tylko stoi i rozmawia z Toba tzn, że jest zainteresowana. Nawet jeśli powie spier…..j, ale nie odchodzi to jest zainteresowana. Może ja się nie znam, może mam zbyt mało doświadczenia, ale jakoś w to nie wierzę….. Co o tym sądzisz?

  2 września 2014 at 06:26 - Odpowiedź
 4. Avatar
  marcin

  Hej czy twoj mail działa bo nie moę wysłaćdo ciebie zapytania na adres adept()wl.com.pl z poczty na onecie?

  1 października 2014 at 11:37 - Odpowiedź
  • Adept

   W cale sie nie dziwie 🙂 nie ma takiego adresu adept()wl.com.pl 🙂

   1 października 2014 at 14:21 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Przeczytaj poprzedni wpis:
Leszek Miller i social proof na Facebooku

Nawet Leszek Miller stosuje zasadę dowodu społecznego (preselekcja) na Facebooku ;)   A co Ty zrobiłeś w tym kierunku ? Adept...

Zamknij