Podryw w Szkole – Podryw w Liceum – 15 Porad

podryw liceum

Hej hej, dziś specjalny artykuł dla najmłodszych czytelników bloga. Nie, nie dla 9 latków. Jeżeli nim jesteś to uciekaj z mojego bloga z krzykiem albo tata da Ci szlaban na Playstation. Ten artykuł jest dla licealistów, którzy nie wiedzą jak podrywać w liceum, jak podrywać w szkole? Oto jest pytanie frustrujące miliony nastolatków. Sądzę tak po nagłówkach w gazetach dla nastolatków i po oglądalności filmów na Youtube. Obejrzałem kilka takich filmów typu „Podryw w liceum” na Youtube, ale raczej te filmy powinny mieć nazwę „Jak nie podrywać w szkole”,„jak podrywać w liceum i nic nie poderwać”, ewentualnie  „Jak podrywać w liceum i do końca szkoły być prawiczkiem”.  Mimo, że same  filmy są same w sobie zabawne (czasem to po prostu śmieszne „pranki”) to prawdziwego podrywu w szkole z nich się nie nauczysz.  „Wiec jak podrywać w szkole Adepcie? Pomóż, bo już mam dość bycia prawiczkiem!”. Profesor Adept przybywa na ratunek.

OK, przedstawię Ci listę punktów na których powinieneś się skupić. Każda szkoła średnia ma swoją specyfikę, dlatego listę wskazówek ode mnie będziesz musiał przystosować do swoich lokalnych warunków. Podryw w szkole jest najbliższy zasadom do podrywu w kółku znajomych. A to powoduje pewne różnice w stosunku do typowego podrywu nieznajomych dziewczyn. W sumie podobnym artykułem do tego jest „Jak Podrywać na uczelni”, zajrzyj do niego, bo jest tam kilka przydatnych rzeczy, które wykorzystasz też w szkole. Ok, lecimy:

 ___

1. Podryw w liceum to najpierw poznawanie i zaprzyjaźnianie się

…niż męska, ostra, bezpośrednia gra typu „Jesteś piękna, dlatego musiałem do Ciebie podejść i Cię poznać”. Dlatego istotne jest zdobycie wielu przyjaciół i znajomych. To buduje Twój social proof (jeśli nie wiesz co to jest zajrzyj do działów Psychologia Uwodzenia i Psychologia Kobiet) i rozpoznawalność w grupie/klasie/szkole. W kółku znajomych masz dużo więcej czasu na rozmawianie z kobietą i dlatego możesz rozłożyć proces podrywu dziewczyny na wiele części. Tu nie ma miejsca na grę TAK albo NIE, podobasz mi się albo spadaj.

podryw liceum

2. Zadbaj o Twoją „reputacje”.

Im więcej ludzi poznasz, im więcej Cię zna (od dobrej strony) tym lepiej. Tym więcej ładnych dziewczyn będzie Tobą zainteresowanych. Czasem mówi się, że w kółku znajomych atrakcyjność przenosi się przez osmozę (czyli pocztą pantoflową). Jeżeli jakieś dwie, trzy dziewczyny Cię lubią (albo wręcz na Ciebie lecą i myślą że jesteś niesamowity) to będziesz się przewijał w ich rozmowach z innymi koleżankami. I będziesz w ich opowieściach jako uroczy, seksowny, intrygujący chłopak. Dzięki temu, gdy będziesz przedstawiany koleżankom, będziesz od razu startował z lepszej pozycji. Szkoła umożliwia coś czego już nigdy nie będziesz miał. Kontakt z masą kobiet, z którą spędzasz dużo czasu i masz bardzo wiele opcji na mini rozmowy. Po studiach, pracując w korpo itp. już nigdy nie będziesz miał takich możliwości.

Jeśli kręci się wokół Ciebie dużo koleżanek, czują się przy Tobie komfortowo, to masz dużo więcej okazji na poznanie kolejnych i korzystną prezentację. A gdy jeszcze przy Tobie się śmieją, to ich zainteresowanie rośnie. Uwaga dziewczyn skupia się na tym, co najbardziej „błyszczy” w okolicy. W liceum to może być  nastoletni idol, najnowsze snapy blogerki modowej i filmy na YouTube, ale możesz też to być Ty – fajny, seksowny chłopak. Pewnie patrzysz w lustro i nie widzisz tam jeszcze tego seksownego chłopaka, z którym umawiały by się dziewczyny ze szkoły. Jeszcze nie. Ale od tego masz mojego bloga, aby to zmienić. I to prowadzi nas do kolejnych punktów Twojej podróży bohatera.
___
   ___

Aha, nie szukaj dziewczyn tylko w swojej klasie. Rozejrzyj się po całej szkole. Na jakie zajęcia pozalekcyjne chodzą dziewczyny, które Ci się podobają? Sport, kółka tańca, a może kółko językowe? Nie wiem jakie teraz są zajęcia pozalekcyjne, ale nie odpuszczaj dopóki nie wy badasz tematu. Marcin w technikum budowlanym miał na 100 facetów 6 dziewczyn na roku, więc mógł swoją nieudolność z kobietami zrzucić na brak kobiet i internetu w szkole (lata 1988-1993). Ty się nie wymigasz. Marcin zamiast chodzić na domówki to wolał grać na komputerach 8 bitowych. Nawet nie miał szans na red tuba, a łzy smutku i samotności były jego jedynym lubrykantem. Zresztą wtedy nawet nie wiedział co to jest walenie konia. Więc jaka jest Twoja wymówka, żeby nie zagadać do dziewczyny ze szkoły? Przypominam, że wymówka p.t. „brak kobiet w klasie” jest już zajęta.

  ___

3. Wygląd ma dość spore znaczenie

Tak, dziewczyny w liceum piszczą do bohatera „Zmierzchu” Roberta Patisona, Justina Biebera itp. Zamiast załamywać ręce zacznij się stylizować na modnych kolesi będących ich idolami. ja nie do końca wiem, kto jest obecnie na topie wśród licealistek, ale Ty już tak. Dowiedz się i zacznij pomału zmieniać swój styl w tym kierunku. Fryzura, ciuchy. Jeżeli nie jesteś przystojny, nie masz drogich, modnych ciuchów to zacznij się ubierać w oryginalny i intrygujący sposób. Zawsze lepiej się odróżniać niż być w szarym tłumie. Możesz wesprzeć się wskazówkami z poradnika „Sekrety Magnetycznego Wizerunku”. Znajdziesz tam setki trików i gadżetów oraz drobnych ozdobników, które dodadzą Twemu wizerunkowi seksualnej drapieżności. Nie wynajduj koła na nowo, wzoruj się na idolach nastolatek. I pieprz gadanie ludzi o „nie byciu sobą”, „to nie mój styl bla bla bla”, liczy się rezultat końcowy.

To nie wszystko, bo wygląd jest ważny, ale nie najważniejszy. Gdy dziewczyny stają się kobietami, to zaczynają zwracać uwagę na więcej męskich cech niż tylko wygląd. U nastolatek nie są jeszcze w pełni wykształcone męskie atrakcyjne wzorce, dlatego skupiają się bardziej na wyglądzie, no bardziej niż dojrzalsze kobiety. Tzn. te po 20-tce. Jeśli nie wyglądasz jak z okładki Bravo, nie przejmuj się. Nadrobisz na innych polach.

 

podryw w szkole4. Bądź  dawcą wartości, a nie pijawką. 

Aby być lubianym, polecanym popularnym, znanym, a potem seksownym, pożądanym itd., trzeba wnosić w życie innych wartość. Wartość może mieć wiele twarzy. Mężczyzna wnoszący wartość (i emocje) w życie innych ludzi jest atrakcyjny, ludzie chcą się z nim łączyć tzn. faceci przyjaźnić, kobiety łączyć w pary. Mógłbym pół dnia o tym rozmawiać, o wielu typach wartości (społeczna, seksualna, emocjonalna) o sposobach jej dawania i co z tego wynika, jak wpływa na kobiety. Dla Ciebie mały skrót – wartość wzbudza emocje i  jest powiązana z cechami samca Alfa, potrzebami kobiet i tym co ogólnie polepsza życie. Więc mogą to być np. pieniądze, kontakty, usługi, wsparcie, informacje, inspiracja, wiedza pozwalająca zrozumieć życie i ludzi, wpływanie na emocje innych (radość, humor, tajemnica, lubienie) itd. Dla przykładu ja wprowadzam wartość w Twoje życie dając Ci wskazówki na temat kobiet, pewności siebie itp. One pomogą Ci mieć seks, dziewczynę, lepsze relacje z ludźmi, a w przyszłości może rodzinę i dzieci. Ty wprowadzasz wartość w moje życie kupując moje poradniki, pisząc mi jaki jestem niesamowity lub prezentując mi swoją atrakcyjną (starszą) siostrę 😉 We wszechświecie obowiązuje zasada wymiany wartości.

 

5. Jak zagadać do dziewczyny w szkole, czy liceum?

Pamiętaj, że szkoła to nie klub, ulica, ani nie centrum handlowe.  Używamy tu innych technik. Typowe techniki uwodzenia na obce kobiety (cold approach) mogłyby pogrążyć Twoją reputację w szkole. Podryw w liceum powinien być bardziej dyskretny i stonowany. Podrywanie w liceum, szkole to są sytuacje tzw. warm approach czyli „ciepłe podejścia”. Warm approach to podejście do kobiet „trochę” znajomych, to jeszcze nie kółko znajomych, ale blisko. To sytuacje podrywu w pracy, na zjazdach miłośników „cosplaya”, fanów danej dziedziny np. fantastyki itp. Sytuacje zbliżone też do poznawania kobiet na eventach YouTuberów, domówkach. Wszyscy się jakby trochę znają, są połączeni wspólnymi zainteresowaniami, miejscem itp. Biegając jak dzik po szkole i podrywając bezpośrednio wiele dziewczyn ryzykujesz zyskanie opinii dziwaka. Twoim celem jest NAWIĄZANIE ZNAJOMOŚCI i złapanie rapportu (polubienie się). W technikach typowego uwodzenia jest wiele technik typu negowanie, agresywne droczenie się, a czasem nawet celowe bycie aroganckim wobec dziewczyny (aby wytrącić ją z syndromu zadartego noska), ale w sytuacji szkolnej to jest ryzykowne. Więc jeśli  jesteś początkującym i masz wątpliwości czy dana technika nie jest zbyt ostra, to prawdopodobnie MASZ RACJĘ.  Na ten moment i poziom Twoich umiejętności. Najpierw osiągnij level 20 Uwodziciela zanim zaczniesz ostrą grę w szkole 😉

Jak zagadać do dziewczyny w szkole? Najlepiej używać typowych sytuacyjnych otwieraczy. Lub pytań. Przykłady: „Hej, wiesz gdzie jest sala do lekcji X?”.  Zagadanie to nic takiego, liczy się to co powiesz potem. Możesz nawet zagrać tak: Trzy dziewczyny oglądają na tablecie, czy TV, jakiś program, w którym widać mega grubą dziewczynę. Ty mówisz:” Heeej, To moja dziewczyna! Co ona robi w TV?! Jeezu, mówiłem jej, żeby nie szła do programu rolnik szuka żony! kocham ją mimo, że jest taka wielka, codziennie przed snem muszę przynosić jej 5 Big Maków, bo inaczej mnie bije!”. Gdy one osłupiałe spojrzą na Ciebie, powiedz „a tak swoją drogą, mam na imię Marcin, a Wy ? / Co Tutaj robicie poza podglądaniem mojej dziewczyny?”. To metoda typu „Szok i Trwoga” 🙂   eksperymentuj…

Po rozpoczęciu rozmowy przechodź do znalezienia czegoś wspólnego między wami, w temacie szkoły, nauczycieli, komórek i tego co interesuje nastolatków. Kolejnym etapem to już przejście do mówienia o sobie nawzajem. Najłatwiejszym sposobem (tematem) jest rozmowa o dziewczynie samej w sobie, jej cechach, emocjach, wątpliwościach, zainteresowaniach. Bądź zaciekawiony tym kim ona jest, im więcej się dowiesz, to tym więcej będziesz miał pomysłów na pociągnięcie rozmowy. Ale nie możesz non stop jej o coś pytać. Zapytaj o coś w niej, jej ubiorze, mowie ciała, zachowaniu. Po jej odpowiedzi, opowiedz jak to jest w tej kwestii u Ciebie. Tak, aby pytania do niej przeplatały się z Twoimi  stwierdzeniami, historyjkami itp.

jak poderwać w liceumZapomnij o krytykowaniu jej, ocenianiu („naprawdę oglądasz „Kroniki Wampirów”??? No weź, to jest badziewne…”). Uśmiechaj się, trzymaj kontakt wzrokowy. Używaj jej imienia w rozmowie. Z jakichś dziwnych powodów ludzie lubią i doceniają tych, którzy to robią. Niby mała rzecz, a duża. Zapomnij o okrutnych historiach, męskich kawałach. Ostre droczenie się z nią dopiero od 7 levelu Uwodziciela. Wykorzystuj miejsca, gdzie gromadzą się dziewczyny i nie mam tu na myśli przebieralni na WF. Stołówka, bar, palarnia lub inne rejony szkoły.  Możesz zagadać do dziewczyny na przerwach, przy okazji.  Nikt nie „przyłapie cię na podrywaniu”, jeśli będziesz po prostu rozmawiał z dziewczynami i uchodził za kontaktowego, towarzyskiego kolesia. Po wszystkim bierzesz kontakt na Facebooka lub numer telefonu, ale nie naciskasz na to.

Zawsze możesz zagadać do dziewczyny, która robi jakąś rzecz np. pali papierosa przed szkołą i powiedzieć zabawnym tonem „Wiesz, że tu nie możesz palić?” Ona „Tak? a to dlaczego?”  Ty: „Bo ja tak powiedziałem :)”. Ona się śmieje i nazywa Ciebie dupkiem w zabawny sposób.  Wtedy pytasz, „z której klasy jesteś?”. Ona mówi „z 4 C”  Ty: „Ok może być, żartowałem – można tu palić. W sumie to paliłem papierosy w przedszkolu, 20 dziennie, mam taką duszę eksperymentatora, ale potem rzuciłem, bo to niezdrowe. Jak masz na imię?”.  I tak dalej na granicy flirtu i towarzyskiej rozmowy.

 

 Pamiętaj, że dziewczyna na początek nie włoży wiele do rozmowy. Może 10-20%,  resztę rozmowy wypełniasz Ty. Ludziom, którzy nie znają się na podrywie wydaje się, że wszytko jest banalnie proste. Przynajmniej dopóki tego  nie muszą zrobić sami. Realia są takie, że ona nie będzie w stanie wypełnić pustki w początkowej fazie rozmowy. To twoja rola. Możesz pomóc sobie pytaniami typu:  „Jesteś nieźle opalona, gdzie byłaś na wakacjach?” lub „Jaka jest historia zdobycia tego wisiorka? Czy wiesz, że to starożytna indiańska ozdoba chroniąca przed duchami, policją i kaloriami?”.

 

6. Zdobądź przychylność koleżanek

Młode dziewczyny są o wiele bardziej pod wpływem swoich koleżanek niż kobiety 20 – 30 letnie. O wiele bardziej obawiają się reakcji grupy. Często będzie tak, że Twoja docelowa dziewczyna ciągle będzie w otoczeniu koleżanek. Co wtedy robić? Zakumplować się z nimi wszystkimi. A podryw konkretny zostawić już na imprezy, domówki, albo na chwile gdy złapiesz ją samą. Jeżeli nie znasz jeszcze żadnej z nich, możesz podejść do nich wszystkich i zgadać do wszystkich „Hej dziewczyny, wiecie gdzie teraz są przeniesione zajęcia X?”, a potem przejść do zwykłej rozmowy. I pomału zyskiwać ich przychylność.  Najłatwiej zrobić to mówiąc im (koleżankom) komplementy i doceniając je. Nawet jeśli nie są zbyt ładne to zauważ coś w ich ubiorze (detale), zachowaniu (ambicje, kontakty, energia, „pomocność”), podejściu do  życia (uprawiają sport? są wesołe?)  za co możesz je pochwalić.  A jak jeszcze uda ci się spiknąć jej koleżanki z twoimi kumplami, to będziesz miał  dużego plusa. Możesz zrobić komuś przysługę. Ludzie czują się zobowiązani odwzajemniać przysługi. Druga rzecz to oferowanie wartości. W trakcie rozmów dowiesz się np. że koleżanka Zosia ma problemy z matematyką, a Ty akurat znasz kogoś kto jej może pomóc i ją kontaktujesz. Koleżanka Joanna ma dziwne problemy z cerą, a Ty znasz świetną kosmetyczkę / blog z poradami i ją tam kierujesz. Twoja wartość w oczach jej koleżanek rośnie. To przykłady na szybko i mogą być ich setki. Na pewno znajdziesz coś w swoim otoczeniu. Jest taka super książka Dale Carnegie „Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi”, uwielbiam ją bezgranicznie i polecam Ci ją. Jest też  w formie audiobooka. Koniecznie ją przesłuchaj. Zanim kiedykolwiek do mnie napiszesz, upewnij się, że ją przeczytałeś i zrozumiałeś.

 

7. Pewność siebie? Tak.

Bądź wielki duchem, jeśli jeszcze nie jesteś wyglądem lub kasą. Uporaj się z nieśmiałością (np. za pomocą mojego kursu Potężna Pewność Siebie). Pamiętaj, podczas podrywu w liceum nie ma presji na aktywne uwodzenie dziewczyny już teraz. Masz na to czas. Celuj bardziej w bycie lubianym (na początek) niż w podniecenie seksualne. Bycie przyjacielskim, normalnym, dojrzałym, cool chłopakiem, jest świetne. Żadnych dziwactw, obleśnych zachowań, obsesji na punkcie komputerów, czy porno. Pomyśl jakbyś się prezentował mając w sobie więcej zdecydowania, cech lidera? Gdybyś podejmował decyzje w grupie znajomych. Gdybyś pierwszy zabierał głos, mając gdzieś co pomyślą inni? Gdybyś trzymał się swojego zdania, zamiast być jak chorągiewka na wietrze.

podryw nastolatkiO męskiej pewności siebie, ćwiczeniach na pewność siebie można by napisać setki stron. I właśnie to robię (poradnik PPS3 będzie za kilka miesięcy). Jeżeli cierpisz na paraliżujący lęk na myśl o zagadaniu do dziewczyny, czujesz potworny stres przy dziewczynie, to bezwzględnie odsyłam Cię do poradnika Potężna Pewność Siebie, Jeżeli nie jest tak źle, to na początek skup się fizycznych aspektach: uspokojenie oddechu, wyprostowana pozycja ciała, komfortowe ułożenie ciała, to wpłynie pośrednio na uspokojenie Twoich nerwów. Możesz wykorzystać wskazówki z moich nagrań na YouTube. Wykorzystaj to ćwiczenie z przerwaniem spirali emocji, ćwiczenie „3 kociaki” itp.

Dziewczyny ponieważ same jeszcze nie są ogarnięte życiowo, to potrzebują mężczyzny, który by je prowadził.  Mężczyzna (tzn. Ty) musi być przy nich zdecydowany i czasem podjąć decyzję za nie. Bo one mają jeszcze siano w głowach. Mimo, że uważają się za dorosłe. Nie są dorosłe.  Podejmuj decyzje pójścia wszyscy razem, gdy nie wiesz gdzie usiąść z dziewczynami, to szybko decyduj, nie pytaj ich „hej dziewczyny, która ławka wam odpowiada? Podoba wam się ta pod ścianą czy przy schodach?”. Ty bądź konkretny, nie licz na nie. Ty pierwszy proponuj, dopiero gdy pojawi się opór, to bądź skory do „negocjacji”.  Korzystaj ze wzorców, poradników, naucz się  bycia decyzyjnym i rozwiń w sobie cechy lidera.  Tu masz link do wpisu na blogu ten temat: Od czego zacząć stawanie się liderem

8. Miej swoje zdanie i prezentuj je.

Czasem trzeba być trochę alfonsem (lub pimpem dla zwolenników j. angielskiego). Mieć kontrowersyjne poglądy i mówić je wprost. To atrakcyjne, bo pokazuje Twoją wewnętrzną siłę, pewność siebie, męskość.  Nie być lamentującą, wrażliwą, emo cipką. Tylko w filmach młodzieżowych wrażliwy, skłócony z życiem, emo chłopaczek jest pocieszany przez najlepszą laskę w klasie. W życiu tak się nie dzieje. W życiu najładniejsze laski lecą na klasowych alfa, trochę dupków, zarozumialców. Polecam Ci stary polski film „Słodko gorzki”. On pokazuje sporo prawdy o życiu. Tutaj poniżej masz kilka scen z niego. Już w pierwszej widzisz zachowanie i postawę Olbrychskiego. Jest to trochę aktorsko przesadzone (0:21), ale dość dobrze oddaje pewne nastawienie. Zobacz nastawienie kolesia (0:30) który żałuje, że świat nie jest inaczej zbudowany. Pod koniec filmu zostaje zdradzony przez dziewczynę. W prawdziwym życiu zostałoby zdradzony dużo wcześniej.

film „Slodko Gorzki” reż. W. Pasikowski

Scena 0:40 jest przegięta i nienaturalnie zagrana, ale jeśli chodzi o kierunek i emocjonalność, to jest to lepsze niż większość zwykłej gadki chłopaczków z liceum. Kwestia „ten chłopak ma najgorszą opinię”… Uwierz mi, że tutaj ta „opinia” działa nieźle na większość kobiet. Sam byłem takim kolesiem, który chciał ratować dziewczyny przed „złymi podrywaczami”. Aż się obudziłem i zobaczyłem świat relacji damsko-męskich, taki jaki naprawdę jest. A nie jaki naiwnie bym chciał, żeby był.

Scena 7:02 nie bądź jak ten chłopak, co ma pretensje, że Marlon uprawiał seks w wc. Bądź tym, który uprawia seks w wc, jeśli już 🙂

I nie traktuj kobiet jak we fragmencie niżej  1:12. W ogóle obejrzyj sobie cały ten film. Warto.

Jedna sprawa jeszcze. Większość kolesi podporządkowuje się jednemu lub grupce „alfa”, przytakują im we wszystkim. Ty nie bądź jednym z nich. Jeżeli grupka kolesi śmieje się z jakiegoś klasowego nieudacznika. Ciągle mu docina, nie bądź tym, który idzie bezmyślnie za grupą. Powiedz co o tym myślisz „Ej kurwa, wystarczy, nikt nie jest doskonały, sami kiedyś nie byliście lepsi”. Kobiety nie czują pociągu do życiowych konformistów. Lubią facetów, którzy kopią tyłki konformistom. Nie bój się wejść w konflikt i wziąć kogoś w obronę, wbrew zdaniu grupy – jeżeli szczerze wierzysz w swoją rację. To mocne i atrakcyjne.

szkolny podryw9. Wyróżnij się z tłumu.

Nie tylko wyglądem, ale i poglądami. Wysoko się ceń i bądź zabawnie aroganckim. Kiedy dziewczyny pytają się Ciebie „Masz dziewczynę?”, to powiedz  „Bycie moją dziewczyną to prestiżowa i ekskluzywna rzecz…”. One „jak to?” Ty: „Wiecie, jestem po prostu zadziwiający,  któregoś dnia odkryłem w sobie to, że jestem drogi w utrzymaniu. Lubię masaże pleców, komplementy, adorację, czytanie smsów miłosnych, śniadania do łóżka, te sprawy…  Lubię, kiedy dziewczyny o mnie zabiegają i  się troszczą”.

Po części jest to sposób na poinformowanie dziewczyn o tym, że masz standardy, a po części jest to po prostu zabawne. Kiedy mówisz to dziewczynie już trochę tobą zainteresowanej i w sposób, który nie do końca jest jasny, czy żartujesz czy mówisz poważnie, to jest szansa, że staniesz się bardziej wyzwaniem. Faceci zwykle nie mówią takich rzeczy, starają się być ultra mili, zachowywać odpowiednio i zgodnie z normami. To wieje nudą.

Ona nie zacznie teraz od robienia masażu pleców i spełniania Twoich zachcianek. Nie bądź idiotą. Ale jest to myśl o Tobie, którą zasiewasz w jej głowie. Niektóre kobiety potrzebują wytyczenia im celu i jasnego sformułowania oczekiwań. Zacznij od zabawnych, a skończysz na wygodnych.

W ogóle humor to twoja potężna broń. Ona pyta „Hej, a skąd znasz Olgę?” Ty „aaa Olgę… poznaliśmy się na imprezie swingersów”. Ona „a skąd znasz Piotrka?”, Ty: „Wiesz co? Nie mówmy o nim, on mnie nienawidzi, bo odbiłem mu dziewczynę… w sumie to dwie, taki peszek”.

Wróżysz jej z dłoni i nagle dramatycznym głosem „ojj, widzę coś niezwykłego, to niepokojące u Ciebie!”, ona „Co? Co takiego widzisz??”, Ty: „Twoja linia życia mówi, że jesteś opóźniona!” 🙂

Ty: „Chcesz zobaczyć sztuczkę magiczną?” Ona „Ok”, Ty „no dobrze, to zamknij oczy” i gdy ona zamknie, zabierz jej kanapkę, snickersa, ajfona, cnotę itp.

Milion podobnych przykładów znajdziesz w „Sekrety Uwodzenia Słowami 2”.

 

10.  Bądź dojrzalszy niż rówieśnicy z klasy

Bardzo często dziewczyny w liceum nie czują pociągu do rówieśników. Uważają ich za dzieciaków. Dlatego Ty nie zachowuj się jak dziecko. W rozmowach pokazuj swoje ambicje, plany, marzenia. To Ci nigdy nie zaszkodzi. Większość dziewczyn nie ma jeszcze jakichś konkretnych planów życiowych, ma bardziej imprezowe podejście, wiec odróżnisz się od rówieśników na plus. Nie bądź jednak zbyt poważny, bo nie o to też chodzi. Dziewczyny bardziej myślą o imprezach, zabawie, romansach. Więc skupiaj się na droczeniu się, flircie, odwracaniu ról, push and pull. Nie chcesz wyjść na klasowego kujona. Nie plotkuj na temat dziewczyn. Nie rozpowiadaj o swoim nieszczęściu, bo jedna panna Cię rzuciła. Nie oblewaj jej gównem. Nie rób dziwnych akcji, gdy zobaczysz swoją „byłą” z innym chłopakiem. Kontroluj emocje, tak jakby to zrobił dojrzały facet alfa.

 

11.  W odpowiedniej chwili bądź seksualny

Koniec końców, co by nie mówić o relacjach, romantyzmie, dwóch połówkach grejfruta, to i tak wszytko się kończy na Twoim penisie w jej pochwie lub w jej ustach. Dlatego w pewnym momencie trzeba zmienić bieg znajomości i zacząć kierować jej myśli w stronę seksualną. Najlepiej, gdy już jesteś zaprzyjaźniony z dziewczynami. Nie możesz być onieśmielony seksualnością w towarzystwie dziewczyny.  Dlatego nie bój się czasem powiedzieć seksualny żart, dwuznaczność.

Z jednej strony w kółku znajomych nie możesz być tylko neutralny (aseksualny), a z drugiej nie możesz być też zbyt natarczywy seksualnie, ciągle gadać o seksie. Dlatego najlepiej jest, pokazywać swoje zainteresowanie seksualne dziewczyną dopiero wtedy gdy:

 1. Ona pokaże Ci pierwsza np. będzie Ci mówiła komplementy i dawała sygnały zainteresowania (zobacz  artykuł TUTAJ i TUTAJ)
 2. Gdy nikt postronny was nie słyszy

Wtedy możesz powiedzieć jej np. że Ci się podoba, kręci. Że podnieca Cię jej uśmiech, a jej usta wprowadzają Twoje serce w drżenie. No i że już od 5 minut  nie słuchasz co mówi, bo wyobrażasz sobie jakbyś namiętnie całował jej usta. To jedne z wielu wielu sposobów, przejścia w rozmowie do seksualności. Trochę jest o tym na blogu, a więcej w poradnikach Sekrety Uwodzenia Słowami

Dyskrecja jest ważna dla dziewczyn w liceum. Nawet jeśli będziesz się całował z jedną, drugą czy trzecią dziewczyną (nie mówiąc o seksie), to trzymaj to w tajemnicy. Niech nikt tego nie widzi.  A zwłaszcza jej koleżanki. Gdy jakieś koleżanki będą Cię wypytywać, albo oskarżać  o bycie podrywaczem, zawsze się zgadzaj 🙂  Nigdy nie przepraszaj. Zobaczysz, że znaczną część kobiet to w pewien sposób kręci. Jeśli zaczniesz się tego wstydzić i je przepraszać, czy bronić się, to zaczną Ci robić jazdę. I będą Cię męczyć do matury. Zamiast w zabawny sposób z Tobą flirtować.

 

12. Romantyzm? Tak.

podryw szkołaKolejna wielka dziedzina uwodzenia, którą warto abyś zgłębił. Nie mam na myśli Mickiewicza czy Słowackiego. Bardziej chodzi mi o emocjonalny sposób mówienia, rozmawianie z kobietą o uczuciach i emocjach, jak one powstają, jak wędrują, jak się tworzą. Rozmowy o różnicach między płciami, o tym co jest atrakcyjne dla kobiet i mężczyzn. Bliskość, czułość, wrażliwość. To robisz, gdy wchodzisz już w intymność z kobietą. Ale na ogólnym poziomie, mówiąc nie o Tobie i o niej, tylko ogólnie, możesz rozmawiać z koleżankami. To wdzięczny temat, bo kobiety go uwielbiają i same potrafią mówić o tym godzinami. Temat relacji jest dla kobiet tym, czym dla Ciebie rozmowa z kumplem na temat gry „Czołgi”. Wszystko to wchodzi w zakres uwodzenia hipnotycznego, a  to już temat na cały poradnik, więc go tu nie będę rozwijał.

 

13. Trzymaj się fajnych kolesi

Postaraj się kumplować z kolesiami, którzy wyraźnie są cool. Oni będą robić imprezy, albo będą wiedzieć, gdzie są imprezy. To zawsze warto wiedzieć i bywać zaproszonym na domówki czy imprezy. Lepiej być kumplem najfajniejszych kolesi na roku niż największych leszczy/ frajerów/samotników na roku. Ale też nie trzymaj się ich za wszelką cenę, zwłaszcza jeśli Cię nie szanują, próbują się wysługiwać, lub robić z Ciebie jaja. Jak niszczyć takich kolesi masz w moim poradniku Tajemnice Podrywu w Klubie”, jest tam wielki ponad 30 stronicowy rozdział o neutralizowaniu kolesi w oczach dziewczyn. Może to Ci się przydać, gdy jakiś pseudo alfa będzie chciał Cię poniżyć na oczach innych. Jeżeli masz kilka fajnych koleżanek, to inni faceci z klasy będą chcieli się z Tobą kumplować.

 

14. Pieniądze nie są aż tak ważne.

Przydaje się, ale nie zastępuje reszty. Zapewne też nie masz góry pieniędzy. Lepiej  być fajnym gościem, który ma dostęp do tego, co cenią znajomi np. wejścia na domówki, imprezy. Lepiej mieć charakter kolesia z kasą, nawet gdy sam jej nie masz za dużo. Po prostu nie pozwól, aby takie myślenie Cię zatrzymało przed poznaniem dziewczyn. Zakładaj, że masz wszytko to co potrzeba, aby dziewczyna Cię pragnęła. Poczytaj wpisy o psychologii uwodzenia np. TEN.

 

15. W czasie lekcji siadaj blisko dziewczyn, zwłaszcza ładnych.

To da Ci wiele okazji do spontanicznych zapoznań. Nie ma wymówek od siadania blisko dziewczyn! Nawet jak Cię jeszcze stresuje towarzystwo kobiet. Nie chcesz utknąć na drugim końcu sali.  Możesz na początku roku przychodzić na lekcje troszkę wcześniej i usiąść obok najładniejszej koleżanki.

Uff, zmęczyłem się. Całą niedziele pisałem ten wpis dla Ciebie. Im więcej pisałem, tym więcej widzę, ile by trzeba jeszcze napisać, aby w pełni opisać tematy: podrywanie w liceum, podrywanie w szkole średniej. Dlatego proszę Cię o napisanie swoich sytuacji ze szkoły. To pomoże mi napisać dokładniejsze wskazówki na Twoje problemy w szkole z dziewczynami. Napisz czego nie wiesz na tematy podrywu w szkole średniej, podryw w liceum, podryw w gimnazjum, szkolny podryw itp.

Adept

ps. Jeśli  nie chcesz przegapić mojego nowego wpisu o Tinderze czy filmu, który zmienia świat, to będzie mi miło, gdy klikniesz w „Wyświetlaj najpierw” u mnie na fanpage Facebookowym. Jak klikniesz w obrazek poniżej, to przeniesiesz się na mój fanpage na Facebooku. Tam możesz kliknąć opcję „Obserwowanie”, a potem zaznaczyć „wyświetlaj najpierw”. Nikt się o tym nie dowie, a dzięki temu nie przegapisz informacji o nowym LIVE na Facebooku. Dzięki 🙂

 Tak samo kliknij proszę subskrypcję mojego kanału na YouTube. Jest tam ok. 100 filmów na temat podrwyu, relacji z kobietami, pewności siebie. A już nie długo pojawią się nowe 🙂  Trzeba też kliknąć  w ten dzwoneczek, wtedy docierać będą do Ciebie powiadomienia o nowym filmie lub LIVE dla subskrybentów.

A dokładniej wygląda to tak:

A potem wróć i poderwij dla siebie dziewczynę w szkole – w liceum. Zobaczysz, że podryw w liceum nie jest wcale taki trudny jak się wydaje.

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

17 komentarzy
 1. Avatar
  Jakub Nowak

  Czesc Adpet
  Właśnie dziś poznałem dziewczyne z mojej szkoły, chodzi tą samą drogą co ja. Wiec zagadałem do niej było cos 8 więc powiedziałem do niej coś w stylu że nie musimy sie już tak spieszyć bo i tak jest po dzwonku i tak zaczelismy rozmawiać.
  Powiedz mi o czym z mam rozmawiac z taką dziewczyną oprocz tematów szkoły, bo pytałem ją tylko jakie i ile ma lekcji,
  czy idzie na studnówke. Między czasie powiedzłem że jest ładna. Ona reagowała obojętnie, uśmiechała się co jakiś czas
  i tylko szła przed siebie i może 3 razy na mnie spojrzała. Z moim wyglądeł nie mam problemów, każdy mi mówi że jestem taki przystojny żebym szedł na modela. Mam tak że nawet gdy gdzies ide czy stoje to kobiety patrzą sie na mnie, uśmiechają.
  Jednak ja reagowałem obojętnie na to bo nigdy nie wiedziałem o czym mam rozmawiać czy jak zagadać.

  26 października 2016 at 21:03 - Odpowiedź
  • Avatar
   Jan Szopa

   Jakub Nowak polecam sekrety uwodzenia słowami adepta 🙂 Co zabawne dopiero w 2 klasie LO zrozumiałem, że będąc arogancki i chamski wobec dziewczyn to będę z nimi miło spędzał czas… Drocz się z nią na maxa, śmieszkuj z niej ale w między czasie opowiadaj jakąś zabawną historię, no i musisz wyczuć sytuacje i ją skomplementuj ale w jakiś kreatywny sposób 🙂 Na Warszawskie licealistki to działa, gorzej jest na południu Polski bo dla mnie jako chłopaka z Wawki, dziewczyny z Południa Kraków/Tarnów to są tak dziecinne i zmienne dziewczyny, że wgl nie można ich ogarnąć. I jednego dnia możesz być dla nich mega pociągający a następnego dnia zmieniają cały światopogląd i śmieszkują z Wawy w chamski sposób, co zabawne zdarzyło mi się to parę razy… Pozdrawiam 😀

   26 października 2016 at 21:50 - Odpowiedź
   • Avatar
    Waldek

    to ciekawe co piszesz , myslalem ,ze kobiety sa wszedzie takie same , maja ten sam mozg , te same dna , nawet Eskimoska..
    a tutaj sie okazuje ,ze Warszawa jest miedzynarodowka dlatego to dziala..

    27 października 2016 at 10:06
 2. Avatar
  azes

  Żebym ja to mógł przeczytac lata temu…

  27 października 2016 at 01:10 - Odpowiedź
  • Avatar
   Waldek

   zawsze mozesz sie wybrac odebrac „corke” po szkole lubh szukac „corki” w szkole miedzy licealistkami

   27 października 2016 at 10:03 - Odpowiedź
 3. Avatar
  Dinto

  Cześć Adept, bardzo dziękuję za poświęcony czas. Mam jedno pytanie do artykułu, trochę rozszerzające „bycie cool”. Kilka razy w życiu zdarzyło mi się spotkać osoby, za którymi (może śmiesznie zabrzmieć) tęskniłem/ bardzo chciałem się z nimi spotykać ponownie. Przypuszczam, że jest to dobry początek to podrywu. Jakie emocje trzeba najbardziej wzbudzić, żeby coś takiego wywołać?

  ps gdybym miał siostrę, na pewno bym Ciebie sfatał z nią. Mieć szwagra Adepta, to jak wygrać życie

  27 października 2016 at 11:09 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Hahaha, dobre 🙂

   27 października 2016 at 11:13 - Odpowiedź
 4. Avatar
  Sebastian

  Hej Adepta to co piszesz to jest jak biblia, 10 przykazań. Chodź już skończyłem technikum, sam doszedłem do tego co tu piszesz. Koleżanki się za nami (zemną i z kolegą) ogladaly, same nas zaczepiały, zagadywaly. Po odrzuceniu szerokich spodni itd. Na sweterki, dbanie o wygląd, estetykę przyniosło to mogą rezultat. Nie szedłem za grupa tylko zawsze z boku, często byłem wysmiewany, ale miałem swoją grupę. Po latach wychodzi na jaw ze miałem opinię kurwiarza. Gdybym miał ten poradnik dużo wcześniej to Hmm troszkę byście zmieniło.

  Zawsze miałem problem z zagadywaniem, wymyslaniem oryginalnych tekstów. Prowadzeniem naprawdę fajnych rozmów z kobietami. Nie mówię że nie rozmawiałem ale nie było to na takim poziomie jak twój. I nadal mam z tym problem. Właśnie jestem po 3 letnim związku gdzie uwstecznilem się w rozwoju zamiast iść do przodu…. . Wracam do nauki…

  27 października 2016 at 18:30 - Odpowiedź
 5. Avatar
  Dave

  Jak ja żałuję, że nie przeczytałem tego w liceum… dzisiaj już mam 25 lat, więc można powiedzieć że już trochę po ptakach 🙂

  27 października 2016 at 18:56 - Odpowiedź
 6. Avatar
  Kamil

  Cześć dobry wpis 🙂 Adept coś pomożesz?
  Przyszedłem na 1 zajęcia do szkoły(zaoczna co 2 weekendy jakoś). W klasie same brzydale, tzn jest jedna 7/10 to się z nią trzymam w tej klasie tzn siedzimy razem i tyle. Jest chłopak młodszy odemnie,który do niej zarywa to aż mi się śmiać chce tzn młodszy odemnie takie dziecinne podchody-możesz sobie wyobrazić 🙂 I tak mineły ze 2 zjazdy i jest…przychodzi ona. Odrazu mi coś mówiło w środku- musisz podejść. No laska mega dla mnie…i oczywiście on podszedł do mnie- ale kosa nie? mówie no tak, ona wygrywa. Strasznie tak hm…no wkurwia mnie przy laskach;) Teraz tak: podszedłem pogadałem nr wzięty chciałem trochę nls ale wiedziala o co kaman. Wracaliśmy ze szkoły razem proponowałem jeszcze spacer nie chciała, na koniec mówi MOŻE STARCZY? złapałem ja za ręke, dałem buziaka w policzek i poszedłem.(ogólnie to pozytywnie, zakład o patrzenie sobie w oczy itd, szturchanie itp)
  4 dni pozniej dzwonie raz, nie odebrała oddzwoniła nie słyszalem. Dzwonie drugi raz za 3 dni nie odbiera mówie sprawdzę ją sms, mówi, że nie może gadać i nie przepada za rozmowami przez tel. Trochę popisalismy…myślałem o niej trochę inaczej a pytam ją co czuje jak rysuje(mówiła, że lubi to robić) a ona- ,,mam różne myśli, niekoniecznie te dobre 😀 ” proponowalem spotkanie mówi, ze nie może – mieszka 100km odemnie będzie ciężko. W końcu na jakieś 2 moje propozycje się nie zgodziła to na koniec napisałem,że trudno;) ona- innym razem :).

  I teraz nie wiem co z nią zrobić, podszedłem w szkole może, nie powiedziałem jej wprost, że mi się podoba.Generalnie to kiedyś w tej szkole miałem hm ,,kontakt” z jedna bo to tak można nazwać chyba. Mowiła, że mnie kocha i takie tam pierdolenie niedojrzałej kobiety,że jestem inni itd. Ale nie poruchałem 🙁 mam opinie w tej szkole podrywacza w sekretariacie,wśród dyrekcji- w sumie to nie wiem czemu ale mi to nie przeszkadza 😀
  Teraz powiedz mi jak ją ugrać?…nie chce, zeby znowu się skończyło wszystko jak z tamtą. Myślałem, żeby jak będzie zjazd spróbować wyciągnąć ją na sok po szkole czy coś i spróbować jechać z tematem do końca. Mieszka daleko i jest problem …..a zjazdy tylko w weekendy dlatego chce w tygodniu to ogarnąć
  Ps. ogólnie to wpis jak kompletnego amatora ale w temacie siedze już 3 lata …portale mam ogarnięte, kluby też. Najgorzej w dzień czy właśnie w szkole….a kurde panienka ładna 😛

  27 października 2016 at 22:11 - Odpowiedź
  • Avatar
   Bartłomiej

   Po pierwsze i po ostatnie powiem ci wprost, olej laske. Ewidentnie cie zlewa, nie,zaciekawiles jej dostatecznie. Jesli gada ze nie lubi gadac i ze tylko kontakt sms to napewno cos ukrywa. Byc moze sie jej spodobales, ale nie moze sie z toba umowic bo ma meza/chlopaka i nie chce potem miec moranlego niepokoju z tego powodu. Jest tez szansa ze ma inne problemy np rodzinne i nie moze sie spotkac. Ogolnie jak masz zjazdy w weekendy to pewnie w tygodniu pracuje i dlatego nie chce. Mozesz probowac ale jak bedziesz zbyt nachalny to poprostu odejdzie. Zabierz ja przy okazji najblizszego zjazdu na kawe, pogadajcie otwarcie, sprobuj skierowac rozmowe na temat seksu i bedziesz wszystko wiedzial. Oczywiscie wszystko w zabawny sposob, lekko dominujacy. Jesli odmowi to znaczy ze zostaje tylko i wylacznie forma kolezenstwa bez szans na cos wiecej.

   31 października 2016 at 03:47 - Odpowiedź
 7. Avatar
  Alojzy Bombel

  Szacun za:

  „Zamiast chodzić na domówki to wolał grać na komputerach 8 bitowych.
  Nawet nie miał szans na r*d tuba, a łzy smutku i samotności były jego jedynym lubrykantem.
  Nie bądź jak Adept w szkole średniej…”

  28 października 2016 at 10:05 - Odpowiedź
 8. Avatar
  Bartłomiej

  Hej. Powiem w prost. Nie jestem jedna z osob co maja problem z wyrwaniem/uwodzeniem (bo wyrywac mozna chwasty), mam tez spora pewnosc siebie choc nie jestem nie wiadomo jak przystojny. Stosowalem twoje techniki, zanim o nich przeczytalem, lacznie z hipnoza erotyczna, ale … Tak, bardzo lubie czytac twoje blogi, wiem, z tego powodu, ze moje techniki sa dobre i skuteczne, jednak glownie dzialaja one na kobiety ok 30. Probowalem ostatnio poderwac dziewczyne lat 16 (tak, takie tez chodza do klubow i nie koniecznie na takie wygladaja. Niestety dla wiekszej ilosci mezczyzn w klubie, na bramkach czesto takie wpuszczaja) no i nie wyszlo. Chyba jestem juz za stary i nie umialem z nia znalezc wspolnego jezyka, a nie chcialem na niej publicznie testowac hipnozy. Moje pytanie brzmi czy jest jakis graniczny wiek, graniczna roznica wieku, dla ktorej mozna stosowac te metody, zeby nie bylo sytuacji ze kobietw, badz dziewczyna czula sie jak z ojcem (choc coniektore takich lubia)?

  31 października 2016 at 03:30 - Odpowiedź
 9. Avatar
  Marcin

  Mogłeś też coś napisać o dotykaniu dziewczyn i radzeniu sobie z potrzebą ciągłego patrzenia się na którąś z nich. Mnie to o mały włos nie zaprowadziło pod wymiar sprawiedliwości.
  No i wiele innych dziewczyn mnie macało, a gdy odpowiadałem im tym samym, to się broniły. I tak było praktycznie zawsze. Nie pojmowałem tego. Myślałem sobie, że się po prostu bawią moimi uczuciami. Dziś wiem, że w ten sposób okazują zainteresowanie, ale nie chcą wyjść na łatwe. Robiła tak nawet któraś, o której wiedziałem, że była zajęta, i to jeszcze na oczach tego swojego, a ten wcale nie miał do niej o to pretensji.
  Warto może też wspomnieć o rodzajach szufladek, w jakie można wpaść. „Kolega”, „facet taki sam jak wszyscy”, „zboczeniec” i wiele innych.

  8 listopada 2016 at 05:54 - Odpowiedź
 10. Avatar
  Marcin

  Czasy się nieco zmieniły przez te lata. Kiedyś, jak ktoś popsuł sobie reputację w 1 szkole i przechodził do innej, lub chociażby następnej – miejsca, gdzie nikogo nie znał – to zaczynał wszystko od nowa, a dzisiaj już niekoniecznie. Powód: Internet! Teraz każdy może kogoś sfilmować, sfotografować i wrzucić materiał do Sieci, założyć bloga lub chociażby napisać komentarz. Później ktoś inny może poszukać informacji o danej osobie i to wszystko obejrzeć. Więc teraz dziwnym zachowaniem można sobie popsuć reputację nie tylko tu, ale i wszędzie. Kto był dziwny wcześniej, ten w nowym miejscu od początku będzie na straconej pozycji i już nie ma szans tego naprawić. Z tym mniejszą tym samym liczbą dziewczyn będzie miał szansę na jakikolwiek związek i tym trudniej będzie mu którąkolwiek poderwać.

  12 listopada 2016 at 06:32 - Odpowiedź
 11. Avatar
  Marek

  Podryw w liceum jest o tyle trudny, że w tym wieku jest się jeszcze niedojrzałym ^^. I ja też byłem. Mogłem sobie tylko pomarzyć o ładnych dziewczynach przechadzających po korytarzu. Nawet przez myśl mi nie przeszło że mógłbym porozmawiać z dziewczyną która mi się podoba ^^. Nawet na studiach jeszcze nadal byłem niedojrzały. I nie chodzi tu o znajomość technik podrywu… tylko o ogólną dojrzałość emocjonalną.

  18 listopada 2016 at 15:52 - Odpowiedź
  • Avatar
   Marcin

   Owszem, jest się niedojrzałym i robi się różne głupoty. Często jest się też zapatrzonym na tylko jedną, nie dopuszczając nawet do swojej myśli jakiejkolwiek innej. Jeśli w dodatku nie masz odwagi podejść i zagadać do właśnie tej, to totalnie jesteś w czarnej dziurze. Ja zamiast tego długotrwale się na nią gapiłem, czasem stałem blisko, gadałem głupie rzeczy, łaziłem poza szkołą, bywałem czasem pod jej domem, a w końcu też macałem, na co reagowała agresywnie. Wtedy jej starzy uznali, że posunąłem się o krok za daleko i postanowili interweniować, chociaż byli bardzo religijną rodziną. Mieszkali jednak w oddalonym, ustronnym miejscu w pobliżu lasu. Po kłopotach tym spowodowanych zupełnie się już na nią obraziłem. Ona poszła na studia, skończyła je, rozpoczęła pracę, dzisiaj ma też męża i dziecko, a ja jestem sam. 🙁 🙁 🙁 Ale może dobrze się stało, bo dzięki temu poznałem ich prawdziwą osobowość. 😉

   19 listopada 2016 at 13:15 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Więcej w jak poderwać dziewczynę, podryw, podrywanie, podrywanie dziewczyn
Biblia Uwodzenia w Dzień (Video)

Dziś pokażę Ci  nagrane z ukrycia podejścia do kobiet na ulicy. Omawiam dokładnie co, gdzie jak trzeba robić. UWAGA! Te...

Zamknij