Jak Odzyskac Byla Dziewczyne, gdy Ona Się z Kimś Spotyka

Adept, Jak odzyskac byla dziewczyne kiedy ona już się zaczęła spotykać z jakimś kolesiem? Czy da się odzyskac byla dziewczyne w takiej sytuacji?” 

A oto moja opinia. Wg mnie najciężej jest odzyskac byla dziewczyne wtedy gdy:

– to ona zerwała z Tobą

– spotyka się z kimś nowym

– jest w tej pierwszej fazie nowego związku, gdy ona jest mega szczęśliwa i ma te wszystkie dobre emocje z tym związane tzn. jest zakochana po uszy w nowym facecie.

 

Jak Odzyskac Byla Dziewczyne, gdy Ona Się z Kimś Spotyka?

Będzie Ci ciężko o nią rywalizować w tych pierwszych momentach związku. Sorry, takie jest życie. I tu pojawiają się dwie kwestie:

1. To jest np. tylko chęć odreagowania relacji z Tobą, niechęć do samotności, potrzeba zmiany, chęć „pokazania Ci” kto jest górą, pokazania jej wartości, wzbudzenia w Tobie zazdrości. Wtedy to się szybko wypali i ona znowu będzie sama. Nie musisz działać szybko.

 

2. To jest bardzo silne zauroczenie, ona i on są jak papużki nierozłączki, ich profile na Facebooku kwitną ich uczuciem.  Jeśli od razu się nie zabierzesz za działanie, to ten związek się umocni i nigdy nie będziesz miał drugiej szansy. Niestety, bywa, że ciężko jest odróżnić obie te sytuacje, zwłaszcza jeśli nie masz z nią kontaktu (jesteś zablokowany na FB i na komórce) lub nie masz „szpiegów” w jej otoczeniu.

Jak odzyskac byla dziewczyneW pierwszym przypadku  popracuj nad sobą i wtedy, jeśli ona zerwie z tym kolesiem, to będzie IDEALNY czas dla Ciebie, żeby zrobić „Wejście Smoka” i znowu powrócić od jej życia. Zapewne wtedy już będziesz wiedział czego  w waszym związku brakowało.

W drugim przypadku niestety będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość i działać jak partyzant. Po  prostu musisz grać na takich warunkach, jakie masz, a nie tak jak chciałbyś, żeby było.  Czyli  1. pracujesz nad sobą (i umawiasz się z innymi kobietami) 2. Śledzisz subtelnie dyskretnie rozwój jej relacji z nowym facetem.3. Jeśli utrzymujesz z nią neutralny i subtelny kontakt to dyskredytujesz jej nowego faceta w sposób opisany w poradniku „Jak Odzyskac Byla Dziewczyne” 4. Czekasz aż ich związek się posypie  5. Wkraczasz ponownie w jej życie zmieniając sytuację z neutralnej na romantyczno-seksualną 🙂  6. Omijasz z rozmachem jej wszelkie testy i pułapki związane z powrotem do ciebie.  7. Jesteś z nią znowu w związku i dbasz, żeby nie spieprzyć tego ponownie. 8. Piszesz Adeptowi maila, jaki teraz jesteś szczęśliwy i wystawiasz mu pomnik.

To taki wstępny plan 🙂

A jeśli chcesz poznać dokładne metody jak to zrobić tzn. jak odzyskac byla dziewczyne to wejdź  TUTAJ:

www.JakOdzyskacByla.pl

Adept

Pobierz mini KURS Uwodzenia Kobiet i Odzyskaj Byłą!

 • Sekrety Casanowy i Don Juana w XXI wieku
 • O Czym Rozmawiać z Kobietami, aby Mieć Dużo Seksu
 • Jak Stać się Atrakcyjnym i Pociągającym dla Kobiet
 • Jak Zbudować Prawdziwą Męską Pewność Siebie
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

5 komentarzy
 1. Avatar
  gibon

  A może tak mały artykuł jak zapomnieć o byłej i ruszyć do przodu pełna para. Pozdrawiam 🙂

  24 października 2014 at 10:31 - Odpowiedź
  • Adept

   Jest już taki na blogu, „jak się odkochać” – bodajże taki ma tytuł.

   24 października 2014 at 11:09 - Odpowiedź
 2. Avatar
  kamil

  Czy jest sens wgl powrotu do takiej dziewczyny ? Gdyby kochała naprawdę to by nie grała w glupie gierki i tak szybko by nie znalazła sobie pocieszyciela , jesteście w związku i od tego nie ma przerw na sex z innym kolesiem bo trochę się jej znudziles itp.

  24 października 2014 at 16:41 - Odpowiedź
 3. Avatar
  mario p.

  Ktos postawil juz pomnik Marcinowi?

  2 listopada 2014 at 14:23 - Odpowiedź
 4. Avatar
  Janek

  Witam!
  a cóż robić gdy odbiłem kobietę facetowi, jestem z nią od dwóch miesięcy. Narozrabiałem i wyszło że ją okłamałem-zrobiłem dowcip i odebrała to jako kłamstwo. Na drugi dzień chciała „za karę” jechać na balety. Powiedziałem że jak chce to dobra ale tylko ze mną. Była zła strasznie na mnie. Okazało się że jest tam jej były. Wcześniej chciał się z nią spotykać i płakał jej do rękawa. Na balecie zmienił taktykę. Pozwoliłem jej pogadać z nim bo coś mu się stało-dostał gazem pieprzowym. Zaczął z nią normalnie gadać i śmiać itp. Zabrałem ją od niego i poszliśmy tańczyć. Potem znów poszła do niego i mi powiedziała że za chwilę wróci. Znów musiałem po nią iść bo ciężko miała się z nim rozstać. Widzę że zaczął zmieniać jej emocje. Czy warto o tym z nią pogadać? Czy nie tykać gówna to nie będzie śmierdziało? Wiem że on chce z nią utrzymywać kontakt.

  9 listopada 2014 at 07:15 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"