Czy podryw Laury przez Massimo w „365 dni” działa w prawdziwym życiu? Czy możesz nauczyć się uwodzenia z filmu „365 dni”? Jako (ex) trener podrywu analizuję to co robi Massimo. Powiem Ci co w prawdziwym życiu jest skuteczne, a co nie jest. „365 dni” to film na podstawie książki Blanki Lipińskiej z Michele Morrone i Anna Maria Sieklucka w rolach głównych. Kilka tygodni temu odbyła się premiera filmu na podstawie jej książki. Na seanse do kin przychodziły tłumy kobiet.
Więc co takiego jest w filmie „365 dni” Blanki Lipińskiej, że tak bardzo podoba się kobietom? Zobacz moją analizę:
O czym jeszcze mówię w filmie „365 dni”:
– Jak wyglądało by „365 dni” w wersji dla mężczyzn? 🙂
– Jakie fantazje kobiet porusza Blanka Lipińska w filmie „365 dni” i dlaczego to działa?
– Jak reagować na kuszenie i prowokowanie przez kobietę? (3 sposoby)
– Jak zmieniają się zachowania kobiety pod wpływem emocji.
– jakie elementy męskiej dominacji sprawdzają się w realnym życiu
– Czy to co dzieje się na filmie działa na kobiety czy nie?
– Czy kobiety ukrywają swoje zachowania przed Tobą?
– Czy podryw w tym filmie można przełożyć bezpośrednio na prawdziwe życie?
Czy można porównać „365 dni” do „50 twarzy Greya”?
Mi osobiście bardziej podoba się film „365 dni”. Przede wszystkim główny bohater „365 dni” jest dużo bardziej męski niż ten z „50 twarzy Greya”. W moim filmie omawiam też kontrowersyjne sceny z filmu „365 dni” – scena domniemanego gwałtu w samolocie i inne sceny łóżkowe między Laurą a Massimo (granym przez Michele Morrone). Środowiska feministyczne hejtują „365 dni” i Blankę Lipińską, ale czy słusznie? Moim zdaniem nie.
Dużo więcej moich analiz (filmów fabularnych oraz reality show np. Warsaw Shore itp.), których nie ma na YouTube, możesz obejrzeć na kanale VIMEO tutaj: https://vimeo.com/user7469181
Chcesz być tak pewny siebie jak główny bohater filmu – Massimo? Zobacz mój 60 dniowy kurs „Potężna Pewność Siebie”: http://poteznapewnoscsiebie.pl
Dowiedz się jak rozmawiać z kobietami:
https://uwodzenie.org/sus2
Dowiedz się jak zainteresować kobietę:
http://sekretyuwodzeniaslowami.pl
Więcej o atrakcyjności i roli wyglądu w uwodzeniu:
https://www.uwodzenie.org/uwodzenie-vs-wyglad-wzrost-i-kasa-psychologia-uwodzenia-cz-3/
https://www.uwodzenie.org/psychologia-kobiety-cz-6-atrakcyjnosc-w-oczach-kobiety/
Artykuł „Co Zrobić, aby Kobieta się Uganiała za Tobą”
Psychologia kobiet:
https://www.uwodzenie.org/psychologia-kobiet-cz-1-wlacz-emocje/
Adept
ps. Jeśli interesują Cię relacje damsko-męskie to możesz spokojnie obejrzeć film „365 dni”. Niewiele wyciągniesz z niego praktycznych wskazówek, ale możesz zrozumieć niektóre aspekty psychologii kobiet.
6 komentarzy
Kobiety lubią „bajki” i idą do kina na ten film, wiedząc doskonale, ze to jest bajka, ale ta bajka ma im dac relaks i nic poza tym! Kazdy z nich wie doskonale, ze gdyby sie znalazla w podobnej sytuacji co bohaterka, to by zagryzla goscia na smierc:) ale pomarzyc jest dobra rzeczą, bo odrywa ich skolatane glowy od nudnych spraw i koncentruje na „ogladactwie”komiksu LOL
Potwierdza sie stara zasada o dwoistosci kobiecej natury. Nigdy nie wolno wierzyc w to co deklaruja ,ale patrzec na ich czyny:) tj. jak sie zachowuja, jak dziala! To sa prawdziwe wskazowki o jej psychice, temperamencie, skali wartosci…itd ..itp.
Moje doswiadczenie mowi, ze one same siebie nie znaja i same o sobie mowia, ze „kobiety sa popierdo/lone” .Ogladajac wiec taki film chca zajrzec w siebie same, aby zobaczyc jak reaguja,…co je kreci,co nie kreci a moze zobacza siebie inaczej ? One szukaja po prostu emocji , bo dzieki nim zyja:)Im wiecej emocjio tym ciekawiej:)
Wychodza z kina przekonane, ze to jednak je nie kreci i ze fajnie bylo obejrzec bajke, ale szara rzeczywistosc je goni, a w domu czeka kolacja do zrobienia 🙂 i lysy facet z brzuchem ! ale jej facet! 🙂 i wiadomo ze kneblowac jej nie bedzie LOL, skoro ja to nie kreci.
Mysle ze w kwestii PUA niewiele sie z tego filmu dowiemy.Kobiety tez sie niewiele o sobie samych dowiedza 🙂 .Akcja jest bardzo wydumana i parwde powiedziawszy moze jedna na milion by sie dala zlamac tak jak bohaterka .Niestety my faceci ,obcujemy na codzien z ta reszta z tego miliona 🙂
Czyli bajeczka dla zakompleksionych 😉
youtube.com/watch?v=KKbvngAXI_o
youtube.com/watch?v=bOnRFj54iaM
Szkoda Adept, że się tak zdystansowałeś w ocenie,
ale dziękuje za objaśnienie tych emocji i fantazji.
Boleje tylko nad tym, że będę w przestrzeni gdzie
mężczyzn się ocenia, że nawet bad boye-są cipkowi i zabiegają.
Ile chcesz za pomysł scenariusza tego (pre/se)quela dla facetów?
Mnie się podoba, ten wątek azjatycki – mam kilka pomysłów
na ulepszenie ;-), żeby szerszej widowni męskiej się podobał 😀 😀
to nawet na p*rNhubie będzie miał szanse na szerokie grono odbiorców.
Kiedyś bardzo Pana szanowałam za analizy, ciekawe spojrzenie, pokazywanie mężczyzną psychiki kobiet, dodawanie im pewności siebie itd. Ale tym materiałem niestety Pan nie pokazał klasy. Jak można oceniać Lipińską i analizować czy promuje jako pisarka gwałty jedynie na podstawie filmu? Film to adaptacja w wykonaniu reżysera, nie jej wizja. Gdyby chciał Pan napisać rzetelny artykuł i rzetelnie poddać Lipińską ocenie to należało przeczytać wszystkie trzy książki, a nie obejrzeć jeden film i komentować. To jakby obejrzeć jedną część Pottera i krytykować/chwalić Rowling, gdy wiele rzeczy modyfikuje reżyser.
Nie sądzę, żeby Pan bronił Blanki Lipińskiej po przeczytaniu książek, gdy w drugiej części po tym, jak ten cały Massimo pierwszy raz faktycznie gwałci Laurę. Ona opowiada, że czuje się źle, bo po raz pierwszy zrobił coś na co mu nie pozwoliła, to jej przyjaciółka pyta „gwałt w małżeństwie, przecież to mąż”. Lipińska broni więc chorej narracji, że jak mąż bierze siłą to już nie gwałci.
Do tego dodajmy część trzecią, w której ten dobry Massimo staje się zły i Laura ucieka z innym gangsterem, który się w niej zakochuje. Massimo ją odbija, przetrzymuje w piwnicy, więzi i tygodniami gwałci. Co dzieje się później? Główna bohaterka, której katusze były tylko na jednej strony (bo to nie było sexy dla Lipińskiej) nie ma żadnej traumy, odchodzi do nowego kochanka i rodzi mu dziecko.
Do tego Massimo nie jest facetem dominującym a chorym psychicznie. Czy normalny dominujący mężczyzna zamyka swoją kobietę w domu z kamerami i gdy znajdzie się poza ich zasięgiem przybiega ochroniarz i ją łapie? Czy normalny mężczyzna montuje kobiecie pod skórą GPS? Czy, gdy jest po wypadku, ma problem z tym, że dotykają jej pielęgniarki w szpitalu, bo „ona jest jego”. To jest chora obsesja, a nie dominujący mężczyzna.
W moim video analizuję FILM i to co się dzieje na ekranie kinowym, nie książkę (książki). Nie wiem co jest w nich napisane, ale gdybym chcial analizować książkę, to tytuł wpipsu brzmiał by „365 dni – Analiza książki itd”. I w ogóle to jaki jest Twoj zarzut, bo ja się pogubilem 🙂
Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem. Zdaję sobie sprawę, że to ANALIZA FILMU, ale w takiej sytuacji błędem jest pisanie, że oceniasz w ten sposób Lipińską. Nie, oceniasz jedynie film, a nie autorkę.
Tak, oceniam film. W którym miejscu tego nie rozumiesz?