Jak poradzić sobie ze swoimi ułomnościami? cz.1

Powiem Ci dzisiaj jak radzić sobie z różnymi ułomnościami fizycznymi.

Zapewne jest coś w swoim wyglądzie przez co stresujesz się albo czujesz się nieswojo. Może masz kompleks na punkcie czegoś w swoim ciele?

 

Może czujesz się za niski ? Za gruby? Jąkasz się? Nosisz „pingle”? Kulejesz ? Łysiejesz? Jesteś rudy? Masz wielki nos? Jeździsz na wózku?

 

Jestem daleki od mówienia Ci „nie przejmuj się, wygląd nie ma znaczenia,” itp. Bo sam zapewne czujesz instynktownie, że wygląd jednak ma znaczenie.

Więc oto moje zdanie – oczywiście wygląd jest ważny w uwodzeniu, ale… możesz „nadrabiać” to czymś innym. Chodzi po prostu o to, że możesz rozwinąć inne elementy swojej gry, żebyś był bardziej atrakcyjny dla kobiet.

Jako mężczyźni mamy szczęście o tyle, że wygląd nie jest najważniejszy w podrywaniu kobiet. Jest ważny, ale nie decydujący.

Ja mam nadwagę ok. 10-14 kg. Aż tak tego na ogół nie widać, bo jestem wysoki, ale jednak daje się zauważyć, zwłaszcza jak usiądę.

Oprócz tego mam dysfonię czyli nie schodzenie się strun głosowych, dlatego mój głos często „ucieka” albo jest „ściśnięty”. Mówi się trudno.

Więc nie chodzi o to jak bardzo coś w twoim wyglądzie przeszkadza naprawdę, tylko o to jak się z tym czujesz, bo to właśnie wpłynie na twoje interakcje z kobietami.

Możesz wyglądać przeciętnie albo nawet czasem poniżej przeciętnej, a nawet możesz wyglądać tak, że wydaje ci się, że z twoim wyglądem nie masz szans… jeśli dopracujesz pozostałe rzeczy w swoim wizerunku i grze, to będziesz atrakcyjny.

I odwrotnie, możesz być bardzo przystojny, ale być zdesperowany, nie mieć poczucia humoru, być nudny i nie potrafić rozmawiać z kobietami – wtedy nie masz szans u kobiet. Nie wzbudzisz zainteresowania. Przystojniak może się wydać kobietom brzydki, jeśli jego osobowość nie jest atrakcyjna.

My jako faceci łatwo kupujemy mit, że to nasz wygląd pociąga kobiety, bo patrzymy na to z naszego , męskiego punktu widzenia. Ale sięgnijmy do prehistorii – w jaskini atrakcyjniejszy dla kobiety był facet zaradny, wytrwały, męski, zdecydowany (czytaj pewny siebie), a nie piękniś ładnie wyglądający w lustrze wody.

MĘSKA ATRAKCYJNOŚĆ nie opiera się w całości na wyglądzie. Niech to będzie pierwszy krok.

Jeśli siedzisz przed lustrem i zapamiętale oglądasz swój nos, ucho, bliznę wzdychając „Gdybym miał fajniejsze ucho to bym podchodził do dziewczyn i był ich BOGIEM”, „gdybym nie jąkał się, to one same by na mnie wskakiwały” to sam sobie robisz krzywdę i TRACISZ swoje życie.

Te Twoje niepewności będą się też ujawniać w kontaktach z kobietami.

„Gdybym miał 15 kg mniej, to kobiety by się za mną oglądały…”

Najlepsze jest to, że niektóre z tych fizycznych niedoskonałości, które teraz mogą wydawać ci się tak straszne, mogą okazać się czymś co jest w tobie charakterystyczne i atrakcyjne. UNIKALNE.

Ile obelg usłyszałem na temat mojego głosu od roku 2007 gdy po raz pierwszy wystąpiłem w TV. Ludzie nie znający się na temacie piszą „Adept, on uwiódł 200 kobiet?? To nie możliwe!!”

Patrzą przez pryzmat swoich doświadczeń i… nie mieści im to się w głowie.

A jednak… im się nie mieści w głowie, ale to ja śpię z kobietami.

Mimo, że mój głos jest raczej przeszkodą niż pomocą w uwodzeniu to jedna daje sobie radę i to nieźle.

Dlatego, że liczy się CAŁOKSZTAŁT Twojej komunikacji z kobietą, a nie JEDEN WYCINEK.

Co najmniej kilkanaście razy w życiu słyszałem słowa kobiety „Twój głos sprawia, że cała wewnątrz wibruję rozkoszą…”. Więc są też kobiety, którym bardzo spodobał się mój głos.

Nigdy wcześniej nie widziałam kogoś takiego jak ty”, takie zdania też zaczniesz słyszeć, gdy PRZESTANIESZ PRZEJMOWAĆ SIĘ NADMIERNIE swoimi brakami

Wszystko zaczyna się od tego co masz w swojej głowie i jak postrzegasz swoją wadę.

Więc jak sobie z tym poradzić?

1. Jeśli się da, to zając się tą „słabością”. Np. schudnąć, ogolić się na łyso jeśli łysiejesz (ja tak zrobiłem), jeśli nosisz okulary zrób sobie laserową operację korygującą wzrok.

2. Jeśli nie da się nic poprawić, to jest na to wiele technik mentalnych, żeby przestać się przejmować, chociażby w moim poradniku PPS2.

3. Zacząć śmiać się ze swoich słabości np. jesteś gruby ? Ja zawsze mówiłem dziewczynom „Facet bez brzucha to jak dzbanek bez ucha” albo „Każdy ptaszek ma swój daszek” ew. w wersji hardcorowej „facet bez brzucha, kiepsko się ru..a” (cenzura ze względu na dzieci czytające bloga 😉

Zacznijmy od punktu pierwszego. Nie możemy zapominać, że wygląd ma jednak wpływ na kobiety, więc pamiętajmy, żeby zadbać o to o co możemy.

Nie można kontrolować czegoś co jest poza kontrolą (np. wzrostu) , tego z czym się rodzimy, tego co wynika z uwarunkowań genetycznych albo czegoś w stylu utraty kończyny, jazdy na wózku inwalidzkim itd. Ale to co możesz zrobić to zrób.

Jeżeli jesteś bez skazy, pięknym Adonisem, to kobiety cię szufladkują, myślą sobie, że jesteś podrywaczem, szybko cię oceniają, testują. Natomiast jeśli nie jesteś taki idealny, masz jakieś wady – na przykład duży nos, duże uszy, wtedy często jest inaczej. Nie można niczego generalizować. Nic nie jest od razu białe lub czarne.

1. Nadwaga.

W 99% przypadków możesz coś z tym zrobić. Idź do dobrej siłowni niech Ci opracują plan na kilka miesięcy, wraz z odżywianiem i suplementacją. Jednorazowa porada jednego z wiodących kulturystów polskich to wydatek rzędu 150-200 zł. Nabierzesz też trochę mięśni przy okazji, zwiększysz wydolność (przyda się podczas seksu). Ja obecnie na nowo zacząłem, po tym jak po 20 minutach seksu byłem zziajany i zmęczony. Straszne 🙂
A kilkanaście lat temu jak ćwiczyłem taniec i sztuki walki to mogłem się kochać 2 godziny bez większej zadyszki.

Poza tym niektóre dziewczyny lubią większych, misiowatych facetów.

Ale poza siłownią… Możesz zacząć kupować odpowiednie ciuchy, który sprawią, że człowiek wydaje się szczuplejszy i który podkreśla inne, atrakcyjne cechy.

Najczęściej są to ciuchy, który we wzorach mają paski PIONOWO, zamiast poziomo.

Dodatkowo w takich ubraniach możesz wydawać się też trochę wyższy.

Czerń wyszczupla więc to też weź pod uwagę.

Zamiast t-szirtów ściśle przylegających do ciała zacznij zakładać luźne koszule.

 

2. Niski wzrost.

Ja nie mam tego problemu, ale wielu facetów ma. A kobiety dość często mówią, że wolą wyższych niż niższych. Po części na pewno jest to prawda.

Niewiele z tym można zrobić, ale… są buty które podwyższają o 3-5 cm  🙂

Ubiór, który ma wzory podłużne (pionowe)

Wyprostowana postawa ciała może też dać Ci kilka cm.   Czyli –  NIE GARB SIĘ!!
Koniecznie zwróć na to uwagę i sprawdź, jak wygląda Twoja postawa.
Pomóc Ci może technika Aleksandra (wpisz w google)

Uwaga! Jeżeli dziewczyna widzi, że tobie nie przeszkadza to, że jest wyższa, to sama też nie będzie robić z tego problemu,

Zapamiętaj!! Emocje kobiety przy Tobie to często źródlane odbicie Twojego stanu emocjonalnego. I tego co w danym momencie czujesz.

Jeśli sam nie robisz z tego problemu, to nigdy nie jest to problemem dla drugiej osoby.
A jeżeli dasz kobiecie do ręki taki oręż (bat na samego siebie ) to prawdopodobnie kiedyś go na Tobie użyje.

 

3. Łysina.

Najgorsze co może być to przerzedzone włosy, fryzura „mnicha”, kiedy widać, że łysiejesz, ale starasz się to ukryć i trzymasz się każdego włoska, który Ci został.

Nie będę się rozwodził nad tym. Ogól się na łyso. Zamiast szukać super recepty w aptekach na cudowne kremy na porost włosów  (ja tak robiłem tracąc czas i pieniądze)

Od razu zmężniejesz wizualnie, a wiele kobiet ma fantazje seksualne z łysymi facetami.
Nie wiem skąd, ale może to przez to, że łysa głowa jest podobna do główki penisa?

Jak będziesz łysy to u części kobiet wywołasz natychmiastowe zainteresowanie, dlatego, że jesteś w ich typie.

Poza tym, miałem wiele kobiet, które w ogóle nie przejmowały się moją łysiną.

Napisałem kiedyś artykuł na temat łysienia, zajrzyj w wolnej chwili TUTAJ.

4. Jąkanie się

Są od tego specjaliści. Wiem, że zajmowali się tym Michał Jankowiak i Artur Król.

Wiele zależy od tego czy mówisz za szybko i nie nadążasz nabierać powietrza. Problem może też być w podświadomości i wywoływać jąkanie w określonych sytuacjach. Dlatego polecam specjalistów. Słyszałem, że logopedzi potrafią zmniejszyć jąkanie, ale po długim okresie ćwiczeń. Dlatego polecam jednak kogoś kto zajmie się przyczyną u źródła. Hipnoza, CT, regresja, i inne techniki terapeutyczno coachingowe będą tu pomocne.

Stres w głowie często też pogarsza wymowę i wywołuje lub nasila jąkanie.

Mystery mówił, żeby mieć to w dupie i powiedzieć dziewczynie w razie czego:
„Tak, na mojej planecie wszyscy mówią tak jak ja, dziwię się jak ty możesz mówić inaczej?”

 

Dziś już na tyle. W następnym odcinku opowiem o tym jak sobie radzić kiedy:

– masz problem z okularami?

– kulejesz?

– jesteś rudy?

– masz wielki nos i wielkie uszy

– jeździsz na wózku inwalidzkim?

 – brakuje Ci palców u rąk?

 

Jeśli masz jakieś „braki”, których nie wymieniłem – napisz mi je w komentarzu, to napiszę o nich w części 2

 

Jeśli masz kumpla, który ma tego typu problemy – wyślij mu link do tego artykułu.

pozdrawiam

Adept

 

ps.   Jeśli chcesz pozbyć się swoich kompleksów i przestać przejmować tym co kobieta sobie myśli to  skorzystaj z moich porad TUTAJ:

„Seksualna Pewność Siebie”

 

Druga część tego artykułu jest TUTAJ.

 

 

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

47 komentarzy
 1. Avatar
  Greed

  no dobrze, a co na przykład z pieprzykami na ciele?

  8 listopada 2012 at 06:48 - Odpowiedź
  • Avatar
   Rafal

   Przeciez sa zabiegi laserowego usuwania… Znam laski ktore pieprzyki kreca

   8 listopada 2012 at 07:55 - Odpowiedź
 2. Avatar
  młody30

  Ja mam znamię po operacji ale w takim miejscu, że dziewczyny mogą je zauważyć tylko w czasie gry wstępnej. Myślę, że to nie jest problem. Już się do niego przyzwyczaiłem.

  8 listopada 2012 at 08:09 - Odpowiedź
 3. Avatar
  Ulisses

  Niestety na dobra sprawę pewne rzeczy są nie do przeskoczenia,… NP ja usłyszałem że nie jestem: „Dużym, przystojnym, wysportowanym, żołnierzem”, ale laska, która mi to mówiła ma spasione nogi i 0 biustu:P Ja jej jeszcze pokaże, że byłem szczytem jej marzeń i zaliczę takie laski, że będzie się przy nich czuć jak zero:D Potem sama się przyczołga:P Nie mniej jednak nie łamać się tylko atakować! Prawdziwego przywódce nie poznaje się po tym jak rzadko upada tylko jak szybko się podnosi! Powodzenia panowie! I nie biadolić.

  8 listopada 2012 at 08:26 - Odpowiedź
 4. Avatar
  łukasz

  adept ja mam wystające zęby i nie da sie tego skorygowac aparatem mam
  krzywy zgryz …. w dodatku mam wyłupiaste oczy

  8 listopada 2012 at 10:39 - Odpowiedź
  • Avatar
   jaro

   hahah, ty lamusie 😀

   8 listopada 2012 at 13:52 - Odpowiedź
 5. Avatar
  Piotr

  A co z czerwienieniem się?Mam z tym ogromny problem i traktuje to jako defekt i nie umiem sobie z tym poradzić.
  Dziewczyna zauważy ze sie czerwienie i mi to powie to wtedy czerwienie sie jeszcze bardziej…-.-

  8 listopada 2012 at 11:36 - Odpowiedź
  • Adept

   Napiszę o tym, znam to z własnego doświadczenia 🙂

   8 listopada 2012 at 11:39 - Odpowiedź
 6. Avatar
  !!!

  Poznałem pewną kobietę, dla której chciałem trochę zmienić swój wygląd (schudnąć, fryzurę itp…) Gdy zauważyła moje zmiany, powiedziała, abym nie pajacował, bo kobiety wolą naturalnych facetów, a nie pozerantów, którzy po jakimś czasie i tak wrócą do „normy”, a wtedy to rozczarowanie murowane. Dla kobiet bardziej się liczy charakter, zachowanie, kultura osobista, niż wystrojony, sztuczny czaruś klepiący wyuczone teksty i stroszący piórka…

  8 listopada 2012 at 12:03 - Odpowiedź
  • Avatar
   zaweaer

   bo musisz to robić tak aby one nie zauważyły ze pracujesz nad sobą i myślały, ze to twoje prawdziwe ja, ewentualnie ze to twoja naturalna przemiana która zdarzyłaby się nawet wtedy gdybyś nie poznał żadnej kobiety.

   8 listopada 2012 at 13:55 - Odpowiedź
  • Avatar
   Pawel

   Kolego, to nie o to chodzi aby raz się wystroić, a za chwile wrócic do normy. Jeżeli pracujesz nad sobą, poprawiasz woje relacje z kobietami, trenujesz na siłce czy uprawiasz sport, zmieniasz swój charakter to robisz to po to aby były widoczne efekty – zmieniasz swój styl, styl ubierania się czy fryzure aby tak już zostało… tak jak to pisał Marcin (Nasz Lider) „…aby stać się lepszą wersją samego siebie…” a nie tylko „odwalić się” na jedną dyskoteke. Zresztą ludzie nie lubią zmian, dlatego tka na to reagują.

   10 listopada 2012 at 16:24 - Odpowiedź
  • Avatar
   Kasia

   Dziewczyna chyba miała kompleksy i bała się, że staniesz się bardziej atrakcyjny niż ona sama.

   19 grudnia 2012 at 22:47 - Odpowiedź
 7. Avatar
  zaweaer

  inaczej: to ma być twoja prawdziwa przemiana, której chcesz sam dla siebie i z którą czujesz się dobrze bez względu na poznane kobiety i bez wzgkędy na to czego od ciebie chcą.

  8 listopada 2012 at 13:56 - Odpowiedź
 8. Avatar
  xtro

  Ulisses
  podoba mi się Twoje podejście, sam przeżywałem sytuacje kiedy panny trudno je nazwać laskami dawały mi zlewy a same były co najmniej przeciętne a podchodziłem do nich tylko dlatego że uważałem że z taką to mi na 100% wyjdzie że nie będzie miała wymagań a tu zonk po prostu śmiech mnie ogarnia, Ulisses olej ją i skup się na sobie szkoda czasu na udowadnianie zeru że jest zerem,
  ogólenie wygląd jest ważny i ja np staram się jak to Adept napisał dać z siebie wszystko na tym polu oczywiście bez przesady bez solary itp ale markowe ciuchy itd modny fryz parę kilo mniej to wszystko daje plusy do zajebistości co akurat może zaważyć na tym że ta sama laska która normalnie nie chciała by nawet z tobą gadać jak fajnie wyglądasz to nawet może sama lecieć na ciebie, a to skutkuje tym że potem mniej się trzeba napracować przy bajerowaniu, ja akurat bajer mam kiepski to muszę nadrobić wyglądem.
  Pozdro

  8 listopada 2012 at 14:44 - Odpowiedź
  • Avatar
   Ulisses

   Sekretem w bajerowaniu kobiet według mnie jest wywołanie u niej podniecenia. Nie musisz mieć jakiejś mega zajebistej gadki. Musisz być pewny siebie i ją nakręcić a jednocześnie nie pokazywać jej że to ty starasz się o nią, ale że ona musi zabiegać o Ciebie… Po mnie niestety widać, że zabiegam dlatego poległem. Ale co racja to racja. Nie ma sensu udowadnianie zeru, że jest zerem. Nie mniej jednak ja jestem ogarnięty żądza zemsty. Ni potrafię myśleć już o niczym innym:P Generalnie też uważam że solarka to już stanowcza przesada. Nie czarójmy się laski nie lecą na lalusi tylko na zadbanych facetów. A temat został stworzony po to by zdobyć, bądź odzyskać pewność siebie i wiarę we własne możliwości. Tak sądzę. Powiem Ci Xtro, że im bardziej widać po Tobie że starasz się o laske tym bardziej jej rośnie samo ocena (coraz bardziej ma najebane w garach) i zdaje się jej że może mieć każdego:P Dlatego ja muszę tamtą laskę sprowadzić na ziemie:P

   12 listopada 2012 at 12:43 - Odpowiedź
 9. Avatar
  Mateusz

  Hmm. Ja mam krzywy zgryz.. I to jest największym problemem u mnie.. Niby staram sie o tym nie myśleć, ale to wraca..

  8 listopada 2012 at 14:47 - Odpowiedź
 10. Avatar
  pretorian

  byl sobie pewien mezczyzna mial malego penisa
  pewnego razu zglosil sie na powiekszanie penisa i operacje
  po operacji przyszla do niego jego kobieta , on ucieszony powiedzial jej ze teraz seks bedzie lepszy bo mam wiekszego
  na to ona mu : ze mna juz nie bo odchodze

  8 listopada 2012 at 15:10 - Odpowiedź
  • Avatar
   JohnnyBravo

   A jakiś morał albo zakończenie tej niesamowitej historii?

   8 listopada 2012 at 19:55 - Odpowiedź
   • Avatar
    pretorian

    kobieta niezainteresowana ma gdzies Twoj wyglad i polepszanie go , a kobieta zainteresowana bedzie miec rowniez gdzies Twoje mankamenty natury bo Cie zaakceptuje takim jakim jestes
    Nie przesadzajcie z tymi wadami i nie przejmujcie sie az tak nimi – kazda kobieta ma celulitis i zadna z nich nie ma doskonalego ciala…
    jesli kobieta wymaga od kogos to z mojego doswiadczenia wiem , ze ma braki sama lub nie jest zainteresowana …

    15 listopada 2012 at 15:13
   • Avatar
    Kasia

    Jestem bardzo daleka od stwierdzenia, że wygląd mężczyzny jest mi obojętny. Nie mam ochoty związać się z kimś, a za 15 lat wstydzić się wyjść z nim na ulicę, bo będzie wyglądał jak przysłowiowy podstarzały kapeć. To właśnie mi imponuje w moim facecie, że używa kosmetyków, chodzi na siłownię, w celu poprawienia swojego wyglądu właśnie! Gdyby przestał, odebrałabym to jako niepokojący sygnał. Przestaje dbać o siebie, najprawdopodobniej przestanie zabiegać również o mnie.
    Działa opisywane przez Adepta zjawisko. Mój facet podoba się kobietom, jego eks po latach wypisują do niego smsy, prosząc o ponowne spotkanie, ale to właśnie ja go mam i to mnie kręci 🙂

    19 grudnia 2012 at 22:55
 11. Avatar

  czy wlosy na klacie sa pociagjace dla kobiet?

  8 listopada 2012 at 17:23 - Odpowiedź
  • Avatar
   Adrian

   u mnie w rodzinie się śmieją, że mam dywan perski na klacie hahaha ale dobre pytanie, laski lubią ,,chaszcze” na klacie?

   Pozdrawiam Cie Adept oraz wszystkich z tej strony

   8 listopada 2012 at 21:51 - Odpowiedź
   • Avatar
    Pawel

    Czy lubią „chaszcze”? to zależy od kobiety i jej upodobań, tak samo jak niektóe kobiety lubią „miśków” itp.
    niektóe lubią, niektóre nie – proste.

    10 listopada 2012 at 16:30
 12. Avatar
  Kamil

  Mam dłuuuuugą szyję…

  8 listopada 2012 at 20:27 - Odpowiedź
 13. Avatar
  boniek

  Ja mam lojtokowe zapalenie skory na twarzy, przez co mam cały nos czerwony, przez kilka lat z tym walczyłem, az dermatolog mi powiedział ze nic się z tym nie da zrobić :(. Do tego jestem bardzo blady i mam znamiona na całym ciele(mysle o usunieciu paru, ale co wtedy z bliznami) przez co solarka u mnie odpada i jak tu żyć, kiedy wiesz ze nie wyglądasz atrakcyjnie…

  Do tego wiem dokładnie, że jest tak jak adept pisze „Gdybym miał fajniejsze ucho to bym podchodził do dziewczyn i był ich BOGIEM”, „gdybym nie jąkał się, to one same by na mnie wskakiwały” to sam sobie robisz krzywdę i TRACISZ swoje życie”

  9 listopada 2012 at 09:03 - Odpowiedź
  • Avatar
   rychu

   dermatolog to ściema. ja miałem kiedyś to łajno na mordzie i klacie przez 2 lata, łaziłem po lekarzach i wykupywałem recepty za grube siano i wała dawało… raz aż takie czerwone kriwaki mi pękały… i ch… i co? okazuje się że to „sodium laureth sulfate” czyli składnik wszystkich turbo-żeli i szamponów markowych mnie uczula…
   po tygodniu z hakiem mycia zwykłym polskim szarym mydłem za 1,20zł wszystko się wygładziło.

   10 listopada 2012 at 20:15 - Odpowiedź
  • Avatar
   Roman

   80% ludzi posiada pasożyty ich toksyny są wynikiem takich problemów ze skórą. Wrzuć w Google dr. Ozimek, pasożyty.

   17 października 2013 at 16:55 - Odpowiedź
 14. Avatar
  Skacz

  No to powiedz Adept co zrobić, jak się ma drobną kość i jest się chudy. Ogólnie to rzadko się zdarza laska, która by miała ręce tak chude jak ja, bo chudszych nie widziałem ;p dodam też, że jem normalnie tak jak wszyscy

  9 listopada 2012 at 16:24 - Odpowiedź
  • Avatar
   PLEJER186

   Może tylko wydaje Ci się, że wszyscy tyle jedzą.

   10 listopada 2012 at 09:16 - Odpowiedź
  • Avatar
   Ulisses

   Mi też się tak zdawało. Jedz kolego 6 razy dziennie ile tylko dasz rade. I chodź na siłownie. Gwarantuje ze zobaczysz różnice. 3 posiłki dziennie to mało. Ja w miesiąc po zwiększeniu ilości posiłków przybyłem 10KG!

   12 listopada 2012 at 12:29 - Odpowiedź
 15. Avatar
  Daniel

  Ja mam erytrofobię i niestety już od 4 lat nie mogę sobie z tym poradzić pomimo stosowania naprawdę wielu metod (m.in. NLP, medytacja,RTZ,The Work,huna). Znasz jakieś metody skuteczne w wyeliminowaniu tej cholernej reakcji fizjologicznej, która naprawdę paraliżuje mnie w wielu sytuacjach. Z tego co sam zaobserwowałem to wynika ona z kilkuletniego uwarunkowania na określone konteksty (np. rozmowa z dziewczyną na temat seksu). Byłbym Ci niesamowicie wdzięczny za wszelką pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

  10 listopada 2012 at 13:06 - Odpowiedź
 16. Avatar
  Daniel

  Aaa i jeszcze metody takie jak samemu zwrócenie uwagi na zaczerwienienie, robienie sobie żartów z tego nie pomagają, a wręcz przeciwnie tylko pogarszają sprawę dlatego proszę o nie namawianiu do takich sposobów bo już wiele razy to próbowałem z negatywnym rezultatem.

  10 listopada 2012 at 13:10 - Odpowiedź
 17. Avatar
  krzysiek

  Z tą łysiną, wg mnie to jest sprawa testosteronu – mówiąc dokładnie, łysina jest cechą charakterystyczną mężczyzn, mających duży poziom tego hormonu, a jego duży poziom przyciąga kobiety (prawdopodobnie na drodze feromonowej).

  Co do braków – moja największa bolączka:
  Nie mam zahamowań przed rozmową, nawet z zupełnie obcą kobietą, ale czasem zależy mi na tym, żeby nie być nudnym. Spotykam czasem koleżankę, którą jestem dość mocno zainteresowany, ale kiedy bieżące tematy się kończą, nie ma o czym gadać, żeby ją zainteresować (i nie zanudzić), to poprostu mówię, że się spieszę i uciekam… A to ostatnie chciałbym zrobić dopiero w momencie, kiedy ona będzie tak pochłonięta rozmową, że będzie chciała ją kontynuować, choćby zaraz po pracy, kiedy będę miał chwilę czasu dla niej…

  Marcin – proszę, rozwiń ten temat…

  10 listopada 2012 at 13:59 - Odpowiedź
  • Adept

   Nie ma co tu rozwijać tematu 🙂

   Wszystko co potrzebujesz jest w SUS czyli w Sekretach uwodzenia Słowami, po prawej stronie.

   Temat jest o FIZYCZNYCH BRAKACH, dlatego prosiłbym o trzymanie się tego tematu w tym poscie.

   10 listopada 2012 at 14:12 - Odpowiedź
 18. Avatar
  Seba

  Adept, dziękuję!

  Ja mam problem z jąkaniem i do tego dosc mocno kuleję na prawą nogę.
  To bardzo mi przeszkadza w podejsciach do kobiet (własciwie to w swoim
  życiu zagadałem do tylko jednej kobiety).
  To jest mój największy problem. Mam nadzieję, że temat kulenia będzie
  dosc długi. Liczę na dobre rady.

  P.S. Ten artykuł jest zajebisty! Wreszcie ktos napisał o problemach, które
  dotykają 3/4 facetów!

  W imieniu wszystkich facetów, którzy mają problemy podobne do mojego,
  twojego i inne… DZIĘKUJĘ

  P.S.2 Artykuł na medal! Oceniłem na 5 gwiazdek. To jeden z twoich
  najlepszych!

  10 listopada 2012 at 22:55 - Odpowiedź
 19. Avatar
  mati

  Ja mam krzywe żebra i przesunięty mostek spowodowane skoliozą.

  10 listopada 2012 at 23:04 - Odpowiedź
 20. Avatar
  Janek

  A niby czemu z okularow rezygnowac? Mi one nie przeszkadzaja a u kobiet mnie nawet podniecaja.

  11 listopada 2012 at 00:28 - Odpowiedź
  • Avatar
   Paweł

   Ja też nosze okulary i zbytnio mi one nie przeszkadzają, aczkolwiek różnie z nimi bywa tzn. różnie kobiety na to patrzą. Zdarzało mi się widywać osoby w okularach z bardzo ładnymi kobietami przy boku [ale to było naprawde rzadko].

   Mi osobiście wydaje się że obecnie wyglądam lepiej bez okularów… no ale niestety jeszcze musze je nosić – aż do operacji, ale narazie fundusze nie pozwalają bo i studia i dużo wydatków.

   @Janek
   Zainteresowało mnie zdanie napisane przez Ciebie „a u kobiet mnie nawet podniecaja.” – mógłbyś rozwinąć?

   11 listopada 2012 at 13:42 - Odpowiedź
 21. Avatar
  Michał

  Od dawna zastanawiałem się jak duży wpływ na uwodzenie ma moja wada wzroku. Otóż mam zeza. (nie jakiegoś ogromnego jak w dzieciństwie, ale daje się jednak zauważyć, że oko „ucieka” mi trochę na zewnątrz.) Są takie dni, że problem znika. Nie udało mi się jeszcze ogarnąć od czego to zależy (zmęczenie, brak snu, pogoda czy chuj wie co.) Ale czasami zastanawiam się w jak dużym stopniu działa to na moją niekorzyść. Po prostu trudno jest czasami nawiązać kontakt wzrokowy z dziewczyną. Jestem ciekawy co na ten temat napiszesz. W końcu można uważać Cię za specjalistę ;). Liczę na odpowiedź i pozdrawiam serdecznie.

  12 listopada 2012 at 21:47 - Odpowiedź
 22. Avatar
  Piotr

  No dalej Adept! Czekam z niecierpliwością na cześć druga w której obiecałeś napisać m.in o czerwienieniu się o którym bardzo chce przeczytać tutaj. 😀

  13 listopada 2012 at 17:21 - Odpowiedź
 23. Avatar
  Sebastian

  Kobieta za którą uganiam się bezskutecznie powiedziała mi że jestem obleśny cokolwiek to znaczy 🙁

  15 listopada 2012 at 16:29 - Odpowiedź
  • Avatar
   Kasia

   Daj sobie spokój, ta kobieta chyba nie słyszała o kulturze i takcie…

   19 grudnia 2012 at 22:59 - Odpowiedź
 24. Avatar
  Rob

  Ja mam łysinę, ale nie mogę się golić bo niestety jak się goliłem to sie mnie ludzie bardziej bali niż interesowali, są dwie skuteczne metody jeden to specjalne tabletki na receptę kosztują 200 zł paczka starcza na miesiąc i jak to w przypadku farmaceutyków, jest to rozwiązanie doraźne przestajesz brać łysiejesz na powrót, drugi to przeszczep zaczyna się od 14 000 zł cena nie jest jakaś zaporowa, niektórzy wydają więcej na meble, samochody czy wakacje, raz można pojechac na last minute 🙂
  ja mam problem z zębami musze jak conajmniej co pół roku czyścić u dentysty bo łatwo osiada się kamień, jeden jest krzywy nienaturalnie ucieka, po za tym są nieforemne, przednie górne duże, dolne małe, w dodatku jeden jest ułamany w pół co z tego że nadlany jak w połowie szary i co mam sobie implanta wstawić? Wyczyszczę, po dwóch latach zdejme aparat i co? Nadal zęby sa nieforemne, a ten z przodu jest szary, nieukryję tego bo przecież musze do laski mówić

  17 listopada 2012 at 17:33 - Odpowiedź
 25. Avatar
  Jarek

  Najważniejsza sprawa według mnie ( jeśli się mylę, Adept proszę popraw ). Wszelkie zmiany psychiczne jak i fizyczne powinny zachodzić przed poznaniem kobiety. Jeśli ona zobaczy, że zaczynasz golić klatę bo jej się podobają chłopaczki z boys bandu to może szybko Cię skreślić. Może marny przykład ale wiadomo o co chodzi.

  15 grudnia 2012 at 09:19 - Odpowiedź
 26. Avatar
  aomer

  na miejsca po poparzeniach, blizny itd – tatuaż, oczywiście jeśli mieści się to w twoim kręgu zainteresowania i nie jesteś tego przeciwnikiem, ale uwaga, nie rób byle gdzie i za pół darmo – odłóż pieniądze i zrób w najlepszym miejscu na jakie cię stać. Zastanów się też 10, 20, 30 razy czy na prawdę warto, czy możesz żyć z tą ułomnością – tatuaże są na całe życie ! Niektóre kobiety pociągają maksymalnie, inne nie..

  Pieprzyki itp pierdoły – prywatnie chirurg wypali ci to laserem medycznym, koszt ok. 100 zł, idź i powiedz że chcesz usunąć bo obawiasz się nowotworów skóry, jest nieestetycznie itd..

  5 kwietnia 2013 at 18:01 - Odpowiedź
 27. Avatar
  Radek

  A co jesli mam bielactwo?

  4 maja 2013 at 06:43 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Więcej w jak być pewnym siebie, jak pokonać lęk, jak pokonać nieśmiałość, nieśmiałość
Potężna Pewność Siebie 2 – Konferencja nr 3

Witaj, Mam dla Ciebie zapis trzeciego i ostatniego webinaru z serii Potężna Pewność Siebie 2. W tym wideo dowiesz się...

Zamknij