Jak Odzyskać Żonę – Wstęp

Dziś porozmawiamy sobie o tym jak odzyskać żonę. Jeśli jesteś w separacji albo po rozwodzie to sytuacja jest inna niż wtedy, gdy zostawiła Cię dziewczyna. Ogólną wskazówką na sytuacje z odzyskiwaniem swojej byłej to zmniejszyć częstotliwość kontaktów, a czasem całkowicie uciąć kontakt. Następnie popracować nad swoją męską atrakcyjnością, przeanalizować swoje błędy i wrócić stopniowo w jej życie. No ale jak zawsze diabeł tkwi w szczegółach.

W sytuacji gdy jesteś żonaty i do tego masz z nią dzieci, to nie możesz tak zupełnie się odsunąć, zbyt wiele wspólnych spraw was łączy.


Jak odzyskać żonę, gdy łączy was dużo spraw?

Jak odzyskać żonęOk, wiemy że nie możesz się całkowicie odseparować i będziecie się co jakiś czas widywali. W tej sytuacji sytuacji odsuwasz się na tyle na ile to możliwe, minimalizujesz czas, który spędzasz w jej otoczeniu, minimalizujesz intensywność waszych kontaktów. Powinieneś też być wobec niej neutralny, nie chcesz zachowywać się tak, jakbyś jej unikał, albo jakbyś czuł się źle w jej towarzystwie. Nie chcesz sytuacji, gdzie wpadasz na spotkanie, widzisz tam ją i robisz w tył zwrot. Albo wpadasz do kuchni (mieszkacie razem) i jak oparzony uciekasz do swojego pokoju. Powinieneś po prostu traktować ją jak „przyjaciółkę”, którą widujesz codziennie. Twoim drugim imieniem niech będzie teraz uprzejmość, grzeczność, ale nie intymność. Łatwiej trochę Ci będzie to zrobić jeśli już nie mieszkacie razem. Trudniej – jeśli widujecie się codziennie w waszym mieszkaniu.

Tak jak już kiedyś mówiłem – grasz tak jak przeciwnik pozwala albo zgodnie z przysłowiem „Tak krawiec kraje jak mu materii staje”. Ona będzie Cię widziała codziennie i tego nie zmienisz. Nie będziesz mógł więc zastosować strategi wycofania się, zmienia i powrócenia niczym nowa osoba. Trudno. Robisz to co możesz w danej sytuacji. Czyli zmieniasz się na jej oczach.

Więc jak odzyskać żonę w takiej sytuacji?

Odpowiedź na to pytanie niekoniecznie jest takie, jaka chciałbyś żeby była. Faceci w takich sytuacjach chcieli by 3 magicznych trików, dzięki którym automatycznie żona do nich wróci. Niezależnie od tego jak dużo spierdolili. Niestety, ale tak łatwo nie będzie.

Poza klasycznymi rzeczami typu:

– nie skupianie na niej swojej uwagi, energii (Twój świat nie może się kręcić tylko wokół niej)

– stawanie się tym mężczyzną, którego ona kiedyś pragnęła i potrzebowała

– stanie się atrakcyjnym mężczyzną NIE TYLKO dla niej (i twojej mamy) ale ogólnie dla wielu kobiet

– SUBTELNE wzbudzanie jej zazdrości

– i jeszcze kilka innych 🙂

Problemem jest to, że jeśli wcześniej się nie uczyłeś uwodzenia, to pewnie też nie miałeś wielu kobiet, nie rozumiałeś ich, byłeś z dziewczyną która Cię zechciała, a wręcz sama „poderwała”. I Twoje umiejętności oczarowywania kobiet na tą chwilę są co najwyżej przeciętne. Dlatego wielu facetów wie, że musi stać się ponownie atrakcyjnymi, ale rozumie to poprzez kupienie sobie nowych ciuchów i pójście na siłownię, a to często za mało. To ważne jest, żeby odkryć siebie na nowo, wyjść z marazmu, z lenistwa życiowego, zadbać o swoją formę. Jest też ważne, abyś naprawdę skupił swoją energię na rzeczach, które będą Cię wspierać i wzmacniać, zamiast katować się myśleniem „Jak odzyskać żonę ?” i non stop zastanawiać się jak i dlaczego to zepsułeś. Dlatego powinieneś TAKŻE zainteresować się uwodzeniem i byciem seksualnie atrakcyjnym w:

– mowie ciała (postawa wyprostowana, męskie silne ruchy)

– spojrzeniu (silne, konkretne, seksualne, ale i czułe oraz ciepłe w innej sytuacji)

– dotyku (okazjonalny dotyk, smyrnięcia, zabawowy dotyk np. łaskotki, wygłupianie się z ex żoną, żartobliwe rzucanie w nią poduszką, ew. pierdzioszki itd.)

– zdecydowany i dominujący ton głosu zamiast dawnego

– poznać psychologię kobiety i uwodzenia, zrozumieć mechanizm kobiecej seksualności,

– nauczyć się droczyć z żoną, rozładowywać złą atmosferę humorem,

– NIE WCHODZIĆ z nią w logiczne kłótnie i polemiki, bo to do niczego dobrego nie prowadzi,

– do dzieci mieć stosunek tak jak zawsze albo lepszy (jeśli z tym kulało)

Skrajny przykład – odpowiedz sam sobie – czy sprzeczka lub dyskusja o zakupach, czy o tym co myśli Twoja mam o wychowaniu waszych dzieci może wprowadzić Twoją żonę w nastrój seksu?

 

Nie ma opcji, że wracasz do domu i mówisz „Wow, byłem dziś ze znajomym z pracy w pubie, była tam moja znajoma Dorota, ale przysięgam, że z nią nie gadałem, nawet nie spojrzałem na nią!”. Nie mówisz nic co stawia żonę na wyższej od Ciebie pozycji, lub wrzuca Cię w przepraszająco-uległą rolę.

Pobierz mini KURS Uwodzenia Kobiet i Odzyskaj Byłą!

 • Sekrety Casanowy i Don Juana w XXI wieku
 • O Czym Rozmawiać z Kobietami, aby Mieć Dużo Seksu
 • Jak Stać się Atrakcyjnym i Pociągającym dla Kobiet
 • Jak Zbudować Prawdziwą Męską Pewność Siebie
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Jak odzyskać żonę sytuacji, gdy mieszkacie razem?

Uzbroić się w cierpliwość, zmieniać siebie na ile to się da zrobić, zmienić swoje zachowania, naprawić błędy, które już odkryłeś (jeśli nie odkryłeś to postaraj się je wyciągnąć od niej), traktować ją trochę jak przyjaciółkę, być uprzejmym, ale nie seksualnym (nie na początku). Potem zacząć z nią subtelnie flirtować. GDY NIE WIESZ JAK POSTĄPIĆ, to najpierw zastanów się jak postąpił by jej przyjaciel?

Każdy przypadek jest nieco inny, ciężko w krótkim artykule opisać dziesiątki sytuacji z jakimi możesz się spotkać i jak sobie poradzić.

Dlatego jeśli naprawdę chcesz poznać więcej detali na temat tego jak odzyskać żonę lub byłą dziewczynę, to wejdź na stronę:

http://JakOdzyskacByla.pl

Adept

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

3 komentarze
 1. Avatar
  bischini

  witam mam na imię Mariusz i jestem w podobnej sytuacji jak wielu innych męszczyzn.Czyli zeniedbywałem żonę przez około 12 lat. nie przytulałe jej,gdy pytała czy ją kocham odpowiadałem – oj przecież wiesz . Wracając po pracy do domu obiad jadłem w pokoju a nie z nią , rano nie dawałem buzi , nie mówiłem miłego słowa . Oczywiście w domu nie było przemocy ani wyzwisk . Po obiedzie kładłem się spać , były też wypady z kolegami na piwo .Sex też nie należał do najlepszych , wieczorami pytała – misiu pokochamy się? Ja odpowiadałem – idz spać kobieto . Takich spraw jest wiele . Od dwóch tygodni postawiła mnie przed faktem dokonanym czyli , że nie chce już być zemną , że to niema sensu dalej ciągnąć .Ostatnia iskra nadzieji już zgasła i nic do mnie nie czuje . Adepcie , tak jak opisywałeś na blogu postanowiłem się zmienić na jej oczach . zapomniałem dodać ,że mieszkam z teściami i oni są za mną , ja zaś jestem spokojnym człowiekiem . Trochę iei matka się wciska , zaś ona jest bardzo nerwowa i mówi że życia nikt jej nie będzie układał . A może ta zima też dopomogła , długie wieczory , nie miała z kim porozmawiać ? Na obecną chwilę rozmawia zemną zupełnie normalnie . Poszedłem do fryzjera , kupiłem nowy ciuch , trochę ją podszczypuję . Byłem z nią i jej koleżankami na dyskotece , za tydzień jedziemy na basen z córką ,córka ma 4 latka . Trochę może za mocno ją naciskam , bo to ja teraz prawie co wieczór proszę aby się pokochać , pytam co się stało , kochanie nie odchodz wszystko będzie dobrze zobaczysz ? Oczywiście odmawia i mówi że jej rodzina i moja rodzina się jej wyrzekną . Gdy ją trochę zaczepiam i podszczypuję to się śmieje i mówi że trochę za późno . Proszę o pomoc . Ja zdesperowany .

  15 lutego 2016 at 05:45 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Witaj, obejrzyj nagrania na kanale YouTube związane z odzyskiwaniem dziewczyny. Są tam 3 filmy w tym temacie, a będą jeszcze dwa. Jesli to będzie dla CIebie za mało, to polecam Ci poradnik „Jak Odzyskać Byłą” http://jakodzyskacbyla.pl

   15 lutego 2016 at 07:41 - Odpowiedź
 2. Avatar
  bischini

  witaj adepcie . Ja jestem zwykłym budowlańcem i nie stać mnie na twoje poradniki . Czytałem co nieco i dzięki tobie nabrałem trochę pewności siebie . Mam pytanie :teraz codziennie rano daję jej buzi i mówię jej że ją kocham oraz piszę do niej o 10 rano miłosnego smsa , czy to dobre ? POMOCY PROSZĘ

  16 lutego 2016 at 05:46 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"