Czy Twój Dotyk Boli Całą Randkę? (TOP 6 Błędów Dotyku)

10524322_1445119615753249_472565994171172195_nZły dotyk boli całe życie, więc upewnijmy się, że Twój jest OK :). O tym, że dotykanie kobiety podczas uwodzenia jest mega ważne to chyba nie muszę tłumaczyć. Ale jeśli zawalasz z dotykiem  a można to zepsuć na wiele sposobów) to dziewczyna, którą podrywasz będzie długo się opierać.

Dotyk jeśli jest robiony we właściwy sposób może wzbudzić w dziewczynie pociąg do Ciebie, ale źle robiony odepchnie ją od Ciebie.

Oto 6  topowych błędów przy dotykaniu kobiety np. na randce. Zobacz czy też to robisz i jak temu zapobiec, aby randka potoczyła się szybko, sprawnie i w sposób jaki chcesz 🙂

 

1. Nie dotykanie w ogóle, w obawie że ją obrazisz /zrazisz. Aby popchnąć sprawy naprzód musisz dotykać.  Nie chodzi o obmacywanie jej, ale ona musi wiedzieć na pewnym poziomie, że Twoje zamiary wobec niej są seksualne. Niech to nawet będzie na początek przyjacielski , okazjonalny dotyk (który potem rozwiniesz w bardziej  uwodzicielski), ale niech on do cholery będzie.

2. Dotykanie za późno. Na koniec randki/spotkania, dotykanie po 3 randce, próba pocałunku na samym koniec 3 randki itp. Nie czekaj z tym, już po kilku minutach spraw, aby ona poczuła Twoja obecność. Nie chcesz przeżywać emocjonalnych dramatów bohatera filmu „Hitch”, gdzie chcąc pocałować dziewczynę czekał na koniec randki i musiał zrobić WIELKI RYZYKOWNY i ROZPACZLIWY KROK, żeby doprowadzić do całowania.

3. Dotykanie za dużo i zbyt szybko. Zdarza się najlepszym, zwłaszcza gdy są napaleni 🙂 Niestety, musisz to kontrolować. Pilnować granic jej komfortu i tylko nieznacznie je ewentualnie przekraczać. każda kobieta jest inna, inne są jej przekonania na temat dotyku i tempa rozwijania znajomości, miejsca gdzie jesteście (np. wakacje) i poziom jej zafascynowania Tobą. Musisz to uwzględnić podczas podrywu i zwracać uwagę na sygnały płynące z jej ciała i twarzy. Czy się wzdryga, gdy ją dotykasz, czy odsuwa czy nie, czy sama Ciebie dotyka i się przysuwa? Czy na jej twarzy pojawia się grymas, czy nie?

 

4. Brak wycofania się, gdy dziewczyna po Twoim dotyku czuje się niekomfortowo. Może położyłeś swoją rękę na jej nodze, może zbyt seksualnie ją objąłeś (za wcześnie). Nie widzisz grymasu na jej twarzy i ciągle trzymasz dłoń na niej.  Czasem nawet widzisz, ale chcesz „przepchnąć” sprawy dalej, mimo jej oporu i nawet czasem to pójdzie dalej, zwłaszcza jak się dziewczynie podobasz. Ale dużo częściej, musisz się wycofać z dotykiem i zmienić temat rozmowy. Bywa też że musisz przeprosić „och wybacz mi, jestem taki nieokrzesany :)”. Puryści uwodzenia w tym momencie krzywią się i myślą  „ale Adept, przecież nie wolno przepraszać kobiety! To nie jest Alfa !! Co Ty mówisz????”. Tak, czasem trzeba się cofnąć i przerosić, jak zagolopowałeś się za daleko. Są takie sytuacje.

 

5. Brak ponownej eskalacji po wycofaniu się.  Widzę to u wielu nowicjuszy PUA. Próbowali dotykać dziewczynę, ona zabrała im ręce, oni się pogubili, i nie dotknęli jej już do końca rozmowy.  Jeśli się wycofałeś i zmieniłeś temat, to zacznij ponownie dotykać dziewczynę po 5-15 minutach. Jeśli wszystko poza tym robisz dobrze, to ona znowu będzie się czuła komfortowo z Twoim dotykiem, czy ogólnie – towarzystwem.  Próbowałeś ją pocałować i nie wyszło? Odczekaj swoje, jej emocje się zmienią na lepsze i ponownie „zaatakuj”.  Teraz będzie lepiej, poza tym może to była jej symboliczna obrona, żebyś nie wziął jej za zbyt łatwą?

 

6. Niezręczny dotyk. Patrzysz na ręce podczas dotykania z miną jakbyś się wstydził. Słowami pytasz o jej pozwolenie na możliwość dotykania np. „Mógłbym cię objąć? dotknąć? Mogę cię przytulić? Nie poczujesz się niekomfortowo gdy Cię obejmę?”. Ręce Ci drżą , gdy obejmujesz dziewczynę lub gdy chcesz wziąć jej dłoń w swoją.  Na pozbycie się tego lęku najlepszy będzie mój poradnik Seksualna Pewność Siebie

 

Te wszystkie 6 błędów pokazują  dziewczynie, że jesteś nieśmiałym chłopcem i nie masz za wiele doświadczeń seksualnych z kobietami czyli nie masz seksu czyli inne dziewczyny nie chciały z Tobą seksu czyli  coś jest z Tobą nie tak czyli…  itd.

 

Eskalacja dotyku MUSI być kontynuowana.  Dziewczyna sama nie rzuci się na Ciebie.

To odnosi się także do sytuacji, gdy odzyskujesz byłą. Po powrocie do neutralnej znajomości, po ochłodzeniu i „znormalizowaniu” obecnej znajomości z byłą kobietą, to Ty musisz re-inicjować  kontakt, rozmowy, spotkania. Nie wymagaj tego od byłej.

 

A jak można okazać pewność siebie dotykiem?  Na wiele sposobów. Zacznij od tych najprostszych – lekko kierując ją we właściwą stronę podczas spaceru, wejścia do kafejki.   Przepuszczając ją przez drzwi, możesz ją fizycznie poprowadzić kładąc rękę na dole jej pleców. Albo kiedy idziesz przed nią (przechodząc przez tłum w klubie) to trzymasz ją za dłoń/nadgarstek. Utrzymanie jej dłoni przy przywitaniu się trochę dłużej niż normalnie. Jest tego cała masa. A jak chcesz zobaczyć to na VIDEO to obejrzyj mój poradnik Tajemnice Uwodzenia Dotykiem
🙂

Adept

 

 

 

 

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

1 Comment
  1. Avatar
    Jan

    ja najwiekszy problem mam z tym że za dużo analizuję całą sytuację po spotkaniu.Nie chodzi tu tylko o dotyk ale też o to co powiedziałem,co ona odpowiedziała itd. Wkurza mnie to

    2 czerwca 2015 at 20:39 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

  • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
  • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
  • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Więcej w eskalacja dotyku, jak dotykać kobietę, techniki podrywu, techniki uwodzenia
Biblia Uwodzenia w Dzień (Video)

Dziś pokażę Ci  nagrane z ukrycia podejścia do kobiet na ulicy. Omawiam dokładnie co, gdzie jak trzeba robić. UWAGA! Te...

Zamknij